Zavrieť

Porady

Môj názor

Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

[S]


V poslednom čase sa mi na Porade stáva,že namiesto dobre mienených rád si z porady odnášam zlý pocit z múdrych poznámok stálych členov. Chcela by som len toľko, že aj oni niekedy začínali a človek sa učí celý život...
P.S.:keď som stránku objavila bola som rada,že skúsenosti iných mi pomôžu, ale teraz sa tu bojím aj napísať otázku.
P.S.2:trošku trpezlivosti zo strany druhých by nezaškodilo.

]
Naposledy upravil Ninna : 26.05.06 at 15:26 Dôvod: 100krát oľutovaná téma
Usporiadat
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Len pripomeniem, že nováčikovia majú právo na slušné zaobchádzanie, ale Porada má tiež právo na udržanie poriadku a na nezahlcovanie novými príspevkami.

Keď dostávam do SSiek otázky, ktoré sú dokonca medzi "vypracovanými" otázkami, dosť ma to zarmucuje. Načo toľko úsilia, keď niekto si nedá ani toľko námahy, aby sa naučil v Porade vyhľadávať ?

K cene pripojenia za internet. Internet nie je zrovná korunová záležitosť. S dial-up pripojením, ktoré je drahé na čas však nemožno očakávať intenzívne využívanie internetu, zvlášť na pracovné účely. Odporúčam aby ste požiadali zamestnávateľa o zriadenie riadneho pripojenia v práci (aspoň DSL), prípadne o dotáciu domáceho internetu. Ak to nie je možné, potom sa treba spolahnuť len na predplatenú literatúru.

"S autom bez benzínu sa nedostanete ďaleko."
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Na DSL tu čakám ako na spasenie, ale bohužiaľ nie sme mesto...Nerozhodujeme o tom my.
A čo sa týka vypracovaných otázok tak tie si pravidelne sťahujem a študujem k jednotlivým mojim problémom.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tweety
No to snáď nie, žeby už aj chlopi?:p
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ninna
Na DSL tu čakám ako na spasenie, ale bohužiaľ nie sme mesto...Nerozhodujeme o tom my.
A čo sa týka vypracovaných otázok tak tie si pravidelne sťahujem a študujem k jednotlivým mojim problémom.
No Martinka,aby som Ťa trochu potešila sú na porade
aj takí, ktorým ohľadne RZP pri prvom zadaní nestačila
odpoveď priamo od J.M. a tú istú otázku položil/a ešte 2x.
Neviem ,aké boli očakávania dotyčného,ale viem,že ďalšie dve
odpovede od rôznych poraďákov boli totožné s tou od J.M.
Čakám či tu s tou otázkou nezažijeme Dallas s x rovnakými
časťami. :p .
Naposledy upravil Melnick : 04.05.06 at 14:54 Dôvod: Zmizlo mi jedno "l" z Dallasu
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Tak sme takí :p aj takí . Osobne sa snažím nezdržovať, čítam príspevky, aj otázky a hlavne dôverujem , ale preverujem.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Ninna
Tak sme takí :p aj takí . Osobne sa snažím nezdržovať, čítam príspevky, aj otázky a hlavne dôverujem , ale preverujem.
Nina dojdi na Krahule a tam sa určite všetko utrasie...
Pekný deň...
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Ja som mimóza kde sú Krahule?Nie som v obraze.
P.S.:prečítala som si všetko ešte raz dnes to nie je až také čierne všetko ako včera.Dnes je skrátka dnes....
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
http://www.porada.sk/t23400-k-r-a-h-...ko-porady.html
na krahuliach je stretko ..a ináč je to 8 km od Kremnice
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna


Veľmi rada by som sa zúčastnila.Mám malé detičky .A s Fernetkom to s detičkami nejde.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Ninna

Veľmi rada by som sa zúčastnila.Mám malé detičky .A s Fernetkom to s detičkami nejde.
Na Krahule pôjdu aj malé detičky. Medzi prihlásenými Poraďákmi sú aj takí, ktorí pricestujú s rodinkou. Takže je to predovšetkým záležitosť osobného rozhodnutia ...
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Ninna-najmladší účastník bude mať asi 2 roky,skús to tromfnúť
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

bepo
Ninna-najmladší účastník bude mať asi 2 roky,skús to tromfnúť
ak tam bude aj najmladsia ucastnicka z minuleho roka, tak este menej ako dva ... a navyse - ten "rekord", ktory ona urobila minuly rok, ... tak to asi malokto prekona a este aj nadherna bola, ako babika
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

takže už mi je jasné že to netromfnem. Moje majú/3 a 6/.
Ste tu všetci fakt super a opäť sa nedajú opísať pocity, ktoré ma napĺňajú pri čítaní týchto príspevkov.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
tak si ich pod poslniť na Krahule.... neboj, bude fajn.
A vraj to máš blízko...takže nič neriskuješ, ak by sa ti náhodou predsa len nepáčilo, zdekuješ sa domov...
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Takže čerstvá info- najmladšia účastníčka v minulom roku mala 4 mesiace
0 0
ALBO ALBO

ALBO je offline (nepripojený) ALBO

Jozef Mihál
Inak pozrite tu:

http://www.porada.sk/t25623-dodanie-tovaru-do-r.html

a posúďte, či to stálo za založenie tejto témy.
Dobre citanie tato tema, az dnes som na to natrafila.
Musim povedat ze lidina trpezlivost bola obdivuhodna,
ja som vtedy tiez dostala bodik za svoj prispevok, ale od ineho.Poviem , ze napr. tejto otazke sa venovalo tolko casu a energie, ze to zadavatel musel len ocenit.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
ALBO
Dobre citanie tato tema, az dnes som na to natrafila.
Musim povedat ze lidina trpezlivost bola obdivuhodna,
ja som vtedy tiez dostala bodik za svoj prispevok, ale od ineho.Poviem , ze napr. tejto otazke sa venovalo tolko casu a energie, ze to zadavatel musel len ocenit.
len, ked sa už priznávaš, tak ti gratulujem.
Pre úplnosť...ak si mierila na ocenenie môjho úsilia na mňa... tak pre úplnosť, nebol ocenený, Nemyslím to ako výčitku smerom k zadávateľovi otázky, naozaj nie. Ocenená sa cítim v tomto momente. Takže ďakujem, naozaj, vážne. Aj J.M., za to surfovanie.
0 0
ondrej1 ondrej1

ondrej1 je offline (nepripojený) ondrej1

Ja mám naopak iný názor. Myslím, že tu panuje neobvykle priateľská nálada. Pýtať sa určite netreba báť a nedá sa tým nič stratiť, len získať.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Ja oceňujem ďalšiu zmenu: pri pridelení súhlasu sa môj súhlas ihneď objaví pod textom a neobnovuje sa mi celá stránka. Kvitujem, lebo som často strácala prehľad, kde som končila a hľadala vždy podľa toho, kde bol súhlas. Je to takto rýchlejšie a prehľadnejšie.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať