Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Taiko, ešte stále si myslíš, že bolo správne, alebo niečomu prospešné založiť tému o zrušení amnestií?
Ja osobne som bol vždy proti Mečiarizmu, som aj proti Smerákom a podobným ničiteľom ľudských a občianskych práv. Naviac by som si veľmi prial, aby Mečiar riadne pykal za všetko čo tu napáchal, ale nie nezákonnou cestou a nie ešte za cenu porušovania ústavy.

Mal by si sa nad sebou zamyslieť.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
Taiko, ešte stále si myslíš, že bolo správne, alebo niečomu prospešné založiť tému o zrušení amnestií?
Ja osobne som bol vždy proti Mečiarizmu, som aj proti Smerákom a podobným ničiteľom ľudských a občianskych práv. Naviac by som si veľmi prial, aby Mečiar riadne pykal za všetko čo tu napáchal, ale nie nezákonnou cestou a nie ešte za cenu porušovania ústavy.

Mal by si sa nad sebou zamyslieť.
Ty si pravnik ? Ja nie. Precitaj a zamyslis sa sam. http://meciaroveamnestie.sk/co-na-to-pravo/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
jar88
Taiko, ešte stále si myslíš, že bolo správne, alebo niečomu prospešné založiť tému o zrušení amnestií?
Ja osobne som bol vždy proti Mečiarizmu, som aj proti Smerákom a podobným ničiteľom ľudských a občianskych práv. Naviac by som si veľmi prial, aby Mečiar riadne pykal za všetko čo tu napáchal, ale nie nezákonnou cestou a nie ešte za cenu porušovania ústavy.

Mal by si sa nad sebou zamyslieť.
Ty si pravnik ? Ja nie. Precitaj a zamyslis sa sam. http://meciaroveamnestie.sk/co-na-to-pravo/
Ani ja nie som právnik !!!
Ale je potrebné uvedomiť si a nemiešať všetko dokopy a aplikovať na Slovenské pomery, ergo na Mečiara.
- Norimberský proces
- retroaktivita
- deklarácia OSN
- Inter-americký súd
- argentínsky najvyšší súd

Zamýšľam sa....ešte sa zamýšľam.......už stačilo.
Takže...kto je Peter Kubina ? Nejaký právnik ? Nuž silne pochybujem...a keby aj bol, tak ho Harabín rozcápe na márne kúsky...ten školil a školí iné kapacity v oblasti práva, akurát je na škodu, že jeho morálka ostala niekde v rici.

...a ako som spomenul v inej téme, bolo by dobré pozrieť sa aj na iné amnestie...na tú Kováčovu ohľadom Technopolu. Tam bol predsa zadrbaný jeho syn, Kočner a iné terajšie celebrity.

...a mimochodom...Mečár by si svoje zalsúžil...a poriadne.
ALE prečo len ON, keď si zaslúžia aj iní ?????
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
jar88
Taiko, ešte stále si myslíš, že bolo správne, alebo niečomu prospešné založiť tému o zrušení amnestií?
Ja osobne som bol vždy proti Mečiarizmu, som aj proti Smerákom a podobným ničiteľom ľudských a občianskych práv. Naviac by som si veľmi prial, aby Mečiar riadne pykal za všetko čo tu napáchal, ale nie nezákonnou cestou a nie ešte za cenu porušovania ústavy.

Mal by si sa nad sebou zamyslieť.
Ty si pravnik ? Ja nie. Precitaj a zamyslis sa sam. http://meciaroveamnestie.sk/co-na-to-pravo/
Bolo súčasťou amnestií zastavenie trestného stíhania alebo zastavenie vyšetrovania
Lebo ak by bolo zastavenie vyšetrovania tak potom každý kto spáchal akýkoľvek trestný čin( zrazí dedka na prechode a povie že kvôli únosu) po vyhlásení amnestie je nevyšetrovateľný, stačí ak právnik povie na polícii že trestný čin ktorý bol spáchaný spadá pod mečiarove amnestie. Ak sa týka len trestného stíhania za skutky spadajúce pod amnestiu tak sa musí dokázať že tam patria a to len vyšetrovaním tak štátnej moci nič nebránilo od roku 1998 dodnes tieto skutky vyšetriť. Teda podľa mňa je to humbuk. Ako sa píše v biblii(v súvislosti so vzkriesením) "aby posledný blud nebol horší ako prvý".
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

To sú paradoxy CIA ako štátna inštitúcia má aj agentov ktorí špiónia sami seba, monitorujú a odpočúvajú svojich najvyšších politikov skrátka robí v neprospech samotného štátu. U nás štátna siska vykonávala aj činnosť v neprospech samotného štátu (únosy). Ale bo to bolo všetko inak?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Najzaujimavejsie je to, ze najviac za amnestie "kopu" taki ludia, ktori by dnes chodili s holou ritou. Keby močár neexistoval...
Naposledy upravil Nandrolon : 18.03.17 at 19:12 Dôvod: pravopis
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Najzaujimavejsie je to, ze najviac za amnestie "kopu" taki ludia, ktori by dnes chodili z holou ritou. Keby močár neexistoval...
teraz bola diskusia o školstve záver žiaci vedia mentorovať, ale nie sú naučení (neučia sa kriticky myslieť) preto možno opiť rohlíkom jednotkára aj štvorkára(ako absolventa ZŠ tak aj VŠ či dokonca doktoranda). Ak sa kohokoľvek spýtaš či je za amnestiu bez váhania ti povie že hej, ale keď sa ho len spýtaš čo to vlastne tá amnestia je tak začne habkať. Ako niektoré manželky nevedia čo chcú, ale neprestanú obhrýzať uši kým to nedosiahnu
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

takže preceda sa nám ide sťahovať. ))
1 1
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
bjuty smis
takže preceda sa nám ide sťahovať. ))
Do toho pokazeného vinohradu, čo kúpil pred rokmi?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
takže preceda sa nám ide sťahovať. ))
Keď nájde...
Našli, mojí rádcové, našli? Nenašli! Hledejte dál......

A v prípade Bašternák......
Hledali jsme za sedmero horami, za sedmero ťekami, hledali jsme nad zemí, i pod zemí, nad vodou, i pod vodou.... nikde nic...žádny skutek jsme nenašli....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

nepotešilo výročie, ktoré sa potichu obchádza a nie je žiadúce ho pripomínať
2 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Kto so mnou nesúhlasí? Dve možnosti, niekto, kto je schopný dať mínusku hocikde, a či vari dnes nejaký Maďar? Pribudnú?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kukučka
nepotešilo výročie, ktoré sa potichu obchádza a nie je žiadúce ho pripomínať
ake vyrocie ?
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kukučka
Kto so mnou nesúhlasí? Dve možnosti, niekto, kto je schopný dať mínusku hocikde, a či vari dnes nejaký Maďar? Pribudnú?
kukucka, ved ale nebud uz taka tajomna. Vsak normalne napis, ake vyrocie. Ci sa bojis priznat k tomu, co Ta nepotesilo ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dnes je vyrocie meteorologie, a zajtra den TBC...
Pamatam si to.
Pred vyse 5. hodinami som to hladal :-)))
Ale urcite to, co mysli sa ani najst neda, pokial to priamo podla klucovych slov nehladas...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
taiko
kukučka
Kto so mnou nesúhlasí? Dve možnosti, niekto, kto je schopný dať mínusku hocikde, a či vari dnes nejaký Maďar? Pribudnú?
kukucka, ved ale nebud uz taka tajomna. Vsak normalne napis, ake vyrocie. Ci sa bojis priznat k tomu, co Ta nepotesilo ?
zeby toto ?
Screen Shot 2017-03-23 at 17.16.16.png  
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Malá vojna, Spišská Nová Ves
pýtal si sa, aké manipulácie, nuž v jednom čase film Únos, divadlo Natálka, amnestie v skrátenom konaní, kde sa tak zrazu naši páni ponáhľajú? A že sa zrazu vedia dohodnúť, to ti nie je podozrivé? Škoda, že sa nevedeli dohodnúť napr. na zmene volebného zákona, zrušení imunity, vyšetrení Gorily. Dnes napríklad neprešiel návrh na zvýšenie rodičovského príspevku.
...minule som tu dala link na SV o stave našej armády...včera večer som SV náhodne zapla /nepozerám programy a nepočúvam cielene/ a znovu tá istá relácia, akurát sa bavili o marci 1939. Spomínali, ako nás napadli Poliaci aj Maďari...
vypočul si si Harabina? okrem iného hovoril o ohrození základov štátu.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať