Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
a nechápem, čo tu filozofujete...ked tu niekdo 10 rokov obhajuje zločinca močára a socanov, tak ho za takého bereme..

ked tu niekdo 10 rokov uráža židov a otvorene chváli kotlebu, tiež je niekde zaradený
Ked tu niekto 3 dni obhajuje chmatop*ca, tak je tiez zaradeny.
A u teba to bolo minimalne 608 x viac. Alebo som si ta pomylil...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nandrolon
bjuty smis
a nechápem, čo tu filozofujete...ked tu niekdo 10 rokov obhajuje zločinca močára a socanov, tak ho za takého bereme..

ked tu niekdo 10 rokov uráža židov a otvorene chváli kotlebu, tiež je niekde zaradený
Ked tu niekto 3 dni obhajuje chmatop*ca, tak je tiez zaradeny.
A u teba to bolo minimalne 608 x viac. Alebo som si ta pomylil...
PS: Kotleba uz ma 10 rokov? Si bol na oslave? Kua, a ja som dal chmatakovi iba 5. Mohol som tiez pribit viac, co uz...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Nandrolon
bjuty smis
a nechápem, čo tu filozofujete...ked tu niekdo 10 rokov obhajuje zločinca močára a socanov, tak ho za takého bereme..

ked tu niekdo 10 rokov uráža židov a otvorene chváli kotlebu, tiež je niekde zaradený
Ked tu niekto 3 dni obhajuje chmatop*ca, tak je tiez zaradeny.
A u teba to bolo minimalne 608 x viac. Alebo som si ta pomylil...
PS: Kotleba uz ma 10 rokov? Si bol na oslave? Kua, a ja som dal chmatakovi iba 5. Mohol som tiez pribit viac, co uz...
kto to tvrdí ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty.., Kua, uz si jak Taiko. Tak to napis presne, lebo: "ked tu niekdo 10 rokov uráža židov a otvorene chváli kotlebu, tiež je niekde zaradený" sa da vysvetlit "viac zmyselne"...
Samozrejme, ak sa striktne drzim vety, tak to "a" je vo vyzname "sucasne". Potom je dalsi vyznam "alebo aj" , ale bez upresnenia to plati taktiez 10 r, na Kotlebu...
Ale mozno si to myslel na Jara88, to je sice fasista, ale zase je to Meciar-volič a Fico-volič. Po volbach sice Fica poprel, ale pred volbami ho tu velebil /staci pohladat ak to nevymazal.../.
Len som nepochopil, preco Khar88 ma oslovil vlastnym menom! :-))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

reaguješ naozaj na to podstatné )
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

:-)))) cokolvek je podstatnejsie ako obvinovanie od plesateho dedulu /88/ z fasizmu.
Zrejme je to nedoceneny nacista /ma to v nicku/... mozno v mladosti dostal od 12 rocneho patykom po hlave - ked mal 21r. a nedokazal sa ubranit. Uz mu to zostalo az do 65-ky. Smutne :-))))))))
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Bjuty.., Kua, uz si jak Taiko. Tak to napis presne, lebo: "ked tu niekdo 10 rokov uráža židov a otvorene chváli kotlebu, tiež je niekde zaradený" sa da vysvetlit "viac zmyselne"...
Samozrejme, ak sa striktne drzim vety, tak to "a" je vo vyzname "sucasne". Potom je dalsi vyznam "alebo aj" , ale bez upresnenia to plati taktiez 10 r, na Kotlebu...
Ale mozno si to myslel na Jara88, to je sice fasista, ale zase je to Meciar-volič a Fico-volič. Po volbach sice Fica poprel, ale pred volbami ho tu velebil /staci pohladat ak to nevymazal.../.
Len som nepochopil, preco Khar88 ma oslovil vlastnym menom! :-))
eeej, ale si sa zamotal. Na to nemas. Ale snaha sa ceni
Je chapem, ze je pre Teba tazke logicky argumentovat a musi byt neuveritelne frustrujuce, ked Ti to nejde, ale skusas to a to je dobre.
Naposledy upravil taiko : 18.04.17 at 21:29
1 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Do nicoho. Som presvedceny o tom ze okrem tukania do klavesnice si nijako neprispel... Dokazat ti to nemozem, len ty vies ci mam pravdu...
Uz som Ti raz napisal, ze tie Tvoje nepodlozene presvedcenia Ta raz do nestastia privedu.
A mas pravdu v tom, ze viem, ci mas pravdu.
2 2
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Máte školopovinné deti? Viete čo je to inklúzia? Mali by ste sa čo najskôr začať zaujímať.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kde bývate, tam chodí vaše dieťa do školy bez výnimky zo zákona, takýto projekt spustili Fíni asi v 70. r., po 30 r. dosiahli výsledok, že iba 2% žiakov zo škôl povinnú dochádzku neukončí.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
korela
Kde bývate, tam chodí vaše dieťa do školy bez výnimky zo zákona, takýto projekt spustili Fíni asi v 70. r., po 30 r. dosiahli výsledok, že iba 2% žiakov zo škôl povinnú dochádzku neukončí.
Fini ale asi nemaju to co mame my
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kukučka
Máte školopovinné deti? Viete čo je to inklúzia? Mali by ste sa čo najskôr začať zaujímať.
Preco myslis ? Nejake zmeny, ci novinky v zakone ? CI nebodaj nejaka smernica z EU ?
Ty inkluziu vnimas pozitivne, ci negativne ?
Naposledy upravil taiko : 20.04.17 at 06:41
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
korela
Kde bývate, tam chodí vaše dieťa do školy bez výnimky zo zákona, takýto projekt spustili Fíni asi v 70. r., po 30 r. dosiahli výsledok, že iba 2% žiakov zo škôl povinnú dochádzku neukončí.
Fini ale asi nemaju to co mame my
ale budú, budú
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Kde bývate, tam chodí vaše dieťa do školy bez výnimky zo zákona, takýto projekt spustili Fíni asi v 70. r., po 30 r. dosiahli výsledok, že iba 2% žiakov zo škôl povinnú dochádzku neukončí.
otváranie škôl s vyučovacím jazykom menšín(maďarským) je vychádzanie v ústrety ich požiadavkám a právam. To nie je segregácia?
otváranie škôl( čo by sa v osadách najmä pre ročníky 1 - 5 hodilo ) pre Rómov, je rasová segregácia a iná diskriminácia,
No toto nech mi niekto vysvetlí.
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kedy naposledy padlo v médiách alebo od niekoho ústne tak často používané slovo autonómia?
Uťahovanie opaskov sa stalo zrejme samozrejmosťou.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No len to nespomínaj...... autonómia..... bo hneď budú dole na juhu toto vykrikovať.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Na korbe Avie pod plachtou, som viezol 2 osoby na základe toho mi zelenobieli chlapci dovolili sponzorovať štát cestou ich firmy 60 eurami Dodali že moje tvrdenie o tom že môžem voziť vo vozidle na základe vodičského oprávnenia až osem ľudí neplatí, ale podľa novej vyhlášky len toľko koľko je miest na sedenie v technickom preukaze. V prípade kde sa skutok nestal, sedelo v aute až 9 ľudí( to je na oprávnenie skupiny D). Ak zelenobieli chlapci zistia že moje auto porušilo vyhlášku, bez ďalšieho skúmania mi pošlú návrh na sponzorstvo z dôvodu objektívnej zodpovednosti majiteľa auta. Tak to nech mi niekto vyvráti že tam nebola korupcia (Minimálne tri priestupky a aspoň jeden či dva trestné činy, len skutok sa nestal). Du Blejt
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Myslia sa dospeli. V aute pre 5 osob mozes viezt aj 10 ludi. 5 dospelych + 5 deti /nad 4 roky/ kvoli autosedacke. Hovorim iba o diere v zakone, ktora este ASI nie je zaplatana..., nie ze realne sa da takto jazdit. To dokaze iba homoklada weiss, ktorej to zrejme vyhovuje.
Ale na korbe sa nemoze viezt nikto, tiez par krat do roka vozim :-))
Ak sa to uz zmenilo, prosim opravte ma.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať