Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Koľko by nás asi tak stálo, ak by si naši úžasní poslanci odhlasoval doživotnú rentu v sume 5000 € mesačne?
Začali by pracovať pre nás, alebo by hrabali ďalej?
------------------
A čo tak dať tú rentu aj ich rodinám (manželkám a deťom).
Hrabali by ďalej, akože pre vnúčatá?
-------------------
Dať im mandát na 5 rokov a ešte by sme ušetrili.
150 x 12 x 5000 = 9 000 000 € ročne
po piatich rokoch by nás to stálo len 18 000 000 € ročne
a po ďalších voľbách 27 000 000 € ročne a potom 36 mil. a tak ďalej.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Zase ďalší čistí policajti asi sú málo pracovne vyťažení ak sa môžu venovať drogovému biznisu. Tie stalinské metódy tu naozaj chýbajú "Pomáhať a chrániť" dostáva tú správnu dimenziu
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
Zase ďalší čistí policajti asi sú málo pracovne vyťažení ak sa môžu venovať drogovému biznisu. Tie stalinské metódy tu naozaj chýbajú "Pomáhať a chrániť" dostáva tú správnu dimenziu
Keď si sa tu už s takou znalosťou vyjadril, bol by som zvedavý, do akej miery vieš, čo tie stalinské metódy obsahovali. Aký zámer mali napĺňať a aký skutočne napĺňali.
-----------------------
Neviem, či to tvoje vyjadrenie náhodou už nenapĺňa skutkovú podstatu trestného činu.
Nejakých odsúdených tu už máme. A naozaj za menej.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

jar88
pavol54
Zase ďalší čistí policajti asi sú málo pracovne vyťažení ak sa môžu venovať drogovému biznisu. Tie stalinské metódy tu naozaj chýbajú "Pomáhať a chrániť" dostáva tú správnu dimenziu
Keď si sa tu už s takou znalosťou vyjadril, bol by som zvedavý, do akej miery vieš, čo tie stalinské metódy obsahovali. Aký zámer mali napĺňať a aký skutočne napĺňali.
-----------------------
Neviem, či to tvoje vyjadrenie náhodou už nenapĺňa skutkovú podstatu trestného činu.
Nejakých odsúdených tu už máme. A naozaj za menej.

toho kreténa by už naozaj mali izolovať...
Naposledy upravil bjuty smis : 29.05.19 at 19:28
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

jar88

Keď si sa tu už s takou znalosťou vyjadril, bol by som zvedavý, do akej miery vieš, čo tie stalinské metódy obsahovali. Aký zámer mali napĺňať a aký skutočne napĺňali.
-----------------------
Neviem, či to tvoje vyjadrenie náhodou už nenapĺňa skutkovú podstatu trestného činu.
Nejakých odsúdených tu už máme. A naozaj za menej.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Ak vodiči uberu málo zarábajún nemajú sa komu sťažovať.
Z času na čas sa objavia sťažnosti od vodičov Uberu. Nepáči sa im, koľko zarábajú. Alebo, čo je ešte častejšie: objavia sa rôzni „odborníci z fachu“, ktorí začnú prepočítavať, koľko vodiči Uberu zarobia a následne sa sťažujú za nich.
https://www.postoj.sk/43942/uber-neu...-cenu-jazdneho
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Dobré ráno Slovensko, ešte všade ticho, počuť len vtáčiky a nedávno doznel hlahol zvonov.
Vo Francúzsku to nebol len požiar katedrály, ničenie chrámov je tam na dennom poriadku.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
EURÓPSKA ÚNIA NIE JE TAKÁ SKVELÁ AKO NÁM TO HOVORIA!

Odvšadiaľ počúvame iba o akýchsi zázračných eurofondoch, vďaka ktorým vraj na Slovensku máme všetko, čo si zmyslíme, a bez ktorých by sme boli stratení. Nikto však už nehovorí o tom, koľko do EÚ platíme, koľko na nezdanených príjmoch vyvážajú zo Slovenska zahraničné korporácie, ktoré zničili Slovenských podnikateľov, ani koľko platíme za dovezené potraviny, lebo nám EÚ zničila poľnohospodárstvo.
https://www.facebook.com/20728972670...2ODczNzMzODQz/


P.S.:
Nepozerať, že kto hovorí...ale počúvať, ČO hovorí.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
EURÓPSKA ÚNIA NIE JE TAKÁ SKVELÁ AKO NÁM TO HOVORIA!

Odvšadiaľ počúvame iba o akýchsi zázračných eurofondoch, vďaka ktorým vraj na Slovensku máme všetko, čo si zmyslíme, a bez ktorých by sme boli stratení. Nikto však už nehovorí o tom, koľko do EÚ platíme, koľko na nezdanených príjmoch vyvážajú zo Slovenska zahraničné korporácie, ktoré zničili Slovenských podnikateľov, ani koľko platíme za dovezené potraviny, lebo nám EÚ zničila poľnohospodárstvo.
https://www.facebook.com/20728972670...2ODczNzMzODQz/


P.S.:
Nepozerať, že kto hovorí...ale počúvať, ČO hovorí.
Dosiahli sme veľmi skvelé hospodárske výsledky, máme nádherne vybudovanú krajinu a máme všestranne vybavené domácnosti a SME NAJZADLŽENEJŠÍ štát. O tom všetkom sa nám za socializmu mohlo len snívať, najmä s minimálnym dlhom (ak sa veritelia rozhodnú tak máme holú riť) "To se nám žije když nám pujčujou"
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ktohovie koľko bolo účastníkov GLOBSEC-u, strava (catering) 157000 na tri dni a koľko stála strava na osobu, neobjaví sa nejaké vzdelané dievčatko ktoré tie náklady spochybní (ako pri stretnutí európskych parlamentov)?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Na oslavách vylodenia boli úplne všetci spojenci (predmníchovskí)
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Len náš termopelle bol strkať hlavu do Putinovej....oné....
0 3
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
Len náš termopelle bol strkať hlavu do Putinovej....oné....
No v Mníchove sme neboli na strane spojencov ale prijímateľov diktátu. A Merkelovej štát (účastníčky osláv ) sa ako podieľal na vylodení spojencov? aha poslali viac vojsk na východný front aby sa na západe nemali čím brániť.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Hej...ale to nebola oslava Mníchova, ale deň d
Pele dostal ako jediný zo Slovenska pozvánku.....ukázal sa....
0 2
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

bola tam makrela, tým bolo povedané všetko
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Eštébacke svine nesúhlasia
Kto by to bol povedal.....čuk a gek )
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
Eštébacke svine nesúhlasia
Kto by to bol povedal.....čuk a gek )
každý pisár na vojne bol štbák čo sa teraz hanbíš za to ?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Ja som bol pisar-motocyklista a nebol som...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
Ja som bol pisar-motocyklista a nebol som...
ani babiš nebol
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Strašná pííííonačina
https://svet.sme.sk/c/22138393/jessi...a-globsec.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať