Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ing. Ľubomír Janoška
pavol54
Nandrolon
taiko
Paci sa mi, klobuk dolu a prajem im vela stastia
http://www.velkyprotikorupcnypochod.sk
Vsetci v SR verime, ze to skutocne organizuju ti dvaja adolescenti a nie stari harcovnici, ktori chcu znova mlaskat pri valove :-))))))))))))))))))
My normalni si pockame disciplinovane do volieb...
sú členmi SDA slovenskej diskusnej asociácie, SDA je podporovaná z OSF a to mi stačí
To ti stačí na čo?
stačí na utvorenie vlastného názoru o nestrannosti akcie. Ako príklad som si spomenul na film týchto dní Ako bol nestranný boj za Ježiša a proti ako dav skandoval ako aj teraz niektorí ani nevedeli prečo len aby nestáli mimo ako Peter
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Taiko, predpokladam ze ty sa presne rovnako nezucastnis tak ako ja.
Rozdiel medzi nami je akurat v tom farizejstve, ze niekto na nete sa tvari, ze je "ZA", hoci okrem blbych viet na fore nijako neprispeje.
A niekto ako ja povie narovinu, ze ho ma na haku a nezucastnil by som sa uz iba kvoli tomu, aby som svojim tajtrlikovanim nerobil niekomu dost velku sluzbu, z ktorej bude mat dotycny financny a majetkovy prospech.
Kazdy strojcom svojho stastia.
Čo si ty už len schopný povedať na rovinu.
Si obyčajný zbabelý nácek.
Rád by si rozdával rany podľa vlastného uváženia, ale tak, aby ti to nikto nesmel vrátiť. Zbabelosť, je tá spoločná vlastnosť všetkých náckov. Vybľakovať z davu.
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
jar88
Nandrolon
Kar88 mne staci, ze to vies ty. Nam to uz vediet netreba :-)))))))
Vieš že si ch-j.
Ale sa bojis ty senilny "dědek", ze jedneho dna bude cela tvoja zlodejska rodina celozivotne napojena na statny cecek z toho cecku nasilne odpojena, co?
Ty naozaj predpokladáš, že "program" LSNS vám prinesie moc o ktorej snívate? Zabudni, tie myšlienky skapali spolu s Fírerom.
Ja veľmi dobre chápem, čo vám vadilo na Židoch a to isté vám vadí aj na ostatných, ale buď si vedomý, že aj keby ste dosiahli úplnú moc v štáte, nič vám to nebude platné.
Viď Asada, Sadama a ostatných. Vždy dostanete na prdel.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tesi ma, ked vidim bezmocnych starcov trasucich sa nad svojim korytom a korytami svojich detisk.
Este si nakradnite, lebo za chvilu nastane vymena a chrochtat budu zase ini...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Tesi ma, ked vidim bezmocnych starcov trasucich sa nad svojim korytom a korytami svojich detisk.
Este si nakradnite, lebo za chvilu nastane vymena a chrochtat budu zase ini...
Takéto info máš zo svojho okolia?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Taiko, predpokladam ze ty sa presne rovnako nezucastnis tak ako ja.
Rozdiel medzi nami je akurat v tom farizejstve, ze niekto na nete sa tvari, ze je "ZA", hoci okrem blbych viet na fore nijako neprispeje.
A niekto ako ja povie narovinu, ze ho ma na haku a nezucastnil by som sa uz iba kvoli tomu, aby som svojim tajtrlikovanim nerobil niekomu dost velku sluzbu, z ktorej bude mat dotycny financny a majetkovy prospech.
Kazdy strojcom svojho stastia.
ako vies ze som neprispel ? Boze moj, Ty raz na tie svoje nicim nepodlozene zavery a predpoklady zakapes
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Prispel si inac ako tukanim do klavesnice? Vsak povedz narovinu. Nie v hadankach...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Prispel si inac ako tukanim do klavesnice? Vsak povedz narovinu. Nie v hadankach...
Dobre ty vieš, že to ťukanie do klávesnice otvára ľuďom oči a takým, ako ty to podráža nohy.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Prispel si inac ako tukanim do klavesnice? Vsak povedz narovinu. Nie v hadankach...
do coho sa ma to snazis zatiahnut Ty betar. Vsak rec je o protikorupconm pochode nie o mne a uz vobec nie o Tvojich fabulaciach
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Do nicoho. Som presvedceny o tom ze okrem tukania do klavesnice si nijako neprispel... Dokazat ti to nemozem, len ty vies ci mam pravdu...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Do nicoho. Som presvedceny o tom ze okrem tukania do klavesnice si nijako neprispel... Dokazat ti to nemozem, len ty vies ci mam pravdu...
A ty?
Teda okrem toho, že si si kúpil maskáče a obušok a že chodíš na "výcvikové" stretnutia vašich asi tiež nič.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
Nandrolon
Do nicoho. Som presvedceny o tom ze okrem tukania do klavesnice si nijako neprispel... Dokazat ti to nemozem, len ty vies ci mam pravdu...
A ty?
Teda okrem toho, že si si kúpil maskáče a obušok a že chodíš na "výcvikové" stretnutia vašich asi tiež nič.
to mi uniklo, kedy to napísal?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pavol, vies kedy?
NIKDY!
A ani nekopem za LSNS, ani ich nepreferujem. Stale poukazujem na to, ze tam maju viac ako polovicu hlupakov typu Mazurek. Nestudoval herectvo? Lebo ta jeho intonancia a mimika mi to pripomina...
Jedno ale napisem. Ak sa neudeje nic razantne, ze napr. niekto za vsetko zaplati zivotom, budem ich volit.
Kotleba a Uhrik este mozu pribrat zopar mudrych ludi, ktori by sa im na zaklade vysledku tlacili aj do zadku.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Pavol, vies kedy?
NIKDY!
A ani nekopem za LSNS, ani ich nepreferujem. Stale poukazujem na to, ze tam maju viac ako polovicu hlupakov typu Mazurek. Nestudoval herectvo? Lebo ta jeho intonancia a mimika mi to pripomina...
Jedno ale napisem. Ak sa neudeje nic razantne, ze napr. niekto za vsetko zaplati zivotom, budem ich volit.
Kotleba a Uhrik este mozu pribrat zopar mudrych ludi, ktori by sa im na zaklade vysledku tlacili aj do zadku.
Teda dnes to funguje tu aj v spoločnosti tak, že ak nemáš ten istý názor ako prevládajúca väčšina tak si automaticky zaradený do protiľahlého tábora. Teda NAPRÍKLAD: ak nepľuješ na fica tak si jeho prívrženec, neschvaľuješ odstránenenie asada tak si putinov agent, neschváluješ členstvo v NATO tak si kotlebovec. a podobne. Preto píšem že ak nesúhlasíš tak si domyslia že musíš mať aj Hlinkove čižmy doma nielen maskáče
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pavol, ja som vacsinou "protiprud" aj v zivote. Masy nech idu aj doprdele, ja im este otvorim dvere. Kedysi som si vymenil par mailov s jednou velmi inteligentnou poradackou. Nick nebudem uvadzat...
Ale ako som dnes kdesi cital, ten pochod u mna splni ciel, pokial sa tam "nieco" udeje. Co? To radsej nepisem. :-)))))
Kazdopadne to babkove divadlo podporovat a ani pozerat nebudem.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Čo je korupcia?
Neoficiálny benefit za oficiálne vykonané činnosti
Ak sa potvrdí že za uvedomelým pochodom proti korupcii je organizácia ktorá to neoficiálne riadila s predpokladom zisku určitých benefitov, potom je to korupcia alebo nie? Záver : korupčníci riadia pochod proti korupcii no pekne.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88 Pozri príspevok
Ty naozaj predpokladáš, že "program" LSNS vám prinesie moc o ktorej snívate? Zabudni, tie myšlienky skapali spolu s Fírerom.
Ja veľmi dobre chápem, čo vám vadilo na Židoch a to isté vám vadí aj na ostatných, ale buď si vedomý, že aj keby ste dosiahli úplnú moc v štáte, nič vám to nebude platné.
Viď Asada, Sadama a ostatných. Vždy dostanete na prdel.
Som nevedel, ze sa to pise s velkym ž.

Ale asi preto boli tie komory take velke. Niektorym slovakom staci maly hrob, ale Žid /schvalne som dal velke ž/ musi mat velku kryptu, s malou urnickou... Mozno vidiet na kysuckych cintorinoch.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
Čo je korupcia?
Neoficiálny benefit za oficiálne vykonané činnosti
Ak sa potvrdí že za uvedomelým pochodom proti korupcii je organizácia ktorá to neoficiálne riadila s predpokladom zisku určitých benefitov, potom je to korupcia alebo nie? Záver : korupčníci riadia pochod proti korupcii no pekne.
to nie je záver, ale výplod tvojho mozgu
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Čo je korupcia?
Neoficiálny benefit za oficiálne vykonané činnosti
Ak sa potvrdí že za uvedomelým pochodom proti korupcii je organizácia ktorá to neoficiálne riadila s predpokladom zisku určitých benefitov, potom je to korupcia alebo nie? Záver : korupčníci riadia pochod proti korupcii no pekne.
Pokial tam nebude velke "bum" a 88 sanitiek, srat na to :-))))))
Ps: pred chvilou som mal na tablete 88% baterie. Uz mam iba 85. Je to u fasistu dcery kara88 na ministerstve Ok? Alebo som na fasistickom zozname starych STB-kov???
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a nechápem, čo tu filozofujete...ked tu niekdo 10 rokov obhajuje zločinca močára a socanov, tak ho za takého bereme..

ked tu niekdo 10 rokov uráža židov a otvorene chváli kotlebu, tiež je niekde zaradený
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať