Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
Ak tuto trojkoaliciu nazyvas zlepencom, ako budes nazyvat pripadnu buducu 6 koaliciu? Lebo aby opozicia dokazala zostavit vladu, budu sa vsetci spajat a to jednoducho nevydrzia. Ich minulost to aj dokazala a potvrdila.
Si uplne mimo...
Ich minulost to potvrdila )))) to ma byt čo ?
Naposledy upravil bjuty smis : 02.03.19 at 08:04
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
Ak tuto trojkoaliciu nazyvas zlepencom, ako budes nazyvat pripadnu buducu 6 koaliciu? Lebo aby opozicia dokazala zostavit vladu, budu sa vsetci spajat a to jednoducho nevydrzia. Ich minulost to aj dokazala a potvrdila.
Si uplne mimo...
Ich minulost to potvrdila )))) to ma byt čo ?
Ze sa po 1,5 roku rozpadli.
PS: uz si si mohol za tie roky zvyknut, ze ja som VZDY MIMO.
Mimo vasich debilnych nazorov :-))))
Vsak tvoj a Jar88 najlepsi pravnik GALAXIE Prechadzka uz mal byt prezident, predseda vlady, sudca v Bruseli a cojaviem kde este.
Naposledy upravil Nandrolon : 02.03.19 at 11:04
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
Ak tuto trojkoaliciu nazyvas zlepencom, ako budes nazyvat pripadnu buducu 6 koaliciu? Lebo aby opozicia dokazala zostavit vladu, budu sa vsetci spajat a to jednoducho nevydrzia. Ich minulost to aj dokazala a potvrdila.
Si uplne mimo...
Ich minulost to potvrdila )))) to ma byt čo ?
Ze sa po 1,5 roku rozpadli.
PS: uz si si mohol za tie roky zvyknut, ze ja som VZDY MIMO.
Mimo vasich debilnych nazorov :-))))
Vsak tvoj a Jar88 najlepsi pravnik GALAXIE Prechadzka uz mal byt prezident, predseda vlady, sudca v Bruseli a cojaviem kde este.
Sledujes ty vobec politiku ?
Okrem sas je kto podla teba v opozicii???
O com vlastne vravis ??
Nechcem ta sponovat, ale naozaj si uplne mimo...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Uz ma nesponuj, lebo som myslel, ze niekoho prefackam.... Som mal taky zivy sen, pre Bettylou nie mokry, ako sa mylne domnievala...
...isli sme na stvorkolke /ktoru som predal" po BA, niekde pred hradom. Zena vypadla, niekto ju presiel, exitus :-)))
Ja oprety o hradny mur a dotycny prisiel za mnou :-)))))))) este kikirikajuci,ze stvorkolka a tak....Odo mna dostal facku a vyklopil som ho cez hradny mur dole :-)))
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Aj ty? Aj ja by som dnes niekomu prijebal, zmazali mi ryby!!!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Co konkretne ti zmazali?
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Nechce sa mi o tom písať, mám to v pipi. Asi komentár kravám vadil, nech idú do prdele.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

vlado 33
Aj ty? Aj ja by som dnes niekomu prijebal, zmazali mi ryby!!!
Už priplávali.....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
Uz ma nesponuj, lebo som myslel, ze niekoho prefackam.... Som mal taky zivy sen, pre Bettylou nie mokry, ako sa mylne domnievala...
...isli sme na stvorkolke /ktoru som predal" po BA, niekde pred hradom. Zena vypadla, niekto ju presiel, exitus :-)))
Ja oprety o hradny mur a dotycny prisiel za mnou :-)))))))) este kikirikajuci,ze stvorkolka a tak....Odo mna dostal facku a vyklopil som ho cez hradny mur dole :-)))
Tak uz bude v gabcikove...;
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Pohľad na jedného z kandidátov: https://frnco.blog.sme.sk/c/503858/p...i.html?ref=tit
https://video.sme.sk/c/22068812/prez...o.html?ref=tit
Naposledy upravil Tweety : 07.03.19 at 13:04
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tweety
No - Roman Frnco môže v najbližšej dobe očakávať predvolanie na prokuratúru z podozrenia pre spáchanie tr. činu ohovárania, marenia volieb, urážky na cti.... podateľ bude istotne Mr. Ha-ra-bin....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kandidáti hore, kandidáti dole...

Ono je to každého osobná vec, že koho bude voliť. No nejak sa nedá nevšimnúť jedna skutočnosť.
Zaujímavé je, že v médiách prevažujú články, názory a aj blogy o tom, že nevoliť Čaputovú.
Pomaly je neprijateľnejšia ako Harabín alebo Kotleba .
--------------------
...a tu je novodobý kresťan - katolík, podľa vzoru Fico.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...tove-prieniky/
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Mam opacny nazor. Caputova vyskakuje uz aj z chladnicky. Caputova je u mna na poslednom mieste. Voci tej hnide je kazdy svaty, pezincania by potvrdili, keby sa nebali ... Tvrdia, ze ma nafajcene viac ako hociktory fajciar, nemam dovod neverit.
Naposledy upravil Nandrolon : 07.03.19 at 19:17
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
Mam opacny nazor. Caputova vyskakuje uz aj z chladnicky. Caputova je u mna na poslednom mieste. Voci tej hnide je kazdy svaty, pezincania by potvrdili, keby sa nebali ... Tvrdia, ze ma nafajcene viac ako hociktory fajciar, nemam dovod neverit.
chlape...neklesaj...drž úroveň, aj ked vidím s kým sa bavíš..
kde si ty videl živého pezinčana ??
bežne vravíš ženám hnida ?

ked máš niečo konkrétne, tak poprosím o info....tiež sa rozhodujem, koho voliť....
Naposledy upravil bjuty smis : 07.03.19 at 19:57
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
...................................
--------------------
...a tu je novodobý kresťan - katolík, podľa vzoru Fico.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...tove-prieniky/
A čo z toho plynie? Dušpastieri budú presvedčovať svoje ovečky..... Nebolo tu už raz niečo podobné?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Príde mi viac ako komické, keď sa naoko ľudia od médií až po rôznych ľudí z prieskumných agentúr dohadujú o náhlych skokoch v preferenciách, akoby v tom dávno nemali jasno, okrem toho, že majú dobre preštudované všetky iné "neoficiálne" zdroje, mám na mysli najmä yt, Ale stále budú voličov pútať iba k svojim vyjadreniam a úsudkom.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Jeden kandidát Š.H.hovoril, že druhý kandidát M.Š.nezávislý( ale podporovaný smerom)nemohol získať titul JUDr. nakoľko v roku, v ktorom uvádza, sa neudeľovali, tak ako sa im dá veriť aj v tých cv?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mohlo by sa posvietiť na prieskumné agentúry. Osobne som za, aby výsledky z nich vychádzajúce a poskytujúce údajne pravdivé čísla boli potvrdené min. nepárnym počtom notárov alebo inými ľuďmi. A nielen výsledky, ale hlavne aj celý zber údajov so zvukovými záznamami.
.
Pri telefonickom prieskume si respondent v tej rýchlosti neuvedomuje, že mu nie je poskytnutý variant pre pravdivú odpoveď, tak si vyberá najbližší príbuzný, ktorým ho zmanipulovali k odpovedi, akú prieskum potreboval dostať.
.
Na vysielači boli nedávno dve mladé ženy, ktoré popisovali ako nekalo priebehajú prieskumy.
Niekoľko rokov sa súdia so svojím bývalým zamestnávateľom. Majú môj obdiv, že to verejne vytiahli na svetlo.
Vyjadrovali sa síce iba k prieskumu nejakého starostu, na ktorom sa zúčastnili, ale dúfam, že tento národ nebude tak naivný, aby si ešte dnes myslel, že sa to nedeje aj pri iných voľbách na akomkoľvek stupni.
.
Nepokladám tie pracovníčky a pracovníkov za fil.ky, Keď nie je na chlieb, každý príjem je dobrý, hlavne ak je v hre základné živobytie pre rodinu. Tí ľudia si to aj tak nenechávajú iba pre seba. Netreba brať vôbec do úvahy žiadne výsledky prieskumov, stačí čítať a počúvať nielen ušami, ale aj srdcom.
Verím, že toto územie ešte nestratilo historickú pamäť.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tweety
Jeden kandidát Š.H.hovoril, že druhý kandidát M.Š.nezávislý( ale podporovaný smerom)nemohol získať titul JUDr. nakoľko v roku, v ktorom uvádza, sa neudeľovali, tak ako sa im dá veriť aj v tých cv?
Príspevok mi vyšiel dvojmo, tak som jeden zmazala, a zároveň zmizol aj druhý.
Tak sa ho pokúsim zopakovať.

Najlepším kompasom pri hodnotení a výbere kandidáta považujem jeho životopis.
Po tvojom príspevku dodávam, že je vhodné si všímať najmä jeho doterajšiu profesnú životnú cestu, čomu sa venoval a s kým spolupracoval.
Potom jeho program.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Mohlo by sa posvietiť na prieskumné agentúry. Osobne som za, aby výsledky z nich vychádzajúce a poskytujúce údajne pravdivé čísla boli potvrdené min. nepárnym počtom notárov alebo inými ľuďmi. A nielen výsledky, ale hlavne aj celý zber údajov so zvukovými záznamami.
.
Pri telefonickom prieskume si respondent v tej rýchlosti neuvedomuje, že mu nie je poskytnutý variant pre pravdivú odpoveď, tak si vyberá najbližší príbuzný, ktorým ho zmanipulovali k odpovedi, akú prieskum potreboval dostať.
.
Na vysielači boli nedávno dve mladé ženy, ktoré popisovali ako nekalo priebehajú prieskumy.
Niekoľko rokov sa súdia so svojím bývalým zamestnávateľom. Majú môj obdiv, že to verejne vytiahli na svetlo.
Vyjadrovali sa síce iba k prieskumu nejakého starostu, na ktorom sa zúčastnili, ale dúfam, že tento národ nebude tak naivný, aby si ešte dnes myslel, že sa to nedeje aj pri iných voľbách na akomkoľvek stupni.
.
Nepokladám tie pracovníčky a pracovníkov za fil.ky, Keď nie je na chlieb, každý príjem je dobrý, hlavne ak je v hre základné živobytie pre rodinu. Tí ľudia si to aj tak nenechávajú iba pre seba. Netreba brať vôbec do úvahy žiadne výsledky prieskumov, stačí čítať a počúvať nielen ušami, ale aj srdcom.
Verím, že toto územie ešte nestratilo historickú pamäť.
Vždy hovorím "Všetko súvisí zo všetkým" A pre dosiahnutie želaného výsledku treba použiť všetky prostriedky počínajúc: presviedčaním, klamaním ......Vnútropolitické a medzinárodne politické priority majú vždy presah včetne personalizácie
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať