Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

taiko
tannenkau
taiko
inac ale pride mi vtipne, ze zmazem prispevky, kde si ludia nadavaju do idiotov, hovad, svojim zenam do kur..v a zacnu ma hned oblizovat plamene pekelne
****** a odkedy si ty taký múdry, že vieš ktoré zmazať

A ak ti vadia nadávky, prečo nevymažeš iba tie z toho textu ???????????????
??????????????????
????????????
lebo si minule hulakal, ked som Ti zeditoval prispevok
vzser sa na moje príspevky
a nechaj ich tak ako sú

sú to moje príspevky

ja sa do tvojich nestarám
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
ludia zlati. Ak sa niekomu nepaci, ze som zmazal prispevky, treba to nahlasit a ostani moderatori, ci administratori moju hrozostrasnu nedemokraticku, neobjektivnu, arogantnu, hlupu svojvolu urcite zastavia a potrestaju.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

kukučka
Prišla som neskoro, no rada by som si prečítala vymazané príspevky, ak dobre dedukujem, tak boli o tom, ako jar88 vychovával deti?
Taiko, curúgni, kúpim ti vegetu!
Ak bude dôvod a možnosť, rád ti ich zopakujem.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
ludia zlati. Ak sa niekomu nepaci, ze som zmazal prispevky, treba to nahlasit a ostani moderatori, ci administratori moju hrozostrasnu nedemokraticku, neobjektivnu, arogantnu, hlupu svojvolu urcite zastavia a potrestaju.
Zjavne si nič nepochopil.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
taiko
ludia zlati. Ak sa niekomu nepaci, ze som zmazal prispevky, treba to nahlasit a ostani moderatori, ci administratori moju hrozostrasnu nedemokraticku, neobjektivnu, arogantnu, hlupu svojvolu urcite zastavia a potrestaju.
Zjavne si nič nepochopil.
nevadi, kazdy chapeme nieco ine a nejak inak . To by este tak bolo, aby sme boli rovnaki.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
jar88
taiko
ludia zlati. Ak sa niekomu nepaci, ze som zmazal prispevky, treba to nahlasit a ostani moderatori, ci administratori moju hrozostrasnu nedemokraticku, neobjektivnu, arogantnu, hlupu svojvolu urcite zastavia a potrestaju.
Zjavne si nič nepochopil.
nevadi, kazdy chapeme nieco ine a nejak inak . To by este tak bolo, aby sme boli rovnaki.
No vidíš, presne o tom tu celú dobu tliachame.
Aj toho Vaša chápu tak aj tak. Veď bol aj profesorom na univerzite.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
taiko
jar88
taiko
ludia zlati. Ak sa niekomu nepaci, ze som zmazal prispevky, treba to nahlasit a ostani moderatori, ci administratori moju hrozostrasnu nedemokraticku, neobjektivnu, arogantnu, hlupu svojvolu urcite zastavia a potrestaju.
Zjavne si nič nepochopil.
nevadi, kazdy chapeme nieco ine a nejak inak . To by este tak bolo, aby sme boli rovnaki.
No vidíš, presne o tom tu celú dobu tliachame.
Aj toho Vaša chápu tak aj tak. Veď bol aj profesorom na univerzite.
no mam dojem, ze toho Vasa chapeme obaja rovnako.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

"Zlý" muamar kaddáfí zadržiaval v Lýbii spústu migrantov zo subsaharskej afriky tým že ich zamestnával, Títo migranti prišli po "revolúcii" o živobytie, tak sa pohli do Európy, dobre nám tak.
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
"Zlý" muamar kaddáfí zadržiaval v Lýbii spústu migrantov zo subsaharskej afriky tým že ich zamestnával, Títo migranti prišli po "revolúcii" o živobytie, tak sa pohli do Európy, dobre nám tak.
neviem, si sme aj Zenevsku konvenciu neporusili tym, ze sme to tam znicili, nastolili bezvladie, vybombardovali a vy...li sme sa na to.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
pavol54
"Zlý" muamar kaddáfí zadržiaval v Lýbii spústu migrantov zo subsaharskej afriky tým že ich zamestnával, Títo migranti prišli po "revolúcii" o živobytie, tak sa pohli do Európy, dobre nám tak.
neviem, si sme aj Zenevsku konvenciu neporusili tym, ze sme to tam znicili, nastolili bezvladie, vybombardovali a vy...li sme sa na to.
netvrdil som že bol anjel, však arabská mentalita, ale zamontovali sme sa do vzbury niekoľkých rebelov a nič lepšie sa nezaviedlo,
to ako u nás by bolo keby sa zrušili akékoľvek dávky do osád a nedal by sa iný spôsob obživy tak by sme videli tie nájazdy
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

taiko
bjuty smis
Neprehanas to uz? Zabudol si, preco si zakladal tuto temu??
myslim, ze nie. Tema mala byt o politike a nie o tom ako je niekoho zena prostitutka, ci aky je nejaky chlap looser a iny je hovado, debil, chmulo, ci iny archetypl. Chapem, ze stara Blazkova moze u niektorych evokovat nejaky suteren, ale neslobodno to nechat prerast do zumpy. Ci Tebe sa to pacilo, ako sa tu chlapi castovali, urazali seba, ,ci svoje zeny? Sak to uz nebolo o postoji, ci svetonazore.
túto tému si založil, aby sme neprznili ostatné ...

lenže ty už nedovolíš przniť ani túto !!!

myslím, že aj vulgárne reakcie vela napovedajú..nepodcenuj nás....komu to vadí, jednoducho sem nebude chodiť....recepty sa vymieňajú inde...
vyhnal si politiku a hádky z pôvodnej témy a teraz sa tam akurát naťahujú 3-4 dámy, ktorá čo kedy povedala a čo tým myslela....
Naposledy upravil bjuty smis : 23.04.15 at 07:35 Dôvod: preklep
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bjuty smis
taiko
bjuty smis
Neprehanas to uz? Zabudol si, preco si zakladal tuto temu??
myslim, ze nie. Tema mala byt o politike a nie o tom ako je niekoho zena prostitutka, ci aky je nejaky chlap looser a iny je hovado, debil, chmulo, ci iny archetypl. Chapem, ze stara Blazkova moze u niektorych evokovat nejaky suteren, ale neslobodno to nechat prerast do zumpy. Ci Tebe sa to pacilo, ako sa tu chlapi castovali, urazali seba, ,ci svoje zeny? Sak to uz nebolo o postoji, ci svetonazore.
túto tému si založil, aby sme neprznili ostatné ...

lenže ty už nedovolíš przniť ani túto !!!

myslím, že aj vulgárne reakcie vela napovedajú..nepodcenuj nás....komu to vadí, jednoducho sem nebude chodiť....recepty sa vymieňajú inde...
vyhnal si politiku a hádky z pôvodnej témy a teraz sa tam akurát naťahujú 3-4 dámy, ktorá čo kedy povedala a čo tým myslela....
hmmm, dobre to chapem, ze sa Ti ziada vulgarnosti ? Nejak tomu neviem porozumiet. Myslis ze sa neda vadit, oponovat, argumentovat, diskutovat, prekarat sa, bez toho aby som Ta nazval volom a hovadom ? Asi mi nieco unika. Ci si len zo mna srandu robis?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nie, nežiadajú sa mi...už som ich tu od môjho kámoša utržil dosť )..

len je rozdiel, ked sa mi niečo žiada a ked mi vadí prísne mazanie príspevkov.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
bjuty smis
taiko
bjuty smis
Neprehanas to uz? Zabudol si, preco si zakladal tuto temu??
myslim, ze nie. Tema mala byt o politike a nie o tom ako je niekoho zena prostitutka, ci aky je nejaky chlap looser a iny je hovado, debil, chmulo, ci iny archetypl. Chapem, ze stara Blazkova moze u niektorych evokovat nejaky suteren, ale neslobodno to nechat prerast do zumpy. Ci Tebe sa to pacilo, ako sa tu chlapi castovali, urazali seba, ,ci svoje zeny? Sak to uz nebolo o postoji, ci svetonazore.
túto tému si založil, aby sme neprznili ostatné ...

lenže ty už nedovolíš przniť ani túto !!!

myslím, že aj vulgárne reakcie vela napovedajú..nepodcenuj nás....komu to vadí, jednoducho sem nebude chodiť....recepty sa vymieňajú inde...
vyhnal si politiku a hádky z pôvodnej témy a teraz sa tam akurát naťahujú 3-4 dámy, ktorá čo kedy povedala a čo tým myslela....
hmmm, dobre to chapem, ze sa Ti ziada vulgarnosti ? Nejak tomu neviem porozumiet. Myslis ze sa neda vadit, oponovat, argumentovat, diskutovat, prekarat sa, bez toho aby som Ta nazval volom a hovadom ? Asi mi nieco unika. Ci si len zo mna srandu robis?
Ale to máš jedno ak niekto nesúhlasí s názorom diskutujúceho tak ho nazve volom, hovädom alebo červeným, alebo plateným, skrátka vždy je to nálepka a je to o tom aký si utvoria ostatní o nálepkovačovi názor. Skrátka: "dochádzajú mi vlastné argumenty, je nabúrané moje vlastné presvedčenie, neviem vyvrátiť cudzí názor, tak šlahnem nálepku "a je to vyriešené " a keď už nič iné tak aspoň "neužitočné""
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

tu máš kamaráta...

http://www.topky.sk/cl/10/1470071/Pr...o-180-stupnov-
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
taiko
bjuty smis
taiko
bjuty smis
Neprehanas to uz? Zabudol si, preco si zakladal tuto temu??
myslim, ze nie. Tema mala byt o politike a nie o tom ako je niekoho zena prostitutka, ci aky je nejaky chlap looser a iny je hovado, debil, chmulo, ci iny archetypl. Chapem, ze stara Blazkova moze u niektorych evokovat nejaky suteren, ale neslobodno to nechat prerast do zumpy. Ci Tebe sa to pacilo, ako sa tu chlapi castovali, urazali seba, ,ci svoje zeny? Sak to uz nebolo o postoji, ci svetonazore.
túto tému si založil, aby sme neprznili ostatné ...

lenže ty už nedovolíš przniť ani túto !!!

myslím, že aj vulgárne reakcie vela napovedajú..nepodcenuj nás....komu to vadí, jednoducho sem nebude chodiť....recepty sa vymieňajú inde...
vyhnal si politiku a hádky z pôvodnej témy a teraz sa tam akurát naťahujú 3-4 dámy, ktorá čo kedy povedala a čo tým myslela....
hmmm, dobre to chapem, ze sa Ti ziada vulgarnosti ? Nejak tomu neviem porozumiet. Myslis ze sa neda vadit, oponovat, argumentovat, diskutovat, prekarat sa, bez toho aby som Ta nazval volom a hovadom ? Asi mi nieco unika. Ci si len zo mna srandu robis?
Ale to máš jedno ak niekto nesúhlasí s názorom diskutujúceho tak ho nazve volom, hovädom alebo červeným, alebo plateným, skrátka vždy je to nálepka a je to o tom aký si utvoria ostatní o nálepkovačovi názor. Skrátka: "dochádzajú mi vlastné argumenty, je nabúrané moje vlastné presvedčenie, neviem vyvrátiť cudzí názor, tak šlahnem nálepku "a je to vyriešené " a keď už nič iné tak aspoň "neužitočné""
tak nech si taki diskuteri zalozia temu " Zumpa" a tam nech sa "nalepkuju" do sytosti
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bjuty smis
nie, nežiadajú sa mi...už som ich tu od môjho kámoša utržil dosť )..

len je rozdiel, ked sa mi niečo žiada a ked mi vadí prísne mazanie príspevkov.....
vulgarnosti sa Ti neziada, ale mazat ich nechces. Ako by si si to teda predstavoval, aby sme nemazali a zaroven tu nemali zumpu ?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

vtáka poznáš po perí, človeka po reči...
ty to tu moderuješ, nechám to na teba ))

ja by som tú hranicu trochu posunul....napr. príspevky farebným písmom sa mi páčili..:tam naozaj nevidím dôvod mazať..

keby som bol admin, pre mňa by bola hranica urážky rodinných príslušníkov, to je už dosť za....

ale ked má niekto túžbu napísať mi, že som blbé hovado alebo niečo ostrejšie, ulaví sa mu .......
ja sa len zasmejem..a v duchu zaplačem, že tie socanské zlodejiny aj tak musím platiť...

a naozaj smiešne je, ak tu niekto píše o urážaní pri chýbajúcich argumentoch a zároveň je v tom majster sveta )))
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bjuty smis
vtáka poznáš po perí, človeka po reči...
ty to tu moderuješ, nechám to na teba ))

ja by som tú hranicu trochu posunul....napr. príspevky farebným písmom sa mi páčili..:tam naozaj nevidím dôvod mazať..

keby som bol admin, pre mňa by bola hranica urážky rodinných príslušníkov, to je už dosť za....

ale ked má niekto túžbu napísať mi, že som blbé hovado alebo niečo ostrejšie, ulaví sa mu .......
ja sa len zasmejem..a v duchu zaplačem, že tie socanské zlodejiny aj tak musím platiť...

a naozaj smiešne je, ak tu niekto píše o urážaní pri chýbajúcich argumentoch a zároveň je v tom majster sveta )))
nuz to kto ma ake pravo hovorit o urazani, to uz nie je na mne
Vies bjuty podla mna ide o to, ze vladnuca zberba na hrade uz hranicu slusnosti posuva roky a uz sme az po usi v zumpe. Fico nadava oponentom dokonca v priamom prenose. Tak aspon tu by sme sa hadam mohli snazit ich nekopirovat a zachovat nejaku uroven. Iba o to mi islo.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať