Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Môžeš vysvetliť, čo to má spoločné s mojim príspevkom?
Ako sa ti vlastne podarilo spojiť rómov s imigrantami a rómsku osadu s nejakou NO-GO zónou v európskom veľkomeste? A to už vôbec nehovoríme o finančnom porovnávaní podpôr.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Asi chce tých rómov naučiť, že imigranti lepšie chutia na tanieri ako HAV-HAV :-)))))))))))))))))))))))))))))))))) a problém bude ihneď vyriešený :-)))))))))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
nadrolon, dobré ....

ale zabudol si na úlohu šoroša....poprosím opraviť....
ale najviac o tebe vraví toto :


žeby to niekto robil ZADARMO?
áno, a čo to o mne teda vraví? Ty snáď pracuješ ZADARMO?
nepracujem

toto je podla teba zamestnanie ?? to je ich práca ?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
misomiso
jar88
misomiso
vicktor
Ano tajne sluzby spicluju a zasahuju, ale vymysliet scenar koho zavrazdit a vediet aky bude buduci vyvoj je bez kristalovej gule dost problem.
No ak sme naprikad jedna z mala krajin, ktora neprijma migrantov alebo kritizuje protiruske sankcie, tak akykolvek politicky posun v krajine im moze stat za tu "namahu".
Komu "im" to môže stáť za námahu? Prečo nenapíšeš konkrétne?
----------------
To že by sme prijali napríklad 1000 migrantov a dali im aj 1000 € na hlavu (čo určite nehrozí) je len milión euro mesačne. Ročne by sa jednalo o 12 miliónov. To má akože komu konkrétne stáť za tú spomínanú námahu?
No a ten argument, že Slovensko kritizuje protiruské sankcie, má mať akú že váhu? Myslíš, že tá Slovenská kritika nejako zmierńuje dané sankcie?
-------------------------
Je naozaj zaujímavé, ako sa na tých nekonkrétnostiach viete zhodnúť.
No krajiny zapadnej Europy si predtsavuju, ze by sme sa mali spravat ako oni a brat nie tisicku, ale statisice. A taky migrant stoji stat v Nemecku cez tisicku mesacne, nie jednorazovo. To uz su trocha ine pocty. Ale myslim, ze im nejde iba o peniaze, ale v tomto pripade aj o "princip". Niekto zle znasa, ze nejaka mala krajina ma vlastny nazor.

Myslim, ze je to cele prave naopak. Praveze ani ja, ani Nandrolon nevieme, kto zabila Kuciaka, ale pomaly sa mi zda, ze budeme uz jedini dvaja na Porade, alebo v celom state, ktori to aj otvrene priznaju tym, ze jednoducho pripustame vsetky moznosti.

Zatial co "iste kruhy" nepripustaju ziadnu inu moznost okrem tej, ze za vrazdou stoji niekto napojeny na Smer a rozvesiavaju po meste krvave tricka, dokonca zacali vylievat "umelu krv", vraj pred kosicky magistrat - no uz s tym ma magistrat? Zatial to tu bezi podla scenara, ktory sa uplatnim naposledy v Kyjeve. Ibaze tam museli obetovat nie dvoch ludi ale 120 studentov.

Dufam, ze si uvedomia strojcovia tejto "revolucie", ze sa trocha preratli (na Slovensku momentalne nie je velmi revolucna nalada, alebo ludia maju konecne robotu a co do ust), a ze obete nebudu pribudat.

Ja by som mal byt prvy, ktory by som mal chiet vidiet Fica na politickom dochodku, ak nie v base. Ale nerad by som tu mal namiesto "mafiana na ciastocny uvazok" tlupu mafianov na plny uvazok. Lebo zatial to tak vyzera.
riskuješ názor jedného feťáka, že si myslíš že to boli vesmírni jašteri
svojho syna sem neťahaj )
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

jar88
Môžeš vysvetliť, čo to má spoločné s mojim príspevkom?
Ako sa ti vlastne podarilo spojiť rómov s imigrantami a rómsku osadu s nejakou NO-GO zónou v európskom veľkomeste? A to už vôbec nehovoríme o finančnom porovnávaní podpôr.
nemôže
ale nečuduj sa..

už si videl jeho reakciu, ktorá by nebola úlpne mimo ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
nadrolon, dobré ....

ale zabudol si na úlohu šoroša....poprosím opraviť....
ale najviac o tebe vraví toto :


žeby to niekto robil ZADARMO?
áno, a čo to o mne teda vraví? Ty snáď pracuješ ZADARMO?
nepracujem

toto je podla teba zamestnanie ?? to je ich práca ?
Nie, predpokladám, že to nie je ich práca, i keď Remišová má herectvo ak sa nemýlim.
Neverím, že to robia NEZIŠTNE, neverím, že nás chcú zachrániť. Chcú sa iba dostať ku korytu, pri ktorom už raz boli, ale nestihli sa nažrať.
2 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
nadrolon, dobré ....

ale zabudol si na úlohu šoroša....poprosím opraviť....
ale najviac o tebe vraví toto :


žeby to niekto robil ZADARMO?
áno, a čo to o mne teda vraví? Ty snáď pracuješ ZADARMO?
nepracujem

toto je podla teba zamestnanie ?? to je ich práca ?
Nie, predpokladám, že to nie je ich práca, i keď Remišová má herectvo ak sa nemýlim.
Neverím, že to robia NEZIŠTNE, neverím, že nás chcú zachrániť. Chcú sa iba dostať ku korytu, pri ktorom už raz boli, ale nestihli sa nažrať.
však organizátori sa netaja, denne vystupujú v tv..

herečka....vyštudoval ( okrem všmu ) aj Sorbonnu a bruselskú Collège d'Études Interdisciplinaires , študovala v cambridge..
10 rokov pracovala v europskej komisii.....

ale je to hééérečka..

a ešte daj to kapitáňové , že brani grohling je kaderník
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Mne je to u prdele, len je mi ľúto tých, ktorí nechajú zo seba nevedomky robiť ZADARMO debilkov po námestiach, ale každý strojcom svojho šťastia, čo ma je po nich :-))
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Už len kozenku a pštrosa... ale možno nájomná zmluva chov zvierat na balkónoch Bonaparte nedovoľuje... rušili by VIP susedov...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nandrolon
Mne je to u prdele, len je mi ľúto tých, ktorí nechajú zo seba nevedomky robiť ZADARMO debilkov po námestiach, ale každý strojcom svojho šťastia, čo ma je po nich :-))
Sak su prazdniny v ba a okoli...po "námestí" pojdu na pecene rebra....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kebyze su teraz volby a nekandidovala by strana, ktoru budem volit, tak prvykrat v zivote volim Smer a kruzkujem Kalinaka a Fica! Co je moc, to je moc.
1 4
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
jar88
Môžeš vysvetliť, čo to má spoločné s mojim príspevkom?
Ako sa ti vlastne podarilo spojiť rómov s imigrantami a rómsku osadu s nejakou NO-GO zónou v európskom veľkomeste? A to už vôbec nehovoríme o finančnom porovnávaní podpôr.
nemôže
ale nečuduj sa..

už si videl jeho reakciu, ktorá by nebola úlpne mimo ?
úlpne mimo tvojho chápania si chcel dokončiť vetu.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

tvoje myšlienkové pochody ?
tvoja schopnosť na otázku, kolko je 2+2 odpovedať suveréne - - ypsilon ??
to určite.....úplne mimo...
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Kebyze su teraz volby a nekandidovala by strana, ktoru budem volit, tak prvykrat v zivote volim Smer a kruzkujem Kalinaka a Fica! Co je moc, to je moc.
To je nám všetkým jasné, veď tá tvoja strana (ako jediná) sa vyjadrila na adresu zavraždeného novinára niečo v tom zmysle, že čo nás potom, keď sa navzájom medzi sebou zločinci vraždia.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misomiso
duves
misomiso
duves
buchač
Ale aby si bol v obraze ? Starší človek si toho v dnešnej dobe veľa nenavyberá...či ?
Do dôchodku (cca 2 roky) to ešte nejak vydrží.
Firmy nezamestnaju nikoho kto ma 10 rokov do dochodku.
Dnes zamestnaju radi aj dochodcu.
za 300€
Kamarat musel jednu pani tesne pre dochodkom zamestnat za 4800 mesacne, nakolko nevedel najst nikoho vhodneho na danu poziciu. Zalezi, v com sa vyznas a co ovladas.
Kamarát hore, kamarát dole...ale to je LEN výnimka, ktorá potvrdzuje pravidlo.
Tá pani ale musela byť teda fest odborníčka...aj by ma zaujímalo, čo ovládala a v čom sa vyznala.....a samozrejme, že na akú pozíciu bola prijatá.

Alebo aj inak ?
Sú predsa prípady, že kamarát kamarátovi pomohol/pomôže s nejakou známou osobou, zamestná ju za pekný peniaz...a zrazu je z toho parádny dôchodoček.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Mne je to u prdele, len je mi ľúto tých, ktorí nechajú zo seba nevedomky robiť ZADARMO debilkov po námestiach, ale každý strojcom svojho šťastia, čo ma je po nich :-))
Aký tato, taký syn?
Aj jemu to bolo v 1989 u prdele?
1 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
misomiso
duves
misomiso
duves
buchač
Ale aby si bol v obraze ? Starší človek si toho v dnešnej dobe veľa nenavyberá...či ?
Do dôchodku (cca 2 roky) to ešte nejak vydrží.
Firmy nezamestnaju nikoho kto ma 10 rokov do dochodku.
Dnes zamestnaju radi aj dochodcu.
za 300€
Kamarat musel jednu pani tesne pre dochodkom zamestnat za 4800 mesacne, nakolko nevedel najst nikoho vhodneho na danu poziciu. Zalezi, v com sa vyznas a co ovladas.
Kamarát hore, kamarát dole...ale to je LEN výnimka, ktorá potvrdzuje pravidlo.
Tá pani ale musela byť teda fest odborníčka...aj by ma zaujímalo, čo ovládala a v čom sa vyznala.....a samozrejme, že na akú pozíciu bola prijatá.

Alebo aj inak ?
Sú predsa prípady, že kamarát kamarátovi pomohol/pomôže s nejakou známou osobou, zamestná ju za pekný peniaz...a zrazu je z toho parádny dôchodoček.
Podľa seba súdim teba?
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
tvoje myšlienkové pochody ?
tvoja schopnosť na otázku, kolko je 2+2 odpovedať suveréne - - ypsilon ??
to určite.....úplne mimo...
a ten jašter ako vyzeral čo si videl?
0 1
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
buchač
Sú predsa prípady, že kamarát kamarátovi pomohol/pomôže s nejakou známou osobou, zamestná ju za pekný peniaz...a zrazu je z toho parádny dôchodoček.
Robí sa to pri invalidnych dochodkoch. Už som sa stretol, že inv.dochodok nad 1000€ a sopliak 19 ročný.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
bjuty smis
tvoje myšlienkové pochody ?
tvoja schopnosť na otázku, kolko je 2+2 odpovedať suveréne - - ypsilon ??
to určite.....úplne mimo...
a ten jašter ako vyzeral čo si videl?
zas ti nasypali urválkov ?
alebo ti už úplne yeblo,nie len na 99 % ako doteraz ???
Naposledy upravil bjuty smis : 07.03.18 at 17:14
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať