Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
vlado 33
Mali by ste sa prepnúť do súčasnosti. Môžem potvrdiť , že táto téma je o hovne (diskusia piatich osôb), o minulosti s pred X rokov. Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo, bola aspoň o horúcej diskusii diania v politike. Bola síce občas vulgárna, ale vždy o novinkách. Toto tu je o.....................
no ale vsak led chces mozes diskutovat tam, nemusis tu nic citat, ani tu prispievat. Kazdy si prides more robit co chce. Ted ale "odtalto-potalto"
Tato tema nie je o tom co sa komu pacilo, ci nepacilo. Tu sa natahujeme o politike a inych zbytocnostiach
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
Oliwa
Že Vás to ešte baví...
Ako na pieskovisku:
Ja mám žltý kýblik, Ty máš modrý kýblik... Nie to je môj kýblik, Tvoj je zelený... Tvoja je žltá lopatka... A kde zmizla moja lopatka...? Ty si mi ju zahrabal...
Oliw, máš pravdu...

Serem (sorry) zvysoka na nejakého konšpirátorského pokrytca (jar88)...
Ten je schopný obkecať všetko možné a tvrdiť aj všetko nemožné.

Egocentrický narcista zahľadený do seba samého a nepripustí za svatého, že sa môže mýliť...priprovnal (včul zabrdnem) by som k jednej psychologičke s dvoma červenými diplomami.


Snad si si nemyslel, ze sa zahladim do teba. Co by som z toho mala, akurat tak zaludocne vredy.
Mojim diiplomom daj ty pokoj, co zavidis, ze nemas, ci nemaju tvoje deti? Hanbit sa za to, co som dokazala nebudem, ty si aky trkvas stary. Zivot kazdemu nadeli to, co si zasluzi.Jednej poradacky sa dotklo, aj "opustila" Poradu, ked jej do vzdelania dcery niekto kibicoval, ale ty neocakavaj taku istu moju reakciu. Este nie je ta spravna chvila.





Cakam este na zverejnenie tej tajnosti ci fotky, ci co si sa mi v SS vyhrazal.


Dlho som ta ignorovala a zase budem. Ine si ani nezasluzis
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Bavkáte sa, bavkáte? Tak sa bavkajte.....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

kopretinka
bjuty smis
kopretinka
bjuty smis
radšej hodinu kecať o tom, ako sa to nedá.....
ok...svoj názor som povedal, presviedčať nikoho nebudem....
nikto ti neberie tvoj názor,ale je nesprávny,lebo nevieš aké možnosti majú moderátori,tak nás nepresviedčaj,čo sa dá a nedá
ty si presne ten príklad, čo som myslel....

kecať o tom, ako sa to nedá.....

dokonca ťa tu niekto o tom presviedča...
ja som sem dala koment až potom,ako si ty napísal,že iba sa kecá a nevylučuje.takže špeciálne pre teba to píšem ešte raz a pomaly,a pomaly čítaj,nech ti to tam docvakne:
TY MNE NETVRĎ,ĆO SA DÁ A NEDÁ,KEĎ SOM MODERÁTOR!!!
Ž I A D N Y MODERÁTOR NEMÁ POVOLENIE VYLÚČIŤ NICK STARŠÍ AKO 100 DNÍ.
ako píšem, nepoznám presne etiku...ale často tu spomínate, že velké písmená, výkričníky sú porušenie...
ked tu vyblakuješ, že si moderátor - je to pravda ?
ak áno, prečo ju porušuješ ?

ja to napíšem pre všetkých, nie len pre teba...ty máš evidentne obrovský problém chápať písaný text, takže :

kde ja tvrdím, že sa to dá ???
ešte raz, teraz už len pre teba...predpokladám, že ti niekto poradí a pochopíš to :

kde ja tvrdím, kde ťa dokonca presviedčam, že sa to dá ?,

poprosím odpoved spôsobom,ktorý neporušuje etiku porady...
0 2
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
korela
Ako môžu noviny vypustiť von takýto článok? To sú argumenty? Tak niečo tendenčné som už dlho nečítala.
https://dennikn.sk/147589/zo-slovens...ov/?ref=top-cl

Zanamenávali sa počty ľudí pri príchode do USA, ale nič nepíše o ich odchode späť do vlasti, za rodinami.
Tí ľudia tam odchádzali za prácou a nie za sociálnymi dávkami. A krajiny ich dobrovoľne prijímali. To je úplne iná situácia ako dnes. Porovnáva neporovnateľné. Ako sa môže tak niekto znížiť.
Dedo bol 6 r., z druhej strany babka asi 10, otcovi bratia vo FR, aj deti sa im tam narodili, našetrili si a vrátili sa späť. A otvorili si pre seba pracovné miesto. To bolo pred 2.sv.v.
V ďalších vlnách to boli predovšetkým ľudia so vzdelaním, uplatniteľní na trhu práce a vysoko výkonní, ktorí do spoločnosti zapadli. Tí podnes na Slovensku chýbajú. A tí čo sa vrátili iba na skok, tak aby poskupovali a zainvestovali peniaze na Slovensku, ktorí sme tu žijúci v socíku nemali v takom množstve ako oni.
Čo chce tento chlap komu čo podsúvať? Čo to má znamenať? Mália sa mu nízke platy u nás, rád by ešte nižšie? Nič dobré mu z očí nekuká.
A to nevinné ilustračné foto k tomu. Max. neobjektivita.
tiez sa mi mari, ze nejak nerozoznava, kto a preco odchadzal vtedy a kto a preco prichadza dnes.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bjuty smis

ako píšem, nepoznám presne etiku...ale často tu spomínate, že velké písmená, výkričníky sú porušenie...
ked tu vyblakuješ, že si moderátor - je to pravda ?
ak áno, prečo ju porušuješ ?

ja to napíšem pre všetkých, nie len pre teba...ty máš evidentne obrovský problém chápať písaný text, takže :

kde ja tvrdím, že sa to dá ???
ešte raz, teraz už len pre teba...predpokladám, že ti niekto poradí a pochopíš to :

kde ja tvrdím, kde ťa dokonca presviedčam, že sa to dá ?,

poprosím odpoved spôsobom,ktorý neporušuje etiku porady...
myslim, ze si myslel etiketu, nie etiku.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

hej....tú z flaše
ma nasr....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bjuty smis
hej....tú z flaše
ma nasr....
hej hej, vybusna situacia je tu
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
buchač
Oliwa
Že Vás to ešte baví...
Ako na pieskovisku:
Ja mám žltý kýblik, Ty máš modrý kýblik... Nie to je môj kýblik, Tvoj je zelený... Tvoja je žltá lopatka... A kde zmizla moja lopatka...? Ty si mi ju zahrabal...
Oliw, máš pravdu...

Serem (sorry) zvysoka na nejakého konšpirátorského pokrytca (jar88)...
Ten je schopný obkecať všetko možné a tvrdiť aj všetko nemožné.

Egocentrický narcista zahľadený do seba samého a nepripustí za svatého, že sa môže mýliť...priprovnal (včul zabrdnem) by som k jednej psychologičke s dvoma červenými diplomami.
Snad si si nemyslel, ze sa zahladim do teba. Co by som z toho mala, akurat tak zaludocne vredy.
Mojim diiplomom daj ty pokoj, co zavidis, ze nemas, ci nemaju tvoje deti? Hanbit sa za to, co som dokazala nebudem, ty si aky trkvas stary. Zivot kazdemu nadeli to, co si zasluzi.Jednej poradacky sa dotklo, aj "opustila" Poradu, ked jej do vzdelania dcery niekto kibicoval, ale ty neocakavaj taku istu moju reakciu. Este nie je ta spravna chvila.

Cakam este na zverejnenie tej tajnosti ci fotky, ci co si sa mi v SS vyhrazal.
Dlho som ta ignorovala a zase budem. Ine si ani nezasluzis
Ak by som mal zareagovať po odstavcoch, tak povedzme, že nasledovne :

Ty si stále jedno nepochopila a ani nepochopíš.
Minule si kopretinke vykričala, že každý mohol študovať...a aj ona...a teraz by nemusela prepravky ťahať v hypermerkete. Nemyslíš si, že to bola rana pod pás ?
Vravíš, že každý mohol študovať....to ktoré obdobie myslíš ??? Pred nežnou revolúciou alebo po nej ? Lebo predpokladám (skôr som si na 1000% istý) , že Ty si študovala až po tej nežnej ... a to už bola trochu iná doba. Dokonca si študovala zadarmiko a teraz sa tu oháňaš dvoma titulmi ??? Trochu choré, či nie ?
Lebo nie každý mohol študovať pred nežnou...hlavne kvôli nedostatku miesta, tak sa tomu vravelo..

Jedno si zapamätaj raz a navždy...môžeš dať do "Výrokov múdrych" :

Vysoká škola ešte neznamená inteligenciu.
Nikedy je ten počet titulov priamo úmerný aj tej "inteligencii".
-----------------------------------------------
Moje deti Ty láskavo nechaj na pokoji...ja tiež do Tvojich nezabŕdam...len škoda,že som nevidel hentú Tvoju hééérečku v "Nákupných maniačkach"...to sú tie mladé pindy, čo hovno dokázali a chvália sa tými handrami rodičmi kúpenými, alebo ktoré si požičali od kámošiek...
------------------------------------------------
Súkromka bola o niečom inom...tak láskavo neprekrúcaj. Pokiaľ ma (starého trkvasa) pamäť neklame, tak nešlo o vyhrážky...bavili sme sa oniečom úplne inom, tak nezavádzaj.
-------------------------------------------------
To červené....kúúúa, to ktorý múdry povedal ? Tú vetu si predsa mohla, ba dokonca mala dať do témy "Výroky múdrych."
Veľmi sa s tým stotožňujem...keď pouvažuješ nad tou vetou, tak prídeš aj na súvislosti...LEBO hodnotenie svojho života Ťa ešte len čaká, nakoľko
TY si ešte toho málo zažila a prežila !!!
--------------------------------------------------
Ignorácia by sa dala predniesť aj nasledujúcim vtipom :

Príde hliadka na policajnú stanicu a hlásia, čo nové:
" Pán veliteľ, našli sme v parku jednu holú ženu."
" Dúfam, že ste ju ignorovali...."
" Áno...ja raz a Jožo dva krát......"
Naposledy upravil buchač : 02.06.15 at 22:02
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

kto mi vymazal prispevok a ako som porusila etiketu porady!.

P.S. prispevok som si okopirovala a poslala Richardovi, na posudenie, co sa tu maze, cenzura horsia ako v minulom rezime, lebo toto bezmyselne vymazavanie je uz na diagnozu.

vymazany prispevok.
Egocentrický narcista zahľadený do seba samého a nepripustí za svatého, že sa môže mýliť...priprovnal (včul zabrdnem) by som k jednej psychologičke s dvoma červenými diplomami.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Snad si si nemyslel, ze sa zahladim do teba. Co by som z toho mala, akurat tak zaludocne vredy.
Mojim diiplomom daj ty pokoj, co zavidis, ze nemas, ci nemaju tvoje deti? Hanbit sa za to, co som dokazala nebudem, ty si aky trkvas stary. Zivot kazdemu nadeli to, co si zasluzi.Jednej poradacky sa dotklo, aj "opustila" Poradu, ked jej do vzdelania dcery niekto kibicoval, ale ty neocakavaj taku istu moju reakciu. Este nie je ta spravna chvila.

Cakam este na zverejnenie tej tajnosti ci fotky, ci co si sa mi v SS vyhrazal.
Dlho som ta ignorovala a zase budem. Ine si ani nezasluzis
Naposledy upravil alaya1 : 02.06.15 at 21:37
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

taiko
vlado 33
Mali by ste sa prepnúť do súčasnosti. Môžem potvrdiť , že táto téma je o hovne (diskusia piatich osôb), o minulosti s pred X rokov. Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo, bola aspoň o horúcej diskusii diania v politike. Bola síce občas vulgárna, ale vždy o novinkách. Toto tu je o.....................
no ale vsak led chces mozes diskutovat tam, nemusis tu nic citat, ani tu prispievat. Kazdy si prides more robit co chce. Ted ale "odtalto-potalto"
Tato tema nie je o tom co sa komu pacilo, ci nepacilo. Tu sa natahujeme o politike a inych zbytocnostiach
tajko, vidíš ako sa to tu rozhýbalo, hneď je väčšia diskusia. Keď budeš do nekonečna omieľať tie svoje frázy kto čo môže, nemôže, vymazal, nevymazal, sa stratí pointa " u starej Blažkovej". O akej politike diskutuješ, o politike minulého režimu? Každý ti nato ...............
1 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

jar88
Jasné že nemyslím trávu a podobne, ale myšlienkové pochody.


Mi rozprávali o jennom, čo mu tak silno pochoduvali, až mu zdravý rozum udupali
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

AJAJAJ11
CHolera
Búchač11
AJAJAJ11
kto mi vymazal prispevok a ako som porusila etiketu porady!.
P.S. prispevok som si okopirovala a poslala Richardovi, na posudenie, co sa tu maze, cenzura horsia ako v minulom rezime, lebo toto bezmyselne vymazavanie je uz na diagnozu.
vymazany prispevok.
Egocentrický narcista zahľadený do seba samého a nepripustí za svatého, že sa môže mýliť...priprovnal (včul zabrdnem) by som k jednej psychologičke s dvoma červenými diplomami.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Snad si si nemyslel, ze sa zahladim do teba. Co by som z toho mala, akurat tak zaludocne vredy.
Mojim diiplomom daj ty pokoj, co zavidis, ze nemas, ci nemaju tvoje deti? Hanbit sa za to, co som dokazala nebudem, ty si aky trkvas stary. Zivot kazdemu nadeli to, co si zasluzi.Jednej poradacky sa dotklo, aj "opustila" Poradu, ked jej do vzdelania dcery niekto kibicoval, ale ty neocakavaj taku istu moju reakciu. Este nie je ta spravna chvila.

Cakam este na zverejnenie tej tajnosti ci fotky, ci co si sa mi v SS vyhrazal.
Dlho som ta ignorovala a zase budem. Ine si ani nezasluzis

Očuj stará.

Bolo by celkom fajn keby si sa s tými dvomi diplomami naučila na Porade aj citovať

aby bolo jasné aspoň poradie príspevkov a komu odpovedáš

PS

V tom riadku kde dávaš mínusky / napravo odtiaľ sú také onééé = 4 modré ikonky

stačí kliknúť na tú "pravú" !!! (nie akože "správnu" , ale "vpravo" )
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
kto mi vymazal prispevok a ako som porusila etiketu porady!.
prispevok som vymazal ja, lebo sme sa dohodli, ze nebudeme rodiny spominat v nasich invektivach a narazkach.
Nuz ale ked si chcete o svoje deti huby obtierat, tak ho teda obnovim. Jak je libo
Naposledy upravil taiko : 03.06.15 at 06:48
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
vlado 33
taiko
vlado 33
Mali by ste sa prepnúť do súčasnosti. Môžem potvrdiť , že táto téma je o hovne (diskusia piatich osôb), o minulosti s pred X rokov. Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo, bola aspoň o horúcej diskusii diania v politike. Bola síce občas vulgárna, ale vždy o novinkách. Toto tu je o.....................
no ale vsak led chces mozes diskutovat tam, nemusis tu nic citat, ani tu prispievat. Kazdy si prides more robit co chce. Ted ale "odtalto-potalto"
Tato tema nie je o tom co sa komu pacilo, ci nepacilo. Tu sa natahujeme o politike a inych zbytocnostiach
tajko, vidíš ako sa to tu rozhýbalo, hneď je väčšia diskusia. Keď budeš do nekonečna omieľať tie svoje frázy kto čo môže, nemôže, vymazal, nevymazal, sa stratí pointa " u starej Blažkovej". O akej politike diskutuješ, o politike minulého režimu? Každý ti nato ...............
ved vsak pisem, ak sa Ti nepaci, tak nediskutuj. Ani noviny si nekupis, ked sa Ti nepacia, ci hej?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
[
Ty si stále jedno nepochopila a ani nepochopíš.
Minule si kopretinke vykričala, že každý mohol študovať...a aj ona...a teraz by nemusela prepravky ťahať v hypermerkete. Nemyslíš si, že to bola rana pod pás ?
Vravíš, že každý mohol študovať....to ktoré obdobie myslíš ??? Pred nežnou revolúciou alebo po nej ? Lebo predpokladám (skôr som si na 1000% istý) , že Ty si študovala až po tej nežnej ... a to už bola trochu iná doba. Dokonca si študovala zadarmiko a teraz sa tu oháňaš dvoma titulmi ??? Trochu choré, či nie ?
Lebo nie každý mohol študovať pred nežnou...hlavne kvôli nedostatku miesta, tak sa tomu vravelo..
Buchy co to Ty mas za fobiu s tymi vysokymi skolami. Ja som sice zacal na vvske po "udajnej" revolucii, ale brat pred. NIjaku protekciu nemal, nikoho rodicia neuplatili, pokial viem. Studoval na EF STU v Kosiciach, kde sa dostal ked sa dobre pamatam, bez prijimaciek, vdaka prospechu.
Ja som zacal v 1991 tiez bez prijimaciek a tiez vez protekcie a uplatkov.
Mali sme tam typka, z velmi chudobnej rodiny, ale skveleho ksichta s paradnym mozgom. Ten bral vseljake davky a stipendia, lebo jeho rodina na to nemala. Chcem tym povedat, ze podla mna bolo studium bolo vecou rozhodnutia, vole a dannosti. Jasne, ked chceli vsetci byt pravnici a doktori, tak bolo s miestom problem, ale neda sa podla mna povedat, ze bol s miestom roblem generalne do tej miery, zeby niekto, kto velmi chce, nemohol studovat.
Treba tiez povedat, ze mnohokrat si rodicia od huby odtrhali, aby deti mohli vystudovat, takze zadarmo to tiez nebolo. Bola to ich volba, ze chceli aby boli deti studovane. Ich deti im zato mozu byt vdacne, nam ostatnym to moze byt jedno, ale bolo to tak.
Jednym dychom ale musim dodat, ze to nijako neznamena, ze ti co VS nemaju nie su dobri. Mal som kolegu Slovaka bez VS a patril medzi najlepsich technikov a projekt managerov v t-mobile NL. Len sa mu asi nechcel ist na VS.
Teda opovrhovat tymi, ci vysmievat sa tym, co nemaju vzdelanie, je nezmysel. Videl som milion prikladov kde "nevzdelany" clovek prestal inzinierov sposobom, ze im gamby spadli.

VS na ruzume nikomu neprida, lebo jedna vec su vedomosti a ina vec je mudrost. Ale tiez nechapem Tvoj hystericky, ja neviem co, odpor, hnus, opovrhnutie vysokou skolou a tymi, co studovali? Ked to pises, fakt to vyzera, akoby si zavidel. A to myslim tak nie je.
Naposledy upravil taiko : 03.06.15 at 07:13
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

taiko
alaya1
kto mi vymazal prispevok a ako som porusila etiketu porady!.
prispevok som vymazal ja, lebo sme sa dohodli, ze nebudeme rodiny spominat v nasich invektivach a narazkach.
Nuz ale ked si chcete o svoje deti huby obtierat, tak ho teda obnovim. Jak je libo


" Mojim diiplomom daj ty pokoj, co zavidis, ze nemas, ci nemaju tvoje deti? "
Moja veta bola prosta otazka, tak ake invektivy, ci narazky.

Zial, nechapem ta, ty ktory sa vyslovujes ako odporca toho, co u nas bolo, myslim si, a to nie som sama, ze si si poziciu moderatora, - nicku,zamenil za poziciu cenzora. Zial, prispevky necitas s nadhladom. A tento iste vyhodnotis ako narazku, ci osocovanie a pri tom ho pisem ako obycajne konstatovanie, bez akychkolvek emocii pri jeho pisani. Emociu z pisaneho textu nevies vypozorovat.

Prepac, ale ako jediny moderator tu, ti pozicia nesadla.

0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
taiko
alaya1
kto mi vymazal prispevok a ako som porusila etiketu porady!.
prispevok som vymazal ja, lebo sme sa dohodli, ze nebudeme rodiny spominat v nasich invektivach a narazkach.
Nuz ale ked si chcete o svoje deti huby obtierat, tak ho teda obnovim. Jak je libo


" Mojim diiplomom daj ty pokoj, co zavidis, ze nemas, ci nemaju tvoje deti? "
Moja veta bola prosta otazka, tak ake invektivy, ci narazky.

Zial, nechapem ta, ty ktory sa vyslovujes ako odporca toho, co u nas bolo, myslim si, a to nie som sama, ze si si poziciu moderatora, - nicku,zamenil za poziciu cenzora. Zial, prispevky necitas s nadhladom. A tento iste vyhodnotis ako narazku, ci osocovanie a pri tom ho pisem ako obycajne konstatovanie, bez akychkolvek emocii pri jeho pisani. Emociu z pisaneho textu nevies vypozorovat.

Prepac, ale ako jediny moderator tu, ti pozicia nesadla.
Mame proste len ine kriteria, iny pohlad na vec. Ale uz je to v poriadku, uz som Tvoj prispevok obnovil. Nie je nutne to dalej rozoberat, podla mna.
K Tvojmu problemu s cenzurou. Je tu velmi jednoducha pomoc. Treba sa obratit na admina, ten ma isto zrusi ako dosky pri druzstve, ak uzna ze ako pises "cenzurujem".
K tej emocii. Podla mna ak by sa emocia z citaneho textu nedala vypozorovat, tak by neexistovala literatura, zelubene listy, ci vyhrazne listy.
Ale zase nie som odbornik na psychologu a mozem sa mylit.

aha tu https://www.psychologytoday.com/blog...motions-online

alebo tu,

http://referenceforwriters.tumblr.co...h-your-writing
Naposledy upravil taiko : 03.06.15 at 08:06
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

tai, nedohodli, len ty si napísal, že tak budeš robiť a to je rozdiel

Toto je špecifická téma a poniektorí sme sa zhodli, že naozaj by si tu nemal zasahovať a ak, tak len bodkami, čo povieš?
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

taiko
alaya1
taiko
alaya1
kto mi vymazal prispevok a ako som porusila etiketu porady!.
prispevok som vymazal ja, lebo sme sa dohodli, ze nebudeme rodiny spominat v nasich invektivach a narazkach.
Nuz ale ked si chcete o svoje deti huby obtierat, tak ho teda obnovim. Jak je libo
" Mojim diiplomom daj ty pokoj, co zavidis, ze nemas, ci nemaju tvoje deti? "
Moja veta bola prosta otazka, tak ake invektivy, ci narazky.

Zial, nechapem ta, ty ktory sa vyslovujes ako odporca toho, co u nas bolo, myslim si, a to nie som sama, ze si si poziciu moderatora, - nicku,zamenil za poziciu cenzora. Zial, prispevky necitas s nadhladom. A tento iste vyhodnotis ako narazku, ci osocovanie a pri tom ho pisem ako obycajne konstatovanie, bez akychkolvek emocii pri jeho pisani. Emociu z pisaneho textu nevies vypozorovat.

Prepac, ale ako jediny moderator tu, ti pozicia nesadla.
Mame proste len ine kriteria, iny pohlad na vec. Ale uz je to v poriadku, uz som Tvoj prispevok obnovil. Nie je nutne to dalej rozoberat, podla mna.
K Tvojmu problemu s cenzurou. Je tu velmi jednoducha pomoc. Treba sa obratit na admina, ten ma isto zrusi ako dosky pri druzstve, ak uzna ze ako pises "cenzurujem".
K tej emocii. Podla mna ak by sa emocia z citaneho textu nedala vypozorovat, tak by neexistovala literatura, zelubene listy, ci vyhrazne listy.
Ale zase nie som odbornik na psychologu a mozem sa mylit.

aha tu https://www.psychologytoday.com/blog...motions-online

alebo tu,

http://referenceforwriters.tumblr.co...h-your-writing


Prispevok si doplnil, aj ked si napisal, ze to netreba dalej rieit.
To, ze cenzurujes ti napisali uz viaceri - ak ty si to nemyslis, je to tvoja vec.
Modry text- citaj moj prispevok s porozumenim- napisala som, ze ty nevies, nie vseobecne, uz sa k tomu vyjadrovat nebudem, mas svoju hlavu.

edit: prispevok som nijak neupravoval. Len som omylom stlacil edit namiesto comment
Naposledy upravil taiko : 03.06.15 at 08:45
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať