Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Chobotnica okolo SK.
Fasa poznámka....len čo ňou chceš povedať.
Myslíš na chobotnicu EU, na žraloka NATO, na t-rexa USA...???

Tak to sme v poriadnej diere...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Autor Tom Nicholson, 2000

https://spectator.sme.sk/c/20006966/...athernova.html

Mathernová vyrástla v „intelektuálnej rodine“ (otec profesora práva, matka lekárka) a v roku 1987 využila uvoľnené obmedzenia cestovania na návštevu USA a uplatnila sa na americké právnické školy. Akceptovaný Michiganom, jej šéf ju v Slovenskej akadémii vied povzbudil, aby čo najlepšie využil šancu.
.
Vy si spomínate na nejaké uvoľnenie v cestovaní v r. 1987? A ešte k tomu do štátov?
SAV vysielala síce na študijné pobyty, ale tiež pokiaľ viem, fungovali tak, že rodina na západe našla miesto cez chobotnicu, firma poslala pozvanie do SAV pre konkrétnu osobu, a tak sa dostávali na študijné pobyty trvajúce približne pol roka, možno viac. Ale ona tam bola dva roky pred 89. A navštevovala školu.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

kukučka
bjuty smis
pre priateľov konšpiračných teorií, ktorých je tu už 90 %...snáď vás nešlahne..

https://domov.sme.sk/c/22115559/zuza...stou-roka.html
Už sa chlape upokoj, radšej nám napíš po lopate čo také urobila, že ju už pozná "celý svet"?
Prečo nedostala ocenenie "Najväčší Slovák"?

misoft
Ajajaj... to zase bude poznámok, že je Sorošovou agentkou, že ju platí NSA, CIA, FBI, medzigalaktické združenie......
Koľko dostala tentokrát?
ja som pokojný ženská, vy ste tu z nej všetci mimo )

to preci nemusíš vedieť, nerozmýšlaj......na aeronete to najdeš....alebo harabín ti to povie v slobodnom vysielači....
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
kukučka
bjuty smis
pre priateľov konšpiračných teorií, ktorých je tu už 90 %...snáď vás nešlahne..

https://domov.sme.sk/c/22115559/zuza...stou-roka.html
Už sa chlape upokoj, radšej nám napíš po lopate čo také urobila, že ju už pozná "celý svet"?
Prečo nedostala ocenenie "Najväčší Slovák"?

misoft
Ajajaj... to zase bude poznámok, že je Sorošovou agentkou, že ju platí NSA, CIA, FBI, medzigalaktické združenie......
Koľko dostala tentokrát?
ja som pokojný ženská, vy ste tu z nej všetci mimo )

to preci nemusíš vedieť, nerozmýšlaj......na aeronete to najdeš....alebo harabín ti to povie v slobodnom vysielači....
ako vieš že harabin povie? čo vari nepočúvaš konšpiračný vysielač, no fúúúj
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nemusím...stačí mi čítať vaše príspevky.....
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
nemusím...stačí mi čítať vaše príspevky.....
biblicky "horší posledný blud ako prvý" to musí byť silná paranoja, kedy som písal niečo z tzv konšpiračných médii ? že by som mal telepatický prenos?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54

ako vieš že harabin povie? čo vari nepočúvaš konšpiračný vysielač, no fúúúj
A načo by počúval - zastúpi ho predsa jar88
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Aký je rozdiel medzi vrahom Kuciaka a hercom Stankeom ? V žargóne polície "Stanke je vrah v štádiu pokusu" (osobne som to vždy tak hodnotil ak si niekto sadne za volant ožratý ako prasa je potencionálny vrah a už neplatí poľahčujúca okolnosť že bol opitý) Čo robí Slušné Slovensko?
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Obrovsky...jeden zavraždil mladeho novinara a jeho priatelku...za peniaze...
Druhy vybehol na obrubnik lavym kolesom...to si až tak sprosty ?

Ožraty ako prasa pri 0,75 promile...
Asi ty...to je v civilizovovanej europe norma...
Pozri anglanov, irov...to len tu ste bolsevici toto zaviedli

Slušne slovensko vyhnalo bolševikov ako ty od hranta....čo ma s tymto spoločne ?

Ty tu nemusis citovat slobodny vysielac....on cituje teba..
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
Obrovsky...jeden zavraždil mladeho novinara a jeho priatelku...za peniaze...
Druhy vybehol na obrubnik lavym kolesom...to si až tak sprosty ?

Ožraty ako prasa pri 0,75 promile...
Asi ty...to je v civilizovovanej europe norma...
Pozri anglanov, irov...to len tu ste bolsevici toto zaviedli

Slušne slovensko vyhnalo bolševikov ako ty od hranta....čo ma s tymto spoločne ?

Ty tu nemusis citovat slobodny vysielac....on cituje teba..
keby tam išlo tvoje decko a skončilo by v drevenom futráli, inak by si spieval, lebo ten čo pije je vždy vinník a výhovorky že paril do noci, to má každý kto bol prichytený, charakterisktiky si nechaj pre hovoriť svojich príbuzných. Ty si fakt chorý, alebo si žil v inom štáte, kedy u nás vládli boľševici
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
Obrovsky...jeden zavraždil mladeho novinara a jeho priatelku...za peniaze...
Druhy vybehol na obrubnik lavym kolesom...to si až tak sprosty ?

Ožraty ako prasa pri 0,75 promile...
Asi ty...to je v civilizovovanej europe norma...
Pozri anglanov, irov...to len tu ste bolsevici toto zaviedli

Slušne slovensko vyhnalo bolševikov ako ty od hranta....čo ma s tymto spoločne ?

Ty tu nemusis citovat slobodny vysielac....on cituje teba..
keby tam išlo tvoje decko a skončilo by v drevenom futráli, inak by si spieval, lebo ten čo pije je vždy vinník a výhovorky že paril do noci, to má každý kto bol prichytený, charakterisktiky si nechaj pre hovoriť svojich príbuzných. Ty si fakt chorý, alebo si žil v inom štáte, kedy u nás vládli boľševici
Keby tvoje decko...(
Takto abslutne primitivne skušaju niektori jednanie.......okamžite im ukažem dvere...
Vy...čo nie ste schopni po 2.
poharoch vina soferovat by ste nemali nikdy...naozaj nikdy
Tak co s tym ma slusne slovensko ?? Naozaj si nestojis za slovom ??
Naposledy upravil bjuty smis : 12.05.19 at 01:54
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
Obrovsky...jeden zavraždil mladeho novinara a jeho priatelku...za peniaze...
Druhy vybehol na obrubnik lavym kolesom...to si až tak sprosty ?

Ožraty ako prasa pri 0,75 promile...
Asi ty...to je v civilizovovanej europe norma...
Pozri anglanov, irov...to len tu ste bolsevici toto zaviedli

Slušne slovensko vyhnalo bolševikov ako ty od hranta....čo ma s tymto spoločne ?

Ty tu nemusis citovat slobodny vysielac....on cituje teba..
keby tam išlo tvoje decko a skončilo by v drevenom futráli, inak by si spieval, lebo ten čo pije je vždy vinník a výhovorky že paril do noci, to má každý kto bol prichytený, charakterisktiky si nechaj pre hovoriť svojich príbuzných. Ty si fakt chorý, alebo si žil v inom štáte, kedy u nás vládli boľševici
Keby tvoje decko...(
Takto abslutne primitivne skušaju niektori jednanie.......okamžite im ukažem dvere...
Vy...čo nie ste schopni po 2.
poharoch vina soferovat by ste nemali nikdy...naozaj nikdy
Tak co s tym ma slusne slovensko ?? Naozaj si nestojis za slovom ??
Človek, ktorý je triezvy a vypije 2 poháre vína a má cca 0,75 promile, nie je to isté ako človek, čo sa v noci opije ako doga do mrtva a ešte po 6-tich hodinách má 0,75 promile.
Ja dokonca tvrdím, hoci zákony SR to nedovoľujú, že ten prvý je relatívne ešte v "pohode", ale ten druhý aj keby mal nulu, tak po takto prepitej noci má reflexy hodné 3 ročného decka.
Problém je to, že alkohol má u nás nulovú toleranciu /nie je to úplná pravda, nemienim rozvádzať/, ale človek, ktorý nafúka nulu po trojdňovej pijatike, kedy ešte chodí tackajúci môže šoférovať do aleluja.
Takže bjuty si trochu mimo. On nenafúkal 0,75 promile. On nafúkal 0,75 promile po 6-tich hodinách pitia, to znamená, že chľastal ako divá sviňa hoci vedel, že ráno bude šoférovať /a tam je ten problém toho slušňáka/. Predpokladám, že policajti si museli nasadzovať sluchátka, lebo sa ich snažil "uškriekať na smrť". :- ))))))) Nechcem vidieť, koľko mal ten slušňák v noci... A ide to viac dole ako 0,2/hodinu....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
Obrovsky...jeden zavraždil mladeho novinara a jeho priatelku...za peniaze...
Druhy vybehol na obrubnik lavym kolesom...to si až tak sprosty ?

Ožraty ako prasa pri 0,75 promile...
Asi ty...to je v civilizovovanej europe norma...
Pozri anglanov, irov...to len tu ste bolsevici toto zaviedli

Slušne slovensko vyhnalo bolševikov ako ty od hranta....čo ma s tymto spoločne ?

Ty tu nemusis citovat slobodny vysielac....on cituje teba..
keby tam išlo tvoje decko a skončilo by v drevenom futráli, inak by si spieval, lebo ten čo pije je vždy vinník a výhovorky že paril do noci, to má každý kto bol prichytený, charakterisktiky si nechaj pre hovoriť svojich príbuzných. Ty si fakt chorý, alebo si žil v inom štáte, kedy u nás vládli boľševici
Keby tvoje decko...(
Takto abslutne primitivne skušaju niektori jednanie.......okamžite im ukažem dvere...
Vy...čo nie ste schopni po 2.
poharoch vina soferovat by ste nemali nikdy...naozaj nikdy
Tak co s tym ma slusne slovensko ?? Naozaj si nestojis za slovom ??
Človek, ktorý je triezvy a vypije 2 poháre vína a má cca 0,75 promile, nie je to isté ako človek, čo sa v noci opije ako doga do mrtva a ešte po 6-tich hodinách má 0,75 promile.
Ja dokonca tvrdím, hoci zákony SR to nedovoľujú, že ten prvý je relatívne ešte v "pohode", ale ten druhý aj keby mal nulu, tak po takto prepitej noci má reflexy hodné 3 ročného decka.
Problém je to, že alkohol má u nás nulovú toleranciu /nie je to úplná pravda, nemienim rozvádzať/, ale človek, ktorý nafúka nulu po trojdňovej pijatike, kedy ešte chodí tackajúci môže šoférovať do aleluja.
Takže bjuty si trochu mimo. On nenafúkal 0,75 promile. On nafúkal 0,75 promile po 6-tich hodinách pitia, to znamená, že chľastal ako divá sviňa hoci vedel, že ráno bude šoférovať /a tam je ten problém toho slušňáka/. Predpokladám, že policajti si museli nasadzovať sluchátka, lebo sa ich snažil "uškriekať na smrť". :- ))))))) Nechcem vidieť, koľko mal ten slušňák v noci... A ide to viac dole ako 0,2/hodinu....
Nandy presne na tej jeho reakcii je založená fantasmagoria že ON je z tých výnimočných a (ostatní sú sráči) čo dokážu aj po dvoch decoch vína riadiť bez problémov (aj ten opitý chlapec pri Martine jazdil na štvrkolke si myslel že on je z tých výnimočných a zabil trinásťročnú kamarátku, to má do konca života, ak má trocha svedomia, bude žiť s pocitom že ju zabil, ak ho nebude mať, tak môže ísť robiť žoldáka tam môže veselo zabíjať)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
On nenafúkal 0,75 promile. On nafúkal 0,75 promile po 6-tich hodinách pitia, to znamená, že chľastal ako divá sviňa hoci vedel, že ráno bude šoférovať /a tam je ten problém toho slušňáka/. Predpokladám, že policajti si museli nasadzovať sluchátka, lebo sa ich snažil "uškriekať na smrť". :- ))))))) Nechcem vidieť, koľko mal ten slušňák v noci... A ide to viac dole ako 0,2/hodinu....
...hm, čo by sa stalo, aký by bol výsledok, ak by mu urobili test na drogy ?

...a slušňák to chcel uhrať na svojho pupuša, že vraj to on šoféroval....lenže v teplej rodine je asi dosť chladno, lebo pupuš nechal Riška v teplej prdely.

Mimochodom...na Tv GrC sa nejak nespomína o danej udalosti...a to je teda riadne šokantná Tv, tá ide za oveľa menšími "šokujúcimi udalosťami ".
Čo z toho vyplýva ?
https://www.google.com/search?client...30.bkSpa28hzIQ
Na Markíze s tým problém nemali.
https://www.google.com/search?client...e+mark%C3%ADza
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... tomu druhému a tretiemu odstavcu nejak nerozumiem, nie som v obraze a TV noviny som nevidel už pár dní/týždňov. Edit, po otvorení linkov už chápem...
Testy na drogy by som robil pri nehodách AUTOMATICKY, presne ako na alkohol. A taktiež by som natvrdo previazal drogové testy s dregerom. Proste keď fúkaš, automaticky robíš aj test.
Pokiaľ nie je niekto ožratý ako sviňa, vždy má lepšie reflexy ako nahúlení vysmiatí blbečkovia.
Keď normálne v ČR dávajú fúkať a bežne pri kontrole aj test na drogy, prečo to zase u nás nejde???
Veď tie pásiky nebudú drahšie ako koncovky na dreger a ak áno, tak o zanedbateľnú čiastku.
Lenže to by 95% mládeže v 10 ročných VW GOLF s tmavými sklami a podobných plečkách, od 18:00-06:00 malo pozitívny výsledok!! Či baby, či chalani.
https://auto.tn.nova.cz/clanek/novin...ivejte-se.html
https://www.policie.cz/clanek/drugwi...govy-test.aspx
Takže vidím, že cena sa šplhá pre fyzickú osobu až na 500 czk českých. Jednak vo veľkom by išla razantne zraziť a myslím si, že tie drogové testy by tí nadrogovaní zaplatili ešte by vygenerovali aj veľký príspevok do policajnej kasy.
Naposledy upravil Nandrolon : 12.05.19 at 07:11
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
... tomu druhému a tretiemu odstavcu nejak nerozumiem, nie som v obraze a TV noviny som nevidel už pár dní/týždňov.
Nerozumieš ?
Na Tv GrC išiel (a asi sa natáčajú aj nové časti) seriál " Ministri ".
Tým nezverejnením udalosti si chráni Grcka svoju ovečku zo stáda...šak predsa sledovanosť.

Čo som prešiel diskusie na nete ohľadom nehody ?
Poniektorí sa vyjadrilo v zmysle toho, že každý deň je na cestách dosť podnapitých vodičov áut....čo je teda fakt pravda. Tých opilcov na bikoch neriešim, oni v podstate len sebe ublížia.
Lenže nie je opilec ako opilec (aj keď hej)...lebo je rozdiel, či nafúka Jožko z Prdelákova alebo verejne známa osoba, dokonca "slušný človek".
Stanke.jpg  
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Hneď po otvorení tvojich linkov som porozumel. Asi si čítal môj príspevok ešte pred editáciou...
S tým súhlasím. Jednak na bicykli v rámci obce je jedno pivo už dovolené /neviem spamäti presnú hranicu ale minulý rok sa to riešilo, dúfam, že sa nemýlim/ a jednak u nás dávajú normálne fúkať aj cyklistom, takže ak idem po hlavnej, pijem si svoj studený čaj. Ak som 30 km v horách a mám smäd, kľudne dám na chate po lesnej ceste, pivo s fernetom. Kým to za 3-4h. zíjdem dole, už som na nule a môžem pokračovať po hlavnom ťahu.
PS: ináč opitý cyklista nemá na ceste čo robiť, nakoľko väčšinou nespôsobí škodu len sebe, ale autám.
A to nehovorím o naťahovanie sa o úhradu škody /cyklista nemá PZP/, v prípade úmrtia o doživotnú traumu vodiča automobilu.
Minule som išiel z ČR a poľské kamióny ma obiehali tak, že medzera medzi lakťom a návesom bola možno 10 cm. Asi je to aj preto, lebo idem presne po bielej čiare, kľudne 5 km vkuse bez vybočenia a šofér vidí, čo si na koho môže dovoliť. Druhýkrát musím asi kľučkovať, a nebudú ma takto riskantne obiehať...
Naposledy upravil Nandrolon : 12.05.19 at 07:41
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
Obrovsky...jeden zavraždil mladeho novinara a jeho priatelku...za peniaze...
Druhy vybehol na obrubnik lavym kolesom...to si až tak sprosty ?

Ožraty ako prasa pri 0,75 promile...
Asi ty...to je v civilizovovanej europe norma...
Pozri anglanov, irov...to len tu ste bolsevici toto zaviedli

Slušne slovensko vyhnalo bolševikov ako ty od hranta....čo ma s tymto spoločne ?

Ty tu nemusis citovat slobodny vysielac....on cituje teba..
To vieš, naši totalitníci sa nemajú čoho chytiť, tak budú dávať aj nehodu na úroveň úmyselnej dvojnásobnej vraždy.
No a už vôbec by som sa nečudoval, ak by požadovali pre Stankeho aj rovnaký trest. To je také totalitnícky spravodlivé. Aspoň pre výstrahu, nie?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Hneď po otvorení tvojich linkov som porozumel. Asi si čítal môj príspevok ešte pred editáciou...
S tým súhlasím. Jednak na bicykli v rámci obce je jedno pivo už dovolené /neviem spamäti presnú hranicu ale minulý rok sa to riešilo, dúfam, že sa nemýlim/ a jednak u nás dávajú normálne fúkať aj cyklistom, takže ak idem po hlavnej, pijem si svoj studený čaj. Ak som 30 km v horách a mám smäd, kľudne dám na chate po lesnej ceste, pivo s fernetom. Kým to za 3-4h. zíjdem dole, už som na nule a môžem pokračovať po hlavnom ťahu.
PS: ináč opitý cyklista nemá na ceste čo robiť, nakoľko väčšinou nespôsobí škodu len sebe, ale autám.
A to nehovorím o naťahovanie sa o úhradu škody /cyklista nemá PZP/, v prípade úmrtia o doživotnú traumu vodiča automobilu.
Minule som išiel z ČR a poľské kamióny ma obiehali tak, že medzera medzi lakťom a návesom bola možno 10 cm. Asi je to aj preto, lebo idem presne po bielej čiare, kľudne 5 km vkuse bez vybočenia a šofér vidí, čo si na koho môže dovoliť. Druhýkrát musím asi kľučkovať, a nebudú ma takto riskantne obiehať...
Nie je problém obchádzať ale tá tlaková vlna a následný balanc cyklistu. (Na okraj na Avii pri 100, som na dialnici vždy cítil ak ma začal obiehať kamión)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
bjuty smis
Obrovsky...jeden zavraždil mladeho novinara a jeho priatelku...za peniaze...
Druhy vybehol na obrubnik lavym kolesom...to si až tak sprosty ?

Ožraty ako prasa pri 0,75 promile...
Asi ty...to je v civilizovovanej europe norma...
Pozri anglanov, irov...to len tu ste bolsevici toto zaviedli

Slušne slovensko vyhnalo bolševikov ako ty od hranta....čo ma s tymto spoločne ?

Ty tu nemusis citovat slobodny vysielac....on cituje teba..
To vieš, naši totalitníci sa nemajú čoho chytiť, tak budú dávať aj nehodu na úroveň úmyselnej dvojnásobnej vraždy.
No a už vôbec by som sa nečudoval, ak by požadovali pre Stankeho aj rovnaký trest. To je také totalitnícky spravodlivé. Aspoň pre výstrahu, nie?
Ak by bol niekto ostal ležať a naložili by ho do vreca, tak prečo nie, to by potom mohol niekto s pišoľkou pobiehať a strieľať, ak keby niekoho trafil tak povedať že nechcel (lebo to nebol úmysel) chcel si len zastrieľať tak ako opitý vodič chcel len jazdiť. (pozostalým je to šum a fuk ako skončil ich príbuzný či ho zloží guľka, alebo plechy auta s opitým vodičom)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať