Zavrieť

Porady

Tlac poklad. dokladov

Ak sa mi nechce ručne vypisovať podkladničné doklady kde si môžem v MRP Win JU nastaviť tlač výdavkových alebo príjmových dokladov? Myslím tým súhrn všetkých napr. 3 doklady na 1 stranu s tým ,že potom ich len postrihám a založím. Dá sa to. Skúšam ale mi to nejde.
Usporiadat
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Dav Pozri príspevok
Niektoré kontroly, hlavne na čerpanie Eurofondov, vyžadujú aj údaj "Zaúčtované v peňažnom denníku pod poradovým číslom".
Podľa akého predpisu to vyžadujú?
Napríklad software, ktorý používam ja, nemá poradové čísla v peňažnom denníku. Doklady majú svoje čísla buď v pokladničnej knihe, alebo čísla bankového výpisu. Pritom jedno číslo bankového výpisu má viac položiek, teda je rovnaké.
Software je robený podľa našich platných zákonov.
A žiadna kontrola s tým problém nemala.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

marjankaj Pozri príspevok
Podľa akého predpisu to vyžadujú?
Napríklad software, ktorý používam ja, nemá poradové čísla v peňažnom denníku. Doklady majú svoje čísla buď v pokladničnej knihe, alebo čísla bankového výpisu. Pritom jedno číslo bankového výpisu má viac položiek, teda je rovnaké.
Software je robený podľa našich platných zákonov.
A žiadna kontrola s tým problém nemala.
Netuším, iste podľa nejakého ich výmyslu. V prvom prípade som im napísala skutočné poradové číslo a druhý krát som dala ako poradové číslo číslo dokladu a stačilo im aj to.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Dav Pozri príspevok
Netuším, iste podľa nejakého ich výmyslu. V prvom prípade som im napísala skutočné poradové číslo a druhý krát som dala ako poradové číslo číslo dokladu a stačilo im aj to.
No chcel by som vidieť, čo by napísali do zápisu o kontrole. Akým paragrafom by to podložili.
A ak nie je porušenie zákona, tak nemá byť ani sankcia.
Sme právny štát, aj keď to s tými cigánmi tak nevyzerá. Alebo zákony platia iba pre ľudí a oni do tejto kategórie nepatria?
0 0
Ivuchak Ivuchak

Ivuchak je offline (nepripojený) Ivuchak

Myslela som, že keď je na SEVT tlačive tak by mal byť . Ale vyzera to podľa §, že nemusi, to som prehliadla. Ďakujem za osvietenie .
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať