Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

tvoj všeobecný prehlad je udivujúci........
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Snáď nejaký denník nepatrí do všeobecného prehľadu.
Určite ani ty nevieš o kadejakej blbosti nepodstatnej...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

podla mňa áno...sme v téme o politike....
.keby to bolo v téme záhrada, alebo stavba., tak ok.....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nevšimol som si, asi pre ten priteplený názov témy.
Ale ešte raz napíšem, nejaký denník n ma vôbec nezaujíma, už iba web majú tak urobený, ako keby ho robil niekto zo ZŠ.
Ak som chcel ten článok prečítať, musel som si ho označiť, lebo momentálne zastupujem na inom PC a pozerám to cez PORTABLE MOZILLU staršiu verziu.
Posledné slová textu mi zachádzajú do toho čierneho baneru.
Už na základe toho som si urobil o ich denníku obraz. Ak nevedia urobiť web, nech sa pokúsia aspoň napodobiť také TOPKY.sk
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Nevšimol som si, asi pre ten priteplený názov témy.
Ale ešte raz napíšem, nejaký denník n ma vôbec nezaujíma, už iba web majú tak urobený, ako keby ho robil niekto zo ZŠ.
Ak som chcel ten článok prečítať, musel som si ho označiť, lebo momentálne zastupujem na inom PC a pozerám to cez PORTABLE MOZILLU staršiu verziu.
Posledné slová textu mi zachádzajú do toho čierneho baneru.
Už na základe toho som si urobil o ich denníku obraz. Ak nevedia urobiť web, nech sa pokúsia aspoň napodobiť také TOPKY.sk
hmmm, neslobodno knihu sudit podla obalu Na druhej strane, mne ta stranka ide v pohode vo vsetkych prehliadacoch. A rank ma vacsi nez porada na alexa.com
Nuz a "pritepleny nazov temy" ? By Ti stara Blaskova dala, keby Ta pocula
Naposledy upravil taiko : 07.05.15 at 09:09
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

dal som ti plusku.
Ináč hovorím, na starej portable mozille 16.0.2 tá stránka vypadá ako hnoj :-)
A názov témy, fakt som si myslel že je to niečo ako na iných fórach "smetisko" proste že sa tu klábosí o všeličom, vrátane osobných sporoch :-)
Až potom som prečítal tvoj prvý príspevok a pochopil som.
preco ma facebook rank 2?
Naposledy upravil Nandrolon : 07.05.15 at 09:22
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
dal som ti plusku.
Ináč hovorím, na starej portable mozille 16.0.2 tá stránka vypadá ako hnoj :-)
A názov témy, fakt som si myslel že je to niečo ako na iných fórach "smetisko" proste že sa tu klábosí o všeličom, vrátane osobných sporoch :-)
Až potom som prečítal tvoj prvý príspevok a pochopil som.
preco ma facebook rank 2?
Osobnym sporom by sme sa mali podla moznosti vyhnut
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

to je pravda, idem radšej na polesniky :-)
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

„Opäť oznamujem, že v prípade našej účasti vo vláde nebudeme nič privatizovať. Naopak, tam, kde to bude možné, rozbehnutú privatizáciu zastavíme,“


ach jááj...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Veru .... ach jáááj...
Pán birmovaný preceda opäť zmenil "pravidlá" a ani to dlho netrvalo:
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/cl...sa-komplikuje/
Takže tí, ktorí ste mali náhodou zálusk na akcie T-Comu.... jste v prdeli....
(Ale čo sa dá očakávať od najsamlepšieho a najmúdrejšieho, ktorý mení všetko zo dňa na deň.... On si snáď myslí, že štát je on a on je štát, i tak sa správa...)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Veru .... ach jáááj...
Pán birmovaný preceda opäť zmenil "pravidlá" a ani to dlho netrvalo:
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/cl...sa-komplikuje/
Takže tí, ktorí ste mali náhodou zálusk na akcie T-Comu.... jste v prdeli....
(Ale čo sa dá očakávať od najsamlepšieho a najmúdrejšieho, ktorý mení všetko zo dňa na deň.... On si snáď myslí, že štát je on a on je štát, i tak sa správa...)
Normálne škoda reči...
Skoro každý ksicht v tej skuenej vláde by si zaslúžil trochu vylepšiť ... najlepšie by to bolo bejzbolkou...
Ten juch Kažimír (alias Žolík) sa furt vyrehluje do kamier jak debil...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

....asi si jednu šľahol.....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja som tie akcie chcel kupit, uz som si na ucte vytvoril rezervu. Spomenul som si na to ale az, ked uz predaj, resp. rezervacia skoncila.... tak si asi za to nieco kupim :-)))
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Poďakuj sa pánu precedovi....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Misoft, ak to pises mne, tak ja som ich "zabudol kupit", teda rezervovat... Takze ja mozem dakovat svojej zaneprazdnenej hlave...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Ja som tie akcie chcel kupit, uz som si na ucte vytvoril rezervu. Spomenul som si na to ale az, ked uz predaj, resp. rezervacia skoncila.... tak si asi za to nieco kupim :-)))
Ja som chcel tiež kúpiť....
Ale keďže mám nízky dôchodok (..do 2.000 €), tak som čakal na jeho zvýšenie..že potom si zadovážim jednu akciu...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nuž... tak sa jej poďakuj.... ... najlepšie spôsobom - postaviť sa 1 krok od steny a pokloniť sa tej stene....a aspoň 10x.....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Nandrolon
Ja som tie akcie chcel kupit, uz som si na ucte vytvoril rezervu. Spomenul som si na to ale az, ked uz predaj, resp. rezervacia skoncila.... tak si asi za to nieco kupim :-)))
Ja som chcel tiež kúpiť....
Ale keďže mám nízky dôchodok (..do 2.000 €), tak som čakal na jeho zvýšenie..že potom si zadovážim jednu akciu...
Ja mam plat nieco do 2900 eur, tak som si tam cast nechal....
Ps: aj 30 eur je do 2900 ci sa mylim?
Ale k veci... Niektori vojaci /nemyslim oznacenie hodnosti/ v plnom dochodkovom veku maju taky dochodok, nech ho v zdravi uzivate... Patri vam to ovela viac ako mnohym, ktori ho maju vyssi a sedeli akurat tak na stolicke.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
buchač
Nandrolon
Ja som tie akcie chcel kupit, uz som si na ucte vytvoril rezervu. Spomenul som si na to ale az, ked uz predaj, resp. rezervacia skoncila.... tak si asi za to nieco kupim :-)))
Ja som chcel tiež kúpiť....
Ale keďže mám nízky dôchodok (..do 2.000 €), tak som čakal na jeho zvýšenie..že potom si zadovážim jednu akciu...
Ja mam plat nieco do 2900 eur, tak som si tam cast nechal....
Ps: aj 30 eur je do 2900 ci sa mylim?
Ale k veci... Niektori vojaci /nemyslim oznacenie hodnosti/ v plnom dochodkovom veku maju taky dochodok, nech ho v zdravi uzivate... Patri vam to ovela viac ako mnohym, ktori ho maju vyssi a sedeli akurat tak na stolicke.
Ako ktorí, ako ktorí..... v jednom máš ale pravdu... nie je dôchodca ako dôchodca.
Taká štábna krysa ho má väčší, ako picmoch v teréne (a malo by to podľa správnosti byť naopak)...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Mas pravdu, ale zase narovinu. Vacsina 60 rocnych su uz IBA ti stabni, ktori samozrejme museli absolvovat v minulosti aj vsetko predtym, resp. cast toho "predtym" /vs sa zapocitavala do zvs.../
Ps MISOFT: zober to zo stranky kapitalistickej:
picmoch v terene=pracovnik v kii zilina
stabna krysa=manazer v kii zilina
- pracovnik bud umre za pasom, alebo bude umierat o chlebe a vode v jednoizbovom byte, v lepsom pripade pri detoch
- manazer si bude zit na velkej nohe, dotovat deti tisickami eur, a predlzovat si svoj vlastny zivot
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať