Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

duves
misoft
No - aj už je po paráde. Teraz nechajme škvariť novú "garnitúru" - nech sa ukáže - dajme tomu obligátnych 100 dní. A potom - juúpíííí - zase sa bude nadávať, bohovať....
Remišová na TA3 povedala, že už sa nestratí (t.j. neukradne) ani cent.
metrický cent?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

duves
bjuty smis
Nacko v priamom prenose...
Ides...dostan to zo seba...grcaj dalej..
On je kotleta?
Ja ak počujem buchanie na temu - za boha, za narod...atd. Tak sa mi nožík vo vrecku otvára.
Kotleta chce vyhnat zapadných investorov. Takže budeme si vladnuť a podnikať sami. Čo budeme vyrabat? Traktory pre severnu koreu? Na výmenu za lieskové orechy zo severnej korey. Deťom dame na jedenie travu a obujeme sa len do toho čo ulovíme. NAZMAR KOTLETA!
Trochu nechápem, ak niekto nechápe, že sme prišli o potravinovú sebestačnosť. Spomínajú to viaceré osobnosti nielen u nás.
Čo prináša globalizácia sme dnes už svedkom. Ekologickú záťaž netreba ani spomínať.
Nechcem sa tu opakovať, ale musím, zo všetkých obchodných a iných zahran. misií nás a Čechov po 89 ako jediní varovali Japonci pred vstupom zahr. kapitálu, odporúčali vydržať zlé časy po ich vzore po vojne až po príchod iksikstého nového premiéra, čo predstavovalo cca 20 rokov. Vyrábať pre seba a zo svojich zdrojov. Dá sa. Nemuseli sme zachraňovať odbyt pre zahraničie a podporovať ich ekonomickú situáciu.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
Nandrolon
korela
Nandrolon
Gratulujem Matopichovi :-)))
Kotleby trochu sklamali.
Voľby dopadli podľa môjho v poradí druhého najlepšieho scénara.
Keďže bolo jasné, že táto vláda na 99% končí, prial som si, aby "všetko zobral" Matovič.
Už dávnejšie som písal, že Matoviča v NRSR /v opozícii/ treba. Keď už si mám ale vybrať KTO, tak jedine on. Veeeeeeeeeeeeeeeeeľmi potešilo PS/SPOLU a ŽALUDI. To sú tí, o ktorých som písal, že niekto jeden alebo dvaja to dajú "na Procházku". Mohli mať ešte menej, ale nie každý deň sú Vianoce.
KDH :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )
Kde sú tie prieskumy, ktoré dávali Miuka a Trubača na druhé miesto?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))
Z princípu by som radšej gratulovala obyvateľstvu, keby si dobre zvolilo svojho vodcu. Nie aktérovi.
Akurát, že Matovič vôbec nie je vodcovský ani autoritatívny typ človeka. A už vôbec nemá rešpekt. Preto ja osobne sa sústredím iba na jeho predvolebné výroky typu hmotná zodpovednosť politikov a pod... A hlavne kto to podporí a kto nie. I keď sa obávam, že taký návrh bude podaný iba v prípade, že bude vopred dohodnuté jeho "neprejdenie"...
Vládou chce nahradiť parlament "Pozvem si raz za mesiac všetkých lídrov parlamentných strán na rokovanie" (Vláda je podriadená celému parlamentu) To ako keby si mňa majiteľa firmy pozvala vedúca výroby na kobereček.
Iba malá oprava. Nie na rokovanie, ale obedy. Osobne v tom vidím rozdiel, takto sa skôr priblíži k súkromiu iných ľudí, on už bude vedieť čo s tým. :-)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
buchač

Škoda, že okrem Trubiek nešli pá aj Žaľudi.
Ale spal som...dal som prve dve.....medzispanok...tretia...tak sme si to dohodli s kämosmi..
Zaludov by urcite bola skoda..vsak si pozrite tie mena...kandidatku.a porovnaj s tym vasim hnojom ..harabinom a trestancami od kotletu..
Požiadam aspoň za seba.
Nedávaj ma do súvislosti ani s jedným z nich....teda, ak cituješ mňa, nakoľko henten hnoj nie je rozhodne môj.
-------------------------
Kotlebu nejak neriešim...
Už som pár krát spomenul, že Harabína sa dá akceptovať ako sudcu. Na neho proste má málokto...taký dvorný právnik určitých káuz Lipshit je proti nemu amatér.
Horšie je to už s jeho "právnymi názormi" (nemienim pitvať)...a úplne klesla jeho osobná morálka.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
buchač
buchač
Škoda, že okrem Trubiek nešli pá aj Žaľudi.
...a fasa je, že SNS liglo naprázdno.
Konečne pôjde Kapitáň a s tým svojim Gajdošom pekne pá.
Kurňa, šak od Danka bol horší snáď len Jančíkám Keľňa...ale ten aspoň nikoho neokradol, ani jedinca a ani štát.
Viem, že ako vojaka ťa serie Kapitáň.
Ale práve minule sme debatovali, tak pravda je, že všetko, čo trochu pomohlo ľuďom, dôchodcom práve navrhol kapitáň. Ako keby SNS robilo tú "sociálnu stránku" Smeru.
...
nonehovor.jpg  
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

duves
misoft
No - aj už je po paráde. Teraz nechajme škvariť novú "garnitúru" - nech sa ukáže - dajme tomu obligátnych 100 dní. A potom - juúpíííí - zase sa bude nadávať, bohovať....
Remišová na TA3 povedala, že už sa nestratí (t.j. neukradne) ani cent.
Šak neukradla cent.... ukradla €uro!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
Ale spal som...dal som prve dve.....medzispanok...tretia...tak sme si to dohodli s kämosmi..
Zaludov by urcite bola skoda..vsak si pozrite tie mena...kandidatku.a porovnaj s tym vasim hnojom ..harabinom a trestancami od kotletu..
Aháááá! Tak to je potom tvoj odkaz:
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
korela
Trochu nechápem, ak niekto nechápe, že sme prišli o potravinovú sebestačnosť. Spomínajú to viaceré osobnosti nielen u nás.
Čo prináša globalizácia sme dnes už svedkom. Ekologickú záťaž netreba ani spomínať.
Nechcem sa tu opakovať, ale musím, zo všetkých obchodných a iných zahran. misií nás a Čechov po 89 ako jediní varovali Japonci pred vstupom zahr. kapitálu, odporúčali vydržať zlé časy po ich vzore po vojne až po príchod iksikstého nového premiéra, čo predstavovalo cca 20 rokov. Vyrábať pre seba a zo svojich zdrojov. Dá sa. Nemuseli sme zachraňovať odbyt pre zahraničie a podporovať ich ekonomickú situáciu.
To je ine, čo píšeš. Za Kotlebu by sme asi tie naše syry tu nevyrabali.
Vojenčinu som absolvoval v Klatovoch (1984-1986). Veru poviem, že z Milexu som tam nič nevidel. Všetko iba sýrarna Nýřany.
On (Kotleba)by garantoval každemu dobry flek, hlavne členom strany. Takže všetci by manažovali a nikto nepracoval.Lebo by tam vstupili asi všetci, ludom sa nechce pracovať.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Tolko smoly!!!
O 6 a po roka ma čaka dochodok. A pripravil som si šporkassu na tie 13-e dochodky a napokon to dovtedy zrušia. Tu už nikto nič negarantuje?
trezor.jpg  
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Neboj sa - trezor ti zostane
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

PS.jpg  
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Preboha... neurážaj tie tričká....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Aj inym by slušali
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Však to nie je Brynje :-)))))))
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
duves
bjuty smis
Nacko v priamom prenose...
Ides...dostan to zo seba...grcaj dalej..
On je kotleta?
Ja ak počujem buchanie na temu - za boha, za narod...atd. Tak sa mi nožík vo vrecku otvára.
Kotleta chce vyhnat zapadných investorov. Takže budeme si vladnuť a podnikať sami. Čo budeme vyrabat? Traktory pre severnu koreu? Na výmenu za lieskové orechy zo severnej korey. Deťom dame na jedenie travu a obujeme sa len do toho čo ulovíme. NAZMAR KOTLETA!
Trochu nechápem, ak niekto nechápe, že sme prišli o potravinovú sebestačnosť. Spomínajú to viaceré osobnosti nielen u nás.
Čo prináša globalizácia sme dnes už svedkom. Ekologickú záťaž netreba ani spomínať.
Nechcem sa tu opakovať, ale musím, zo všetkých obchodných a iných zahran. misií nás a Čechov po 89 ako jediní varovali Japonci pred vstupom zahr. kapitálu, odporúčali vydržať zlé časy po ich vzore po vojne až po príchod iksikstého nového premiéra, čo predstavovalo cca 20 rokov. Vyrábať pre seba a zo svojich zdrojov. Dá sa. Nemuseli sme zachraňovať odbyt pre zahraničie a podporovať ich ekonomickú situáciu.
To ani ja nechápem.
Po tolkých rokoch nedokážeme byť už ani len agrárnou krajinou.
Korea bola v roku 1953 rozbombardovaná od "imperialistov" na kašu. V šesťdesiatych rokoch pracovalo v agrosektore 60% korejcov a v osemdesiatych rokoch už bola vyspelou agrárnou krajinou s 6,5 % ľudí zamestnaných v agrosektore.
Po 89 Japonci už videli, že korea je vážnym priemyselným konkurentom. Práve vďaka 200 miliovej pôžičke z USA na investície do priemyslu. (v roku 1965 dostali odškodné 300 mil. práve od Japonska)
Tak sa dostali z 2 miliard HDP v roku 1965 na terajších 1650 miliard (v roku 2018).

Pritom my ešte niesme ani agrárnou a ani priemyselnou krajinou a korea sa už radí medzi prvé postpriemyselné krajiny sveta. Už sa zbavujú aj špičkových výrobných odvetví ako napríklad KIA, Samsung a pod. rovnako ako USA.
Naposledy upravil jar88 : 01.03.20 at 18:33
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Neviem či korela chce dopriať aj svojim vnukom zemiakovú brigádu.
Veď to bolo super, či?
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

duves
Tolko smoly!!!
O 6 a po roka ma čaka dochodok. A pripravil som si šporkassu na tie 13-e dochodky a napokon to dovtedy zrušia. Tu už nikto nič negarantuje?
Ty si myslíš že Fico by ti sľúbil viac, ako ti dá Matovič?
Neblázni.
-------------------
Ja si myslím, že Čaputová im tie dôchodky vráti do parlamentu a nový Matovičov parlament to zmení tak aby doplatili najskôr tým najchudobnejším dôchodcom a až neskôr tým trošku bohatším. No a na teba dôjde až po voľbách v roku 2028 so sumou maximálne 2,35€ mesačne.
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
[QUOTE="jar88"]
korela
duves
bjuty smis
Nacko v priamom prenose...
Ides...dostan to zo seba...grcaj dalej..
On je kotleta?
Ja ak počujem buchanie na temu - za boha, za narod...atd. Tak sa mi nožík vo vrecku otvára.
Kotleta chce vyhnat zapadných investorov. Takže budeme si vladnuť a podnikať sami. Čo budeme vyrabat? Traktory pre severnu koreu? Na výmenu za lieskové orechy zo severnej korey. Deťom dame na jedenie travu a obujeme sa len do toho čo ulovíme. NAZMAR KOTLETA!
Trochu nechápem, ak niekto nechápe, že sme prišli o potravinovú sebestačnosť. Spomínajú to viaceré osobnosti nielen u nás.
Čo prináša globalizácia sme dnes už svedkom. Ekologickú záťaž netreba ani spomínať.
Nechcem sa tu opakovať, ale musím, zo všetkých obchodných a iných zahran. misií nás a Čechov po 89 ako jediní varovali Japonci pred vstupom zahr. kapitálu, odporúčali vydržať zlé časy po ich vzore po vojne až po príchod iksikstého nového premiéra, čo predstavovalo cca 20 rokov. Vyrábať pre seba a zo svojich zdrojov. Dá sa. Nemuseli sme zachraňovať odbyt pre zahraničie a podporovať ich ekonomickú situáciu.
To ani ja nechápem.
Po tolkých rokoch nedokážeme byť už ani len agrárnou krajinou.

My sme taká agrárna krajina, že 4% ľudí sa venuje poľnohospodárstvu. Z toho polovica sú manažéri a druhá polovica predáva agrochemikálie..
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

https://www.24hod.sk/igor-matovic-si...-cl182916.html
Zdieľať
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

2 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať