Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
jar88

.............................
----------------------------------
Na príspevok misoft z 10:59 hod reagovať nemienim, rovnako tanenkau 18:00 hod. Je to pod moju úroveň.
Detto!
Pretože si si stále nezložil okuliare z očí - si v Ignore. Mám ťa na háku, zadubenec....
to nerob vieš aké je to zlé sa rozprávať sám so sebou a to už nehovorím o písaní si len pre seba
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Šak nech si píše.... ja tie jeho bludy čítať nebudem - a ušetrím si duševné zdravie.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
Šak nech si píše.... ja tie jeho bludy čítať nebudem - a ušetrím si duševné zdravie.....
inak ja tiež, vidím dlhý text pozriem autora, záver jasný
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/100535/147761...kolvek-trestu-

kolko kilového cyklistu majú namysli títo......z TOP 150siatky..lebo ja keby som si praskla tri pivenká tak by som bola na šrot.....a 50kg nemám.......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
misoft
Šak nech si píše.... ja tie jeho bludy čítať nebudem - a ušetrím si duševné zdravie.....
inak ja tiež, vidím dlhý text pozriem autora, záver jasný
No jo...čítaš a čítaš...dostaneš sa na koniec a nevieš, čo bolo na začiatku.
Nemá dej, nemá pointu, nemá obsah...aký autor, taký text.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

buchač
pavol54
misoft
Šak nech si píše.... ja tie jeho bludy čítať nebudem - a ušetrím si duševné zdravie.....
inak ja tiež, vidím dlhý text pozriem autora, záver jasný
No jo...čítaš a čítaš...dostaneš sa na koniec a nevieš, čo bolo na začiatku.
Nemá dej, nemá pointu, nemá obsah...aký autor, taký text.
nepísal som že "čítam" ale že "vidím" ale nečítam pre tie isté dôvody, ťažké na porozumenie nie a nie pochopiť pointu
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
taiko
jar88
Vidím že pokračuješ stále v tom istom mode.
Nevadí, aj tak sa o niečo pokúsim. Skúsim lepšie a viac polopate.
.....
Tak že, ak by nebolo toto vami požadované prostredie, nebolo by ani tých všade prítomných a vami pranierovaných vagasov.
obavam sa, ze nechapes slovo kontext, nasledok, akcia reakcia, komentar, odpoved, pricina, dosledok, postupnost, logika.
Tato Tvoja reakcia bola odpovedou na co?

Ja som vo svojom prispevku naznacil ze si sa vo svojom vyroku mylil
taiko
ja som mal pravdu, ze podnikatelia, ktorych poznam, su zlodeji?
Podlozil som to citaciou z minulej diskuie, z ktorej vyplyva, ze moj naznak je opravneny. Vid tvoij a moj prispevok z 01.04.15 13:20
a Ty zacnes rozoberat citaciu samotnu ? Ja som nepokracoval v nicom, z ziadnej diskusii, v nijakom mode, len som citaciou ukazal, ze sa mylis, alebo ucelovo zavadzas.

podobne je to s Tvojim prispevkom z 10:44. To bola reakcia na koho, alebo na co?

Je naozaj velky problem diskutovat, ked neovladas zakladne principy diskusie.
Veď je nad slnko jasnejšie, že sa snažíš prekrúcať svoje vyjadrenie, že sa usiluješ ignorovať napísané a tak ďalej.
Obhajuješ neobhajitelné.
Naviac, k tomu, ako si predstavuješ "slušnosť" s akou by si vedel získať verejnú zákazku asi neprezradíš.
Alebo, ako si predstavuješ spôsob získania takej zákazky.(bez úplatkov)
Alebo, ako si predstavuješ ochranu prostredia pred vagasmi a úplatkami.
----------------------------------------------
No a že neovládam váš spôsob diskusie?
Že nechápem spomínané výrazy po vašom?
Veď to tu stále dokola spomínam a doteraz som nevedel prečo nechápete. A ejhle, zrazu je tu aj "logické" vysvetlenie, iný význam slov. Čudujem sa, že ma to nenapadlo hneď. Mohol som sa opýtať a mnohému zlému by sme sa vyhli. Uznávam, moja chyba (myslím to neopýtanie sa, nie chápanie významu slov).
----------------------------------
Na príspevok misoft z 10:59 hod reagovať nemienim, rovnako tanenkau 18:00 hod. Je to pod moju úroveň.
edit:
bol som upozorneny, ze onu vetu som v jednom pispevku napisal. Kedze ale nepouzivas citovanie, mal som zato, ze sa jedna o Tvoj vyrok. V principe aj bol, pretoze ja ziadnych podnikatleov podvodnikov, co sa nabaluju na statnych zakazkach nepoznam. V kazdom pripade som sa pomylil ja a ospravedlnujem sa.
Naposledy upravil taiko : 31.05.15 at 21:43
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Oliwa
misoft
Oliwa
Aby sme sa rozumeli - reagovala som na túto poslednú vetu z príspevku:
"Voľakedy sa do funkcii ustanovovalo v súlade s odbornými a politickými kritériami teda nie ako dnes len podľa politických kritérii".

Ono aj taká Lucie Bílá je vyučená krajčírka a veľa toho asi nenašila... Ale robí to, na čo má talent a vie to robiť... No na rozdiel od politikov nemá politickú moc ani zodpovednosť a nerozhoduje o životoch ľudí...
Zabudla si ešte na niečo..... aký je dobrý straník (teda ako vie prikyvovať hlavou).....
A toto bolo len na papieri.... akože....aby ľud pospolitý si myslel, že aké kádre....
Myšiačik, nezabudla ... Tá zvýraznená veta nie je moja, ale Paliho...
Minule tu ktosi apeloval, že sú mega dlhé citácie, tak som vybrala len to, čo mi mierne dvihlo mandle... Keďže bola posledná, nepovažujem ju za vytrhnutú z kontextu...
Všetci vieme, ako to bolo... Stačilo byť v strane a hneď bol z Teba "iný" človek... Asi ako dnes. S tým rozdielom, že vtedy tá strana bola jedna...
Červená mafia či čiernokňažnícka, aký rozdiel? Len tá nie je tak viditeľná. Paradoxom je, že jej šedou eminenciou sú červení. Priamo v centre. Zrejme má niekto málo informácií. Najhoršie sa "darí" nezaradenému. Ale má aspoň čisté svedomie. Čo sa rieši cez cirkev, niekto nemá ani šajnu. A riešilo sa vždy, ešte aj pred červenými.
Božia prostota....
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88
Ako sa dá mať zadarmo účet? lebo banky na to majú, majú totiž úrok. Teda v normálnom svete.
Neviem či sú firmy, ktoré dávajú výplatu v hotovosti a s páskou proti podpisu, ale zákon jasne vraví, že zamestnávateľ je povinný vyplatiť mzdu na pracovisku atd..... ak sa nedohodnú inak. A to inak si majú nechať potvrdiť. Je to vlastne žiadosť zamestnanca o náhradný spôsob výplaty mzdy, na ním určené číslo účtu.
Súhlasím s touto informáciou.
Výplaty na bank. účty sa zaviedli po 89. Neviem o firme, ktorá by dnes ešte vyplácala na ruku.
V minulosti prišli manželia s výplatou domov, zložili na spoločnú kôpku a gazdovali. Dnes má každý svoj účet, čo viem, veľa dobroty to vo všetkých rodinám nenarobí. Iba sa otvára priestor pre nedôveru. Čo je tiež jedným faktorom pre zvyšovanie rozvodovosti a rozbíjania rodín. Veď základnou bunkou štátu je rodina. Čím horšie, tým sa bude mať niekto lepšie.
Podliehame bez premýšľania neustálemu diktátu zo strany štátu a EÚ. Sami im poskytujeme o sebe súkromné chúlostivé informácie zo svojich životov. Dobrovoľne. To už hraničí s tragédiou.
Aby banka za mňa triedila bez môjho dovolenia platby kartou za čo míňam svoje peniaze, je nonsens. Ja som ju o to nežiadala.
Áno, sú banky kde sa za účet neplatí. Napriek tomu som všetkými desiatimi proti vyplácaniu mzdy na účet. Dobrovoľne kŕmime bankové kolosy. Prečo? Zaisťujeme im istý mesačný zisk. O. i. položiek.
Jožo Ráž platí všade cash a mobil má v zásuvke, pre urgent. Koľko je tu takých uvedomelých ľudí v republike?
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Korela máš u mňa veľké plus.
Až na maličkosť. Ja by som nepovedal, že uvedomelých, ale skôr rozumných, čo všade platia v hotovosti.
A s tým mobilom tiež súhlasím.
Nosím ho vzadu v kufri, alebo aspoň na zadnom sedadle.
Doma ho mám sústavne na poličke.
Jedine ak čakám na určitý hovor ho mám u seba.
------------------------------------------------------------
O tom telefóne som napísal hlavne preto, že už ma nejeden môj známy upozornil na "slušnosť" dvíhať telefón. Vraj je neslušné nebrať telefón. Pritom som každému aspoň raz vysvetlil, že je to môj telefón a že ho mám pre svoje potreby a ak niečo chcú, majú predsa sms.
Naposledy upravil jar88 : 01.06.15 at 04:48
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
jar88
taiko
jar88
Vidím že pokračuješ stále v tom istom mode.
Nevadí, aj tak sa o niečo pokúsim. Skúsim lepšie a viac polopate.
.....
Tak že, ak by nebolo toto vami požadované prostredie, nebolo by ani tých všade prítomných a vami pranierovaných vagasov.
obavam sa, ze nechapes slovo kontext, nasledok, akcia reakcia, komentar, odpoved, pricina, dosledok, postupnost, logika.
Tato Tvoja reakcia bola odpovedou na co?

Ja som vo svojom prispevku naznacil ze si sa vo svojom vyroku mylil
taiko
ja som mal pravdu, ze podnikatelia, ktorych poznam, su zlodeji?
Podlozil som to citaciou z minulej diskuie, z ktorej vyplyva, ze moj naznak je opravneny. Vid tvoij a moj prispevok z 01.04.15 13:20
a Ty zacnes rozoberat citaciu samotnu ? Ja som nepokracoval v nicom, z ziadnej diskusii, v nijakom mode, len som citaciou ukazal, ze sa mylis, alebo ucelovo zavadzas.

podobne je to s Tvojim prispevkom z 10:44. To bola reakcia na koho, alebo na co?

Je naozaj velky problem diskutovat, ked neovladas zakladne principy diskusie.
Veď je nad slnko jasnejšie, že sa snažíš prekrúcať svoje vyjadrenie, že sa usiluješ ignorovať napísané a tak ďalej.
Obhajuješ neobhajitelné.
Naviac, k tomu, ako si predstavuješ "slušnosť" s akou by si vedel získať verejnú zákazku asi neprezradíš.
Alebo, ako si predstavuješ spôsob získania takej zákazky.(bez úplatkov)
Alebo, ako si predstavuješ ochranu prostredia pred vagasmi a úplatkami.
----------------------------------------------
No a že neovládam váš spôsob diskusie?
Že nechápem spomínané výrazy po vašom?
Veď to tu stále dokola spomínam a doteraz som nevedel prečo nechápete. A ejhle, zrazu je tu aj "logické" vysvetlenie, iný význam slov. Čudujem sa, že ma to nenapadlo hneď. Mohol som sa opýtať a mnohému zlému by sme sa vyhli. Uznávam, moja chyba (myslím to neopýtanie sa, nie chápanie významu slov).
----------------------------------
Na príspevok misoft z 10:59 hod reagovať nemienim, rovnako tanenkau 18:00 hod. Je to pod moju úroveň.
edit:
bol som upozorneny, ze onu vetu som v jednom pispevku napisal. Kedze ale nepouzivas citovanie, mal som zato, ze sa jedna o Tvoj vyrok. V principe aj bol, pretoze ja ziadnych podnikatleov podvodnikov, co sa nabaluju na statnych zakazkach nepoznam. V kazdom pripade som sa pomylil ja a ospravedlnujem sa.
Taiko, ja som čítal tvoj "pôvodný" príspevok už včera a nie raz. Neveril som vlastným očiam a uvažoval, či na to vôbec reagovať.
Neodpovedal som, ale zaradil som si ťa tam, kam patríš.
-------------------------------------------------------------------------
Som taký zvláštny človek, ktorý nikoho nikam nezaradí na prvý dojem. Každému koho som v živote stretol som dal dôveru a to bezpodmienečnú.
Ale naopak, ak ma niekto niekdy sklamal (čo len raz), okamžite tú moju dôveru stratil a to navždy a bezpodmienečne. Žiadny reparát, žiadne vysvetľovanie, žiadne polepšovanie a následne nejaké odpustenie a nová dôvera. Nič a jednoducho koniec.
Rovnako je to aj s kamarátmi, priateľmi a známymi. Ak raz zradí, u mňa končí a končí navždy a bezpodmienečne. Nikdy ma nič neprešlo a nikdy som nikomu nič neodpustil a nikdy som žiadne kamarátstvo neobnovil. Nie preto, že by som bol nejaký tvrdý, či nekompromisný, Jednoducho u mňa príde určitý blok a nastane trvalý odstup. Nieje to nepriateľstvo, ale nieje to ani to bývalé staré priateľstvo.
--------------------------------------------
Tak že taiko,
prečo si ten príspevok prepísal?
čo ťa k tomu priviedlo?
Naposledy upravil jar88 : 01.06.15 at 05:24
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
jar88
Ako sa dá mať zadarmo účet? lebo banky na to majú, majú totiž úrok. Teda v normálnom svete.
Neviem či sú firmy, ktoré dávajú výplatu v hotovosti a s páskou proti podpisu, ale zákon jasne vraví, že zamestnávateľ je povinný vyplatiť mzdu na pracovisku atd..... ak sa nedohodnú inak. A to inak si majú nechať potvrdiť. Je to vlastne žiadosť zamestnanca o náhradný spôsob výplaty mzdy, na ním určené číslo účtu.
Súhlasím s touto informáciou.
Výplaty na bank. účty sa zaviedli po 89. Neviem o firme, ktorá by dnes ešte vyplácala na ruku.
V minulosti prišli manželia s výplatou domov, zložili na spoločnú kôpku a gazdovali. Dnes má každý svoj účet, čo viem, veľa dobroty to vo všetkých rodinám nenarobí. Iba sa otvára priestor pre nedôveru. Čo je tiež jedným faktorom pre zvyšovanie rozvodovosti a rozbíjania rodín. Veď základnou bunkou štátu je rodina. Čím horšie, tým sa bude mať niekto lepšie.
Podliehame bez premýšľania neustálemu diktátu zo strany štátu a EÚ. Sami im poskytujeme o sebe súkromné chúlostivé informácie zo svojich životov. Dobrovoľne. To už hraničí s tragédiou.
Aby banka za mňa triedila bez môjho dovolenia platby kartou za čo míňam svoje peniaze, je nonsens. Ja som ju o to nežiadala.
Áno, sú banky kde sa za účet neplatí. Napriek tomu som všetkými desiatimi proti vyplácaniu mzdy na účet. Dobrovoľne kŕmime bankové kolosy. Prečo? Zaisťujeme im istý mesačný zisk. O. i. položiek.
Jožo Ráž platí všade cash a mobil má v zásuvke, pre urgent. Koľko je tu takých uvedomelých ľudí v republike?
Korela,
ale najhoršie na tom je, že už je skôr hanbou (pre dnešných "akože chlapov") dávať peniaze na spoločnú kôpku. Dnešní "chlapi" si ešte utvrdzujú svoje ego tým, že on nerobí stojku, babe dá na domácnosť, poplatí účty a ostatné je jeho. On predsa nieje "pod papučou", on ešte nevymäkkol.
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

CHolera
[
Jožo Ráž platí všade cash a mobil má v zásuvke, pre urgent. Koľko je tu takých uvedomelých ľudí v republike?
Jožo Ráž

A uvedomelý

Tie 2 veci ti stačia, aby si ho dala ako príklad ??????????????????????????????
??????????????????????

To fakt nie si moc náročná
0 1
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

jar88
Buchač
jar88
jar88
jar88
Nie preto, že by som bol nejaký tvrdý, či nekompromisný,
Jednoducho u mňa príde určitý blok
Tak že taiko,
prečo si ten príspevok prepísal?
čo ťa k tomu priviedlo?
To je tu spoločnosť

jeden má blok

a druhý prepisuje polla potreby
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Korela Jar88.
To, že ľudia sú tak dementní že majú a chcú mať každý svoj účet je ich vec /a za to si musia aj platiť/.
Ženil som sa po 7-mich rokoch chodenia, ale už od začiatku sme mali iba 1 spoločný účet a partnerka k nemu plné disponibilné právo.
Dnešní chlapi si to nevedia predstaviť, každý si drží zadné dvierka. Osobne by som do takého vzťahu nikdy nešiel.
Ad 2: Jožo Ráž ako hudobník je fajn /i keď ja radšej niečo tvrdšie ako Iron Maiden už cez 25 rokov.../, ale trošku mi vadí ako "verejný podporovateľ Mečiara".
Bez takých ľudí by tu možno Mečiarizmus nikdy nebol.
Čo sa týka platieb kartou. V obchodoch platím asi 75% cash.
V zahraničí kde sa dá, platím kartou, nemusím držať všetky 3 meny kde chodím a mám to lacnejšie, nakoľko prepočet je DEVÍZY-PREDAJ. O pohodlnosti že stačí malá kartička radšej ani nejdem písať...
ps: neviem si predstaviť dnes brať výplatu v hotovosti, nakoľko ju celú neminiem. To akože s tým zvyškom by som osobne lietal každý mesiac po bankách, alebo ako?
Ja vybavujem všetko najradšej cez net, kde živého človeka ani nevidím. Investície, PZP, elektroniku, náradie, všetko. Nepotrebujem, aby ma niekto masíroval s rôznymi "finančnými informáciami".
Naposledy upravil Nandrolon : 01.06.15 at 06:48
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Korela Jar88.
To, že ľudia sú tak dementní že majú a chcú mať každý svoj účet je ich vec /a za to si musia aj platiť/.
Ženil som sa po 7-mich rokoch chodenia, ale už od začiatku sme mali iba 1 spoločný účet a partnerka k nemu plné disponibilné právo.
Dnešní chlapi si to nevedia predstaviť, každý si drží zadné dvierka. Osobne by som do takého vzťahu nikdy nešiel.
Ad 2: Jožo Ráž ako hudobník je fajn /i keď ja radšej niečo tvrdšie ako Iron Maiden už cez 25 rokov.../, ale trošku mi vadí ako "verejný podporovateľ Mečiara".
Bez takých ľudí by tu možno Mečiarizmus nikdy nebol.
Čo sa týka platieb kartou. V obchodoch platím asi 75% cash.
V zahraničí kde sa dá, platím kartou, nemusím držať všetky 3 meny kde chodím a mám to lacnejšie, nakoľko prepočet je DEVÍZY-PREDAJ. O pohodlnosti že stačí malá kartička radšej ani nejdem písať...
ps: neviem si predstaviť dnes brať výplatu v hotovosti, nakoľko ju celú neminiem. To akože s tým zvyškom by som osobne lietal každý mesiac po bankách, alebo ako?
Ja vybavujem všetko najradšej cez net, kde živého človeka ani nevidím. Investície, PZP, elektroniku, náradie, všetko. Nepotrebujem, aby ma niekto masíroval s rôznymi "finančnými informáciami".
A ty si akože iný? neverejný? či čo?
Veď názorovo ste absolútnej v zhode.
----------------------------------
No a čo sa týka môjho a Korelinho vyjadrenia, nebolo predsa smerované na tvoju adresu. Smerované bolo na iných pacientov.
----------------------------------
No a ktomu tvojmu 7-ročnému chodeniu a od začiatku užívaniu "spoločného" účtu, sa radšej vyjadrovať nebudem.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Mečiara som nikdy nevolil.
Chcel som len napísať, že mňa ani ženu nikdy nenapadlo zbytočne platiť 2 účty...
A čo sa týka výplaty do ruky, totálna obťažujúca kravina. Čo sme v stredoveku? Ja si manažujem všetky financie sám za pomoci notebooku v kľude domova. Chodiť po bankách je pre mňa vysoko obťažujúce, prirovnal by som to k chodeniu k lekárovi.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Mečiara som nikdy nevolil.
Chcel som len napísať, že mňa ani ženu nikdy nenapadlo zbytočne platiť 2 účty...
A čo sa týka výplaty do ruky, totálna obťažujúca kravina. Čo sme v stredoveku?
A čo som ti ja písal niečo o tvojom volení? či o stredoveku?
Ja som písal len to, že ste v názorovej zhode.
Ale chápem že si akosi nemohol oponovať. Veď ste v zhode, či nie?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
taiko
jar88
taiko
jar88
Vidím že pokračuješ stále v tom istom mode.
Nevadí, aj tak sa o niečo pokúsim. Skúsim lepšie a viac polopate.
.....
Tak že, ak by nebolo toto vami požadované prostredie, nebolo by ani tých všade prítomných a vami pranierovaných vagasov.
obavam sa, ze nechapes slovo kontext, nasledok, akcia reakcia, komentar, odpoved, pricina, dosledok, postupnost, logika.
Tato Tvoja reakcia bola odpovedou na co?

Ja som vo svojom prispevku naznacil ze si sa vo svojom vyroku mylil
taiko
ja som mal pravdu, ze podnikatelia, ktorych poznam, su zlodeji?
Podlozil som to citaciou z minulej diskuie, z ktorej vyplyva, ze moj naznak je opravneny. Vid tvoij a moj prispevok z 01.04.15 13:20
a Ty zacnes rozoberat citaciu samotnu ? Ja som nepokracoval v nicom, z ziadnej diskusii, v nijakom mode, len som citaciou ukazal, ze sa mylis, alebo ucelovo zavadzas.

podobne je to s Tvojim prispevkom z 10:44. To bola reakcia na koho, alebo na co?

Je naozaj velky problem diskutovat, ked neovladas zakladne principy diskusie.
Veď je nad slnko jasnejšie, že sa snažíš prekrúcať svoje vyjadrenie, že sa usiluješ ignorovať napísané a tak ďalej.
Obhajuješ neobhajitelné.
Naviac, k tomu, ako si predstavuješ "slušnosť" s akou by si vedel získať verejnú zákazku asi neprezradíš.
Alebo, ako si predstavuješ spôsob získania takej zákazky.(bez úplatkov)
Alebo, ako si predstavuješ ochranu prostredia pred vagasmi a úplatkami.
----------------------------------------------
No a že neovládam váš spôsob diskusie?
Že nechápem spomínané výrazy po vašom?
Veď to tu stále dokola spomínam a doteraz som nevedel prečo nechápete. A ejhle, zrazu je tu aj "logické" vysvetlenie, iný význam slov. Čudujem sa, že ma to nenapadlo hneď. Mohol som sa opýtať a mnohému zlému by sme sa vyhli. Uznávam, moja chyba (myslím to neopýtanie sa, nie chápanie významu slov).
----------------------------------
Na príspevok misoft z 10:59 hod reagovať nemienim, rovnako tanenkau 18:00 hod. Je to pod moju úroveň.
edit:
bol som upozorneny, ze onu vetu som v jednom pispevku napisal. Kedze ale nepouzivas citovanie, mal som zato, ze sa jedna o Tvoj vyrok. V principe aj bol, pretoze ja ziadnych podnikatleov podvodnikov, co sa nabaluju na statnych zakazkach nepoznam. V kazdom pripade som sa pomylil ja a ospravedlnujem sa.
Taiko, ja som čítal tvoj "pôvodný" príspevok už včera a nie raz. Neveril som vlastným očiam a uvažoval, či na to vôbec reagovať.
Neodpovedal som, ale zaradil som si ťa tam, kam patríš.
-------------------------------------------------------------------------
Som taký zvláštny človek, ktorý nikoho nikam nezaradí na prvý dojem. Každému koho som v živote stretol som dal dôveru a to bezpodmienečnú.
Ale naopak, ak ma niekto niekdy sklamal (čo len raz), okamžite tú moju dôveru stratil a to navždy a bezpodmienečne. Žiadny reparát, žiadne vysvetľovanie, žiadne polepšovanie a následne nejaké odpustenie a nová dôvera. Nič a jednoducho koniec.
Rovnako je to aj s kamarátmi, priateľmi a známymi. Ak raz zradí, u mňa končí a končí navždy a bezpodmienečne. Nikdy ma nič neprešlo a nikdy som nikomu nič neodpustil a nikdy som žiadne kamarátstvo neobnovil. Nie preto, že by som bol nejaký tvrdý, či nekompromisný, Jednoducho u mňa príde určitý blok a nastane trvalý odstup. Nieje to nepriateľstvo, ale nieje to ani to bývalé staré priateľstvo.
--------------------------------------------
Tak že taiko,
prečo si ten príspevok prepísal?
čo ťa k tomu priviedlo?
ako som pisal, urobil som chybu, Bol som na chybu inym clenom porady upozorneny.. Prisudil som Ti nieco, co si neurobil a tym padom moj prispevok stratil zmysel, teda som ho zmazal. Chybu som priznal, ospravedlnil som sa. Nieco je na tom zle ?
Naposledy upravil taiko : 01.06.15 at 07:33
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Podľa mňa si práve ty tvrdý mečiarov zástanca a volič, nakoľko vás podvodníkov, kšeftárov, sa v tom období namnožilo ako húb po daždi.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať