Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bjuty smis
taiko
bjuty smis
neviem presne , o čo ti ide..

čo sleduješ tým slovičkárením, že :

teda aj banky môžu hrat rolu "zaistovne" inym bankam,



zaistovna je zaistovna a basta....
ked sa chceš hrať na slovíčka, môžeš nájsť aj desať dalších príkladov, kde niekto, alebo nejaký subjekt môže plniť rovnakú úlohu ako záisťovne...ked to je podla teba tým pádom zaisťovna, ok....

nie je nič zlé, ked to niekto nevie..

len je divné, ked to posmešne vyčíta druhému a sám to nevie...
srandovne, ved prave o to mi islo, ze podla mna to Nandrolon pouzil v spravnom kontexte. Teda. "Ked sa banky svojim hranim dostanu do problemov, mali by si to asi zatiahnut sami, pripadne ich zaistovne, ci poistovne a nemal by ich zachranovat stat." Teda aspon tak nejak to nandrolon napisal a to som ja pochopil ako primarny zmysel jeho prispevku. Nuz a Ty si mu nato napisal, ze nevie co je zaistovna. Na to som narazal.
Ci stale si myslis, ze to bolo cele zle napisane od nandrolona? Ja chapem, ze sa nezhodnete, ale zase trosku objektivity by nezaskodilo. Podla mna si vedel ako to mysli, lenze kedze je "socan", tak mu nic nedarujes
taiko, ja ti tvoj názor neberem, len nechápem, prečo ma chceš o ňom presvedčiť...

zaisťovne nezaisťuje banky ale poistovne
banky zaisťujeme my všetci...prostredníctvom skur..ých socanov....
ani by som na to nereagoval, keby sa posmešne nevyjadroval na adresu lacotinku...a sám to nevedel..

ale ok," kontext " bol dobrý....
a odkial máš, že radím nandrolona medzi socanov ........
ale bjuty, ved nebud taky. Toto je len otvorena diskusia. Ja Ta o nicom nepresviedcam, Aby som Ta o niecom presvedcil, musel by som mat ja aj Ty nejake relevantne ekonomicke vzdelanie a nejake roky skusenosti v sektore. Neviem ako Ty ale ja nicim takym neoplyvam.
Proste sa len bavime.
A co sa tyka
bjuty smis
a odkial máš, že radím nandrolona medzi socanov ........
neviem odkial, mozno ludia v autobuse vraveli
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
bjuty smis
taiko
bjuty smis
neviem presne , o čo ti ide..

čo sleduješ tým slovičkárením, že :

teda aj banky môžu hrat rolu "zaistovne" inym bankam,



zaistovna je zaistovna a basta....
ked sa chceš hrať na slovíčka, môžeš nájsť aj desať dalších príkladov, kde niekto, alebo nejaký subjekt môže plniť rovnakú úlohu ako záisťovne...ked to je podla teba tým pádom zaisťovna, ok....

nie je nič zlé, ked to niekto nevie..

len je divné, ked to posmešne vyčíta druhému a sám to nevie...
srandovne, ved prave o to mi islo, ze podla mna to Nandrolon pouzil v spravnom kontexte. Teda. "Ked sa banky svojim hranim dostanu do problemov, mali by si to asi zatiahnut sami, pripadne ich zaistovne, ci poistovne a nemal by ich zachranovat stat." Teda aspon tak nejak to nandrolon napisal a to som ja pochopil ako primarny zmysel jeho prispevku. Nuz a Ty si mu nato napisal, ze nevie co je zaistovna. Na to som narazal.
Ci stale si myslis, ze to bolo cele zle napisane od nandrolona? Ja chapem, ze sa nezhodnete, ale zase trosku objektivity by nezaskodilo. Podla mna si vedel ako to mysli, lenze kedze je "socan", tak mu nic nedarujes
taiko, ja ti tvoj názor neberem, len nechápem, prečo ma chceš o ňom presvedčiť...

zaisťovne nezaisťuje banky ale poistovne
banky zaisťujeme my všetci...prostredníctvom skur..ých socanov....
ani by som na to nereagoval, keby sa posmešne nevyjadroval na adresu lacotinku...a sám to nevedel..

ale ok," kontext " bol dobrý....
a odkial máš, že radím nandrolona medzi socanov ........
ale bjuty, ved nebud taky. Toto je len otvorena diskusia. Ja Ta o nicom nepresviedcam, Aby som Ta o niecom presvedcil, musel by som mat ja aj Ty nejake relevantne ekonomicke vzdelanie a nejake roky skusenosti v sektore. Neviem ako Ty ale ja nicim takym neoplyvam.
Proste sa len bavime.
A co sa tyka
bjuty smis
a odkial máš, že radím nandrolona medzi socanov ........
neviem odkial, mozno ludia v autobuse vraveli
No ale potom sa zas nečuduj, ak niekto nejaké výroky označí, ako laické tliachanie.
Tu sa už veľa členov vyjadrilo, že fed tlačí papiere, že súkromná banka, že sú to len číselka na monitore, že za niečo môžu banky a že banka nič nerobí a že kradne a zakázať a podobne. Bohatý je skoro vždy zlodej a podvodník a že všetko by bolo lepšie, ak by nebol veľký rozdiel v platoch a tak ďalej.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
No ale potom sa zas nečuduj, ak niekto nejaké výroky označí, ako laické tliachanie.
Tu sa už veľa členov vyjadrilo, že fed tlačí papiere, že súkromná banka, že sú to len číselka na monitore, že za niečo môžu banky a že banka nič nerobí a že kradne a zakázať a podobne. Bohatý je skoro vždy zlodej a podvodník a že všetko by bolo lepšie, ak by nebol veľký rozdiel v platoch a tak ďalej.
clovek za nickom jar88, toto je uz niekolky krat, ked vstupujes niekam, kde sa Ta nik nic nepytal
Nebudem s Tebou diskutovat a hotovo, darmo sa snazis. Pokladam cloveka za nickom jar88, za pomene hlupeho, truhlika, arogantneho, oportunistu, neustale opakujuceho nejake prazdne naucene frazy, ktore mne nemozu nic dat, ani ma nic naucit a tym padom nevhodneho k akejkolvek diskusii. Uvedomujem si ze sam teraz vyznievam arogantne, ale v suvislosti s clovekom za nickom jar88, to pokladam za primerane a vhodne.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

http://www.topky.sk/cl/11/1479899/St...na-Bilderberg-
- superekonóma Mikloša asi nepozvali :-)
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
http://www.topky.sk/cl/11/1479899/St...na-Bilderberg-
- superekonóma Mikloša asi nepozvali :-)
na pobavenie dobre. Obzvlast, ked o tom topky pisu
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Topky nič nepíšu, oni iba preberajú a prekladajú zrejme translatorom :-)))
http://www.infowars.com/bilderberg-2...e-list-agenda/
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Buchač, dám krk na to, že mínuskár je buď Jar88 alebo bjuty smis , nikto iný.
Osobne tvoj príspevok tipujem na bjutyho, jar tu ešte asi po ňom nebol...
Taiko - na výrok, že z číny by som nekúpil nič ani zadarmo ti len napíšem, že rád by som sa pozrel na tvoju domácnosť, či sa tam náhodou nenájdu predmety z číny, keďže dnes sa už v číne vyrába skoro všetko.
Dokonca je smutné, že určitý český tovar sa dá v číne nakúpiť vrátane dopravy lacnejšie ako v čechách u samotného výrobcu.
Kto tomu ale trochu rozumie, je to normálne, nakoľko tam sa predávajú iné množstvá ako na tuzemskom trhu.
Bežne je v čechách v akcii slovenské mlieko lacnejšie ako to isté mlieko u nás, takže čomu sa čudovať...
Podľa mňa je veľmi smutné, že ekonóm nechápe kompletné cestičky trhu. Vraj kto tomu rozumie, vie že je to dané množstvom. Nie je možné zauvažovať aj nad inou a pravdepodobnejšou možnosťou?
Napríklad, či to ten Český výrobca nevyrába náhodou v Číne, alebo nenakupuje v Číne?
Že tu si len pridá potrebnú hodnotu (viac ako x%), aby to mohol podľa zákona vydávať za svoj vlastný výrobok? Alebo aspoň dať, napríklad v Rumunsku zabaliť a udať krajinu pôvodu EU?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
pavol54
taiko
Nandrolon
Taiko, aky pohyb, teda mozes byt aj na nule, nie?
15% do plusu a 15% do minusu...
Ale asi je to jazykovou barierou, takze aky pohyb?
no tak ze v jeden rok mas napr 15000 o dva roky 10000 a o styri 16000 atd. Len ten pohyb na trhu som chcel vykreslit. Ked investujes, musis nerusat a nechat tak. Jedine ze by si chcel spekulovat. A Fico rusal a rusal a rusal a to je podla mna jedna z pricin, preco vynis DSS nie je taky aky by mohol byt. Samozrejme nie je to asi jediny dovod.
Ak investujem, tak len do takej firmy ktorej na stopro verím a vidím do nej ak niekoho poverím investovaním môjho kapitálu (čo sú DSS ky) tak musím mať možnosť si vybrať, lebo budú so mnou robiť to čo doktori s poplatkami a to im de facto vidíme na prsty akú máš možnosť výberu pre investíciu budúcich výnosov v II pilieri? žiadnu Tá konkurencia je len formálna ako aj poisťovne je ich tu zo päť a pritom je každá s každou prepojená ako kpitálovo, tak minimálne zaisťovateľa majú jedného. Ak chcem šporiť do druhého piliera tak tak štátu to môže byť jedno kde hlavná vec že na konci dňa (deň pred odchodom do dôchodku pošlem do inštitúcie balík z ktorého mi vyrátajú dôchodok a ak je môj termínovaný vklad úročený vyššie ako ktorýkoľvek fond a pritom som proti strate zabezpečený štátom do určitej výšky Ako sú zabezpečené straty DSS-iek pri zlom hospodárení už to niekto povedal?
pavol ja neobhajujem DSS. Ved sm vravel, ze tomu systemu neroumiem, Ja som len spominal, ze sa do toho rusalo, a teraz sa divia vsetci, ze to nefunguje. Mozno, keby sa nebolo rusalo, tak by to bolo lepsie, alebo by sa to dalo aspon objektivnejsie vyhodnotit.
Ale samozrjeme zcasti mas pravdu aj Ty, ze DSS najprv nakrmia seba a potom ked sa zvysi, tak aj ostatnym sa ujde. Ale pri vladcoch ako Fico s bandou aj to je mozno lepsie ako to vsetko prejest a rozdat kamaratom. Pozri si tie spravy vysie. Uz to podla mna nebude penzia, ale len nejaka davka. Najlepsie je si riesit penziu sam.
PS: Do firmy do ktorej "vidis", nemozes investovat, lebo to by potom mohol byt insider trading
Vraj sa nevyznáš.

Ale rád zavádzaš a nepáči sa ti, že niekto do toho vidí. Tak jasné že trol.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88:
Ty musíš mať nejakú poruchu chápania, lebo ja som nikde nepísal, že tomu nechápem, len som písal, že je to smutné. A ty tu zase podsúvaš nepravdivé údaje, ako to v skutočnosti vôbec nie je, a propaguješ ich ako pravdivé.
Píšem o špecifických výrobkoch.
Tie výrobky robí v ČR a predáva ich do číny. Nakoľko je to svetová špička, tak väčšinou ich čína predáva ďalej do USA. Je to ale veľmi dlho obratový tovar.
Tie výrobky, ktoré si kúpiš od neho tu, sú takisto vyrobené v ČR.
No a materiál, ten nie je takisto z číny, nakoľko čína síce kopíruje všetko, ale toto sa nedá, keďže ten materiál v číne nie je dostatočnej kvality, resp. by ho museli voziť s EÚ.
Mlieko, ktoré som spomínal sa tiež nevyrába v česku, ale na slovensku, akurát v čr obchodoch ho kúpiš lacnejšie ako u nás, a to počítam kurz "valuty predaj" súkromných zmenární, žiadne "NBS stred"...
ps: ešte raz napíšem, tá tvoja logika je presne logika obyčajného priekupníka/podvodníka/prelepovača.
Toto je firma, ktorá predá síce 5 tisíc krát menej výrobkov ako konkurencia, ale zase na ne sa nikde na svete nechytajú /ináč by na celosvetových súťažiach nevyhrávali stále prvenstvá, je jedno či to má v ruke amík, alebo francúz, ale potom sa pozrieš že však je to "naše"/, takže sú jednak drahšie a jednak je to rodinná firma s dlhou tradíciou...
ps2: už ma to tiež nebaví ako viacerých s tebou komunikovať.
Som zvedavý ako dlho potrvá, kým tu budú iba tvoje spletance v monológu. Pár ľudí sa už od teba dištancovalo, začínam aj ja.
Naposledy upravil Nandrolon : 11.06.15 at 10:47
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Jar88:
Ty musíš mať nejakú poruchu chápania, lebo ja som nikde nepísal, že tomu nechápem, len som písal, že je to smutné. A ty tu zase podsúvaš nepravdivé údaje, ako to v skutočnosti vôbec nie je, a propaguješ ich ako pravdivé.
Píšem o špecifických výrobkoch.
Tie výrobky robí v ČR a predáva ich do číny. Nakoľko je to svetová špička, tak väčšinou ich čína predáva ďalej do USA. Je to ale veľmi dlho obratový tovar.
Tie výrobky, ktoré si kúpiš od neho tu, sú takisto vyrobené v ČR.
No a materiál, ten nie je takisto z číny, nakoľko čína síce kopíruje všetko, ale toto sa nedá, keďže ten materiál v číne nie je dostatočnej kvality, resp. by ho museli voziť s EÚ.
Mlieko, ktoré som spomínal sa tiež nevyrába v česku, ale na slovensku, akurát v čr obchodoch ho kúpiš lacnejšie ako u nás, a to počítam kurz "valuty predaj" súkromných zmenární, žiadne "NBS stred"...
ps: ešte raz napíšem, tá tvoja logika je presne logika obyčajného priekupníka/podvodníka/prelepovača.
Toto je firma, ktorá predá síce 5 tisíc krát menej výrobkov ako konkurencia, ale zase na ne sa nikde na svete nechytajú /ináč by na celosvetových súťažiach nevyhrávali stále prvenstvá, je jedno či to má v ruke amík, alebo francúz, ale potom sa pozrieš že však je to "naše"/, takže sú jednak drahšie a jednak je to rodinná firma s dlhou tradíciou...
ps2: už ma to tiež nebaví ako viacerých s tebou komunikovať.
Som zvedavý ako dlho potrvá, kým tu budú iba tvoje spletance v monológu. Pár ľudí sa už od teba dištancovalo, začínam aj ja.
Veď daj tú konkrétnu rodinnú firmu a aj výrobok, nech sa presvedčíme, že neklameš, alebo aspoň vedome nezavádzaš.
-------------------------------------
Po mne ste žiadali dôkaz aj o tom, že som sedel a že som kradol, či utekal cez hranice a že nie som eštébak a že nemám doma kurvu. Inak som len klamár a ak klamem v jednom, tak určite vo všetkom.
No a to tvoje, že už sa začínaš dištancovať aj ty, to komentovať nemienim.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
http://www.topky.sk/cl/11/1479899/St...na-Bilderberg-
- superekonóma Mikloša asi nepozvali :-)
Niekto musí aj robiť špinavú robotu pre nich už si videl pánov a sluhov spolu? možno bude niekde v podzámčí s ostatnými paholkami zdôvodňovať privatizačný postup na Ukrajine .
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
clovek za nickom jar88, toto je uz niekolky krat, ked vstupujes niekam, kde sa Ta nik nic nepytal
Nebudem s Tebou diskutovat a hotovo, darmo sa snazis. Pokladam cloveka za nickom jar88, za pomene hlupeho, truhlika, arogantneho, oportunistu, neustale opakujuceho nejake prazdne naucene frazy, ktore mne nemozu nic dat, ani ma nic naucit a tym padom nevhodneho k akejkolvek diskusii. Uvedomujem si ze sam teraz vyznievam arogantne, ale v suvislosti s clovekom za nickom jar88, to pokladam za primerane a vhodne.
...že jaký si slušný...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
jar88
No ale potom sa zas nečuduj, ak niekto nejaké výroky označí, ako laické tliachanie.
Tu sa už veľa členov vyjadrilo, že fed tlačí papiere, že súkromná banka, že sú to len číselka na monitore, že za niečo môžu banky a že banka nič nerobí a že kradne a zakázať a podobne. Bohatý je skoro vždy zlodej a podvodník a že všetko by bolo lepšie, ak by nebol veľký rozdiel v platoch a tak ďalej.
clovek za nickom jar88, toto je uz niekolky krat, ked vstupujes niekam, kde sa Ta nik nic nepytal
Nebudem s Tebou diskutovat a hotovo, darmo sa snazis. Pokladam cloveka za nickom jar88, za pomene hlupeho, truhlika, arogantneho, oportunistu, neustale opakujuceho nejake prazdne naucene frazy, ktore mne nemozu nic dat, ani ma nic naucit a tym padom nevhodneho k akejkolvek diskusii. Uvedomujem si ze sam teraz vyznievam arogantne, ale v suvislosti s clovekom za nickom jar88, to pokladam za primerane a vhodne.
nekaz nám zábavu dobre? najmä v takej horúčave musí byť balkón na južnej strane utrpením pre šedú bunku mozgovú.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
clovek za nickom jar88, toto je uz niekolky krat, ked vstupujes niekam, kde sa Ta nik nic nepytal
Nebudem s Tebou diskutovat a hotovo, darmo sa snazis. Pokladam cloveka za nickom jar88, za pomene hlupeho, truhlika, arogantneho, oportunistu, neustale opakujuceho nejake prazdne naucene frazy, ktore mne nemozu nic dat, ani ma nic naucit a tym padom nevhodneho k akejkolvek diskusii. Uvedomujem si ze sam teraz vyznievam arogantne, ale v suvislosti s clovekom za nickom jar88, to pokladam za primerane a vhodne.
...že jaký si slušný...
sak nemozem nadavat, lebo by som sa musel zmazat. Ci namazat?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
taiko
jar88
No ale potom sa zas nečuduj, ak niekto nejaké výroky označí, ako laické tliachanie.
Tu sa už veľa členov vyjadrilo, že fed tlačí papiere, že súkromná banka, že sú to len číselka na monitore, že za niečo môžu banky a že banka nič nerobí a že kradne a zakázať a podobne. Bohatý je skoro vždy zlodej a podvodník a že všetko by bolo lepšie, ak by nebol veľký rozdiel v platoch a tak ďalej.
clovek za nickom jar88, toto je uz niekolky krat, ked vstupujes niekam, kde sa Ta nik nic nepytal
Nebudem s Tebou diskutovat a hotovo, darmo sa snazis. Pokladam cloveka za nickom jar88, za pomene hlupeho, truhlika, arogantneho, oportunistu, neustale opakujuceho nejake prazdne naucene frazy, ktore mne nemozu nic dat, ani ma nic naucit a tym padom nevhodneho k akejkolvek diskusii. Uvedomujem si ze sam teraz vyznievam arogantne, ale v suvislosti s clovekom za nickom jar88, to pokladam za primerane a vhodne.
nekaz nám zábavu dobre? najmä v takej horúčave musí byť balkón na južnej strane utrpením pre šedú bunku mozgovú.
no sak Vy sa bavte, len mna nech si nevsima
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pavol54
taiko
jar88
No ale potom sa zas nečuduj, ak niekto nejaké výroky označí, ako laické tliachanie.
Tu sa už veľa členov vyjadrilo, že fed tlačí papiere, že súkromná banka, že sú to len číselka na monitore, že za niečo môžu banky a že banka nič nerobí a že kradne a zakázať a podobne. Bohatý je skoro vždy zlodej a podvodník a že všetko by bolo lepšie, ak by nebol veľký rozdiel v platoch a tak ďalej.
clovek za nickom jar88, toto je uz niekolky krat, ked vstupujes niekam, kde sa Ta nik nic nepytal
Nebudem s Tebou diskutovat a hotovo, darmo sa snazis. Pokladam cloveka za nickom jar88, za pomene hlupeho, truhlika, arogantneho, oportunistu, neustale opakujuceho nejake prazdne naucene frazy, ktore mne nemozu nic dat, ani ma nic naucit a tym padom nevhodneho k akejkolvek diskusii. Uvedomujem si ze sam teraz vyznievam arogantne, ale v suvislosti s clovekom za nickom jar88, to pokladam za primerane a vhodne.
nekaz nám zábavu dobre? najmä v takej horúčave musí byť balkón na južnej strane utrpením pre šedú bunku mozgovú.
V takej horúčave by Vám asi bolo lepšie niekde v chládku... a k tomu pivo ze sedmýho schodu...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Oliwa
pavol54
taiko
jar88
No ale potom sa zas nečuduj, ak niekto nejaké výroky označí, ako laické tliachanie.
Tu sa už veľa členov vyjadrilo, že fed tlačí papiere, že súkromná banka, že sú to len číselka na monitore, že za niečo môžu banky a že banka nič nerobí a že kradne a zakázať a podobne. Bohatý je skoro vždy zlodej a podvodník a že všetko by bolo lepšie, ak by nebol veľký rozdiel v platoch a tak ďalej.
clovek za nickom jar88, toto je uz niekolky krat, ked vstupujes niekam, kde sa Ta nik nic nepytal
Nebudem s Tebou diskutovat a hotovo, darmo sa snazis. Pokladam cloveka za nickom jar88, za pomene hlupeho, truhlika, arogantneho, oportunistu, neustale opakujuceho nejake prazdne naucene frazy, ktore mne nemozu nic dat, ani ma nic naucit a tym padom nevhodneho k akejkolvek diskusii. Uvedomujem si ze sam teraz vyznievam arogantne, ale v suvislosti s clovekom za nickom jar88, to pokladam za primerane a vhodne.
nekaz nám zábavu dobre? najmä v takej horúčave musí byť balkón na južnej strane utrpením pre šedú bunku mozgovú.
V takej horúčave by Vám asi bolo lepšie niekde v chládku... a k tomu pivo ze sedmýho schodu...
mi sme v chládku, len prechod z jara na leto môže byť nebezpečný a čo potom tá jeho šedá bunka mozgová há?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
pavol54
taiko
jar88
No ale potom sa zas nečuduj, ak niekto nejaké výroky označí, ako laické tliachanie.
Tu sa už veľa členov vyjadrilo, že fed tlačí papiere, že súkromná banka, že sú to len číselka na monitore, že za niečo môžu banky a že banka nič nerobí a že kradne a zakázať a podobne. Bohatý je skoro vždy zlodej a podvodník a že všetko by bolo lepšie, ak by nebol veľký rozdiel v platoch a tak ďalej.
clovek za nickom jar88, toto je uz niekolky krat, ked vstupujes niekam, kde sa Ta nik nic nepytal
Nebudem s Tebou diskutovat a hotovo, darmo sa snazis. Pokladam cloveka za nickom jar88, za pomene hlupeho, truhlika, arogantneho, oportunistu, neustale opakujuceho nejake prazdne naucene frazy, ktore mne nemozu nic dat, ani ma nic naucit a tym padom nevhodneho k akejkolvek diskusii. Uvedomujem si ze sam teraz vyznievam arogantne, ale v suvislosti s clovekom za nickom jar88, to pokladam za primerane a vhodne.
nekaz nám zábavu dobre? najmä v takej horúčave musí byť balkón na južnej strane utrpením pre šedú bunku mozgovú.
no sak Vy sa bavte, len mna nech si nevsima
ako tí jehovisti pred dverami čo?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
ako tí jehovisti pred dverami čo?
Hentí síce idú za svojim cieľom, no tým pádom aspoň vedia, o čom točia...
Ale pár som ich teda poslal pekne a aj slušne do teplých. Jednej dvojici sa dostalo pozdravu "Alah je veľký"...kúúúúa, že jakú čáru ťahali z brány...ani sa už nikde u susedov nezastavovali...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
pavol54
ako tí jehovisti pred dverami čo?
Hentí síce idú za svojim cieľom, no tým pádom aspoň vedia, o čom točia...
Ale pár som ich teda poslal pekne a aj slušne do teplých. Jednej dvojici sa dostalo pozdravu "Alah je veľký"...kúúúúa, že jakú čáru ťahali z brány...ani sa už nikde u susedov nezastavovali...
.... prípadne namaľovať červenú bodku na čelo a Višnu vás očakáva....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať