Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Juraj opravujem pán prezident nemá názor. On iba hovorí,čo mu radia jeho poradcovia.
Raz povedal že sme mafiansky štát. Teraz na bradle zase tvrdil, že sme demokratický štát. Tak si vyber.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Ukáž mi, kedy sme mali prezidenta, ktorému súd potvrdil vinu v kauze predmetného pozemku.
Šak žiadnemu...lebo nik nebol do takej kauzy zatiahnutý, obvinený.
- Ale taký Kováč ? Čo ten všetko robil...tiež nie s kostolným poriadkom.
- Gašparovič bol fakt gašparko v rukách Fica.
- Schusterovi sa vytýkala dvojplatnička a presun vlakom.
Že bol komunista...kua a ktorý z nich nie ? Ale on sa za to aspoň nehanbil.
- Kiska ? Nemastný, neslaný, no zato so solídnym zápachom...
- Čaputová ? Šak sa nechajme prekvapiť.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Z ústavy SR čl. 103.
...prezident nesmie byť členom orgánu právnickej osoby......
A kto je asi tak členom najvyššieho orgánu(valného zhromaždenia spoločníkov) firmy KTAG? Odpoveď je v obchodnom registri.
Quod licet Iovi non licet bovi.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Nandrolon
Kiskovi riťolezci už budú za chvíľu tvrdiť, že Fico bol horší prezident ako Kiska.
:-)))))))
PS: to nie je iba môj názor, ale názor viacerých na základe súdneho rozhodnutia.
Ukáž mi, kedy sme mali prezidenta, ktorému súd potvrdil vinu v kauze predmetného pozemku.
Mne osobne je Kiska ukradnutý.
Ale iné je človek, ako občan, iné je ako podnikateľ a samozrejme že iné, ako občan prezident.
Tomu snáď ešte rozumieš, či?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Už si zabudol na posledné prezidentské voľby a predvolebnú kampaň?
Tam sa tie akože "pro národné" sily jasne predviedli. Samozrejme že zároveň predviedli aj svoj jednotný názor a ľudský charakter.
,,,,,,,,,,,
Nandrolon, dosť často počúvam Slobodný vysielač, Infovojnu, sledujem aj Jurečku, Blahu a podobné názory. Tak že asi vieš o čom tá propaganda je.
Mne je nad slnko jasné, že si riadne zbuchnutý.
Ja z toho čo píšeš, nepočúvam a nečítam vôbec nič. Ale známy počúva Slobodný vysielač. Viem, že keď som to pred mnohými rokmi napísal, ty si sa prvý do toho obul a začal nadávať, že je to konšpiračný web a že Teba zaujímajú iba fakty a nie konšpiračné teórie.
Teraz to prezentuješ ako skvelú vec, ktorú počúvaš...
Každú chvíľu /s odstupom niekoľkých rokov/ tvrdíš niečo iné a štve ťa, že niekto si dokáže narozdiel od Teba zapamätať príspevky od vzniku porady. Len toľko. Presne takí ľudia s dobrou pamäťou sú pre podvodníkov ako ty, veľký problém.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
jar88
Nandrolon
Kiskovi riťolezci už budú za chvíľu tvrdiť, že Fico bol horší prezident ako Kiska.
:-)))))))
PS: to nie je iba môj názor, ale názor viacerých na základe súdneho rozhodnutia.
Ukáž mi, kedy sme mali prezidenta, ktorému súd potvrdil vinu v kauze predmetného pozemku.
Mne osobne je Kiska ukradnutý.
Ale iné je človek, ako občan, iné je ako podnikateľ a samozrejme že iné, ako občan prezident.
Tomu snáď ešte rozumieš, či?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Už si zabudol na posledné prezidentské voľby a predvolebnú kampaň?
Tam sa tie akože "pro národné" sily jasne predviedli. Samozrejme že zároveň predviedli aj svoj jednotný názor a ľudský charakter.
,,,,,,,,,,,
Nandrolon, dosť často počúvam Slobodný vysielač, Infovojnu, sledujem aj Jurečku, Blahu a podobné názory. Tak že asi vieš o čom tá propaganda je.
Mne je nad slnko jasné, že si riadne zbuchnutý.
Ja z toho, čo píšeš nepočúvam a nečítam vôbec nič. Ale známy počúva slobodný vysielač. Viem, že keď som to pred mnohými rokmi napísal, ty si sa prvý do toho obul a začal nadávať. Teraz to prezentuješ ako skvelú vec, ktorú počúvaš...
Každú chvíľu tvrdíš niečo iné a štve ťa, že niekto si dokáže narozdiel od Teba zapamätať príspevky od vzniku porady. Len toľko.
Presne takí ľudia s dobrou pamäťou sú pre podvodníkov ako ty, veľký problém.
Spomínal som vašu propagandu, ak si si nevčimol, alebo nepochopil.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nakoľko nesledujem Blahove profily ani infovojnu, neviem o akej propagande točíš.
A "našu propagandu" to je akože zase čo?
Ja nie som člen žiadnej politickej strany.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Dúfam, že ma nechceš presviedčať, že tie tvoje "fakty" máš z vlastnej hlavy.
To ti nezožerie ani larva chrobáka truhlíka.
..................
Zaujímave však je, že tu všetci máte spoločný a nerozdielny názor a doslova totožné výhrady na všetko sa do bodky zhodujú s tými, čo sa prezentujú na SV, IV, Jurečka a ostatné.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Nakoľko nesledujem Blahove profily ani infovojnu, neviem o akej propagande točíš.
A "našu propagandu" to je akože zase čo?
Ja nie som člen žiadnej politickej strany.
A čo má propaganda spoločné so stranou?
Veď propaganda je stále len propaganda, či?
-----------------------
Možno máš telepatické schopnosti a ani o tom nevieš.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Nandrolon
Ukáž mi, kedy sme mali prezidenta, ktorému súd potvrdil vinu v kauze predmetného pozemku.
Šak žiadnemu...lebo nik nebol do takej kauzy zatiahnutý, obvinený.
- Ale taký Kováč ? Čo ten všetko robil...tiež nie s kostolným poriadkom.
- Gašparovič bol fakt gašparko v rukách Fica.
- Schusterovi sa vytýkala dvojplatnička a presun vlakom.
Že bol komunista...kua a ktorý z nich nie ? Ale on sa za to aspoň nehanbil.
- Kiska ? Nemastný, neslaný, no zato so solídnym zápachom...
- Čaputová ? Šak sa nechajme prekvapiť.
všetci boli nejakým spôsobom prilepení k nomenklatúre ( a nestačilo len pritakávať ako dobre to tí nomenklatúrnici robia, ale sa museli aktívne zapájať ) inak by boli pri lopate s najvyšším ukončeným vzdelaním - ZDŠ
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
jar88
Nandrolon
Kiskovi riťolezci už budú za chvíľu tvrdiť, že Fico bol horší prezident ako Kiska.
:-)))))))
PS: to nie je iba môj názor, ale názor viacerých na základe súdneho rozhodnutia.
Ukáž mi, kedy sme mali prezidenta, ktorému súd potvrdil vinu v kauze predmetného pozemku.
Mne osobne je Kiska ukradnutý.
Ale iné je človek, ako občan, iné je ako podnikateľ a samozrejme že iné, ako občan prezident.
Tomu snáď ešte rozumieš, či?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Už si zabudol na posledné prezidentské voľby a predvolebnú kampaň?
Tam sa tie akože "pro národné" sily jasne predviedli. Samozrejme že zároveň predviedli aj svoj jednotný názor a ľudský charakter.
,,,,,,,,,,,
Nandrolon, dosť často počúvam Slobodný vysielač, Infovojnu, sledujem aj Jurečku, Blahu a podobné názory. Tak že asi vieš o čom tá propaganda je.
Mne je nad slnko jasné, že si riadne zbuchnutý.
Ja z toho čo píšeš, nepočúvam a nečítam vôbec nič. Ale známy počúva Slobodný vysielač. Viem, že keď som to pred mnohými rokmi napísal, ty si sa prvý do toho obul a začal nadávať, že je to konšpiračný web a že Teba zaujímajú iba fakty a nie konšpiračné teórie.
Teraz to prezentuješ ako skvelú vec, ktorú počúvaš...
Každú chvíľu /s odstupom niekoľkých rokov/ tvrdíš niečo iné a štve ťa, že niekto si dokáže narozdiel od Teba zapamätať príspevky od vzniku porady. Len toľko. Presne takí ľudia s dobrou pamäťou sú pre podvodníkov ako ty, veľký problém.
To vieš časy sa menia, voľakedy výhrady k NATO a EU mali len komunisti, extrémisti a pod dnes to má v porfóliu každá politická strana ak sa chce tváriť že počúva ľud a chce jeho hlasy. tak aj jarko môže už hlásať iné aby bol in (kade vietor tade názor)
1 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

marjankaj
Z ústavy SR čl. 103.
...prezident nesmie byť členom orgánu právnickej osoby......
A kto je asi tak členom najvyššieho orgánu(valného zhromaždenia spoločníkov) firmy KTAG? Odpoveď je v obchodnom registri.
Quod licet Iovi non licet bovi.
Člen štatutárneho orgánu (alebo člen orgánu právnickej osoby) nie je to isté, ako štatutárny orgán. Treba si ujasniť pojmy a funkcie....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Ja z toho čo píšeš, nepočúvam a nečítam vôbec nič. Ale známy počúva Slobodný vysielač. Viem, že keď som to pred mnohými rokmi napísal, ty si sa prvý do toho obul a začal nadávať, že je to konšpiračný web a že Teba zaujímajú iba fakty a nie konšpiračné teórie.
Teraz to prezentuješ ako skvelú vec, ktorú počúvaš...
Každú chvíľu /s odstupom niekoľkých rokov/ tvrdíš niečo iné a štve ťa, že niekto si dokáže narozdiel od Teba zapamätať príspevky od vzniku porady. Len toľko. Presne takí ľudia s dobrou pamäťou sú pre podvodníkov ako ty, veľký problém.
Ten priložený link zo Slobodného vysielača...no ja neviem ko iní, ale ja teda rozhodne nemienim počúvať vyše dvoch hodín nejaké onačiny.
Nevraviac už ani o tom, že v danom rozhovore je nejaký JUDr. Puškár Adam. Dal som si do Gúgľa meno a vyhodilo nejakého mlaďasa z Blavy...

Dnešná doba je taká, že sa solídne prekrucujú fakty...buď na priamo alebo zaobalene.
Minule som zdúpnel, keď som čítal jeden článok, ktorý bol napísaný práve takým zaobaľovacím štýlom.
Jednalo sa o výročie oslobodenia Čiech...a v článku to bolo podané tak, že Prahu oslobodili USA.....nejaký mladý (a je ich teda fest dosť), čo vie trt o histórii, takémuto podaniu veľmi rýchlo uverí.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
JankaO
marjankaj
Z ústavy SR čl. 103.
...prezident nesmie byť členom orgánu právnickej osoby......
A kto je asi tak členom najvyššieho orgánu(valného zhromaždenia spoločníkov) firmy KTAG? Odpoveď je v obchodnom registri.
Quod licet Iovi non licet bovi.
Člen štatutárneho orgánu (alebo člen orgánu právnickej osoby) nie je to isté, ako štatutárny orgán. Treba si ujasniť pojmy a funkcie....
V ustave sr čl. 103/5 sa nič nepíše o štatutárnom orgáne.
Podľa obchodného zákonníka paragraf 125/1 si neviem predstaviť, kto iný ako spoločník môže byť členom valného zhromaždenia spoločníkov.
Naposledy upravil marjankaj : 06.05.19 at 14:00
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

marjankaj
JankaO
marjankaj
Z ústavy SR čl. 103.
...prezident nesmie byť členom orgánu právnickej osoby......
A kto je asi tak členom najvyššieho orgánu(valného zhromaždenia spoločníkov) firmy KTAG? Odpoveď je v obchodnom registri.
Quod licet Iovi non licet bovi.
Člen štatutárneho orgánu (alebo člen orgánu právnickej osoby) nie je to isté, ako štatutárny orgán. Treba si ujasniť pojmy a funkcie....
V ustave sr čl. 103/5 sa nič nepíše o štatutárnom orgáne.
Veď práve, ústava vymedzuje, že prezident nesmie byť členom orgánu právnickej osoby... Nič ale nezakazuje, že by orgánom právnickej osoby...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Podľa čl.104/1 ústavy sr prezident sľubuje že bude dodržiavať ústavu a zákony. Ako potom môžeme vyžadovať aby občania dodržiavali zákony, keď majú takýto príklad?
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

marjankaj
Podľa čl.104/1 ústavy sr prezident sľubuje že bude dodržiavať ústavu a zákony. Ako potom môžeme vyžadovať aby občania dodržiavali zákony, keď majú takýto príklad?
V zmysle legislatívy - orgánom právnickej osoby je predstavenstvo, čiže členom orgánu právnickej osoby predseda, podpredseda a členovia predstavenstva - napr. v akciových spoločnostiach. Členom orgánu nie je konateľ - konateľ je samotný orgán, takisto, ako samotný orgán spoločnosti je valné zhromaždenie a spoločníci nie sú členovia valného zhromaždenia - v sro...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
JankaO
marjankaj
Podľa čl.104/1 ústavy sr prezident sľubuje že bude dodržiavať ústavu a zákony. Ako potom môžeme vyžadovať aby občania dodržiavali zákony, keď majú takýto príklad?
V zmysle legislatívy - orgánom právnickej osoby je predstavenstvo, čiže členom orgánu právnickej osoby predseda, podpredseda a členovia predstavenstva - napr. v akciových spoločnostiach. Členom orgánu nie je konateľ - konateľ je samotný orgán, takisto, ako samotný orgán spoločnosti je valné zhromaždenie a spoločníci nie sú členovia valného zhromaždenia - v sro...
A kto je potom členom valného zhromaždenia spoločníkov?
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

marjankaj
JankaO
marjankaj
Podľa čl.104/1 ústavy sr prezident sľubuje že bude dodržiavať ústavu a zákony. Ako potom môžeme vyžadovať aby občania dodržiavali zákony, keď majú takýto príklad?
V zmysle legislatívy - orgánom právnickej osoby je predstavenstvo, čiže členom orgánu právnickej osoby predseda, podpredseda a členovia predstavenstva - napr. v akciových spoločnostiach. Členom orgánu nie je konateľ - konateľ je samotný orgán, takisto, ako samotný orgán spoločnosti je valné zhromaždenie a spoločníci nie sú členovia valného zhromaždenia - v sro...
A kto je potom členom valného zhromaždenia spoločníkov?
výraz: člen valného zhromaždenia a aj výraz člne valného zhromaždenia spoločníkov je nezmysel....
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
JankaO
marjankaj
JankaO
marjankaj
Podľa čl.104/1 ústavy sr prezident sľubuje že bude dodržiavať ústavu a zákony. Ako potom môžeme vyžadovať aby občania dodržiavali zákony, keď majú takýto príklad?
V zmysle legislatívy - orgánom právnickej osoby je predstavenstvo, čiže členom orgánu právnickej osoby predseda, podpredseda a členovia predstavenstva - napr. v akciových spoločnostiach. Členom orgánu nie je konateľ - konateľ je samotný orgán, takisto, ako samotný orgán spoločnosti je valné zhromaždenie a spoločníci nie sú členovia valného zhromaždenia - v sro...
A kto je potom členom valného zhromaždenia spoločníkov?
výraz: člen valného zhromaždenia a aj výraz člne valného zhromaždenia spoločníkov je nezmysel....
Takze aj ustava je na prd? O akých clenoch sa tam pise? Konatelia sú štatutárnym orgánom sro. Preco to v ustave nie je je uvedené? Organy sro su
Valné zhromaždenie
Konatelia
Dozorná rada.
Naposledy upravil marjankaj : 06.05.19 at 16:41
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Nandrolon
Ja z toho čo píšeš, nepočúvam a nečítam vôbec nič. Ale známy počúva Slobodný vysielač. Viem, že keď som to pred mnohými rokmi napísal, ty si sa prvý do toho obul a začal nadávať, že je to konšpiračný web a že Teba zaujímajú iba fakty a nie konšpiračné teórie.
Teraz to prezentuješ ako skvelú vec, ktorú počúvaš...
Každú chvíľu /s odstupom niekoľkých rokov/ tvrdíš niečo iné a štve ťa, že niekto si dokáže narozdiel od Teba zapamätať príspevky od vzniku porady. Len toľko. Presne takí ľudia s dobrou pamäťou sú pre podvodníkov ako ty, veľký problém.
Ten priložený link zo Slobodného vysielača...no ja neviem ko iní, ale ja teda rozhodne nemienim počúvať vyše dvoch hodín nejaké onačiny.
Nevraviac už ani o tom, že v danom rozhovore je nejaký JUDr. Puškár Adam. Dal som si do Gúgľa meno a vyhodilo nejakého mlaďasa z Blavy...

Dnešná doba je taká, že sa solídne prekrucujú fakty...buď na priamo alebo zaobalene.
Minule som zdúpnel, keď som čítal jeden článok, ktorý bol napísaný práve takým zaobaľovacím štýlom.
Jednalo sa o výročie oslobodenia Čiech...a v článku to bolo podané tak, že Prahu oslobodili USA.....nejaký mladý (a je ich teda fest dosť), čo vie trt o histórii, takémuto podaniu veľmi rýchlo uverí.
Nie je to ten podvodnik - Puskarovej brat?
edit - tak nie. Ten hajzlik je Peter.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať