Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

BXLmiami
Jednu totalitu sme už zažili aj ked ako deti,poznám ked začína zase.Sloboda slova už nie je,možnosť mať demokratický názor tiež nie je,kadrováci a zvazáci nastúpili a udávajú,procesy na školách,vymývanie mozgov deťom a najnovšie kádrovanie učiteľov.
Nedá sa prehliadnuť že ideme do totality.Zase.
a to kde žiješ ?

kde a kto ti nedovolil vysloviť svoj demokratický názor ? kolko rokov basy ti za to hrozí ?
alebo aký postih ?
fico tu vytvoril mafiánský štát , ale nie totalitu...
1 3
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Prečítajúc dnešnú Pravdu som si spomenul na už fúzatý koment :
Išiel (v našom prípade letel) som k šéfovi, na výmenu názorov.
Ako?
No k nemu som išiel so svojim názorom a od neho som odchádzal s jeho názorom.
Uvidíme ako to bude týždeň.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
BXLmiami
Jednu totalitu sme už zažili aj ked ako deti,poznám ked začína zase.Sloboda slova už nie je,možnosť mať demokratický názor tiež nie je,kadrováci a zvazáci nastúpili a udávajú,procesy na školách,vymývanie mozgov deťom a najnovšie kádrovanie učiteľov.
Nedá sa prehliadnuť že ideme do totality.Zase.
a to kde žiješ ?

kde a kto ti nedovolil vysloviť svoj demokratický názor ? kolko rokov basy ti za to hrozí ?
alebo aký postih ?
fico tu vytvoril mafiánský štát , ale nie totalitu...
Ja mám tiež svoj demokratický názor na určité témy ako holokaust, židia a pod... A práve kvôli base ho nemôžem vysloviť!!! Koľko mi za to hrozí /čisto hypoteticky, lebo ho neprezentujem/ som ale nezisťoval...
Alebo na určité témy, ktoré NIEKTO určil nesmiem mať svoj názor a musím iba kotkodákať to, čo mi prikazujú ??????????????
A práve toto je terajší liberálny fašizmus.
Naposledy upravil Nandrolon : 24.04.19 at 10:37
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

samozrejme ho môžeš vysloviť...pozri čo vyvádzajú vaši v parlamente..
nesmieš ho propagovať a kriviť historiu...

kludne pekne napíš, že podla teba a tvojích vedomostí je holokaust výmysel...
to nie je trestné.....len sa nečuduj, že ťa ludia budú radiť k náckom...

nazvať niekoho, kto nedovolí propagovať fašistov, že je fašistom )) a ešte k tomu liberálným......
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

1. "naši" v parlamente majú na výroky imunitu /ako aj vaši/. Ja tam nesedím, takže preto to nemôžem vysloviť, nakoľko nemám imunitu na výroky.
2. kriviť históriu, to je také fašistické :-)
a/ nie všetko, čo sa "učí" aj tak bolo, nakoľko história je história a ľudia, ktorí ju dávajú do "učebníc" ju väčšinou osobne nezažili, takže v mnoho prípadoch je to iba JPP
b/ história sa častokrát mení, upravuje, pozmeňuje. Závisí to od "osobností", ktoré ju tvoria, resp. upravujú. Každý má totiž aj osobný názor, takže sa prikláňa na niektorú stranu
3. to, kde ma ľudia radia nie je môj problém, ale ich
4. to, že sa neustále niečo zakazuje, prikazuje, kontroluje a neumožní sa beztrestne verejne vysloviť svoj súkromný a demokratický názor, má všetky znaky fašizmu.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak náckov propagovať teda nemienim.Ale naozaj mi chceš tvrdiť,že nie je cenzura?Je a celonárodná.Len skús niečo povedať na prichádzajúcich,na menšiny a okamžite si xenofob,fašista,rasista,nabehnu zvazáci zo zomri,gymnazista s vymytým mozgom bude strieľať atd.Na Líviu ste sa všetci vrhli ako supy ked povedala svoj názor,ked povedal svoj militantný názor Ba gymnazista,tak ani ťuk.Končím,lebo autocenzura,už je tých názorov dosť,.
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Prečítajúc dnešnú Pravdu som si spomenul na už fúzatý koment :
Išiel (v našom prípade letel) som k šéfovi, na výmenu názorov.
Ako?
No k nemu som išiel so svojim názorom a od neho som odchádzal s jeho názorom.
Uvidíme ako to bude týždeň.
Pali - na to je niekoľko pravidiel.

Pravidlá chovania pri styku so šéfmi.

čl.1. Šéf má pravdu.
čl.2. Šéf má VŽDY pravdu.
čl.3. Aj v prípade, že má pravdu podriadený je potrebné sa riadiť podľa čl.2.
čl.4. Šéf neje, ale vhodnou stravou udržuje svoju výkonnosť.
čl.5. Pokiaľ šéf pije, koná tak vždy s mierou a v záujme podniku.
čl.6. Šéf nespí, ale užíva si zaslúžený odpočinok.
čl.7. Šéf nikdy neprichádza neskoro do práce, občas však býva cestou niekym zdržaný.
čl.8. Šéf nikdy neodchádza predčasne z práce, býva však odvolávaný.
čl.9. Šéf nemá nikdy pomer so sekretárkou, v niektorých prípadoch ju však vychováva.
čl.10. Šéf nikdy počas pracovnej doby nečíta noviny, statusy na Facebooku, Instagrame, Twitteri, študuje len pracovnú komunikáciu.
čl.11. Do šéfovej kancelárie vstupujeme zo svojimi vlastnými nápadmi a odchádzame s nápadmi šéfa. Pokiaľ sú nápady podriadeného zohľadnené ako užitočné, nie sú to už nápady jeho, ale šéfove myšlienky.
čl.12. Šéf zostáva šéfom dokonca i v plavkách.
čl.13. Medzi tým, čo si šéf môže vyložiť ako kritiku jeho osoby zo strany podriadeného a výškou prémií dotyčného existuje nepriama úmera.
čl.14. Šéf musí myslieť za druhých.

Záverečné poučenie: Podriadení musia každému šéfovi zabrániť, aby sa oženil – inak sa nám šéfovia PREMNOŽIA!!!
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Tak náckov propagovať teda nemienim.Ale naozaj mi chceš tvrdiť,že nie je cenzura?Je a celonárodná.Len skús niečo povedať na prichádzajúcich,na menšiny a okamžite si xenofob,fašista,rasista,nabehnu zvazáci zo zomri,gymnazista s vymytým mozgom bude strieľať atd.Na Líviu ste sa všetci vrhli ako supy ked povedala svoj názor,ked povedal svoj militantný názor Ba gymnazista,tak ani ťuk.Končím,lebo autocenzura,už je tých názorov dosť,.
skús niečo povedať čo nie je v súlade s líniou tak si antisystémová .. a čo ja viem ešte čo, to je také demokratické (demos kratos) aj tu
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

BXLmiami
Tak náckov propagovať teda nemienim.Ale naozaj mi %, tchceš tvrdiť,že nie je cenzura?Je a celonárodná.Len skús niečo povedať na prichádzajúcich,na menšiny a okamžite si xenofob,fašista,rasista,nabehnu zvazáci zo zomri,gymnazista s vymytým mozgom bude strieľať atd.Na Líviu ste sa všetci vrhli ako supy ked povedala svoj názor,ked povedal svoj militantný názor Ba gymnazista,tak ani ťuk.Končím,lebo autocenzura,už je tých názorov dosť,.
každá jedna stran je otvorene proti prichádzajúcim...všetky to otvorene hlásia...akože ti to uniklo ...
tu ide skôr o to, že ludia, s ktorými názormi súhlasí 10-15% majú pocit, že sú cenzúrovaní
a pritom tak Řádite na hlavých správach, aeorenete, zjem a vleku ))

plný facebook konšpírácií a že cenzúra

kto vám to tam cenzúruje ?? ale ked je niečo sprostosť a neverí na tie teorie a nepropagujú to media, nevolajte to cenzúra....to je niečo iné....
lívia a gymnazista...to je naozaj mimo mňa...
ale vieš o tom, asi to tak necenzúrujú
0 2
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No tak ja si vyprosím,aby si ma zaradil k Hlavným správam,aj ked ich čítam spolu s ichprotipolom Dennikom N.A o tomto hovorím,presne si to ukázal.Akonáhle človek čo len hlesne inak ako si predstavujete,je hned priradený ku konšpiráciam,nacistom atd.Poukázala som na prípad dvoch stredoškolákov.Nech sa páči,popozeraj akú vlnu nenávisti zožala Lívia a ako sa tutlal Ba zväzáčik.Prosím,pozri spôsob informovania a to ako sa chovajú ľudia Vašej strany.A presne na toto poukazujem.Chlapec chcel strielať,kde sú titulky a rozvlačovanie médiami,Lívia strielať nechcela,len povedala svoj názor.
6 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
Akonáhle človek čo len hlesne inak ako si predstavujete,je hned priradený ku konšpiráciam,nacistom atd.
Tesať do kameňa...tesať.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

vyprosuješ si to a hned sa aj priznáš, že ich čítaš...

normálne si teda líviu a gymnazistu pozriem., o čom to vlastne vravíš...hlavne tie reakcie...
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ty si chorý,alebo čo.Je to trestné prečítať všetko a spraviť si vlastný názor?Ved sa to robilo celý socík,môžem ja za to,že sme sa k tomu museli vrátiť?Toto je to čo Vaša generácia nevie.Pochopiť,že nie všetko čím Vás krmia je to pravé pre Vás ,dať si odstup,vypočuť si názory a spraviť si z toho VLASTNY názor,ktorý je takmer vždy v strede..Presne túto stádovitosť využívajú a potom kľudne zvolíme mediálny produkt o ktorom vlastne nič nevieme/aj Ukrajinci/ lebo chceme byť in a trendy a stádovití.
A pozri si hlavne reakcie nosných médií.Hanba na 100 rokov.
7 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

BXLmiami
Ty si chorý,alebo čo.Je to trestné prečítať všetko a spraviť si vlastný názor?Ved sa to robilo celý socík,môžem ja za to,že sme sa k tomu museli vrátiť?Toto je to čo Vaša generácia nevie.Pochopiť,že nie všetko čím Vás krmia je to pravé pre Vás ,dať si odstup,vypočuť si názory a spraviť si z toho VLASTNY názor,ktorý je takmer vždy v strede..Presne túto stádovitosť využívajú a potom kľudne zvolíme mediálny produkt o ktorom vlastne nič nevieme/aj Ukrajinci/ lebo chceme byť in a trendy a stádovití.
A pozri si hlavne reakcie nosných médií.Hanba na 100 rokov.
No ty si chorá určite. Kto ti ich zakazuje čítať, ty cenzúrovaná ?
Čo sa tak brániš pred nimi, ked píšeš, že ich čítaš ? to je ale tvoj problém, nie môj..

odkial máš tú sprostosť, že mať vlastný ázor, ktorý je v strede nie je státovitosť ?? práveže ty si v tom stáde na čele...
odkial ťa napadlo, že si neviem spraviť vlastný názor ?? lebo nečítam hlavné správy ??

mám iný názor ako ty, tak ma nakrmili a som v stáde...pána beka...
0 3
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

tu máš gymnazistu
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kukučka
tu máš gymnazistu
Ešte ho nikto kladivom nezastrelil?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No ty si chorá určite. Kto ti ich zakazuje čítať, ty cenzúrovaná ?
Čo sa tak brániš pred nimi, ked píšeš, že ich čítaš ? to je ale tvoj problém, nie môj..

odkial máš tú sprostosť, že mať vlastný ázor, ktorý je v strede nie je státovitosť ?? práveže ty si v tom stáde na čele...
odkial ťa napadlo, že si neviem spraviť vlastný názor ?? lebo nečítam hlavné správy ??
mám iný názor ako ty, tak ma nakrmili a som v stáde...pána beka...[/QUOTE]

Ach jaj.
Dakujem kukučke za pomoc,privítam dalšie linky od ľudí čo ich vedia dať -názory dvoch vekovo porovnateľných detí a reakcie nosných médií na nich.

Diskutuj prosím,nejeduj sa.
Čítam denne všetko-čechov komplet,Hlavné spravy,Sme,Pravdu,Denník N.Čítanie mi ide a rýchločítanie ovládam dokonale,takže časovo je to krátke.Vypočujem si aj CNN,aj Euronews,aj BBC-nie denne ale prehľad mám a ak je zaujímavá téma,tak porovnám spôsob spravodajstva.A teraz by ma fakt zaujímalo,aby si mi povedal,prečo ťa dobiela rozpálilo to,že medzi tými médiami ktoré čítam sú aj Hlavné správy.Prečo Ti nevadí že čítam I dnes alebo Denník N ale vadia Ti práve Hlavné správy.Podľa môjho názoru,je povinnosťou všetkých strán čítať ich.Vieš prečo?Ak chceš ich argumenty vyvrátiť,musíš ich najprv poznať.Ak nevieš čo píšu,ako proti nim chceš účinne bojovať?Je najvyšší čas aby ste sa všetci zorientovali,ak si si nevšimol,tak pri voľbe prezidenta mali 25% hlasov dokopy.Bezo mňa,nevolila som.Naozaj si to môže ktokoľvek v tejto krajine dovoliť ignorovať?
3 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami

Diskutuj prosím,nejeduj sa.
Čítam denne všetko-čechov komplet,Hlavné spravy,Sme,Pravdu,Denník N.Čítanie mi ide a rýchločítanie ovládam dokonale,takže časovo je to krátke.
Diskusia je v určitých prípadoch proste aut...

Podobne je to aj u mňa...prečítam to alebo onô, jasné, že nie všetko.
Zásadne ale čítam aj diskusiu k daným článkom. Čo sa pri tých diskusiách (presnejšie urážkach) deje, tak to nejak nepochopím.

Nepochopím tiež, že ako poniektorí odbočia od témy. Príkladne článok je o klimatických zmenách...no v diskusii sa nadáva a uráža o 106...za zmeny klímy môžu Čaputová, Kiska, Harabín, Fico, Trumph, Putin...atď.
Na druhej strane musím podotknúť, že v určitých diskusiách som sa dozvedel (aj z pripojených linkov) vcelku zaujímavé informácie.

Taktiež si zvyknem prebehnúť blogy. Tých náboženských (vyslovene) fanatikov nejak nechápem, že prečo sa takto realizujú...ale budiž, holt viera.
Jeden z dobrých blogerov, ktorému dnes vyšiel článok ... a práve na tému cenzúra.
Cenzúra, ktorá je dieťaťom strany Sprostý a Sprostejší.

"...pani Nicholsonová vraví asi toto:

Sloboda prejavu áno, ale len, keď je to taký názor, ktorý nám vyhovuje. Média a ľudia s iným názorom sú konšpirátori a šíritelia hoaxov. Tých ostatných naučíme čo si majú myslieť. V EP budeme podporovať úsilie o ochranu slobody tlače, ale zároveň budeme robiť cenzúru."
http://modrydrak.blog.pravda.sk/2019...ia-strany-sas/


...a tie deti a ich názory ?
Holt, to nevyšlo priamo z ich hláv. To je jak vymývanie mozgov, hotová sekta.
Nie silno trafený, ale bohovo presne...po hlave.
Takže takýchto len drbať zasa po hlave, aby sa ten mozoček dostal zasa na správne miesto...
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
No ty si chorá určite. Kto ti ich zakazuje čítať, ty cenzúrovaná ?
Čo sa tak brániš pred nimi, ked píšeš, že ich čítaš ? to je ale tvoj problém, nie môj..

odkial máš tú sprostosť, že mať vlastný ázor, ktorý je v strede nie je státovitosť ?? práveže ty si v tom stáde na čele...
odkial ťa napadlo, že si neviem spraviť vlastný názor ?? lebo nečítam hlavné správy ??
mám iný názor ako ty, tak ma nakrmili a som v stáde...pána beka...
Ach jaj.
Dakujem kukučke za pomoc,privítam dalšie linky od ľudí čo ich vedia dať -názory dvoch vekovo porovnateľných detí a reakcie nosných médií na nich.

Diskutuj prosím,nejeduj sa.
Čítam denne všetko-čechov komplet,Hlavné spravy,Sme,Pravdu,Denník N.Čítanie mi ide a rýchločítanie ovládam dokonale,takže časovo je to krátke.Vypočujem si aj CNN,aj Euronews,aj BBC-nie denne ale prehľad mám a ak je zaujímavá téma,tak porovnám spôsob spravodajstva.A teraz by ma fakt zaujímalo,aby si mi povedal,prečo ťa dobiela rozpálilo to,že medzi tými médiami ktoré čítam sú aj Hlavné správy.Prečo Ti nevadí že čítam I dnes alebo Denník N ale vadia Ti práve Hlavné správy.Podľa môjho názoru,je povinnosťou všetkých strán čítať ich.Vieš prečo?Ak chceš ich argumenty vyvrátiť,musíš ich najprv poznať.Ak nevieš čo píšu,ako proti nim chceš účinne bojovať?Je najvyšší čas aby ste sa všetci zorientovali,ak si si nevšimol,tak pri voľbe prezidenta mali 25% hlasov dokopy.Bezo mňa,nevolila som.Naozaj si to môže ktokoľvek v tejto krajine dovoliť ignorovať?[/QUOTE]
mal som na základnej službe kňaza, ten nás všetkých znalosťou marxistickej filozofie vedel strčiť do kapsy.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať