Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88 - ktorý biely kôň niečo skutočne vlastní? Ty si evidentne mýliš pojem "vlastniť" a pojem byť nastrčenou bábkou...
Ja tu hovorím o skutočných vlastníkoch, ktorí sú nevypátrateľný, vzhľadom na to, že to legálne umožňuje zákon.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Darmo mu to vysvetľuješ - i tak to nepochopí..... má klapky na očiach a v hlave mu preskakuje ihla v závitoch na rovnaké miesto....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jednému som rád.
Dnes sme dokázali v dvoch témach, že je to ekonomický impotent, ktorého vnučka akurát naučila googliť, ale to je tak všetko...
Kopírovať a používať cudzie názory vie každý krčmový expert.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Jar, nič proti, ale som sa nasmial tomu, že : je tam všetko.... v poznámkach k súvahe :-)))))))))))))))) Je tam akurát meno jedného konateľa, ktorý je predpokladám iba biely kôň.
Díky za pobavenie! poznámky práve tento týždeň píšem :-))
Vidím, že § 673 - § 681 obch. zák. ti nič nehovorí, nevadí.
Dosť dobre nechápem, čo má spoločné tichý spoločník s bielym koňom. Prečo to dávaš do súvislosti?
-----------------------------
To z čoho si ty práve robíš poznámky, poznám od začiatku svojho podnikania.
Podstatou tichého spoločníka je ručenie do výšky vlastného vkladu (vloženého podielu). To vie každý priemerne zdatný podnikateľ, manažér a dokonca aj účtovník. Pre teba zrejme novinka a dnešný objav teplej vody.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... to, z čoho si ty práve robíš poznámky :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))

sa tu riadne smejem.......

Ja SI nerobím z ničoho poznámky /nie som v škole/. Ja "robím" poznámky k súvahe :-)))

Čo má spoločné tichý spoločník s bielym koňom :-)))))
Napríklad to, že biely kôň môže byť hocijaký 20 ročný trtko bez peňazí vo firme, ktorá má ročný zisk X miliónov eur.
No a v pozadí je tichý spoločník, ktorému patrí celá firma /ktorú aj sám "postavil", ale nikde, v žiadnych registroch nie je uvedený.
Jedna z možností "slovenského podnikania". Netvrdím, že jediná.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
Dúfam, že chápeš, že toto všetko má zmysel iba za predpokladu, že je niečo verejné a preto aj tunelovatelné. Že tam musí byť dostatok finančných zdrojov, ktoré má pod palcom úradník, politik a tak podobne, ktorý nieje zodpovedný za prípadnú škodu? Ktorý môže čokoľvek "prehliadnuť", ktorý je len veľmi ťažko postihnutelný, čo len zo zanedbania pri spravovaní cudzieho, či zvereného majetku?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
... to, z čoho si ty práve robíš poznámky :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))

sa tu riadne smejem.......

Ja SI nerobím z ničoho poznámky /nie som v škole/. Ja "robím" poznámky k súvahe :-)))

Čo má spoločné tichý spoločník s bielym koňom :-)))))
Napríklad to, že biely kôň môže byť hocijaký 20 ročný trtko bez peňazí vo firme, ktorá má ročný zisk X miliónov eur.
No a v pozadí je tichý spoločník, ktorému patrí celá firma /ktorú aj sám "postavil", ale nikde, v žiadnych registroch nie je uvedený.
Jedna z možností "slovenského podnikania". Netvrdím, že jediná.
No že mi daj link na nejakú firmu, ktorá má zisk X miliónov eur a nemá ich zarobené z verejných zákaziek.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

zase sa ti zachcelo úkolovať druhých?
BMG a ostatné úžernícke firmy tiež obchodujú, resp. obchodovali so štátom? Alebo firmy, ktoré fiktívne vyvážajú a dovážajú tovar?
Vidím, že nemôžeš prežiť že aj niekto iný rozkráda štát, čo už, jedni skončili, druhí začnú...
Čo, nemôžeš prežiť že nemáš teraz tých 30 rokov aby si sa toho aktívne zúčastnil?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

jar88
bjuty smis
Dúfam, že chápeš, že toto všetko má zmysel iba za predpokladu, že je niečo verejné a preto aj tunelovatelné. Že tam musí byť dostatok finančných zdrojov, ktoré má pod palcom úradník, politik a tak podobne, ktorý nieje zodpovedný za prípadnú škodu? Ktorý môže čokoľvek "prehliadnuť", ktorý je len veľmi ťažko postihnutelný, čo len zo zanedbania pri spravovaní cudzieho, či zvereného majetku?
ktorá firma bez zamestnancov má zisk 300 000 000 evri ročne ?
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ľudkovia - že sa s nim o tom vôbec bavíte! Veď je to "expert" na ekonomiku, spoločnosti, firmy, úspešný vykrádač zbrojných skladov, utešovač veliteľských duší .... proste všestranný ***** - dajte si ho do Ignore a kašlite na neho. Nech si tu pindá, koľko len chce - aspoň máme o zábavu postarané - veď jeho príspevky sú lepšie ako nejaké srandičky na nete....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
zase sa ti zachcelo úkolovať druhých?
BMG a ostatné úžernícke firmy tiež obchodujú, resp. obchodovali so štátom? Alebo firmy, ktoré fiktívne vyvážajú a dovážajú tovar?
Vidím, že nemôžeš prežiť že aj niekto iný rozkráda štát, čo už, jedni skončili, druhí začnú...
Čo, nemôžeš prežiť že nemáš teraz tých 30 rokov aby si sa toho aktívne zúčastnil?
Ty stále nechápeš, že fiktívny vývoz a dovoz, fiktívne uplatnenie ochrannej známky, nadhodnotená cena stroja, prístroja, stavby, služby, zdravotného výkonu, ako špeci masáž a tak ďalej, nemá žiadny finančný potenciál bez verejného zdroja peňazí?
Naopak zo súkromných zdrojov, sa veľmi ľahko nikto NEnapakuje a ak aj áno, tak nie tak bezproblémovo a nie tak veľa a nemá to taký dopad na ostatných, nezúčastnených. Doplatí na to hlavne ten neopatrný súkromný majiteľ, prípadne majitelia peňazí.
-----------------------------------
To je všetko a na teraz som skončil. Dnes sa už nemienim o tomto dohadovať.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
jar88
bjuty smis
Dúfam, že chápeš, že toto všetko má zmysel iba za predpokladu, že je niečo verejné a preto aj tunelovatelné. Že tam musí byť dostatok finančných zdrojov, ktoré má pod palcom úradník, politik a tak podobne, ktorý nieje zodpovedný za prípadnú škodu? Ktorý môže čokoľvek "prehliadnuť", ktorý je len veľmi ťažko postihnutelný, čo len zo zanedbania pri spravovaní cudzieho, či zvereného majetku?
ktorá firma bez zamestnancov má zisk 300 000 000 evri ročne ?
Teba naozaj nezaujíma, prečo a z čoho z akých finančných zdrojov má firma tých 300 000 000 € a dokonca bez zamestnancov?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar, veď každý platca DPH, má "vzťah so štátom" a vratky DPH sú vlastne peniaze štátnej pokladnice, do ktorej všetci prispievame, takže stále neviem, na čo narážaš.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

fico veselo porušuje zákony dalej a smeje sa nám do očí...
http://ekonomika.sme.sk/c/20097555/u...u.html?ref=trz
0 0
Cerrick Cerrick

Cerrick je offline (nepripojený) Cerrick

škoda, že mi si to nechávame..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Poďakuj tým, čo majú svoje SMERovanie.... keby tých nebolo, mal by ten SMER správny smer.... teda OUT....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Cerrick
škoda, že mi si to nechávame..
to znelo ako keby sme si sami zato nemohli
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

som rád, že sa nám do politiky tlačia nové a čistá tváre...
https://dennikn.sk/374306/predseda-s...il-ju/?ref=tit
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty, neviem, čo je na tom pravdy, osobne ho nepoznám, ale žilinčania tvrdia, že je to ešte väčší hajzeľ ako Slota.
Osobne mám na SNS neutrálny názor, majú ale dosť ľudí na kandidátke prepojených na bývalé HZDS, napr. syn Karola Konárika a pod...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

však sa vyjadril úplne jasne :

“napíšte si čo chcete, ste zlý človek od kosti”.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať