Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
Duski to su ich garaze....bezne schvalnosti.....treba zdramatizovat vsetko aj otlak nohe....
Keby len otlak.... ale i jebáka na brade.....
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Myslíš Jara88?
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Zas ....
Urob radšej toto........
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Rád by som na vás reagoval, ale mám určitú hranicu a pod ňou sa musím už veľmi nútiť a premáhať. Dúfam, že som to napísal dosť jasne a zrozumiteľne.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Rád by som na vás reagoval, ale mám určitú hranicu a pod ňou sa musím už veľmi nútiť a premáhať. Dúfam, že som to napísal dosť jasne a zrozumiteľne.

Ty myslíš, že ja nie ?

Prečo asi dávam tých smajlíkov ? Z prdele ?
Nie raz mám totiž napísanú nejakú odpoveď, ale po chvíľke dumiek ju radšej odstránim.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Keď ste si s Taikom nezmerali pindíky, tak ideš do mňa :-))
Napíšem ti len toľko - choď do riti, tvoje starecké dementné názory ma nikdy nezaujímali a ani zaujímať nebudú.
Vieš že aj ostatní vedia, že takto sprosto a vulgárne si reagoval na toto:

Nandrolon
Ak sa chce starať o dieťa, má ostať na materskej aspoň tých 7 mesiacov, či koľko to momentálne je.
Prečo by som sa ja ako daňový poplatník mal skladať na jej nemalý plat, keď nechce pracovať? Iné matky musia v jej situácii ostať doma s almužnou a držať hubu...

Ja, ako jar88 som napísal len toto
Zas splietaš piate cez deviate. Za každú cenu chceš súdiť a snáď aj kameňovať.
Ona nie že sa chce starať o svoje dieťa, ona sa aj stará. Nie každá matka musí byť s dieťaťom na materskej dovolenke tak, ako si to práve ty predstavuješ. Naviac, ona má nárok na svoj plat viazaný na mandát poslanca. Ona nemá pracovnú zmluvu, ako zamestnanec, ktorá mu ukladá podmienku odpracovať určitý počet dní, hodín, či splniť nejakú pracovnú úlohu.
No a že berie plat poslanca a dokonca nemalý, asi myslené "veľký", to už je naozaj dosť pritiahnuté za vlasy. Vieš, že plat poslanca je 1961 € a za funkciu podpredsedu má len 332 € mesačne?
Aj to tvoje vyjadrenie, že keď nechce pracovať, tak jej nechceš prispievať, je viac než hlúpe. Ona totiž, ako som už napísal, nemusí v parlamente vôbec pracovať. Ona nieje upratovačka v zamestnaneckom pomere. Na viac je na nej vidieť, že napriek tomu, že má maličké dieťa a má možnosť ospravedlniť svoju neprítomnosť na rokovaniach, nerobí to, ale aj tak sa na nich aktívne zúčastňuje.
Tváriš sa, ako veriaci a dobrý kresťan, naviac sa považuješ za dobrého občana a pritom vieš takto kameňovať a súdiť iných. Myslím, že myslením si na úrovni nejakého mohamedána, alebo inkvizítora. A vraj slušný a veriaci človek.
---------------------------------------------------
Už si pochopil, kde sa svojim uvažovaním nachádzaš.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

jar88
Zas ....
...alebo....
My už na teba
0 3
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Myslíš Jara88?
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Toho? Ani nie, ale môžeme ho do zoznamu pripísať.....
1 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
No a že berie plat poslanca a dokonca nemalý, asi myslené "veľký", to už je naozaj dosť pritiahnuté za vlasy. Vieš, že plat poslanca je 1961 € a za funkciu podpredsedu má len 332 € mesačne?
Aj to tvoje vyjadrenie, že keď nechce pracovať, tak jej nechceš prispievať, je viac než hlúpe. Ona totiž, ako som už napísal, nemusí v parlamente vôbec pracovať. Ona nieje upratovačka v zamestnaneckom pomere. Na viac je na nej vidieť, že napriek tomu, že má maličké dieťa a má možnosť ospravedlniť svoju neprítomnosť na rokovaniach, nerobí to, ale aj tak sa na nich aktívne zúčastňuje.
---------------------------------------------------
Už si pochopil, kde sa svojim uvažovaním nachádzaš.
To vážne ??? Lebo platí :
"Poslancovi, ktorý pochádza z Bratislavy, bude na účet chodiť suma 3 346 eur (paušálne náhrady 1385 eur).
http://aktualne.atlas.sk/slovensko/p...dostavaju.html
Nicholska pracuje-nepracuje, je zamestnaná-nezamestnaná...mne je šuma fuk...kľudne nech si riadi parlament aj z vlastnej domácnosti.
Lenže ona klamala, zavádzala, vyhovárala sa, osočovala, atď...
To všetko jej bolo dokázané, aj keď Danka, Hrnčiara práve nemusím...no fakty nezvratného typu proste nepustia.
Vraj slušná osoba...pfujtajbl, aký predseda (Šulin) strany, takí aj členovia.
--------------------------
Matka ? Jej manžel ako otec ?
Ona je v podstate krkavčia mater...lebo decko má mať pravidelný režim a nie niekde v aute sa krčiť.
Názor na neho si netrúfnem na plné pecky dať...korela by sa fest pohoršila...
--------------------------
Poviem inak ?
Nemá Nicholska niekoho po ruke, kto by sa na dobu určitú postaral o dieťa ? Veď v dnešnej dobe je možností neúrekom, ide len o platenie za tie služby.
-------------------------
...apropóóó...za socíku som 2 roky (DVA roky) platil 1.000 Kčs súkromnej pani. Príjem za mesiac dokoby = 4.000 Kčs brutto dokopy.
Nicholska si to nemôže dovoliť ??????????????
--------------------------
ALE stále nechápem, kde sa svojím uvažovaním nachádzaš...
Ak by som Ťa chcel uraziť (čo nemienim), tak sa opýtam, či sa nachádzaš niekde v inej galaxii zvanej Paranoia, nakoľko Ti už došli pilulky.
0 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

jar88
No a že berie plat poslanca a dokonca nemalý, asi myslené "veľký", to už je naozaj dosť pritiahnuté za vlasy. Vieš, že plat poslanca je 1961 € a za funkciu podpredsedu má len 332 € mesačne?
Aj to tvoje vyjadrenie, že keď nechce pracovať, tak jej nechceš prispievať, je viac než hlúpe. Ona totiž, ako som už napísal, nemusí v parlamente vôbec pracovať. Ona nieje upratovačka v zamestnaneckom pomere. Na viac je na nej vidieť, že napriek tomu, že má maličké dieťa a má možnosť ospravedlniť svoju neprítomnosť na rokovaniach, nerobí to, ale aj tak sa na nich aktívne zúčastňuje.
---------------------------------------------------
Už si pochopil, kde sa svojim uvažovaním nachádzaš.
Očuj - ty "mudrc" - prečítaj si zákon o platových nárokoch poslancov - 3-násobok priemerného platu v NH z minulého roka. A k tomu paušál - nezdaňuje sa.
A tých "tvojich" 332€ - to je príplatok, ktorý dostáva za podpredsedu.

Ach jáááj..... zase si riadneho capa strelil.
0 2
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Prečo si myslíš, že iba ja?
Byť otcom rodiny, radšej prečítam deťom rozprávku na dobrú noc, alebo objímem manželku, ako tu vkladať nezmyselné reakcie.
Akoby niekto nabral spätný chod vo vývine.
1 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
jar88
No a že berie plat poslanca a dokonca nemalý, asi myslené "veľký", to už je naozaj dosť pritiahnuté za vlasy. Vieš, že plat poslanca je 1961 € a za funkciu podpredsedu má len 332 € mesačne?
Aj to tvoje vyjadrenie, že keď nechce pracovať, tak jej nechceš prispievať, je viac než hlúpe. Ona totiž, ako som už napísal, nemusí v parlamente vôbec pracovať. Ona nieje upratovačka v zamestnaneckom pomere. Na viac je na nej vidieť, že napriek tomu, že má maličké dieťa a má možnosť ospravedlniť svoju neprítomnosť na rokovaniach, nerobí to, ale aj tak sa na nich aktívne zúčastňuje.
---------------------------------------------------
Už si pochopil, kde sa svojim uvažovaním nachádzaš.
Očuj - ty "mudrc" - prečítaj si zákon o platových nárokoch poslancov - 3-násobok priemerného platu v NH z minulého roka. A k tomu paušál - nezdaňuje sa.
A tých "tvojich" 332€ - to je príplatok, ktorý dostáva za podpredsedu.

Ach jáááj..... zase si riadneho capa strelil.
A čo myslíš ty xxxx, kde som asi tie sumy vzal? To si myslíš, že len tak z pamäti?
Nie, nie, najskôr som si prečítal zákon a v ňom našiel konkrétne sumy a tie som vám sem napísal.
------------------------------
Ale písal som to hlavne preto, lebo som dúfal, že vás tým možno nasmerujem k jeho prečítaniu. Zároveň som si naivne namýšľal, že vás v tej súvislosti napadne, že im vlastne žiadny plat nepatrí. Poslanci totiž nie sú v pracovnom pomere a tak sa o nejakej mzde, nedá ani uvažovať.
Viem že budete v tej súvislosti namietať a oponovať, že nieje podstatné, ako sa tie príjmy pomenujú, že podstatná je celková suma. Ale nie je to tak.
----------------------
PS
Misoft, tebe obzvlášť odporúčam prečítať si kompletne ten zákon, nieje to priemer z minulého roka. Ako si ty "múdro" napísal.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
jar88
No a že berie plat poslanca a dokonca nemalý, asi myslené "veľký", to už je naozaj dosť pritiahnuté za vlasy. Vieš, že plat poslanca je 1961 € a za funkciu podpredsedu má len 332 € mesačne?
Aj to tvoje vyjadrenie, že keď nechce pracovať, tak jej nechceš prispievať, je viac než hlúpe. Ona totiž, ako som už napísal, nemusí v parlamente vôbec pracovať. Ona nieje upratovačka v zamestnaneckom pomere. Na viac je na nej vidieť, že napriek tomu, že má maličké dieťa a má možnosť ospravedlniť svoju neprítomnosť na rokovaniach, nerobí to, ale aj tak sa na nich aktívne zúčastňuje.
---------------------------------------------------
Už si pochopil, kde sa svojim uvažovaním nachádzaš.
To vážne ??? Lebo platí :
"Poslancovi, ktorý pochádza z Bratislavy, bude na účet chodiť suma 3 346 eur (paušálne náhrady 1385 eur).
http://aktualne.atlas.sk/slovensko/p...dostavaju.html
Nicholska pracuje-nepracuje, je zamestnaná-nezamestnaná...mne je šuma fuk...kľudne nech si riadi parlament aj z vlastnej domácnosti.

--------------------------
Matka ? Jej manžel ako otec ?
Ona je v podstate krkavčia mater...lebo decko má mať pravidelný režim a nie niekde v aute sa krčiť.
Názor na neho si netrúfnem na plné pecky dať...korela by sa fest pohoršila...
--------------------------
Poviem inak ?
Nemá Nicholska niekoho po ruke, kto by sa na dobu určitú postaral o dieťa ? Veď v dnešnej dobe je možností neúrekom, ide len o platenie za tie služby.
-------------------------
...apropóóó...za socíku som 2 roky (DVA roky) platil 1.000 Kčs súkromnej pani. Príjem za mesiac dokoby = 4.000 Kčs brutto dokopy.
Nicholska si to nemôže dovoliť ??????????????
--------------------------
1.Nuž ak je ti šuma fuk, či je, alebo nieje v pracovnom pomere, tak potom je ťažké sa k tvojim úvahám vyjadriť.
2.K tomu režimu len toľko, že nie všetci sa stotožňujú s vhodnosťou režimu, ktorý ty považuješ za správny. Už sú aj matky, ktoré sa sústreďujú hlavne na potreby dieťaťa. Hovorí sa tomu kontaktné rodičovstvo a to začína nosením dieťaťa v šatke.
3. To či niekto má, alebo nemá dostatok peňazí na to, aby decko odložil k niekomu cudziemu, je až to posledné. Podstatné je, či je ochotný to dieťatko takto odstrčiť. Ja som mal za totáča dosť peňazí aj na tri "opatrovateľky" a aj tak som nechal pri deťoch manželku.
----------------------------------
PS
Dúfam. že zas nespustí ten veriaci neznaboh, že si moja žena váľala šunky, zatiaľ čo iné slušné matky chodili do rachoty zarábať peniažky, aby prispeli k lepšej úrovni rodiny.
Lebo úroveň rodiny sa určite nemeria príjmom do rodiny. Skôr vzťahmi v rodine.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

:-))))))))))))))))))))))))
vidím, že plienku si si dal už čistú, tak zase grciaš.
... úroveň rodiny sa nemeria príjmom.
No, dobre som sa zasmial. Nemeria sa príjmom, ale ten je bezpodmienečne nutný na slušný a kvalitný život.
Ináč sa môžeš ísť opýtať matiek, ktoré bývajú aj s nezamestnaným chlapom u rodičov, ktoré nemajú ani na jedlo, oblečenie staré handry, prípadne tých rodín "bez domova" bývajúcich po maringotkách atď...
Ja furt tvrdím odjakživa jedno. Najviac hádok v rodinách je kvôli peniazom. Ak je ich málo, je zle, ak je ich moc, nastupujú iné radôstky ako nevera, vydržiavanie milenky atď, takže v konečnom dôsledku tiež zle.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Dúfam. že zas nespustí ten veriaci neznaboh, že si moja žena váľala šunky, zatiaľ čo iné slušné matky chodili do rachoty zarábať peniažky, aby prispeli k lepšej úrovni rodiny.
Lebo úroveň rodiny sa určite nemeria príjmom do rodiny. Skôr vzťahmi v rodine.
Najradšej by som spustil ja.
ALE to proste nemá význam, Ty proste nechápeš - nechceš chápať aj iný názor.
...a podobne si absolútne nepochopil ani ten môj predchádzajúci príspevok.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
jar88
Dúfam. že zas nespustí ten veriaci neznaboh, že si moja žena váľala šunky, zatiaľ čo iné slušné matky chodili do rachoty zarábať peniažky, aby prispeli k lepšej úrovni rodiny.
Lebo úroveň rodiny sa určite nemeria príjmom do rodiny. Skôr vzťahmi v rodine.
Najradšej by som spustil ja.
ALE to proste nemá význam, Ty proste nechápeš - nechceš chápať aj iný názor.
...a podobne si absolútne nepochopil ani ten môj predchádzajúci príspevok.
Nemaj strach buchač, že by som nechápal, či dokonca nerozumel vašim názorom. Naozaj vám rozumiem a chápem vás.
Viem a vedel som, že tebe je šumafuk, či je ten príjem z pracovného pomeru, alebo z iných nárokov. Tiež rozumiem Nandrolonovmu názoru o hádkach v rodine (v súvislosti s peniazmi a nedostatkom) a aj tvrdeniu o nevere. Problém je, že všetko máte také oklieštené. Napríklad ta nevera, nieje len preto, že sa bohatá panička nudí. Nevera, ako predtým Nandrolon napísal, je aj v kanceláriách, kde podľa neho nič nerobia, len neverničia. Ale nevera je aj inde a z iných príčin o ktorých sa vôbec nezmienil. Tým som chcel povedať, že si ten pohľad zužuje a veľmi zjednodušuje a následne tu zavesí "múdrosť", že veľa, či nadbytok peňazí je príčinou, raz nevery, inokedy hádok o ne, závislosti na rodičoch a tak podobne. Je to naozaj veľmi, ale veľmi oklieštený pohľad na skutočnosť.
Je veľa ľudí, ktorí si vzájomne veria a dôverujú a v živote si neboli neverní. Napriek bohatstvu, chudobe, šťastiu, či nešťastiu a nespočetnému množstvu príležitostí k nevere.
Inak vy vo všeobecnosti, veľmi radi súdite a haníte, je to tu na každej stránke a každý deň. Asi vám to pripadá prirodzené.
-------------------------------
PS
Inak aj ja som tu spomínal, že podstatná väčšina zla v rodinách má korene v nedostatku. A spomínal som to, ako dôsledok nadmerného daňovo-odvodového bremena ľudí, ktoré vyvoláva dojem mužovej nedostatočnosti. No a následky si každý súdny človek musí vedieť vyvodiť sám.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar, a nenapadol ťa pragmatickejší pohľad, že sa mi tu nechce rozpisovať 10 strán, nakoľko to asi nikoho okrem teba nezaujíma?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Jar, a nenapadol ťa pragmatickejší pohľad, že sa mi tu nechce rozpisovať 10 strán, nakoľko to asi nikoho okrem teba nezaujíma?
Napadlo. Veď som to v súvislosti s tebou aj napísal.
Tou "múdrosťou" som práve na to narážal, že aj keď si to nespomenul práve teraz, spomínal si to v minulosti.
Ale tá tvoja múdrosť, bola predsa v úvodzovkách. Tým som chcel povedať, že to asi peniaze ako také, sami o sebe nespôsobujú. Nie sú základnou príčinou nežiaduceho následku.
No a ty si tiež jedným zo zástancov vernosti, nie? Neviem či mužskej, alebo ženskej, či vzťahovej, alebo len manželskej, lebo veľa "chlapov" to chápe akosi po svojom. Jednoducho povedané, že mužská nevera je iná a dokonca aj tá v slobodnom vzťahu je iná. Skoro až hrdinská.
Musím ti povedať, že ja som poznal veľa verných chlapov a aj veľa verných žien. Ale vo väčšine prípadov to bola vernosť z nutnosti, alebo z nedostatku príležitostí. Jednoducho povedané, žiadna iná mu nedá, alebo nikto iný ju nechce.
Neviem, koľko krát si ty osobne odolal, alebo musel odolávať pokušeniu, ale ako to tu tak čítam, tak ak by si náhodou neodolal, mohla by za to určite tá pobehlica. Ty určite nie, veď si veriaci.
----------------------
Predpokladám, že od tál po tál.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

u nás sa hovorí od tát po tát.....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
u nás sa hovorí od tát po tát.....
Hlavné je, že tomu rozumie každý.
Inde je to od camcat po camcat.
No a samozrejme, že aj s tou vírou a rozumem, je to tak.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať