Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

tannenkau
pavol54
Inak neviem prečo sa robí toľko humbugu okolo pár schránok kdesi na cypre či novom zeelande, keď schránku ukrajina väčšina politikov nám ukazuje ako požehnanie, poškodenému je to šum a fuk ako príde o prachy pre neho je podstatné že už ich nikdy neuvidí


Prvý čo nahlas povedal, že s tým súhlasí = fickov človek
trdlo , povedal som že je to dobre? čo myslíš kto zaplatí to čo požičiavame ukrajine nenávratne? Tak isto nikto schránka ako schránka ak s tým ako lipšicov a šebejov človek súhlasíš tak mne to jedno nie je.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Prdlajs, chlapci..... kto to všetko zaplatí? No predsa daňoví poplatníci. I tie schránky, i tú U-krajinu....
Mňa však serie jedno - ten ich "ozdravný" plán a zákon "lex Váhostav". Idú zachraňovať podvodníka a súkromníka, ktorý okradol malých podnikateľov, ktorý okradol štát (a za toto si postavil vilu v Nassau!) Koľko kričal najsamlepší a najhranetajší Hranol, ako zatočí so schránkovými firmami? Aj zatočil - opačným smerom - otočil sa o 180° a opäť okradne republiku a zachráni svojho kunčafta.
Skúste mu povedať (alebo sa spýtať), či nemá v úmysle siahnuť na Širokého majetok - poženie vás pred súd...


Jedno je v tejto republike isté - SMER a R.F je skazou tejto republiky,
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Prdlajs, chlapci..... kto to všetko zaplatí? No predsa daňoví poplatníci. I tie schránky, i tú U-krajinu....
Mňa však serie jedno - ten ich "ozdravný" plán a zákon "lex Váhostav". Idú zachraňovať podvodníka a súkromníka, ktorý okradol malých podnikateľov, ktorý okradol štát (a za toto si postavil vilu v Nassau!) Koľko kričal najsamlepší a najhranetajší Hranol, ako zatočí so schránkovými firmami? Aj zatočil - opačným smerom - otočil sa o 180° a opäť okradne republiku a zachráni svojho kunčafta.
Skúste mu povedať (alebo sa spýtať), či nemá v úmysle siahnuť na Širokého majetok - poženie vás pred súd...


Jedno je v tejto republike isté - SMER a R.F je skazou tejto republiky,
A spolu s kontrolórmi(ak si nespravili svoju robotu poriadne) pretože viem ako mi škrípali niečo keď som predložil žiadosť o preplatenie eurofondov. Presne položka po položke a keď bol rozdiel medzi výkaz - výmer a položky na faktúre tak to ihneď škrtali "hovorím to použité je lepšie v tej istej cene" odpoveď Nebolo to schválené v projekte. Chápeš že niektorým politikom sa idú bránice roztrhať pre prípad Široký ale prípad schránka porošenko sa prejde mlčaním(už sa vyštekali alebo im to sponzori nedovolia) myslíš že eustreamu niekto zaplatí reverz? áno zaplatí zo zisku ktorý by mal byť zdanený do štátneho rozpočtu, a to sú iné pálky ako akási širokého schránočka ale to sa prechádza v tichosti "Lebo viz major -vyššia moc" ak si to človek nenechá bez povšimnutia "líbit" už je ficovec
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
VEDA: Slovensko je opäť nominované na Nobelovu cenu, tentokrát za ekonómiu.

Získa ju dvojica expertov Ing.Juraj Široký, ŠtB. a Doc. JUDr. Robert Fico, CSc. za finančnú operáciu výroby peňazí, kedy krachujúca firma inkasuje od štátu vratky DPH za faktúry, ktoré nezaplatila a dodávatelia platia DPH z faktúr, ktoré im neboli zaplatené.

Táto, dnes už svetoznáma operácia dostala priliehavé meno KUZLO, čo znamená KurvyZlodejské.


Držíme im palce!
7 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Vo veku 45 rokov zomrel bývalý český premiér Stanislav Gross

http://aktualne.atlas.sk/zomrel-byva...tm_campaign=hp

Podľa českých médií trpel amyotrofickou laterálnou sklerózou (ALS), teda progresívnym a smrteľným ochorením mozgu, ktorého výsledkom je degenerácia a strata buniek centrálnej nervovej sústavy, ktoré ovládajú vôľou ovplyvniteľné svalové pohyby. Rovnaká choroba údajne trápi aj slovenského futbalového reprezentanta Mariána Čišovského.

Gross, ktorý bol v minulosti aj českým ministrom vnútra, stál na čele vlády v Prahe od augusta 2004 do mája 2005. Raketovú kariéru mladého politika ukončil škandál okolo financovania jeho majetku. Nevedel totiž vysvetliť pôvod peňazí, za ktoré kúpil svoj byt, a tak po deviatich mesiacoch na poste premiéra pod tlakom odstúpil. Vzdal sa tiež postu predsedu ČSSD a z politiky vo veku iba 35 rokov úplne odišiel.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Toto sa oplatí citovať celé...

Sulík: Robert Fico sa musel načisto zblázniť
Dnešok sa zapíše ako deň, keď dal Fico odvolať Figeľa, lebo pre štát zaistil nižšie ceny.
https://dennikn.sk/102561/sulik-robe...aznit/?ref=top

Tri roky sa prizerá, ako Široký tuneluje Váhostav, ako rastie strata a ako Váhostav plánuje túto stratu riešiť na úkor stoviek malých dodávateľov. Tri roky nerobí vôbec nič, lebo ľudia tvoriaci hodnoty mu vždy boli ukradnutí.

Lenže potom sa situácia zvrtne a z prieskumu mu vypadne, že nenaštve len pár stoviek priamo postihnutých dodávateľov a že by teda mal niečo urobiť. Podľa tisíckrát osvedčených marketingových pravidiel začne hľadať vinníka a obviní Jána Figeľa, že to všetko kvôli nemu, lebo donútil tú partičku nesvojprávnych chudákov menom manažment Váhostavu znížiť ceny, a preto je Váhostav v strate, a preto živnostníci nedostanú peniaze.

Potiaľto je to starý dobrý Fico, ako ho roky poznáme. Vždy s perfektne nastaveným marketingom a vždy slovne mimoriadne zdatný. A spočiatku sa aj zdalo, že mu to opäť raz prejde, lebo veď problém rozpoznal, vinníka našiel a riešenie prisľúbil. A keďže je pred voľbami, tak sa pre istotu ešte aj jemne dištancoval od Širokého.

Lenže „nasierací“ faktor kauzy Váhostav bol príliš veľký na štandardné postupy.

Po prvé je v tom priamo namočený Široký, bývalý eštebák držiaci Fica pevne za citlivú časť tela.

Po druhé, sú v tom schránkové firmy, ktoré sú počas tejto schránkovej vlády prakticky všade.

Po tretie, obete nie sú hnusní kapitalisti jazdiaci na Mercedesoch, ale bezbranní malí živnostníci, ktorých Váhostav dostal v príliš veľa prípadoch do existenčných problémov.

Po štvrté, ako vinníka si vyberie Jána Figeľa, ktorého si pre jeho nekonfliktnosť roky vyberal ako diskusného partnera do televíznych relácií.

A tak osvedčené metódy zlyhali, horúčka neutícha, z bežnej kauzy sa stáva kauzisko. Na toto nie sú smeráci aj s ich marketingom zvyknutí. Toto nie je piešťanské „cétečko“, kde Pavol Paška bol (i keď až na druhý pokus) ideálny vinník. Toto je len a len o Ficovi a Širokom a o nikom inom.

Kaliňák, Paška, Kažimír, dokonca ani ten Počiatek, ktorý je z titulu funkcie ministra dopravy pre túto kauzu príslušný, sa ho nezastane. Všetci čušia ako vši pod chrastou a škodoradostne sa prizerajú. Tu je pes zakopaný, a preto Robert Fico prepadá panike. V tomto boji je úplne sám a chýba mu protivník.

Udalosti navyše nasledujú tak rýchlo, že najdôležitejší politický nástroj Roberta Fica – marketingový prieskum – je nepoužiteľný. Zozbierať dáta a vyhodnotiť ich trvá celé dni. Tu rozhodujú hodiny. A tak zažívame veci nevídané: Robert Fico prepadá do bezhlavého akcionizmu a ako splašené kura hádže do pľacu riešenia pre živnostníkov, ktorých okradol Široký. Včera sme si mohli vypočuť tri. Najprv 40 percent, potom 50 percent a teraz 50 percent ihneď a zvyšok o pár rokov. Lenže to ani zďaleka nestačí, lebo prečo nie sto percent, prečo nie aj Doprastav, TSS Grade, Ekostav a ďalší a prečo by toto mal platiť štát?

Do toho všetkého odvolávanie Jána Figeľa. Robert Fico sa musel zblázniť – to mi ako prvé bleslo hlavou. Je on normálny? Jána Figeľa s výzorom farára, ktorý je ako vinník nepoužiteľný? A k tomu s odôvodnením, pri ktorom rozum ostane stáť? Veď si to nechajte v pokoji rozpustiť na jazyku:

Figeľ je na vine, lebo pre štát dojednal nižšie ceny oproti tým, ktoré vznikli za Fica a boli brutálne predražené. Toto je niečo natoľko absurdné, že aj jednoduchší volič Smeru začne pochybovať, či stojí na správnej strane.

V tomto momente je druhoradé, že sa Fico pripravil o koaličného partnera, lebo veď ráta s SNS, ktorú mu TA3 pripravuje (hoci ani tento plán nemusí vyjsť, lebo Kotleba). Podstatné je niečo iné: Robert Fico vytvoril z Jána Figeľa perfektnú obeť, priam martýra.

Jedna vec je totiž obviniť a nakydať, nech ten druhý musí vysvetľovať, že to bolo úplne inak – keď je obvinení veľa, už sa ani nevie, za čo všetko, ale pachuť ostane. Kategoricky iná vec je vytvoriť skutky, ktoré sa zapíšu do histórie, najmä ak sa dejú prvýkrát. V tomto prípade si po dnešku celý národ bude pamätať, že Fico nechal odvolať Figeľa z postu podpredsedu parlamentu, lebo Figeľ dojednal nižšie ceny pre štát.

To, samozrejme, nepostačí ani nepomôže. Živnostníci vďaka odvolanému Figeľovi viac peňazí mať nebudú a Široký sa naďalej bude rehotať z Bahám. To je asi, ako keď pri „cétečku“ Fico v prvom pokuse odvolal Zmajkovičovú a Zvolenskú. Tiež to nestačilo, musel padnúť Paška. Tu by mal padnúť Široký, napríklad tak, že si posedí pár dní vo vyšetrovačke. Lenže to by ohrozil Robert Fico celý Smer a najviac seba samého. Takže: Robert Fico sa nezbláznil, on len prepadol panike, lebo zrazu je úplne sám.
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

teraz tu jeden týpek hodí niečo o dzurindovi a platinových sítkach.....
alebo o tom, že lipšic podporuje fašistov na ukrajine a dáva im naše peniaze......(ten týpek si asi nevšimol, kto tu 8 rokov vládne )
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bjuty smis
teraz tu jeden týpek hodí niečo o dzurindovi a platinových sítkach.....
alebo o tom, že lipšic podporuje fašistov na ukrajine a dáva im naše peniaze......(ten týpek si asi nevšimol, kto tu 8 rokov vládne )
nebud "zlym" prorokom :`)
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
Toto sa oplatí citovať celé...

Sulík: Robert Fico sa musel načisto zblázniť
Dnešok sa zapíše ako deň, keď dal Fico odvolať Figeľa, lebo pre štát zaistil nižšie ceny.
https://dennikn.sk/102561/sulik-robe...aznit/?ref=top
.
.
.
Takže: Robert Fico sa nezbláznil, on len prepadol panike, lebo zrazu je úplne sám.
buchy len taka otazocka. Naco je treba davat cely clanok? `link nestaci?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
buchač
Toto sa oplatí citovať celé...

Sulík: Robert Fico sa musel načisto zblázniť
Dnešok sa zapíše ako deň, keď dal Fico odvolať Figeľa, lebo pre štát zaistil nižšie ceny.
https://dennikn.sk/102561/sulik-robe...aznit/?ref=top
.
.
.
Takže: Robert Fico sa nezbláznil, on len prepadol panike, lebo zrazu je úplne sám.
buchy len taka otazocka. Naco je treba davat cely clanok? `link nestaci?
Niekomu stačí a niekomu nie. Tej druhej skupine nech info udrie do zaslepených očí...možno sa aj zázrak stane a uvedomí si, čo a ako.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

správne buchy....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
buchač
Toto sa oplatí citovať celé...

Sulík: Robert Fico sa musel načisto zblázniť
Dnešok sa zapíše ako deň, keď dal Fico odvolať Figeľa, lebo pre štát zaistil nižšie ceny.
https://dennikn.sk/102561/sulik-robe...aznit/?ref=top
.
.
.
Takže: Robert Fico sa nezbláznil, on len prepadol panike, lebo zrazu je úplne sám.
buchy len taka otazocka. Naco je treba davat cely clanok? `link nestaci?
Niekomu stačí a niekomu nie. Tej druhej skupine nech info udrie do zaslepených očí...možno sa aj zázrak stane a uvedomí si, čo a ako.
Myslim, ze ak je niekto tak zadubeny, ze si nevie/nechce kliknut na link, tak tomu ani citacia nepomoze. Ale mam zato, ze tu hadam nik taky nie je.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Noze si kuknite diskusiu z narodnej rady. To je nieco
http://www.rtvs.sk/televizia/live-nr-sr
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

taiko
Noze si kuknite diskusiu z narodnej rady. To je nieco
http://www.rtvs.sk/televizia/live-nr-sr
Tai, čo si treba predtým, ako na to človek klikne? Lieky na zníženie alebo zvýšenie tlaku?
Vidím ho prvkýkrát, ale na prvý pohľad taký bacuľatejší Lenon... John Lenon...
Nemyslela som Jarjabka, ale toho, čo bol predtým...
Naposledy upravil Oliwa : 17.04.15 at 11:51
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

taiko
Noze si kuknite diskusiu z narodnej rady. To je nieco
http://www.rtvs.sk/televizia/live-nr-sr
masochista...
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

buchač
Vo veku 45 rokov zomrel bývalý český premiér Stanislav Gross

Podľa českých médií trpel amyotrofickou laterálnou sklerózou (ALS), teda progresívnym a smrteľným ochorením mozgu, ktorého výsledkom je degenerácia a strata buniek centrálnej nervovej sústavy, ktoré ovládajú vôľou ovplyvniteľné svalové pohyby. Rovnaká choroba údajne trápi aj slovenského futbalového reprezentanta Mariána Čišovského.

Gross, ktorý bol v minulosti aj českým ministrom vnútra, stál na čele vlády v Prahe od augusta 2004 do mája 2005. Raketovú kariéru mladého politika ukončil škandál okolo financovania jeho majetku. Nevedel totiž vysvetliť pôvod peňazí, za ktoré kúpil svoj byt, a tak po deviatich mesiacoch na poste premiéra pod tlakom odstúpil. Vzdal sa tiež postu predsedu ČSSD a z politiky vo veku iba 35 rokov úplne odišiel.
celkom logické
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

bjuty smis
teraz tu jeden týpek hodí niečo o dzurindovi a platinových sítkach.....
alebo o tom, že lipšic podporuje fašistov na ukrajine a dáva im naše peniaze......(ten týpek si asi nevšimol, kto tu 8 rokov vládne )
Menovite to bude Palo
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

bjuty smis
taiko
Noze si kuknite diskusiu z narodnej rady. To je nieco
http://www.rtvs.sk/televizia/live-nr-sr
masochista...


mne píše, že :

No signal
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
tannenkau
bjuty smis
taiko
Noze si kuknite diskusiu z narodnej rady. To je nieco
http://www.rtvs.sk/televizia/live-nr-sr
masochista...


mne píše, že :

No signal
mozno preto, lebo uz asi nerokuju
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať