Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
pri ich cenách by inde skrachovali do mesiaca...
Nemaj strach, aj tu ich to čaká (a neminie). Chce to len čas.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Tie chúdence tiež netušia, čo ich finančne ubíja.
Na druhej strane, ešte stále nevedia obchodovať vo svete a zároveň tam byť aj úctyhodnou konkurenciou tých skutočných investorov. Vo vašej hantýrke "nenažratých korporácií".
Naposledy upravil jar88 : 14.04.16 at 11:14
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
jar88
buchač
jar88
V štátoch EÚ zrejme platí, že každý občan je majetkom daného štátu. No a aj imigranti (terajší uprchlíci) sa raz stanú občanmi niektorých štátov. Teda výnosným majetkom štátu.
---------------------------------------
Pfúúúúúú.....
Ak z nich bude taký výnos ako je z cigánov, tak potom díky Broňa...
Ale veď štátu sa to spriemeruje. Štát nezaujíma najmenší a ani najväčší prínos, či strata. Štátu ide o priemer a ten naši poslanci vedia vždy zabezpečiť. Keď už to inak nevydá a malo by to ísť do neprimeraných ziskov, zriadia si nejaké tie firmy a prebytok v pohode odcucnú do raja.
----------------------------
Ale aj tak si myslím, že cigáni vo všeobecnosti, sú menšou stratou, ako napríklad furťáci. Tí nás naviac stoja iba nejakú tú zlomenú metlu a aj tú neradi míňajú, ale furťák, ten musí dostať drahšiu výstroj, k tomu aj nejaké tie erárne gate, byt, a tak.
Pritom tí naši do roku 1989, brali plat za zbytočnú činnosť (ochranu pred imperialistom) a cigáni zatiaľ makali aspoň v base.
Slovo priemer v oblasti financií vo mne ovokuje všetko možné, len nie normálnosť.
-----------------------------
Fujtajbl, ale sa mi uľavilo...takže som bol teda zbytočný iba (až) päť rokov...
Zabudol si v tom poddžubnutí ešte aj na ten výsluhový príspevok..

Na túto tému sa už nezvyknem baviť, to proste nevysvetlíš...dotyčný nepochopí.
Dalo by sa ale oponovať asi vo význame.
Furťák nemá šancu na to kradnutie ako kadejaký podnikateľ.
"Ak nedáš 2 - 5% tak výberové konanie pre armádu neurobíš" tak si to myslel?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
jar88
buchač
jar88
V štátoch EÚ zrejme platí, že každý občan je majetkom daného štátu. No a aj imigranti (terajší uprchlíci) sa raz stanú občanmi niektorých štátov. Teda výnosným majetkom štátu.
---------------------------------------
Pfúúúúúú.....
Ak z nich bude taký výnos ako je z cigánov, tak potom díky Broňa...
Ale veď štátu sa to spriemeruje. Štát nezaujíma najmenší a ani najväčší prínos, či strata. Štátu ide o priemer a ten naši poslanci vedia vždy zabezpečiť. Keď už to inak nevydá a malo by to ísť do neprimeraných ziskov, zriadia si nejaké tie firmy a prebytok v pohode odcucnú do raja.
----------------------------
Ale aj tak si myslím, že cigáni vo všeobecnosti, sú menšou stratou, ako napríklad furťáci. Tí nás naviac stoja iba nejakú tú zlomenú metlu a aj tú neradi míňajú, ale furťák, ten musí dostať drahšiu výstroj, k tomu aj nejaké tie erárne gate, byt, a tak.
Pritom tí naši do roku 1989, brali plat za zbytočnú činnosť (ochranu pred imperialistom) a cigáni zatiaľ makali aspoň v base.
Slovo priemer v oblasti financií vo mne ovokuje všetko možné, len nie normálnosť.
-----------------------------
Fujtajbl, ale sa mi uľavilo...takže som bol teda zbytočný iba (až) päť rokov...
Zabudol si v tom poddžubnutí ešte aj na ten výsluhový príspevok..

Na túto tému sa už nezvyknem baviť, to proste nevysvetlíš...dotyčný nepochopí.
Dalo by sa ale oponovať asi vo význame.
Furťák nemá šancu na to kradnutie ako kadejaký podnikateľ.
Nemaj strach, ja na nič nezabúdam. A ten tvoj "výsluhový príspevok", ako ty zvykneš vravievať "do 2000€", je akurát tak na kávu. Ten určite náš štátny rozpočet nezaťažuje.
Zrejme si nepostrehol to písané červeným, keď sa tu odvolávaš na kradnutie "kadejakých podnikateľov". To nie sú kadejakí podnikatelia, to sú tí lepší. Ostatní, bežní podnikatelia s môžu snažiť ako chcú, aj tak to tu nevytrhnú.
-------------------------
Máme tu aj ozajstných podnikateľov. Podnikateľov, ktorí nepodnikajú len za účelom zisku a podnikali by aj bez neho, ale zákon nepustí.
Aj ja som ochotný podnikať so ziskom od 2 - 3%, ale to sa tu nedá.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Inak tento tank sa mi veľmi páči. T84 z Ukrajiny.

S tým by pokojne mohli preraziť a v NATO.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
ako vieš kde som začínal, no ja som nebol v tej kategórii rýchlokvasených no mali sme to štastie že väčšina z nás začínala v hodnosti rtm ako technici oddielov respektíve velitelia batérií, takže tak, a na výšku sa potom dostala tak jedna desatina (boli aj takí čo by chceli ale neprešli prijímačkami ) a pgš tak dvaja
Takže predsa "rýchlokvasený"..... pretože ja som začal od hodnosti VOJAK!!!!! Žiadna škola, žiadne "učilište" (ktoré i tak prd naučilo"....). A keď som chcel ísť hore, musel som sa obracať, dokazovať, že na to mám. A povyšovali ma presne v riadnych "vojenských termínoch"....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
ako vieš kde som začínal, no ja som nebol v tej kategórii rýchlokvasených no mali sme to štastie že väčšina z nás začínala v hodnosti rtm ako technici oddielov respektíve velitelia batérií, takže tak, a na výšku sa potom dostala tak jedna desatina (boli aj takí čo by chceli ale neprešli prijímačkami ) a pgš tak dvaja
Takže predsa "rýchlokvasený"..... pretože ja som začal od hodnosti VOJAK!!!!! Žiadna škola, žiadne "učilište" (ktoré i tak prd naučilo"....). A keď som chcel ísť hore, musel som sa obracať, dokazovať, že na to mám. A povyšovali ma presne v riadnych "vojenských termínoch"....
ale veľmi vysoko to nebolo, lebo tých čo na to mali posielali do škôl, alebo ty si bol práve ten nepostrádateľný? pokiaľ viem nepovýšenie v riadnom termíne bolo vždy kvôli prieseru alebo totálnej neschopnosti ktoré sprevádzalo aj vypracovanie komplexného hodnotenia ale však ty to vieš na čo ti to pripomínam, takže ty si bol jeden z tých čo zistil že sa prácou neuživí tak to podpísal , to vieš my čo sme išli v pätnástich sme to ešte veľmi o práci nevedeli, ako môžeš vedieť čo škola naučila keď si ju neabsolvoval(rýchlokvasení medzi nami boli tí čo narukovali ne vojnu, mali maturitu podpísali a išli na RDŠ skončili ako podporučíci a nás rotmajstrov sa chodili pýtať na rozumy ale to boli ozaj tága )
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hele! Ja som narukoval normálne! Postupoval som po rebríčku normálne. I do civilu som odišiel, lenže som robotu nenašiel....(staré známe - nemáte prax.....), tak som sa obrátil tam, odkiaľ som odišiel. A postupoval ďalej. A dosiahol som to až na kpt. !
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Hele! Ja som narukoval normálne! Postupoval som po rebríčku normálne. I do civilu som odišiel, lenže som robotu nenašiel....(staré známe - nemáte prax.....), tak som sa obrátil tam, odkiaľ som odišiel. A postupoval ďalej. A dosiahol som to až na kpt. !
No vidíš ber to ako nadľahčenie, ja som už mal v prípade vojny nárok na samotný hrob a ty ešte len spoločný
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmm.... nesprávna úvaha..... roťákov dávali do spoločných - oficieri mali privilégium na samostatný.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dilinovia, len sa ebte....príde správca cmiteru a vydrbe vás z hrobov...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

...ak vôbec nejaké mať budeme.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
...ak vôbec nejaké mať budeme.....
No neviem ako Ty...ale za moje/naše hrobové miesto už platím/e nejaký rok....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Takéto články majú zmysel.
https://dennikn.sk/435465/bol-nespra...ficovi/?ref=cl
Bol som nespravodlivý k Robertovi Ficovi - Roman Pataj
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Takéto články majú zmysel.
https://dennikn.sk/435465/bol-nespra...ficovi/?ref=cl
Bol som nespravodlivý k Robertovi Ficovi - Roman Pataj
Myslíš ?
Lebo ja nie.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Hmmm.... nesprávna úvaha..... roťákov dávali do spoločných - oficieri mali privilégium na samostatný.....
no neviem ale kolega tylár keď chcel nasrať na cvičení kolegu politruka tak kým nebol povýšený na majora tak ho vždy dorazil vetou "Kým veliteľ pluku a my štyria zástupcovia už máme nárok na samostatný hrob na slnečnom mieste, jeho kosti budú hniť v jednej jame spolu s mužstvom . Neskúmal som pravdivosť výroku.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
Takéto články majú zmysel.
https://dennikn.sk/435465/bol-nespra...ficovi/?ref=cl
Bol som nespravodlivý k Robertovi Ficovi - Roman Pataj
A čo takéto?
„Som zo západnej Číny, ale po škole som musel odísť. Žil som v zaspatom mestečku, ľudia tam až tak tvrdo nepracovali, nemali veľké ambície niečo dosiahnuť, bolo to ako…“ Muž sediaci oproti mne sa odmlčí a premýšľa, ako by tú zaostalosť novinárovi priblížil. „No, bolo to ako niekde v Európe.“

https://dennikn.sk/428278/kde-sudruh...-chybu/?ref=pt
A teraz tá hádanka: Koľko podľa vás zarábajú krajčíri a šičky v takejto fabrike v čínskom Kantone? Odpoveď je: v čistej mzde v prepočte 1400 eur.
Naposledy upravil jar88 : 15.04.16 at 06:13
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kúúúúa......ale si teda prehodil výhybku. Prirovnal by som vlaku, ktorý prejde zo širokého rozchodu na úzkokoľajku...
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

jar88
korela
Takéto články majú zmysel.
https://dennikn.sk/435465/bol-nespra...ficovi/?ref=cl
Bol som nespravodlivý k Robertovi Ficovi - Roman Pataj
A čo takéto?
„Som zo západnej Číny, ale po škole som musel odísť. Žil som v zaspatom mestečku, ľudia tam až tak tvrdo nepracovali, nemali veľké ambície niečo dosiahnuť, bolo to ako…“ Muž sediaci oproti mne sa odmlčí a premýšľa, ako by tú zaostalosť novinárovi priblížil. „No, bolo to ako niekde v Európe.“

https://dennikn.sk/428278/kde-sudruh...-chybu/?ref=pt
A teraz tá hádanka: Koľko podľa vás zarábajú krajčíri a šičky v takejto fabrike v čínskom Kantone? Odpoveď je: v čistej mzde v prepočte 1400 eur.

ty tomu veríš ?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
jar88
korela
Takéto články majú zmysel.
https://dennikn.sk/435465/bol-nespra...ficovi/?ref=cl
Bol som nespravodlivý k Robertovi Ficovi - Roman Pataj
A čo takéto?
„Som zo západnej Číny, ale po škole som musel odísť. Žil som v zaspatom mestečku, ľudia tam až tak tvrdo nepracovali, nemali veľké ambície niečo dosiahnuť, bolo to ako…“ Muž sediaci oproti mne sa odmlčí a premýšľa, ako by tú zaostalosť novinárovi priblížil. „No, bolo to ako niekde v Európe.“

https://dennikn.sk/428278/kde-sudruh...-chybu/?ref=pt
A teraz tá hádanka: Koľko podľa vás zarábajú krajčíri a šičky v takejto fabrike v čínskom Kantone? Odpoveď je: v čistej mzde v prepočte 1400 eur.

ty tomu veríš ?
A čomu že by som mal, či nemal veriť?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať