Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

FokusAko
Nandrolon
FokusAko
Nandrolon
FokusAko
buchač
FokusAko
misoft
Takýchto grafov ti rôzne agentúry na*erú milióny...
A aky prieskum by sa ti pacil ? Toto je prieskum, co si zaplatili obcania v akcii "50 dni". Ozvi sa po potom volbach
Najlepší je ten prieskum, kto si nik nezaplatí...
Kto robí tie prieskumy ?
Kde sa robia ?
Kto sa zúčastňuje prieskumu ?
Garantujem, že prieskum v Blave dopadne úplne inak ako trebárs v Žiline.

Po voľbách si naser na tie prieskumy....ale kľudne môžeš aj teraz.
Nevidis kto robil tie prieskumy ? Zaplatili si ich obcania z celeho Slovenska. Ked nevies ako sa robia prieskumy, skoda s tebou stracat cas
S takými idiotinami choď prednášať do materských škôlok medzi lienkami a motýlikmi. Včielky už by ťa tam prekukli!
tak daj svoju verziu, nech sa pobavim
Objednám si prieskum u nejakej treťosektorovej agentúry a poviem, že im dobre zaplatím ak to trochu optimalizujú. Nadiktujem im ako to má vypadať, ich korektor to upraví, aby to nebolo až tak podozrivé, vyhodnotia, koľko oslovili a následne to dajú do médií ako nezávislý prieskum.
... tie "bájky" ako to funguje, že počítač generuje náhodné čísla a ako vieme, tak napr. zo 100 náhodných je jedno "reálne" a to po vytočení osloví telefonista a opýta sa na otázku..... to vedia už aj tie "včielky" .

Ináč minule tu ktosi písal, že ak by bola "morálka", netrebalo by žiadne zákony... tak napíšem len jedno:
Ak by ľudia dodržiavali desatoro Božích prikázaní, netrebalo by v podstate nič.
Áno, nie všetci sú veriaci. Ale akože neveriaci automaticky schvaľuje kradnutie? Tak potom je to veľký problém a musia nastúpiť tvrdé opatrenia, optimálne ako v Číne.
tento prieskum si zaplatili obcania celeho Slovenska u renomovanych agentur
Volebne prieskumy su pre dospelych "slaboduchych" a pre prvovolicov. Normalnemu zdravemu cloveku vobec nic nedaju a hned by som tie agentury zrusil a zamestnancov poslal na urad prace.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Chech
buchač
FokusAko
Vidim, ze si zrejme nebol osloveny na telefonicky prieskum. Vygugli si teda ako sa robia
Nepotrebujem googliť...povedal by som, že to, čo ja som zabudol, to sa ty ešte musíš doučiť.
Tý brďo....vyliahnuté kurčiatko ide starých kohútov bojovať...

....a telefonický prieskum ?
Môj ty pekný...ja ti mám iné na prácu, ako odpovedať na stupídne otázky, ktorým dopytujúci ani len nerozumie....našťastie ma ešte žiaden nevolal.
To je niečo podobné, ako otravné telefonáty od mobilných operátorov...hentí tiež len rapocú naučené, volaného nepustia k slovu a len by chceli podpis zmluvy.
Takže tie telefonáty končia veľmi rýchlo, veľmi rýchlo pošlem do teplej diery...a buď slušným alebo iným spôsobom, podľa chovania volajúceho.
buchac: "Nepotrebujem googliť..".
----------------------------------------------------------------------------
che, che , che - valam sa od smiechu po podlahe. Ty stary ko....
Nic v zlom, ale budes rovnaka generacia...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Chech
Nandrolon
Chech
buchač
FokusAko
Vidim, ze si zrejme nebol osloveny na telefonicky prieskum. Vygugli si teda ako sa robia
Nepotrebujem googliť...povedal by som, že to, čo ja som zabudol, to sa ty ešte musíš doučiť.
Tý brďo....vyliahnuté kurčiatko ide starých kohútov bojovať...

....a telefonický prieskum ?
Môj ty pekný...ja ti mám iné na prácu, ako odpovedať na stupídne otázky, ktorým dopytujúci ani len nerozumie....našťastie ma ešte žiaden nevolal.
To je niečo podobné, ako otravné telefonáty od mobilných operátorov...hentí tiež len rapocú naučené, volaného nepustia k slovu a len by chceli podpis zmluvy.
Takže tie telefonáty končia veľmi rýchlo, veľmi rýchlo pošlem do teplej diery...a buď slušným alebo iným spôsobom, podľa chovania volajúceho.
buchac: "Nepotrebujem googliť..".
----------------------------------------------------------------------------
che, che , che - valam sa od smiechu po podlahe. Ty stary ko....
Nic v zlom, ale budes rovnaka generacia...
rovnaka s tebou ?
... pochybujem. Max. tak "na hrane", generacia je 25 rokov.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
bjuty smis
otázku si asi chcela inak postaviť, ale určite nepatrí mne...
poviem ti radšej,ako tipujem, že dopadol dnešný predvolebný prieskum 50dni.sk, ktorým vydrbali s kapitánovým moratoriom...

bolševik-17,2
olano - 16,4
fašisti - 10,4
trubadúry - 9,1
žaludi - 8,2
inseminátor - 7,9
sas - 6,1
kdh - 5,2
harakter - - 4
drucker - 3,8
kpt. retard - 3,6
štetináč - 3,2
madari - 2,9
a pre korelu edko - 0,6
Kto si zadal prieskum? Nebude to asi tak ako v reklame že deväť z desiatich odborníkov dopopručuje
Komu tu niekto niečo doporučuje?
Veď je to len prieskum.
Ty chceš voliť podla prieskumu? Či?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

S menom Matovič som sa prvý krát stretol práve tu na PORADE.
Bolo to v spojení, že "ten šašo Matovič"? Napísala to vo svojom príspevku Danila.
Vraj niekoho svokra.
---------------------------
Bol by som zvedavý, či si uvedomila, že z toho šaša, raz môže byť aj KLAUN.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac


https://www.facebook.com/watch/?v=411413106444237
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

FokusAko
tento prieskum si zaplatili obcania celeho Slovenska u renomovanych agentur
A ktoráže je to "renomovaná" agentúra? Agentúra "vymyslený prieskum interferencií"? Takýchto kvázi agentúr je na Slovensku nas*atých ako h0vien.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

- a hľa, kto sem prikvitol? O chvíľu je tu jar, tak sa i jar88 vykotil na svetlo.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
bjuty smis
otázku si asi chcela inak postaviť, ale určite nepatrí mne...
poviem ti radšej,ako tipujem, že dopadol dnešný predvolebný prieskum 50dni.sk, ktorým vydrbali s kapitánovým moratoriom...

bolševik-17,2
olano - 16,4
fašisti - 10,4
trubadúry - 9,1
žaludi - 8,2
inseminátor - 7,9
sas - 6,1
kdh - 5,2
harakter - - 4
drucker - 3,8
kpt. retard - 3,6
štetináč - 3,2
madari - 2,9
a pre korelu edko - 0,6
Kto si zadal prieskum? Nebude to asi tak ako v reklame že deväť z desiatich odborníkov dopopručuje
Komu tu niekto niečo doporučuje?
Veď je to len prieskum.
Ty chceš voliť podla prieskumu? Či?
keď narastieš a budeš veľký, tak ti to potom vysvetlím
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

FokusAko
misoft
FokusAko
tento prieskum si zaplatili obcania celeho Slovenska u renomovanych agentur
A ktoráže je to "renomovaná" agentúra? Agentúra "vymyslený prieskum interferencií"? Takýchto kvázi agentúr je na Slovensku nas*atých ako h0vien.
Zrejme mas problemy so zrakom. Pretoze je to tam jasne uvedene spolocne Fokus a Ako
Nuž tak dve agentúry v jednej osobe... ty?
Ďakujem - takúto agentúru stačí poslať do 3,14če.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
FokusAko
Nandrolon
FokusAko
buchač
FokusAko
misoft
Takýchto grafov ti rôzne agentúry na*erú milióny...
A aky prieskum by sa ti pacil ? Toto je prieskum, co si zaplatili obcania v akcii "50 dni". Ozvi sa po potom volbach
Najlepší je ten prieskum, kto si nik nezaplatí...
Kto robí tie prieskumy ?
Kde sa robia ?
Kto sa zúčastňuje prieskumu ?
Garantujem, že prieskum v Blave dopadne úplne inak ako trebárs v Žiline.

Po voľbách si naser na tie prieskumy....ale kľudne môžeš aj teraz.
Nevidis kto robil tie prieskumy ? Zaplatili si ich obcania z celeho Slovenska. Ked nevies ako sa robia prieskumy, skoda s tebou stracat cas
S takými idiotinami choď prednášať do materských škôlok medzi lienkami a motýlikmi. Včielky už by ťa tam prekukli!
tak daj svoju verziu, nech sa pobavim
Objednám si prieskum u nejakej treťosektorovej agentúry a poviem, že im dobre zaplatím ak to trochu optimalizujú. Nadiktujem im ako to má vypadať, ich korektor to upraví, aby to nebolo až tak podozrivé, vyhodnotia, koľko oslovili a následne to dajú do médií ako nezávislý prieskum.
... tie "bájky" ako to funguje, že počítač generuje náhodné čísla a ako vieme, tak napr. zo 100 náhodných je jedno "reálne" a to po vytočení osloví telefonista a opýta sa na otázku..... to vedia už aj tie "včielky" .

Ináč minule tu ktosi písal, že ak by bola "morálka", netrebalo by žiadne zákony... tak napíšem len jedno:
Ak by ľudia dodržiavali desatoro Božích prikázaní, netrebalo by v podstate nič.
Áno, nie všetci sú veriaci. Ale akože neveriaci automaticky schvaľuje kradnutie? Tak potom je to veľký problém a musia nastúpiť tvrdé opatrenia, optimálne ako v Číne.
Ako s daňovým priznaním. Do konca roku (voľakedy až do konca februára) môžeš dovtedy šermovať z číslami na výdavkovej a príjmovej stránke kým ti nevyjde požadovaný výsledok.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
FokusAko
Zrejme mas problemy so zrakom. Pretoze je to tam jasne uvedene spolocne Fokus a Ako
Je zaujímavé, že tu sa vykeciavaš, si múdry jak rádio Jerevan...no na YT je pridávanie komentárov ku videám vypnuté....fakt zaujímavé.

Aké preferencie, ak na začiatku videa sú prebleskujúce zábery, ktoré ovplyvňujú (majú ovplyvňovať) voliča....
No nenaserem na také prieskumy ?

Niečo o tej slávnej agentúre Hókus pokus.

V našom štáte rozhoduje o voľbách agentúra Focus
Ako volič som veľmi pobúrená manipuláciou voličov pred voľbami.
https://malinova.blog.pravda.sk/2019...gentura-focus/

Masírovanie voličov vymyslenými percentami. Focus, MVK a Polis Slovakia - svätá trojica mainstreamu.
http://www.protiprud.sk/politika/1973.htm
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

FokusAko
jedine co ti nechyba je primitivny vulgarizmus. Odkial si zobral , ze v jednej osobe? Robili to nezavisle od seba a zaplatili si to obcania z celeho Slovenska
Klameš, až sa ti z huby práši! Občania CELÉHO Slovenska? Ja som to neplatil, buchač to neplatil, Nandy to istotne neplatil - tak nepíš sem takéto sprostosti.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
FokusAko
nemusis to citat, nebolo to urcene pre teba
Raz čítať, raz nečítať...šak už si vyber.
Nejak stále nechápeš, že si asi tak osožný jak Šaratica...
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

....tá aspoň niekedy pomôže....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

FokusAko
misoft
FokusAko
jedine co ti nechyba je primitivny vulgarizmus. Odkial si zobral , ze v jednej osobe? Robili to nezavisle od seba a zaplatili si to obcania z celeho Slovenska
Klameš, až sa ti z huby práši! Občania CELÉHO Slovenska? Ja som to neplatil, buchač to neplatil, Nandy to istotne neplatil - tak nepíš sem takéto sprostosti.
Napisal som , ze obcania z celeho Slovenska, nie vsetci obcania Slovenska
Občania celého Slovenska si odsúhlasili na 50 dní čo nemohli nijak vidieť ako sa mieša agentúry majú svoju metodiku aby dosiahli výsledok. Voľakedy dávno bola na markíze anketa v relácii "na telo" a zistilo sa že výsledky tvorili 4 telefonisti straníckej centrály, odvtedy je všetko sofistikovanejšie. Zatiaľ posledná anketa ktorej som ochotný ako tak veriť je tá čo organizovala PRAVDA zúčastnilo sa jej cca 25000 respondentov je mi jedno aké bolo poradie ale má určitý stupeň dôveryhodnosti(ak je vylúčené že sa mohol z jedného počítača prihlásiť jedinec aj 10x) Ako môže overiť občan v rámci 50 dní či sa agentúra nepýtala (preženiem) tých istých 10 dookola?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
KokosAký
Napisal som , ze obcania z celeho Slovenska, nie vsetci obcania Slovenska
Ty si napísal hento !!!

FokusAko Pozri príspevok
A aky prieskum by sa ti pacil ? Toto je prieskum, co si zaplatili obcania v akcii "50 dni". Ozvi sa po potom volbach
Takže teraz už ide len o to, že aký význam to dáva.
Mne teda jednoznačný...fakt si nestojíš za slovom.
0 1
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

keby nahodou niekto chcel vidieť celý dokument (má viac ako 60 strán) aj s popisom metodiky, tak dajte vedieť. Ale treba mailovku, lebo cez správy tu neviem pripnuť pdf.

Sú tam aj prieskumy podla veku, vzdelania, národnosti. Aj otázky druhého hlasu.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bodliak
buchač
Ty si napísal hento !!!
Mne teda jednoznačný...fakt si nestojíš za slovom.
Aby ste vedeli, s kým sa bavíte...
Neonač sa...šak založ rovno tému...tam môžeš dávať všetky príspevky.
Ale daj aj tie svoje vulgárnosti.

Pochváľ sa aj tým, že ako hodnotíš príspevky.
Nezabudni aj na to, že máš založených viac nickov.

Takže kto je väčší hajzel ?
0 1
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

buchač
Nezabudni aj na to, že máš založených viac nickov.
Daj môj druhý nick ... Nech sa pobavím.
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať