Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Ako by asi mala prebiehať diskusia primerane k danej téme.
Pritom musím podotknúť, že to nieje moja krvná skupina a že ich názor nezdieľam.
https://vlkovobloguje.wordpress.com/...zor-je-usudek/
Po prečítaní článku som usúdil a tým pádom zastávam názor, že daný príspevok je len názorom LeoK a tým pádom len usudzuje, že jeho infošky sú relevantné...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Tieto hodnotenia zbožňujem. "Múdrosť"sama, ale dobre ukrytá v náznaku.
-----------------------------------------
Absolútne prázdne tvrdenie o príčine, autorovi je úplne "jasné", že sa začali diať veci, aj komu (nekonkrétnemu) je potrebné poďakovať.
Tiež určité skutočnosti zbožňujem...a ?
Ty tiež dávaš poniektoré "múdro", až ma vystiera...a ?
Šak podumaj, kto dojesexoval poľnohospodárstvo na Slovensku....a komu sa poďakovať.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
jar88
Tieto hodnotenia zbožňujem. "Múdrosť"sama, ale dobre ukrytá v náznaku.
-----------------------------------------
Absolútne prázdne tvrdenie o príčine, autorovi je úplne "jasné", že sa začali diať veci, aj komu (nekonkrétnemu) je potrebné poďakovať.
Tiež určité skutočnosti zbožňujem...a ?
Ty tiež dávaš poniektoré "múdro", až ma vystiera...a ?
Šak podumaj, kto dojesexoval poľnohospodárstvo na Slovensku....a komu sa poďakovať.
Ja na rozdiel od teba, viem len toľko, že údajne bol niekto z toho osočený.
Tiež viem, že sa na tom podieľa prostredie v štáte a že to vyplýva z prostredia, ktoré vytvára EU.
A ešte viem jedno. Väčšina obyvateľstva to prijala s nadšením.
----------------------------------
Ale určite to "svoje múdro" nedávam spôsobom, "že predsa vieme, čo prináša pokrok". Dúfam, že teraz sa už chápeme.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
jar88
Ako by asi mala prebiehať diskusia primerane k danej téme.
Pritom musím podotknúť, že to nieje moja krvná skupina a že ich názor nezdieľam.
https://vlkovobloguje.wordpress.com/...zor-je-usudek/
Po prečítaní článku som usúdil a tým pádom zastávam názor, že daný príspevok je len názorom LeoK a tým pádom len usudzuje, že jeho infošky sú relevantné...
Ja som chcel upozorniť na diskusiu, nie na jeho názor, ale na spôsob, akým prispievajú. A nepadajú tam len pritakávacie názory, ale reagujú aj na oponenta so slušným pozdravom a následne aj ukončenie so slušným pozdravom.
---------------------------------------------------
Niečo to o tých ľuďoch vypovedá.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
buchač
jar88
Ako by asi mala prebiehať diskusia primerane k danej téme.
Pritom musím podotknúť, že to nieje moja krvná skupina a že ich názor nezdieľam.
https://vlkovobloguje.wordpress.com/...zor-je-usudek/
Po prečítaní článku som usúdil a tým pádom zastávam názor, že daný príspevok je len názorom LeoK a tým pádom len usudzuje, že jeho infošky sú relevantné...
Ja som chcel upozorniť na diskusiu, nie na jeho názor, ale na spôsob, akým prispievajú. A nepadajú tam len pritakávacie názory, ale reagujú aj na oponenta so slušným pozdravom a následne aj ukončenie so slušným pozdravom.
---------------------------------------------------
Niečo to o tých ľuďoch vypovedá.
Dobrý deň pán jar88 !

Diskusiu som si letmo prebehol, neviem, čo si mám o nej myslieť. Či sa dotyční takí narodili, alebo sa len takí inteligenti robia...

Ďakujem za pozornosť.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Sranda ako sa pred voľbami niektorí pchajú ficovi do análu a ponúkajú mu spoluprácu.
A skok narovinu ešte dodá, že: "Vieme si predstaviť spoluprácu s každým, kto vyhrá voľby."
Tým vlastne povedali že sa spoja aj so satanom, je im to jedno, len a len aby boli pri koryte ako ostatní. No, vidím že ak bude Kotleba sedieť v parlamente, zopár politikov bude veľmi na*raných...
http://www.topky.sk/cl/100535/152233...a-pocut-pravdu
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Sranda ako sa pred voľbami niektorí pchajú ficovi do análu a ponúkajú mu spoluprácu.
A skok narovinu ešte dodá, že: "Vieme si predstaviť spoluprácu s každým, kto vyhrá voľby."
Tým vlastne povedali že sa spoja aj so satanom, je im to jedno, len a len aby boli pri koryte ako ostatní. No, vidím že ak bude Kotleba sedieť v parlamente, zopár politikov bude veľmi na*raných...
http://www.topky.sk/cl/100535/152233...a-pocut-pravdu
no ja zase dufam, ze ten vypatlanec sa do parlamanetu nedostane. Taky f...ck-up aky ma Banskobystricky kraj si Slovensko naozaj nezasluzi
ten je tak akurat vhodny na poziciu " referenta pre oznamovanie protispoločenskej činnosti v župnej Regionálnej správe ciest ". Jaj aha pockaj, to robi teraz jeho 20 rocna zena.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Banska Bystrica môže byť teraz vzorom hospodárenia pre všetky mestá na slovensku.
Aj tú sprostú posypovú soľ kúpil v "malom množstve" o 50% lacnejšiu ako ju kupuje NDS v obrovských množstvách pre celé slovensko...
Ak by to bol vypatlanec ako píšeš, tak by po ňom ani pes neštekol a pre nikoho by nepredstavoval žiadnu hrozbu, žiadnu konkurenciu. Lenže ako vieme je to presne opačne, aj keď sa to niektorým veľmi nepáči.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A divíš sa? Veď nemôžu soľou sypať po všetkých cestách.... 30% ciest sú v ochranných pásmach vodných zdrojov...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Misoft akosi nechápem čo si tým myslel.
Ja som len napísal, nie že minuli menej soli, ale 1 tona ich vyšla na 50% ceny 1 tony od NDS. A to nehovorím, že menšie množstvo je vždy drahšie ako väčšie /v prepočte za tú tonu/...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Jááááj - tak sme sa nempochopili . Ale vysvetlenie sa možno nájde - Rzeczpospolita Polska.....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Banska Bystrica môže byť teraz vzorom hospodárenia pre všetky mestá na slovensku.
Aj tú sprostú posypovú soľ kúpil v "malom množstve" o 50% lacnejšiu ako ju kupuje NDS v obrovských množstvách pre celé slovensko...
Ak by to bol vypatlanec ako píšeš, tak by po ňom ani pes neštekol a pre nikoho by nepredstavoval žiadnu hrozbu, žiadnu konkurenciu. Lenže ako vieme je to presne opačne, aj keď sa to niektorým veľmi nepáči.
1. Co ma Kotleba spolocne s hospodarenim mesta Banska Bystrica ?
2. Pre koho predstavuje Kotleba hrozbu ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

1. nemyslel som mesto, ale župu, moja chyba
2. pre všetkých do jedného
ps: založ si stranu a choď do volieb, každý ťa bude mať hlboko v zadnej časti tela, ako ale vidíme, Kotlebu nie.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
1. nemyslel som mesto, ale župu, moja chyba
2. pre všetkých do jedného
no pre mna je Kotleba hrozbou v kazdom pripade
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zrejme aj pre týchto dvoch "pánov" kamarátov.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Sranda ako sa pred voľbami niektorí pchajú ficovi do análu a ponúkajú mu spoluprácu.
A skok narovinu ešte dodá, že: "Vieme si predstaviť spoluprácu s každým, kto vyhrá voľby."
Tým vlastne povedali že sa spoja aj so satanom, je im to jedno, len a len aby boli pri koryte ako ostatní. No, vidím že ak bude Kotleba sedieť v parlamente, zopár politikov bude veľmi na*raných...
http://www.topky.sk/cl/100535/152233...a-pocut-pravdu
alebo že by to bola predvolebná finta aby odlákal od fica prelietavých "však je to jedno" lebo tí prelietaví do strán s programom " antifico" sa nepohrnú. Výsledky posledných volieb: "koho si volil?" odp:" nebolo koho, nič nemali, len gorila fico, tak som dal hlas ficovi" to bola odpoveď viacerých.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
Nandrolon
1. nemyslel som mesto, ale župu, moja chyba
2. pre všetkých do jedného
no pre mna je Kotleba hrozbou v kazdom pripade
a prečo? nie som za kotlebu ale ak je niekto za niekoho alebo proti niekomu tak musí vedieť. to je prezentáciou svojho názoru
najjednoduchšie je nikdy kotlebu nikdy precedu ale koho iného a prečo
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Zaujímavé hodnotenia.
bol zatknutý belgičan marockého pôvodu podozrivý z terorizmu . tam sa uvádza štát aj pôvod
angličania pakistanského pôvodu prevádzkovali pedofíliu tam sa tiež uvádza štát aj pôvod
ale Slováci okrádali návštevníkov nákupného centra a fotka že čistý róm, tam sa nemusí uvádzať že Slovák rómskeho pôvodu?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
taiko
Nandrolon
1. nemyslel som mesto, ale župu, moja chyba
2. pre všetkých do jedného
no pre mna je Kotleba hrozbou v kazdom pripade
a prečo? nie som za kotlebu ale ak je niekto za niekoho alebo proti niekomu tak musí vedieť. to je prezentáciou svojho názoru
najjednoduchšie je nikdy kotlebu nikdy precedu ale koho iného a prečo
nacionalista, populista, anti-EU, antisemita popierajuci holokaust, xenofob cenzurujuci divadla, oslavovatel fasistickeho statu. Staci?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Novidis, vsetko super vlastnosti silneho vodcu :-))))) Skor by ma zaujimalo, kto NIE JE populista z terajsich politikov?
A zidovske korene nemam, tak nech si popiera hocico. Cenzurujuci divadla :-)) som sa nasmial, lebo cenzurovane je vsetko. Ak na to, co urobil nemal pravo, mal byt zbaveny funkcie a stihany. Ak na to mal pravo, respektujem zakon.
Najlepsie je kydat na vsetkych ale toho, koho som volil neprezradit az za hrob, lebo by som nakoniec mohol vypadat ako debo. Tiez moznost volby...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať