Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Kto je lovec hoaxov?No ake čo si myslím o predmetnej osobe nenapíšem,lebo by som zbytočne zamestnala Naku :-)).
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

vicktor
Co az bude horiet 30+ poschodovy obytny dom ako sa teraz zacali stavat?
Maju hasici take dlhe rebriky?
Keďže sa hasiči vyjadrujú pri povoleniach aj k týmto stavbám, rovnako ako ku všetkým ostatným, predpokladám, že je to v tech. normách pri ich navrhovaní ošetrené a nespolieha sa iba na vonkajšiu záchranársku techniku.
Ale tiež by ma zaujímal počet únikových schodísk v domoch.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

BXLmiami
Kto je lovec hoaxov?No ake čo si myslím o predmetnej osobe nenapíšem,lebo by som zbytočne zamestnala Naku :-)).
ále, pred pár dňami som sem skopíroval z článku o zlom týždni smerákov...

-
"Výpočet faciek je pre Smer a Fica osobne nesmierne bohatý: súdna rada potvrdila, že sa Jankovská stretla s Kočnerom, štátni úradníci nabonzovali Smer, že okradol štát pri mýtnom tendri, padol ďalší rozsudok v kauze Čistý deň, v ktorej lietal minister Richter, polícia zastavila stíhanie opozičného politika Jaroslava Naďa - ktorého falošne obvinil smerák a zlodej Balciar - a NAKA odvádzala v putách smeráckeho šéfa štátnej firmy TIPOS.

Po tomto všetkom ešte prišla nahrávka rozhovoru Dobroslava Trnku s bývalým podpredsedom Smeru Jánom Počiatkom."



a jeden pán mi tu vysvetlil, že je to hoax, lebo počiatek nebol podpredsedom smeru....on bol iba podpredsedom ficovej vlády za smer....

takže je to podľa neho hoax.....krása inteligencie smerákov v priamom prenose ))

a tento pánko ma aj obvinil, že súdruhovi blahovi nesiaham ani po členky, ked som si tu z neho robil srandu....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Kto je lovec hoaxov?No ake čo si myslím o predmetnej osobe nenapíšem,lebo by som zbytočne zamestnala Naku :-)).
To myslel na mňa, lebo som mu napísal že nerozozná rozdiel medzi podpredsedom strany a podpredsedom vlády (Počiatek) To už mohol napísať že bol zástupca šéfa OSN , tak som mu napísal že šírenie poloprávd je hoax.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

:-))
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Toto Vaše doťahovanie by mi fakt chýbalo :-)
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
BXLmiami
Toto Vaše doťahovanie by mi fakt chýbalo :-)
Ty si fakt náročná
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
BXLmiami
Kto je lovec hoaxov?No ake čo si myslím o predmetnej osobe nenapíšem,lebo by som zbytočne zamestnala Naku :-)).
To myslel na mňa, lebo som mu napísal že nerozozná rozdiel medzi podpredsedom strany a podpredsedom vlády (Počiatek) To už mohol napísať že bol zástupca šéfa OSN , tak som mu napísal že šírenie poloprávd je hoax.
rozoznám...

ja roznám aj tie jemné nuansy v smeráckých lúpežiach...
len som nevedel, že ty nevieš, čo znamená citovaný text ..čo znamenajú úvodzovky....
a že z toho príspevku si pochopil jedine toto..

ale kašli nato...nový týždeň, ...nájdeš nové hoaxy )
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Omyl! On je normálne nenormálny
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
BXLmiami
Kto je lovec hoaxov?No ake čo si myslím o predmetnej osobe nenapíšem,lebo by som zbytočne zamestnala Naku :-)).
To myslel na mňa, lebo som mu napísal že nerozozná rozdiel medzi podpredsedom strany a podpredsedom vlády (Počiatek) To už mohol napísať že bol zástupca šéfa OSN , tak som mu napísal že šírenie poloprávd je hoax.
Ono vlastne to je aj tak jedno.... či podpredseda vlády, strany, organizácie, spolku..... ale jedno je isté - bol to SMERák!!!!!!
A až teraz sa prejavuje to, čo mnohí považovali za nemysliteľné - že táto strana inklinovala a inklinuje k nekalým, až mafiánskym praktikám.
A ešte niečo - Kálavská podala demisiu - a dôvod bol (okrem iného) aj samotný slovútny, neochvejný, nenahraditeľný a "neomylný" hranatý preceda!!!!
Ten preceda, ktorý vo svojej paranoji už vidí nepriateľa dokonca i vo vlastnom tieni!
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
123estera
b,
by nebola žiadna škoda

ani c,
Hehehe...to by nebol štátny smútok...to by bola jedna obrovská celoštátna žúrka.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nehorázne odmeny pre pár vyvolených politických poskokov vo výške ročného platu radových vojakov ľudí z armády alebo polície skôr vyženú ako prilákajú. Politickú korupciu a papalášstvo treba nahradiť spravodlivým systémom.
https://pavelmacko.blog.sme.sk/c/522...u.html?ref=tit

Otec hovnomana ...
Kuwa, ten nezvládol, že ho nemenovali do vysokej funkcie v kancelmárii...teraz kydá na všetky strany.
By ma zaujímalo, že aké on bral odmeny...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Zahrnut zvysenie platov do osbneho priplatkusom sa pobavila....vzdy sa smejem ked si spomenie na odmenovanie v pz a to len v mojich vrstvach....cize "pešiaci"....cisty kabaret....o povysovani sopliakov ani nehovorim....de sa kuknes tam pplkale to uz boli z inej "panskej sorty"
Odmenovanie ..jedno akeho druhu...ci zvysenie osobneho,odmena,povysenie....kto je aka vlezdoprdelka a kto je ako pritulny/ajaj sranda to bola...doslo obdobie odmien....a ludia chvenie mali.....ja..nedostam a čó neny to narokova ciastka nech si ju strcia....sa tu budem nervovat...
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Myslím že Sme by mali premenovať na Reportáš z vezenia. :-)) Najprv Kočner,teraz novinári,potom Trnka, a ak budú pokračovať v čo dúfam tak bude minuta po minute aspon 10 rokov.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Neviem to opraviť,ale pravopis som dala strašný.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Myslím že Sme by mali premenovať na Reportáš z vezenia. :-)) Najprv Kočner,teraz novinári,potom Trnka, a ak budú pokračovať v čo dúfam tak bude minuta po minute aspon 10 rokov.
To by už mohli parafrázovať dielo Fučíka "Reportáž psaná na oprátce"
pod príspevkom ktorý si odoslala máš rôzne značky, ľavá je také perko, -editovať ťukneš naň a píšeš v texte potom zase je tam "uložiť"
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dosluhujúca vláda podľa podnikateľov stratila zdravý rozum

Slovenskí podnikatelia nebudú na rok 2019 spomínať v dobrom.
V negatívnom zmysle však šéf PAS hodnotí prijaté zákony, ktoré podľa neho rozvracajú verejné financie, prinášajú vyššie dane bankám a poisťovniam, vstupujú do súkromných vzťahov foriem odmeňovania zamestnancov, deformujú náklady na prácu cez rigidnú a privysokú minimálnu mzdu, zavádzajú kombinácie príplatkov, ktoré devastačne pôsobia na pracovné miesta s vysokým podielom manuálnej práce. Hošták sa kriticky pozerá najmä na zavedenie príplatkov za prácu cez víkend, vo sviatok a v noci, rekreačné poukážky, predĺženie platnosti a zdvojnásobenie bankového odvodu, či zavádzanie nových špeciálnych daní a odvodov.

https://ekonomika.sme.sk/c/22290438/....html?ref=njct



Že jaký zlatúšik...kuwa, a nemali by zamestnanci robiť zadarmo ?
Vláda síce rozum stratila...no podnikateľská sféra stratila nie iba zdravý rozum.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


A to sa ešte divím, že ten článok nie je "zamknutý", veď za každú pichovinu pýtajú predplatné..... lebo PIANO, pi Jano, pianissimo....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...čítať celé, ja dám len pár viet.
http://denniks.sk/16038/jozef-bires-...vi5-oODqt9g1sA

- Čo sa týka zdravotnej bezpečnosti potravín, je na tom Slovensko dobre. Najmä je na tom dobre s potravinami, ktoré sú vyrábané na Slovensku.
- Potravinové škandály, ktoré aj tohto roku boli v európskych krajinách, nemali pôvod na Slovensku. Poľské bitúnky, salmonelové mäsá väčšinou z Poľska, kontaminované mäso s antibiotikami a výrobky z Nemecka
- Mali sme 5-miliónov kusov dobytka a teraz sme na tom úplne zle, lebo máme nejakých 500-tisíc. Mali sme do 2-miliónov ošípaných a máme tak isto už len 500-tisíc
- Systém predtým bol založený na takzvaných československých a slovenských normách. To znamenalo, že keď bola nejaká norma napríklad na párky, tak každá fabrika musela dodržiavať schválené zloženie. Preto nemuselo byť na etikete písané, že obsahuje 40 % bravčového, 30 % hovädzieho a podobne. Boli na to totiž normy a potravinári sa týmito normami museli riadiť. Po vstupe do EÚ toto všetko padlo, pretože sa otvoril trh a my s našimi párkami s 90 % obsahom mäsa sme nemohli konkurovať tým párkom, ktoré k nám začali byť dovážané so 40 % podielom mäsa. Prirodzene boli tie naše drahšie a stali sa nepredajné. Dnes je každý povinný uviesť na etikete zloženie výrobku, aby si to spotrebiteľ prečítal a mohol sa rozhodnúť. Tie normy boli na niečo dobré, lebo boli isté štandardy. Teraz je to otvorené a tým pádom je kvalita rozdielna. Keď idete nakupovať, tak pomaly je to celé čítanie, aby ste sa vôbec zorientovali, čo je to za výrobok, čo obsahuje.
- Keď má mlieko spotrebu 4 mesiace tak si poviete, čo je to za mlieko, alebo čo je to za jogurt, ktorý vydrží dva mesiace?
- Aby sme však pomaly 70 % zemiakov dovážali, keď sme boli pomaly zemiakárska veľmoc, tak to je moc.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ako( sme)sa nabalili: https://www.aktuality.sk/clanok/7523...campaign=cross
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať