Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
ak jedno oslobodenie uctievaju
Uctievanie by som to nejak nenazval...ale budiž.

V tv správach dávali šot zo Slavína...aj nejaký jedinci sa vyjadrili.
Jeden slovenský motorkár sa vyjadril k rusom v zmysle v úvahy :

..." ...aj nás oslobodili, aj nás okupovali...čo bolo, bolo...no keby neboli oni, kde by sme boli..."...

Môj názor je ten, že s týmto sa nedá nesúhlasiť.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
pavol54
Páčilo sa mi dnes na Slavíne také decka jeden v uniforme a druhá s kozáckou čiapkou - také malé a už štbácka minulosť (lebo vraj tam boli len starí komunisti a štbáci) inak mne je to jedno ale tá hystéria okolo tých motorkárov - reklama zadarmo
no a tu budeme zase na noze. Je fajn polozit kvety a uctit si osloboditelov. Len to ma pre mna trosku divnu pachut ak jedno oslobodenie uctievaju a zaroven inu okupaciu schvaluju a s vrchnym zachvatcikom sa brataju a vodku piju ( pre trollov, to bola metafora )
.. a k tym deckam len taka poznamocka, to ze nie su decka kryptokomunisti s stb minulostou, neznamena, ze tam na Slavine dnes taki neboli, aby som teda nemenovany zdroj pouzil
ja som povedal že politikov čo hovoria nekomentujem ani zľava ani sprava, lebo ak jeden povie že priniesol slobodu, iní to cítia na vlastnej koži inak, mám na veci svoj názor. história bola vždy nositeľom pravdy.(raz ju chce prekrútiť vo svoj prospech jeden inokedy zase druhý) Ak by sa nerobil taký ošiaľ tak dodnes ani neviem a myslím že ani tých vyše 2000 ľudí čo boli dnes na Slavíne
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
taiko
ak jedno oslobodenie uctievaju
Uctievanie by som to nejak nenazval...ale budiž.

V tv správach dávali šot zo Slavína...aj nejaký jedinci sa vyjadrili.
Jeden slovenský motorkár sa vyjadril k rusom v zmysle v úvahy :

..." ...aj nás oslobodili, aj nás okupovali...čo bolo, bolo...no keby neboli oni, kde by sme boli..."...

Môj názor je ten, že s týmto sa nedá nesúhlasiť.
Ale kde by boli poliaci keby ča v roku 1944 pred Varšavou dlhšie "zbierala sily na ďalší útok" nevďačníci akýsi
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
ak jedno oslobodenie uctievaju
Uctievanie by som to nejak nenazval...ale budiž.

V tv správach dávali šot zo Slavína...aj nejaký jedinci sa vyjadrili.
Jeden slovenský motorkár sa vyjadril k rusom v zmysle v úvahy :

..." ...aj nás oslobodili, aj nás okupovali...čo bolo, bolo...no keby neboli oni, kde by sme boli..."...

Môj názor je ten, že s týmto sa nedá nesúhlasiť.
nikto nevie, kde by some boli a co by bolo keby bolo byvalo. O to podla mna nejde, ice o to co sa rob a za akym ucelom a za aky ucel sa to vydava a ze lavou rukou sa sloboda uctieva a pravou berie.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
taiko
pavol54
Páčilo sa mi dnes na Slavíne také decka jeden v uniforme a druhá s kozáckou čiapkou - také malé a už štbácka minulosť (lebo vraj tam boli len starí komunisti a štbáci) inak mne je to jedno ale tá hystéria okolo tých motorkárov - reklama zadarmo
no a tu budeme zase na noze. Je fajn polozit kvety a uctit si osloboditelov. Len to ma pre mna trosku divnu pachut ak jedno oslobodenie uctievaju a zaroven inu okupaciu schvaluju a s vrchnym zachvatcikom sa brataju a vodku piju ( pre trollov, to bola metafora )
.. a k tym deckam len taka poznamocka, to ze nie su decka kryptokomunisti s stb minulostou, neznamena, ze tam na Slavine dnes taki neboli, aby som teda nemenovany zdroj pouzil
ja som povedal že politikov čo hovoria nekomentujem ani zľava ani sprava, lebo ak jeden povie že priniesol slobodu, iní to cítia na vlastnej koži inak, mám na veci svoj názor. história bola vždy nositeľom pravdy.(raz ju chce prekrútiť vo svoj prospech jeden inokedy zase druhý) Ak by sa nerobil taký ošiaľ tak dodnes ani neviem a myslím že ani tých vyše 2000 ľudí čo boli dnes na Slavíne
niekedy treba krik robit, aby nieco neprerastlo do niecoho do coho nema. Napr keby vsetci viac pocuvali krik z Nemecka z 30-tuch rokov, mozno by nikoho ani oslobodzovat nebolo treba. Tam na zaciatku tiez len zastavami mavali a v kratasoch po ulici chodili. ( pre trollov - tym nechcem naznacit, ze Nocni vlci su fasisti )
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
buchač
taiko
ak jedno oslobodenie uctievaju
Uctievanie by som to nejak nenazval...ale budiž.

V tv správach dávali šot zo Slavína...aj nejaký jedinci sa vyjadrili.
Jeden slovenský motorkár sa vyjadril k rusom v zmysle v úvahy :

..." ...aj nás oslobodili, aj nás okupovali...čo bolo, bolo...no keby neboli oni, kde by sme boli..."...

Môj názor je ten, že s týmto sa nedá nesúhlasiť.
nikto nevie, kde by some boli a co by bolo keby bolo byvalo. O to podla mna nejde, ice o to co sa rob a za akym ucelom a za aky ucel sa to vydava a ze lavou rukou sa sloboda uctieva a pravou berie.
Ujko Marx povedali že "Sloboda je pochopená nutnosť" Mali sme slobodu a s ňou aj záväzky keď sa to začínalo rysovať že vystúpime z VZ tak nám to naši spoluručitelia za záväzky patrične vysvetlili, teraz máme tiež slobodu a prijali sme záväzky a neboj sa či by nám ten pokus o vystúpenie z NATO naši spoločníci patrične nevysvetlili(netvrdím že by prišli na tankoch ale prívlastkových farieb je dosť ) Apropo vo svete relatívne najstabilnejšie obdobie bolo od karibskej krízy do roku 1990 prečo asi?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
pavol54
taiko
pavol54
Páčilo sa mi dnes na Slavíne také decka jeden v uniforme a druhá s kozáckou čiapkou - také malé a už štbácka minulosť (lebo vraj tam boli len starí komunisti a štbáci) inak mne je to jedno ale tá hystéria okolo tých motorkárov - reklama zadarmo
no a tu budeme zase na noze. Je fajn polozit kvety a uctit si osloboditelov. Len to ma pre mna trosku divnu pachut ak jedno oslobodenie uctievaju a zaroven inu okupaciu schvaluju a s vrchnym zachvatcikom sa brataju a vodku piju ( pre trollov, to bola metafora )
.. a k tym deckam len taka poznamocka, to ze nie su decka kryptokomunisti s stb minulostou, neznamena, ze tam na Slavine dnes taki neboli, aby som teda nemenovany zdroj pouzil
ja som povedal že politikov čo hovoria nekomentujem ani zľava ani sprava, lebo ak jeden povie že priniesol slobodu, iní to cítia na vlastnej koži inak, mám na veci svoj názor. história bola vždy nositeľom pravdy.(raz ju chce prekrútiť vo svoj prospech jeden inokedy zase druhý) Ak by sa nerobil taký ošiaľ tak dodnes ani neviem a myslím že ani tých vyše 2000 ľudí čo boli dnes na Slavíne
niekedy treba krik robit, aby nieco neprerastlo do niecoho do coho nema. Napr keby vsetci viac pocuvali krik z Nemecka z 30-tuch rokov, mozno by nikoho ani oslobodzovat nebolo treba. Tam na zaciatku tiez len zastavami mavali a v kratasoch po ulici chodili. ( pre trollov - tym nechcem naznacit, ze Nocni vlci su fasisti )
V prvom rade nemali politici v Mníchove hovoriť "priniesli sme mier" keď Hitlerovi ukázali rukou smer východ, sa prerátali lebo sa išiel dozbrojiť na západ o tom by sa dalooo.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
buchač
taiko
ak jedno oslobodenie uctievaju
Uctievanie by som to nejak nenazval...ale budiž.

V tv správach dávali šot zo Slavína...aj nejaký jedinci sa vyjadrili.
Jeden slovenský motorkár sa vyjadril k rusom v zmysle v úvahy :

..." ...aj nás oslobodili, aj nás okupovali...čo bolo, bolo...no keby neboli oni, kde by sme boli..."...

Môj názor je ten, že s týmto sa nedá nesúhlasiť.
nikto nevie, kde by some boli a co by bolo keby bolo byvalo. O to podla mna nejde, ice o to co sa rob a za akym ucelom a za aky ucel sa to vydava a ze lavou rukou sa sloboda uctieva a pravou berie.
Mierne si ma nepochopil.
Schválne som vypichol len jednu vetu z toho celého...t.j. oslobodenie.
Je úplne jedno, že kto nás oslobodil...väčšinu republiky Rusko a ten menší kúsok zasa USA...obaja so spojencami. História je v tomto prípade jasná a nedá sa nijakovsky prekrútiť.
Len neskôr to išlo markantne (pred II. svetovou pomenej) dole kopcom a začala sa "sloboda uctievať". Za každú cenu a so všetkými dôsledkami...a trvá to dodnes.

Úctu padlým je potrebné dať a dávať...nevraviac už aj o tom, že nie vždy z vlastnej vôle museli brať zbraň do ruky.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
taiko
buchač
taiko
ak jedno oslobodenie uctievaju
Uctievanie by som to nejak nenazval...ale budiž.

V tv správach dávali šot zo Slavína...aj nejaký jedinci sa vyjadrili.
Jeden slovenský motorkár sa vyjadril k rusom v zmysle v úvahy :

..." ...aj nás oslobodili, aj nás okupovali...čo bolo, bolo...no keby neboli oni, kde by sme boli..."...

Môj názor je ten, že s týmto sa nedá nesúhlasiť.
nikto nevie, kde by some boli a co by bolo keby bolo byvalo. O to podla mna nejde, ice o to co sa rob a za akym ucelom a za aky ucel sa to vydava a ze lavou rukou sa sloboda uctieva a pravou berie.
Ujko Marx povedali že "Sloboda je pochopená nutnosť" Mali sme slobodu a s ňou aj záväzky keď sa to začínalo rysovať že vystúpime z VZ tak nám to naši spoluručitelia za záväzky patrične vysvetlili, teraz máme tiež slobodu a prijali sme záväzky a neboj sa či by nám ten pokus o vystúpenie z NATO naši spoločníci patrične nevysvetlili(netvrdím že by prišli na tankoch ale prívlastkových farieb je dosť ) Apropo vo svete relatívne najstabilnejšie obdobie bolo od karibskej krízy do roku 1990 prečo asi?
Ujko Marx boli velky myslitel, ale mimo moju ligu, takze sa s nim priecit nejdem. NIeco pravdy na tom asi bude, ze sloboda, ktoru mame, je len iluzia. Ale zase tak nam treba ked ju za gulas a pivo dokazeme vymenit to by ale bola asi velmi tazka filozoficka debata o tej slobode
Nech uz je ale sloboda iluzia, ci nie, neslobodno hajit a zaroven hanit. Len to som chcel povedat.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
buchač
taiko
ak jedno oslobodenie uctievaju
Uctievanie by som to nejak nenazval...ale budiž.

V tv správach dávali šot zo Slavína...aj nejaký jedinci sa vyjadrili.
Jeden slovenský motorkár sa vyjadril k rusom v zmysle v úvahy :

..." ...aj nás oslobodili, aj nás okupovali...čo bolo, bolo...no keby neboli oni, kde by sme boli..."...

Môj názor je ten, že s týmto sa nedá nesúhlasiť.
nikto nevie, kde by some boli a co by bolo keby bolo byvalo. O to podla mna nejde, ice o to co sa rob a za akym ucelom a za aky ucel sa to vydava a ze lavou rukou sa sloboda uctieva a pravou berie.
Mierne si ma nepochopil.
Schválne som vypichol len jednu vetu z toho celého...t.j. oslobodenie.
Je úplne jedno, že kto nás oslobodil...väčšinu republiky Rusko a ten menší kúsok zasa USA...obaja so spojencami. História je v tomto prípade jasná a nedá sa nijakovsky prekrútiť.
Len neskôr to išlo markantne (pred II. svetovou pomenej) dole kopcom a začala sa "sloboda uctievať". Za každú cenu a so všetkými dôsledkami...a trvá to dodnes.

Úctu padlým je potrebné dať a dávať...nevraviac už aj o tom, že nie vždy z vlastnej vôle museli brať zbraň do ruky.
Ako obvykle Ale to nevadi, pre mna to nie je o tej slobode samotnej, to je o farizejstve, propagande, informacnej vojne, o rozduchavani udajne davnej nevrazivosti anglo-sasov a slovanov atd atd. Niekde som cital, ze vsetci sme figurkami na sachovnici historie, ale nakoniec sa clovek musi rozhodnut sam samucicky, ci pomoze rano babke s nakupom cez prechod prejst

S tou uctou k tym co zivot polozili nie je o com, to je samozrejme. V Nemecku mi 70 rocni chlapi pivo v krcme kupovali a sa mi ospravedlnovali, ze oni do vojny ist museli lebo inac do lagru. mal som vtedy asi 20 rokov a velmi silne to pre mna bolo, ked stari chlapi slzy v ociach mali
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
V prvom rade nemali politici v Mníchove hovoriť "priniesli sme mier" keď Hitlerovi ukázali rukou smer východ, sa prerátali lebo sa išiel dozbrojiť na západ o tom by sa dalooo.
no ved prave, len ten Mnichov uz nejak na konci toho celeho bol. Tam sa uz toho moc robit nedalo, okrem obetovanie niekoho ineho a aj to sa ukazalo ako chybny krok.
Inac tych nasich chlapov na hraniciach muselo aj rozdrapit, ked to tam museli cele bez boja opustit.
Hmmmm, inac ale uz sme v Europe nejak dlho bez vojny, to tu uz davno nebolo. Aspon na nieco je ta EU dobra ( pre trollov - to bola nadsazka )
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
pavol54
V prvom rade nemali politici v Mníchove hovoriť "priniesli sme mier" keď Hitlerovi ukázali rukou smer východ, sa prerátali lebo sa išiel dozbrojiť na západ o tom by sa dalooo.
no ved prave, len ten Mnichov uz nejak na konci toho celeho bol. Tam sa uz toho moc robit nedalo, okrem obetovanie niekoho ineho a aj to sa ukazalo ako chybny krok.
Inac tych nasich chlapov na hraniciach muselo aj rozdrapit, ked to tam museli cele bez boja opustit.
Hmmmm, inac ale uz sme v Europe nejak dlho bez vojny, to tu uz davno nebolo. Aspon na nieco je ta EU dobra ( pre trollov - to bola nadsazka )
k poslednej vete- neteš sa predčasne - rovnováha čo bola "na bodákoch" je rozbitá. Mníchov bol za účelom odzbrojenia čsa, na útok treba 3 x viac síl ako na pripravenú obranu, na prielom obrany až 5 x viac síl a prostriedkov a my sme na to mali (inak tzv Hakl ot kolesopásový bol československá konštrukcia čo nám ukradli a pod)
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

jar88 jar88
taiko
jar88
Palinko, vieš aký je rozdiel medzi vlastniť a spotrebovávať?
Ak áno, tak si uvedom, že tí čo podľa teba vlastnia 97% bohatstva nespotrebúvajú a nemíňajú ani jedno percento z toho bohatstva.
Naopak tí čo ho nevlastnia, spotrebúvajú skoro všetko čo to bohatstvo vyprodukuje.
------------------------------------
Nadávaj si koľko chceš, aj tak sa ti viac mamonu neujde.
jar88, tu celkom nerozumiem, co si chcel povedat. To je taka matematicka presmycka ak mas 50 10E9 EUR a minies 1% tak je to 50 10E7 EUR t.j. 500 000 000 EUR, co je stale fajn na mininie, no nie?
Tiez som proti tomu, aby ludia prezrali vsetko a za posledne, ci za pozicane si kupili novy LED Samsung, aby mali lepsi TV ako sused, ale niektori asi fakt moznosti nemaju.
Ina otazka je ci si zato nemozu sami.
Ina otazka je, ci by miesto zavidenia aj nosa medzi ocami, nemali radsej pohnut ritou a menit svoj osud a nespoliehat sa na inych..
Ina otazka je ci to niekto naschval tak nereziruje, aby to tak bolo.
Ina otazka je ci je v poriadku, ze je taky majetok, ergo moc sustredena do ruk par ludi.
Ina otazka je, preco by niekto nemohol mat astronimocky majetok, ak si nan zarobil moralne a vlastnym usilim.
Ina otazka je, ci je clovek z principu moralne sposobily aby oplyval takou mocou,
Ina otazka je, ci ju nebude nutne zneuzivat, atd atd.

Otaziek je mnoho, kam si smeroval Ty?
Kam som smeroval?
Nuž jednoducho sa neviem stotožniť s tým, že bežní ľudia uvažujú nad tým, že niekto niečo vlastní a či by nebolo správne, či dokonca spravodlivé im to vziať.
Tiež sa neviem stotožniť s tým, starať sa do toho, či si niekto prežerie všetko a čo si kde kupuje. Je to ich vec, ich rozhodnutie.
----------------------------------
Píšeš či je morálne vlastniť veľký majetok a s tým súvisiacu moc. Nechcem ti prisudzovať, alebo dokonca vkladať do tvojho príspevku, že ty osobne si proti, ale mne to tak pripadá.
Zrejme si neuvedomuješ, alebo aspoň neberieš do úvahy, ako vlastne vzniká veľký majetok a načo vlastne slúži. Zrejme tiež vnímaš len tie osobné výhody boháčov a pripadajú ti nemorálne. Podľa mňa je to veľmi prízemné uvažovanie.
------------------------------------
Tiež si treba uvedomiť, že každý majetok vzniká zo zdanených peňazí. Mne z toho plynie, že tie dane neprúdia k boháčom, ale k tým nemajetným.
Tiež si treba uvedomiť, že ten majetok nevzniká len z investovaných peňazí, ale aj zo zaplatenej práce tých menej majetných. Že pracujú dobrovoľne a že za svoje úsilie dostali adekvátnu mzdu.
-------------------------------------
No a nakoniec, je morálne uvažovať nad tým, čo garantuje ústava? (máme právo vlastniť a nadobúdať majetok) a dokonca neobmedzene.?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Pochváliť
jar88
taiko
necurigol som, lebo som tvrdohlavy. Nadavali si ako nejaki pristavni robotnici tak som ich zmazal.
Proti vychove mimo skolky ja osobne nic nemam, ani proti zenam ktore nejdu do prace, ani proti zenam, ktore idu do prace. Podla mna to je o nastaveni ludi a spolocnosti. Tu v NL milion zien nerobi, alebo robi na skratene uvazky, Materska platena je 4 mesiace, z toho jeden mesiac pred porodom.
No a zeby deti boli nejako zvlast dobre vychovavane, lebo su zeny doma, to by som nepovedal. Takze, je to podla mna zlozitejsie, ako len povedat ze to ci ono je dobre, alebo zle. Ja som do jasli chodil, aj do skolky a nemyslim, ze som nejaky obzvlast popsuty. Podla mna je to cele individualne a hlavne problem s popsutym ludstvom je omnoho zlozitejsi a popsutost ovplyvnuje milion inych faktorov.
Ono v skutočnosti nieje dôležité, či je škôlka, alebo nieje.
Podstatná je komunikácia s dieťaťom. Zaujímať sa o spoločne riešiť situácie, ktoré prežívate. Vyvarovať sa zákazom a príkazom a pomáhať dieťaťu objavovať a poznávať okolitý svet.
-------------------------
Neviem či netrepnem hlúposť, ale myslím, že to teraz nazývajú komunikatívna výchova, nosené deti a tak podobne.
-------------------------------
Ja som nič také neštudoval, ale od začiatku mi pripadalo normálne, komentovať dieťatu všetko, čo robíme. Ani len prebaliť a vykúpať mi nešlo mlčky. Pritom som vedel, že mesačné dieťa mi nemá ako rozumieť. Dokonca aj mama a svokra mi hovorili, že im zbytočne niečo vysvetľujem. Tak som sa ich pýtal, že ako inak sa majú naučiť reč, význam slov a tak ďalej.
S tymto viem suhlasit bez problemov.. Osobne som nazoru, ze dieta komunikacii rozumie, aj ked ma 1 mesiac. Ked sa mozem rozpravat s kvetom, alebo so psom, tak preco nie s mesacnym dietatom. A to ze sa to dieta pri tom uci, to je dalsia vec, s ktorou suhlasim
Len v tej zvade islo o trosku inu vec
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Každý má GOOGLE a preto z ...viac Pochváliť
jar88
pavol54
buchač
jar88
Ale veď si zjavne na strane socanov. Zmenilo sa len to, že už nezatĺkaš a neobhajuješ ich zlodejiny. Stále si žiješ v presvedčení, že najprv spoločenský záujem a až potom ľudský (občiansky) záujem. Či?
Mňa Ty nerieš...na to nemáš.
Mňa nezmenili ani ľudia, na ktorých mi záležalo a záleží.
...a Ty si len nick .

Nie som obracač kabátov ako Ty...prebehuješ od témy k téme, od názoru k názoru, splietaš dve na tri...a všetko dohromady smeruje len k tomu, že chceš mať tú pravdu - ale svoju.
Presne podľa hesla "manželka má vždy v debate pravdu, posledné slovo, aj keď nevie o čom hovorí" alebo "všetko závisí od ročného obdobia"
Pre oboch.
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilan...se/21338255730
Snáď si už tie oči otvoríte a vypláchnuté mozgy prepláchnete.
Add 1. - ako súvisí Fico a Váhostav (a iné kauzy) ...lebo o tom je reč...so sudcom vtedajšej doby ? To za chvíľu sem namontuješ zverstvá Hitlera a či Stalina, prípadne náboženské čistky niekde v Nigérii ?


Add 2. - neurážaj (lebo v poslednej dobe sa k tomu uchyľuješ) , nakoľko ani ja s tým nemám problém. To chceš ?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Hlavne pre taika.
Chcel by som sa uistiť, či si správne myslím, že debata bola o Váhostave a ako Široký okradol stovky živnostníkov.
Že za to môže preceda a spol.
-----------------------------------------
Je to tak, alebo sa znova mýlim?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
Hlavne pre taika.
Chcel by som sa uistiť, či si správne myslím, že debata bola o Váhostave a ako Široký okradol stovky živnostníkov.
Že za to môže preceda a spol.
-----------------------------------------
Je to tak, alebo sa znova mýlim?
tu je prokuratúra? Ty čo všetko vieš, tak sa vyber na najbližšie sídlo prokuratúry a podaj trestné oznámenie že Široký okradol toho alebo toho, ak nemáš gule tak iba kecáš o tom čo si počul. Ak by som povedal "Ja som počul že údajne aj vraždil" a za chvíľu budú toho plné stránky. A to sa nezastávam nikoho, ani nesúdim ale asi sme právny štát či?
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

pavol54
Páčilo sa mi dnes na Slavíne také decka jeden v uniforme a druhá s kozáckou čiapkou - také malé a už štbácka minulosť (lebo vraj tam boli len starí komunisti a štbáci) inak mne je to jedno ale tá hystéria okolo tých motorkárov - reklama zadarmo
čítal / videl som kúsok jedného motorkára
o niečo horšie ako kedysi mladí fašisti v NDR
lebo títo ani tak nechcú moc - - iba tú "cársku" moc podporujú
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať