Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pavol, Pavol - zase zavádzaš iným smerom a meníš tému.
Citujem ťa (a zdôrazňujem):
máš pravdu lebo len oni(komunisti) dokázali oslobodiť koncentráky a dnes z vďaky im rúcajú pomníky padlých
Ako keby nik iný koncentráky neoslobodil........ len práve tí komunisti. A propó - v Červenej armáde neboli všetci komunisti!

Takže kecáš od veci.....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Pavol, Pavol - zase zavádzaš iným smerom a meníš tému.
Citujem ťa (a zdôrazňujem):
máš pravdu lebo len oni(komunisti) dokázali oslobodiť koncentráky a dnes z vďaky im rúcajú pomníky padlých
Ako keby nik iný koncentráky neoslobodil........ len práve tí komunisti. A propó - v Červenej armáde neboli všetci komunisti!

Takže kecáš od veci.....
ale červenej armáde šéfovali komunisti a na to tam mali politrukov a keby nebolo jej, tak by si si možno dnes okopával okolo zemľanky na Sibíri, rozhodujúci bol ten impulz a ani slávni zapadniari by neoslobodili ani jeden koncentrák, ani jeden by nedokázali oslobodiť lebo by to nebolo v ich záujme, práve tak ako nebola v ich záujme emigrácia židov z európy alebo prečo potom zablokovali po kryštáľovej noci ich migráciu? dokonca ani nesmeli vycestovať
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A zase splietaš somariny.
Ty píšeš, že ONI komunisti.... a ja na to, že nie všetci v ČA boli komunisti. A ty to otočíš na veliteľský zbor. Už si to konečne ujasni!!!! Nie velitelia oslobodili, VOJACI oslobodili a tí vojaci neboli všetci komunisti!
Krištáľová noc (nie ako ty píšeš kryštáľová) - po nej už žiadny so Židov neemigroval - lebo už nemohol! Takže ani to nie je pravda, čo píšeš. Po tomto pogrome ich rovno likvidovali, deportovali do táborov.

Odporúčam ti, aby si si históriu naštudoval a netrepal tu koniny!
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Chlapci, čo bolo, to bolo! Čo bolo správne? Krištálová, či kryštálová noc?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

sito
Chlapci, čo bolo, to bolo! Čo bolo správne? Krištálová, či kryštálová noc?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito





































































0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Štyrku, si, si cigaň, či cigániš, sa?

0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
buchač
Už im v tom parlamente načisto haraší ???

Opozícia presadzuje pre stredoškolákov povinnú návštevu Osvienčimu
http://domov.sme.sk/c/20144242/opozi...sviencimu.html

Prečítať aj názory
http://domov.sme.sk/diskusie/2784201...sviencimu.html


Ktorá strana mala vo svojom volebnom programe platenie výletov do koncentračných táborov? Tak sa držte svojich volebných sľubov. Tie vás dostali do parlamentu. Alebo už ste tam a volič je vám opäť na štyri roky ukradnutý…?!
http://ivanbielik.blog.pravda.sk/201...nasi-ucitelia/
najvačší bojovníci proti fašizmu sú súdruhovia...

nie že by im samotný fašizmus nejako zvlášť prekážal...k demokracii a ludským právam majú približne rovnaký vzťah....

ale lezú im do kapusty....preberajú im voliča....
máš pravdu lebo len oni(komunisti) dokázali oslobodiť koncentráky a dnes z vďaky im rúcajú pomníky padlých
Ty si naozaj veselá kopa )
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
misoft
pavol54
máš pravdu lebo len oni(komunisti) dokázali oslobodiť koncentráky a dnes z vďaky im rúcajú pomníky padlých
Nie všetky koncentráky komunisti oslobodili! Niektoré - div sa svete - i kapitalisti!
Arbeitsdorf
Bergen-Belsen
Breendonk
Buchenwald
Dachau
Flossenbürg
Herzogenbusch
Kaufering/Landsberg
Mauthausen-Gusen
Mittelbau-Dora
Neuengamme
Ravensbrück
Sachsenhausen
Westerbork

Stačí?
A bolo ich ešte viacej - v Nórsku, Dánsku, Holandsku .... nevyhľadával som všetky.
ale až kedy? A div sa tiež, že najprv dostali francúzi nakladačku, angličania viedli divnú vojnu americký kapitál v nemecku mal najväčšiu ryžu od najväčšej krízy Takže keby neboli dostali na východe nakladačku tak NIKDY koncentráky neoslobodia silní boys
Pavol54, vidím že máš vedomosti iba tretieho levelu, ale to nieje kompletné.
Maršál Žukov v knize Vladimíra Karpova: Maršál Žukov jeho spolubojovníci a soupeři ve válce a v míru, říká: "bez spojenecké pomoci, by SSSR nemohl pokračovat ve válce".
Za materiál poskytovaný spojencům platila americká vláda jeho výrobcům pomocí peněz získaných ze státních dluhopisů. Díky tomu se zadlužení USA zvýšilo z 34% HDP v 1938 na 106% HDP v 1945.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Z%C3%A1kon_o_p%C5%AFj%C4%8Dce_a_pron%C3%A1jmu
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

sito
Chlapci, čo bolo, to bolo! Čo bolo správne? Krištálová, či kryštálová noc?
Kryštál je tvar napr. nerastu.
Krištáľ - v prenesenom slova zmysle - sklo, alebo čistá odroda kremeňa. A keďže v tej dobe (vyššie spomínanej) sa to začalo pálením kníh a rozbíjaním skiel na obchodoch Židov - odtiaľ je potom Krištáľová noc.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
buchač
Už im v tom parlamente načisto haraší ???

Opozícia presadzuje pre stredoškolákov povinnú návštevu Osvienčimu
http://domov.sme.sk/c/20144242/opozi...sviencimu.html

Prečítať aj názory
http://domov.sme.sk/diskusie/2784201...sviencimu.html


Ktorá strana mala vo svojom volebnom programe platenie výletov do koncentračných táborov? Tak sa držte svojich volebných sľubov. Tie vás dostali do parlamentu. Alebo už ste tam a volič je vám opäť na štyri roky ukradnutý…?!
http://ivanbielik.blog.pravda.sk/201...nasi-ucitelia/
najvačší bojovníci proti fašizmu sú súdruhovia...

nie že by im samotný fašizmus nejako zvlášť prekážal...k demokracii a ludským právam majú približne rovnaký vzťah....

ale lezú im do kapusty....preberajú im voliča....
máš pravdu lebo len oni(komunisti) dokázali oslobodiť koncentráky a dnes z vďaky im rúcajú pomníky padlých
Ty si naozaj veselá kopa )
keby si nespal na PŠM
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

misoft
sito
Chlapci, čo bolo, to bolo! Čo bolo správne? Krištálová, či kryštálová noc?
Kryštál je tvar napr. nerastu.
Krištáľ - v prenesenom slova zmysle - sklo, alebo čistá odroda kremeňa. A keďže v tej dobe (vyššie spomínanej) sa to začalo pálením kníh a rozbíjaním skiel na obchodoch Židov - odtiaľ je potom Krištáľová noc.
Dušan, o to i - y mi nejde. O to, čo sa konalo. Že ľudia majú, vraj krátku pamäť? Napríklad ja si to tiež nepamätám, ale počul som o tom. Keďže už vtedy boli nejaké technológie, aj videl, zaznamenané udalosti, zlosti.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Najmä tie zlosti - potom boli udalosti....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

sito
Chlapci, čo bolo, to bolo! Čo bolo správne? Krištálová, či kryštálová noc?
ako myslíš pravopisne? alebo podľa vykonaných skutkov?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
bjuty smis
Ty si naozaj veselá kopa )
keby si nespal na PŠM
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

misoft
Najmä tie zlosti - potom boli udalosti....
Všetko začína vraj tak nevinne ... všetko.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A hlavne najskôr nenápadne a keď na to padne, tak nápadne....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
keby si nespal na PŠM
Že ty si sa ulieval! Veď práve tam sa najlepšie spalo......
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
misoft
pavol54
máš pravdu lebo len oni(komunisti) dokázali oslobodiť koncentráky a dnes z vďaky im rúcajú pomníky padlých
Nie všetky koncentráky komunisti oslobodili! Niektoré - div sa svete - i kapitalisti!
Arbeitsdorf
Bergen-Belsen
Breendonk
Buchenwald
Dachau
Flossenbürg
Herzogenbusch
Kaufering/Landsberg
Mauthausen-Gusen
Mittelbau-Dora
Neuengamme
Ravensbrück
Sachsenhausen
Westerbork

Stačí?
A bolo ich ešte viacej - v Nórsku, Dánsku, Holandsku .... nevyhľadával som všetky.
ale až kedy? A div sa tiež, že najprv dostali francúzi nakladačku, angličania viedli divnú vojnu americký kapitál v nemecku mal najväčšiu ryžu od najväčšej krízy Takže keby neboli dostali na východe nakladačku tak NIKDY koncentráky neoslobodia silní boys
Pavol54, vidím že máš vedomosti iba tretieho levelu, ale to nieje kompletné.
Maršál Žukov v knize Vladimíra Karpova: Maršál Žukov jeho spolubojovníci a soupeři ve válce a v míru, říká: "bez spojenecké pomoci, by SSSR nemohl pokračovat ve válce".
Za materiál poskytovaný spojencům platila americká vláda jeho výrobcům pomocí peněz získaných ze státních dluhopisů. Díky tomu se zadlužení USA zvýšilo z 34% HDP v 1938 na 106% HDP v 1945.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Z%C3%A1kon_o_p%C5%AFj%C4%8Dce_a_pron%C3%A1jmu
čo to mení na podstate že sa im nemal nikto odvahu postaviť proti, naopak ak niekto nebol nemecký spojenec tak sa choval pre istotu neutrálne aby tiež neskončil v koncentráku lebo koncentráky neboli len o židoch a cigáňoch ale aj o odporcoch režimu a tá materiálna pomoc(až po Stalingrade, nikto nič neposkytne do prehratých a odpísaných investícii a američania dupľom nie ) bola po vojne splatená, lebo nikto nenazbieral odvahu(ani nechcel však Mníchov) postaviť sa proti čo sa týka komunistov, tí nahnali vojačikov do seče aj keď nechceli, mali dve možnosti (možno guľku spredu od nepriateľa, alebo s istotou od zadu pri ústupe)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
keby si nespal na PŠM
Že ty si sa ulieval! Veď práve tam sa najlepšie spalo......
ja som nikdy na PŠM nechodil ani som neučil, ja som učil MLP takých ako ty a ak spali tak som ich poslal umyť, A kto chce učiť musí vedieť viac
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať