Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
parastjana parastjana

parastjana je offline (nepripojený) parastjana

jar88
parastjana
Nandrolon
Na dôstojné živobytie si slušný človek dokáže v SR zarobiť.
Veľmi SMELÉ vyhlásenie

Žena učí klavír cez 30 rokov
v hrubom (bez nadčasov) má pod 600 evri
a nervy v kýbli
( pred 25 začala byť nervozna v polovici júna
pred 15 - 18 rokmi začala byť nervozna na prelome máj / jún
pred 5 - 6 rokmi začala byť nervozna na prelome apríl / máj
pred rokom už v polovici apríla
do RD má ešte 3 roky)

Mám pokračovať ??????????????? !
Možno to bude tým, ako tvrdí Nandrolon, že nieje dostatočne slušným človekom. Lebo na Slovensku si slušný zarobí aj 800 € mesačne.
Do príjmu "slušného človeka " jej dorovnávame my :
2 deti po 100 evri
ja 200 (presnejšie 225 )
A ona má po roku dobrý pocit, že našetrila na dovolenku !
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

samozrejme, ináč by som to vymazal. Nemám problém vymazať niečo po sebe, ale za názormi si stojím, takže nemám čo mazať.
Toto už nie je normálne, aby tu stále nejaký imbecil chytal za slovíčka a "používal" nezainteresovaných ľudí ako "psov" a "huckal" ich proti ostatným...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
samozrejme, ináč by som to vymazal. Nemám problém vymazať niečo po sebe, ale za názormi si stojím, takže nemám čo mazať.
Toto už nie je normálne, aby tu stále nejaký imbecil chytal za slovíčka a "používal" nezainteresovaných ľudí ako "psov" a "huckal" ich proti ostatným...
Ako ťa môžu v písanom texte, chytať za slovíčka? Veď ak píšem priemerný človek, znamená to priemerný a ak píšem slušný človek, znamená to slušný človek.
To len k tomu, že slušný človek zarába 800 €.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tiež pravdivý názor, ale nie každý za peniaze predá aj vlastnú mater.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Tiež pravdivý názor, ale nie každý za peniaze predá aj vlastnú mater.
Veď som napísal v zátvorke hneď v prvej vete.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Mesačne 2500 frankov pre každého. Švajčiari hlasujú o sociálnom experimente

Čítajte viac: http://svet.sme.sk/c/20182376/2500-f...#ixzz4AhRbxYEX


ako by to dopadlo u nás, nepochybujem.....
Naposledy upravil bjuty smis : 05.06.16 at 11:31
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
Mesačne 2500 frankov pre každého. Švajčiari hlasujú o sociálnom experimente

Čítajte viac: http://svet.sme.sk/c/20182376/2500-f...#ixzz4AhRbxYEX


ako by to dopadlo u nás, nepochybujem.....
čo ako by dopadlo? referendum? Tak ako vo Švajčiarsku, kde väčšina bola proti. Ale keby boli u nás vo väzniciach také podmienky ako napríklad v NÓRSKU, tak sme národ kriminálnikov, na to netreba referendum.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

podla mna by bola u nás vačšina za.....velká....
však niekto to zaplatí.....

a vo švajci to ešte nedopadlo nijak, referendum je dnes....
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
podla mna by bola u nás vačšina za.....velká....
však niekto to zaplatí.....

a vo švajci to ešte nedopadlo nijak, referendum je dnes....
Proti však hlasovalo až 78 percent voličov, hlási ČTK.

http://svet.sme.sk/c/20182376/2500-f...#ixzz4AiTDl6y9
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty, u nás by to nemohlo byť 2500 frankov /2260 eur/, ale nejakých 250-300 eur...
Napokon SAS malo kedysi "nepodmienený príjem"...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
podla mna by bola u nás vačšina za.....velká....
však niekto to zaplatí.....

a vo švajci to ešte nedopadlo nijak, referendum je dnes....
Vo Švajci to dopadne určite normálne... neprejde návrh.
--------------------------------------------
ALE v takom Holandsku im statočne drbe...


Mekka Holandsko: Prídite ako azylant do Brabantu, dostanete 10 000 eur. Neveríte?
V holandskom meste Oisterjwik dostane azylant dokonca 10 602 eur, a tak je možné, že mesto s 27 000 obyvateľmi sa už čoskoro bude zaraďovať k mestám so 100 000 obyvateľmi. Neveríte?

Môžete si to prečítať v denníku Brabants Dagblad, najčítanejších novinách v regiónoch Brabant a Gelderland. Holanďania, najmä tí chudobní, a tých je v krajine čoraz viac, nechceli veriť vlastným očiam, keď si pred niekoľkými dňami otvorili svoje noviny a objavili v nich článok Vluchtelingen in Oisterwijk krijgen 10.602 euro shoptegoed – Utečenci dostanú v Oisterwijku 10 602 eur, ako dar na privítanie. Nie je to len Oisterwijk, kde je to tak. Holandské noviny uvádzajú aj ďalšie mestá a sumy, ktoré utečenom vyplácajú. Najmenej dostanú v meste Tilburg, kde je to 3 182 eur.
http://romanbednar.blog.pravda.sk/20...-eur-neverite/
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://romanbednar.blog.pravda.sk/20...-eur-neverite/

autor clanku trosku ucelovo zavadza. ( vsak pravda.sk ) ,Je to 10000 EUR na rodinu s dvoma detmi a zatial sa jednalo o jednu rodinu. Kde vzal autor 10602 nevedno.

Doslova sa v clanku pisalo: " jedna rodina s dvoma detmi ktorej bol prideleny byt mala stastie. Dostala 10000 EUR na nabytok a zariadenie.

Ale je pradou ze je to absurdne a holandanom sa to nepaci.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
http://romanbednar.blog.pravda.sk/20...-eur-neverite/

autor clanku trosku ucelovo zavadza. ( vsak pravda.sk ) ,Je to 10000 EUR na rodinu s dvoma detmi a zatial sa jednalo o jednu rodinu. Kde vzal autor 10602 nevedno.

Doslova sa v clanku pisalo: " jedna rodina s dvoma detmi ktorej bol prideleny byt mala stastie. Dostala 10000 EUR na nabytok a zariadenie.

Ale je pradou ze je to absurdne a holandanom sa to nepaci.
no vidíš však my sme lepší u nás cigáni dostali zadarmo celé sídlisko, ktoré už aj vybývali a teraz sa im stavajú nové bývania, no nepoteší to?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
no vidíš však my sme lepší u nás cigáni dostali zadarmo celé sídlisko, ktoré už aj vybývali a teraz sa im stavajú nové bývania, no nepoteší to?
Nejak Ti nerozumiem.
Myslíš pravdepodobne na L IX. Lenže v tých počiatkoch to nebolo sídlisko len pre degešov (viac infa si pozri na internete).
Až neskôr sa zvyšok začal sťahovať niekde inde, aby nemuseli bývať v ich blízkosti. Degešov vysťahovali z centra mesta, kde robili len bordel.

Nedá sa porovnávať prideľovanie bytov za oných čias, kde cigáni žili na Slovensku roky rokúce s tými drbnutými návrhmi z EU. Že prídu ekonomickí "utečenci" a budú mať dokonca vyššie a lepšie výhody ako má domáce obyvateľstvo.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
no vidíš však my sme lepší u nás cigáni dostali zadarmo celé sídlisko, ktoré už aj vybývali a teraz sa im stavajú nové bývania, no nepoteší to?
Nejak Ti nerozumiem.
Myslíš pravdepodobne na L IX. Lenže v tých počiatkoch to nebolo sídlisko len pre degešov (viac infa si pozri na internete).
Až neskôr sa zvyšok začal sťahovať niekde inde, aby nemuseli bývať v ich blízkosti. Degešov vysťahovali z centra mesta, kde robili len bordel.

Nedá sa porovnávať prideľovanie bytov za oných čias, kde cigáni žili na Slovensku roky rokúce s tými drbnutými návrhmi z EU. Že prídu ekonomickí "utečenci" a budú mať dokonca vyššie a lepšie výhody ako má domáce obyvateľstvo.
Jednak som odľahčoval, ale. : jedna časť domáceho obyvateľstva musí makať a dokonca aj za dieťa platiť školské stravovanie, pomôcky, druhá časť nemusí berie pôžitky počnúc jedlo v škole zadarmo, končiac pridelením bývania, o princíp sa jedná. Kto tebe odpustil niečo? keď som odovzdával byt tak bytový podnik chcel pomaly aj škrabance opravovať. Však za oných čias bolo tak zle, že byty boli lacno a takmer hneď a dnes je lacná hypotéka( ak na ňu má rodinka príjem) ak nie je dosť vysoký tak im banka ukáže dvere
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Uloupené Kosovo (zakázaný dokument ČT)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Maďarič sa vzoprel Ficovi, predtým si boli blízki

http://domov.sme.sk/c/20183564/madar...#ixzz4AruazEJt
-------------------------------

Som aj zvedavý, že ako dopadne Maďarič. Lebo momentálne je silno hustý, že ON podá demisiu...také vydieranie malého decka.
Len aby v tom konečnom dôsledku to nebude trochu inak...že preceda ho z vlády pošle pekne krásne dakde ta het.

Ale ono sa to dá aj inak brať pri určitých nadsádzkach. Možno Maďarič len čakal na nejakú zámienku, aby odišiel...dôvody si v tomto prípade jeden len môže domýšľať.

Danko proste tlačí na pílu, rozširuje si vplyv všetkými smermi...a jeden s druhým súvisí, kde konečný výsledok sa nazýva peniaze.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Maďarič je kľúčová osoba smeru. Pritom stále tvrdím že je to taký charizmatický, pekne učesaný s inteligentnými okuliarkami, hajzlík vypočítavý.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
Uloupené Kosovo (zakázaný dokument ČT)
Dobrý dokument, korela a ešte aj s veľkým výpovedným potenciálom.
Len by ma zaujímalo, čo ťa práve teraz viedlo k takémuto podstrčeniu a ešte k tomu, bez akéhokoľvek vlastného komentu. Kto a komu to Kosovo ulúpil?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať