Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Presne tak, 100 dní pokoja.
záleží na tom aké bude lepidlo čo ich spojí. Inak ak sa Slováci nedokážu spojiť v tom hlavnom, potom nech si založí každý svoju vlastnú stranu. V podstate sú na politickej scéne 2 - 3 hlavné smery ale ješitnosť a ego núti miesto rokovania radšej založiť vlastnú stranu a nalákať málo voličov aby boli mimo parlamentu.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

duves
Smiešne, ešte smiešnejšie ako sa daju čítat komentare od "odborníkov" v mienkotvornych mediach.
V noci Tódová vo volebnom štúdiu, že oni sú protivládny denník.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
Gratulujem Matopichovi :-)))
Kotleby trochu sklamali.
Voľby dopadli podľa môjho v poradí druhého najlepšieho scénara.
Keďže bolo jasné, že táto vláda na 99% končí, prial som si, aby "všetko zobral" Matovič.
Už dávnejšie som písal, že Matoviča v NRSR /v opozícii/ treba. Keď už si mám ale vybrať KTO, tak jedine on. Veeeeeeeeeeeeeeeeeľmi potešilo PS/SPOLU a ŽALUDI. To sú tí, o ktorých som písal, že niekto jeden alebo dvaja to dajú "na Procházku". Mohli mať ešte menej, ale nie každý deň sú Vianoce.
KDH :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )
Kde sú tie prieskumy, ktoré dávali Miuka a Trubača na druhé miesto?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))
Z princípu by som radšej gratulovala obyvateľstvu, keby si dobre zvolilo svojho vodcu. Nie aktérovi.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja by som z "princípu vyššího mravního" radšej gratuloval tým, ktorí mali odvahu poukázať na zlodejstvá bývalej vládnucej garnitúry, na to, ako ich ovládali zločinci a ktorí za to i museli umrieť! To otvorilo občanom oči! Žiaľ, len časti občanov, pretože tá zberba z bývalej garnitúry ešte stále sedí a bude sedieť v parlamente, pričom by mali sedieť inde a ktorí tesne pred voľbami mazali a namazali im huby medom a nechali sa tak "nachytať".
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Nandrolon
Presne tak, 100 dní pokoja.
záleží na tom aké bude lepidlo čo ich spojí. Inak ak sa Slováci nedokážu spojiť v tom hlavnom, potom nech si založí každý svoju vlastnú stranu. V podstate sú na politickej scéne 2 - 3 hlavné smery ale ješitnosť a ego núti miesto rokovania radšej založiť vlastnú stranu a nalákať málo voličov aby boli mimo parlamentu.
Lepidlo existuje iba jedno. Peniaze. Nič lepšie doteraz nikto nevymyslel. Smutné je, ak sú peniaze aj lepidlom rodiny, viď Jar88. Deti preč a s nimi aj 3 dobermany, dom a 4 plynové kotle :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
... zas pri písaní príspevku plačem od smiechu :-)))))))))))))))
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Nandrolon
Gratulujem Matopichovi :-)))
Kotleby trochu sklamali.
Voľby dopadli podľa môjho v poradí druhého najlepšieho scénara.
Keďže bolo jasné, že táto vláda na 99% končí, prial som si, aby "všetko zobral" Matovič.
Už dávnejšie som písal, že Matoviča v NRSR /v opozícii/ treba. Keď už si mám ale vybrať KTO, tak jedine on. Veeeeeeeeeeeeeeeeeľmi potešilo PS/SPOLU a ŽALUDI. To sú tí, o ktorých som písal, že niekto jeden alebo dvaja to dajú "na Procházku". Mohli mať ešte menej, ale nie každý deň sú Vianoce.
KDH :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )
Kde sú tie prieskumy, ktoré dávali Miuka a Trubača na druhé miesto?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))
Z princípu by som radšej gratulovala obyvateľstvu, keby si dobre zvolilo svojho vodcu. Nie aktérovi.
Akurát, že Matovič vôbec nie je vodcovský ani autoritatívny typ človeka. A už vôbec nemá rešpekt. Preto ja osobne sa sústredím iba na jeho predvolebné výroky typu hmotná zodpovednosť politikov a pod... A hlavne kto to podporí a kto nie. I keď sa obávam, že taký návrh bude podaný iba v prípade, že bude vopred dohodnuté jeho "neprejdenie"...
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
Kotletka...ja mam uz nachystanych 9 x 0,7 bieleho
Spravim si v obyvacke volebne studio a budem spokojne sledovat priebezne vysledky...
bjuty smis
Fasisti..gratulujem......nandrolon..

Tu vas cele slovensko má...a pekne hlboko
Naposledy upravil bjuty smis : Dnes at 04:29
Chlape, ty si fakt snáď celú noc nespal...
Biele ako ? Dosť bolo a či si zbehol na benzínku...?
-------------
Škoda, že okrem Trubiek nešli pá aj Žaľudi.
Naposledy upravil buchač : 01.03.20 at 08:19
5 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Ja by som z "princípu vyššího mravního" radšej gratuloval tým, ktorí mali odvahu poukázať na zlodejstvá bývalej vládnucej garnitúry, na to, ako ich ovládali zločinci a ktorí za to i museli umrieť! To otvorilo občanom oči! Žiaľ, len časti občanov, pretože tá zberba z bývalej garnitúry ešte stále sedí a bude sedieť v parlamente, pričom by mali sedieť inde a ktorí tesne pred voľbami mazali a namazali im huby medom a nechali sa tak "nachytať".
SDKU -mala gorilu čo nás neskutočne okradla, potom podľa teba všetci voliči SDKU sú zlodeji.
mal som podriadeného lampasáka kradol akumulátory dal som ho zavrieť. Zovšeobecnený záver podľa teba by mal "všetci lampasáci kradli".
Mal som robotníka ktorý miesto toho aby si vypýtal vrece zemiakov tak ho ukradol, podľa teba všetci čo robia v potravinárstve (od pestovania cez výrobu potravín po jedálne) kradnú.
Ale ak je tvoje presvedčenie úprimné a máš dôkazy tak polícia má otvorené zajtra od 08.00 hod Mne je to jedno ak podáš aj tisíc trestných podaní. poznám spústu čestných ľudí ktorých zbytočne obviňuješ. Už neobstojí že sú chránení skorumpovanou stranou
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
bjuty smis
Kotletka...ja mam uz nachystanych 9 x 0,7 bieleho
Spravim si v obyvacke volebne studio a budem spokojne sledovat priebezne vysledky...
bjuty smis
Fasisti..gratulujem......nandrolon..

Tu vas cele slovensko má...a pekne hlboko
Naposledy upravil bjuty smis : Dnes at 04:29
Chlape, ty si fakt snáď celú noc nespal...
Biele ako ? Dosť bolo a či si zbehol na benzínku...?
-------------
Škada, že okrem Trubiek nešli pá aj Žaľudi.
aspoň raz súhlasím
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
korela
Nandrolon
Gratulujem Matopichovi :-)))
Kotleby trochu sklamali.
Voľby dopadli podľa môjho v poradí druhého najlepšieho scénara.
Keďže bolo jasné, že táto vláda na 99% končí, prial som si, aby "všetko zobral" Matovič.
Už dávnejšie som písal, že Matoviča v NRSR /v opozícii/ treba. Keď už si mám ale vybrať KTO, tak jedine on. Veeeeeeeeeeeeeeeeeľmi potešilo PS/SPOLU a ŽALUDI. To sú tí, o ktorých som písal, že niekto jeden alebo dvaja to dajú "na Procházku". Mohli mať ešte menej, ale nie každý deň sú Vianoce.
KDH :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )
Kde sú tie prieskumy, ktoré dávali Miuka a Trubača na druhé miesto?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))
Z princípu by som radšej gratulovala obyvateľstvu, keby si dobre zvolilo svojho vodcu. Nie aktérovi.
Akurát, že Matovič vôbec nie je vodcovský ani autoritatívny typ človeka. A už vôbec nemá rešpekt. Preto ja osobne sa sústredím iba na jeho predvolebné výroky typu hmotná zodpovednosť politikov a pod... A hlavne kto to podporí a kto nie. I keď sa obávam, že taký návrh bude podaný iba v prípade, že bude vopred dohodnuté jeho "neprejdenie"...
Vládou chce nahradiť parlament "Pozvem si raz za mesiac všetkých lídrov parlamentných strán na rokovanie" (Vláda je podriadená celému parlamentu) To ako keby si mňa majiteľa firmy pozvala vedúca výroby na kobereček.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
duves
Smiešne, ešte smiešnejšie ako sa daju čítat komentare od "odborníkov" v mienkotvornych mediach.
V noci Tódová vo volebnom štúdiu, že oni sú protivládny denník.
Mala pravdu však PS je aut
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Toľko peňazí zbytočne vyhodených na kapmaň a kto mal najdrahšiu, To by bolo rodinných prídavkov
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Ja by som z "princípu vyššího mravního" radšej gratuloval tým, ktorí mali odvahu poukázať na zlodejstvá bývalej vládnucej garnitúry, na to, ako ich ovládali zločinci a ktorí za to i museli umrieť! To otvorilo občanom oči! Žiaľ, len časti občanov, pretože tá zberba z bývalej garnitúry ešte stále sedí a bude sedieť v parlamente, pričom by mali sedieť inde a ktorí tesne pred voľbami mazali a namazali im huby medom a nechali sa tak "nachytať".
Na zlodejstvá bývalej garnitúry poukazuje každý...po vojne je predsa každý generálom....opozícia len kritizuje, nemá žiadnu zodpovednosť.

Ako som povedal...teraz sa karta obrátila, včul bude nová vládnuca garnitúra pod neustálym tlakom a kritikou.
...a som zvedavý, čo bude po určitej dobe (rok, dva), čo vypláva na povrch po podpísaní najakých zmlúv, schválení zákonov.

...a som zvedavý aj na tie "mienkotvorné" médiá....či im nebudú vadiť nejaké prípadné, no do očí bijúce, prešľapy.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Sulík si búcha hlavu o stenu že pred rokmi urobil výťah pre Matoviča
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Matovič si zobral na "chrbát" veci, ktoré nikdy nesplní, lebo sú nerealizovateľné. Možno ak by nemal 25% ale 65%, vtedy by ich mohol realizovať. Ale myslím si, že PRETO ich sľuboval, lebo dopredu vedel, že budú nerealizovateľné a verejnosť to pochopí prečo. Lebo smeráci, ľsnsáci a neviem kto ešte.
Matovič začne zase používať obľúbené slovo politikov - "LEBO".
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Matovič si zobral na "chrbát" veci, ktoré nikdy nesplní, lebo sú nerealizovateľné. Možno ak by nemal 25% ale 65%, vtedy by ich mohol realizovať. Ale myslím si, že PRETO ich sľuboval, lebo dopredu vedel, že budú nerealizovateľné a verejnosť to pochopí prečo. Lebo smeráci, ľsnsáci a neviem kto ešte.
Matovič začne zase používať obľúbené slovo politikov - "LEBO".
Všetkých sudcov vyhádže? kto bude miesto nich?
všetkých policajtov vyhádže? kto bude miesto nich?
všetkých úradníkov vyhádže? kto bude miesto nich ?
Komunisti po 25. 2. 1948 vytvorili rýchle vzdelávacie prípravky pre robotnícke kádre (väčšinou ich absolvovali tí najbezohľadnejší a najbrutálnejší a najsprostejší) Bude sa vývoj opakovať?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

PS akosi záhadne stúpa. Ráno mal 6,94 už má 6,97. Podľa mňa tých 0,03 ešte nejako opravnými prostriedkami prípadne súdom dobehne, dúfajme, že nie, lebo to je na guľku.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
Sulík si búcha hlavu o stenu že pred rokmi urobil výťah pre Matoviča
To, to!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
pavol54
Sulík si búcha hlavu o stenu že pred rokmi urobil výťah pre Matoviča
To, to!
Nesúhlasím. On by sa presadil aj sám pomocou "hocikoho". Keď máš peniaze /to mal/ a si trochu "iný", verejnosť to uvidí aj bez SaS.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
Škoda, že okrem Trubiek nešli pá aj Žaľudi.
...a fasa je, že SNS liglo naprázdno.
Konečne pôjde Kapitáň a s tým svojim Gajdošom pekne pá.
Kurňa, šak od Danka bol horší snáď len Jančíkám Keľňa...ale ten aspoň nikoho neokradol, ani jedinca a ani štát.
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať