Zavrieť

Porady

POTEŠENIE pre pracujúcich

sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
dúfam som to zvládla - namiesto práce sa tu hrajuškám - ale v rámci relaxu posielam vám k nahliadnutiu môjh pomocníka, ale nepožičiam!! - skúšam to už 3 x, v domnienke, že som sa naučila vkladať prílohy, tak Všetkých pozdravujem - á ešte - nebude tu minulopiatočná atmosféra????!!!

sway
Naposledy upravil sway : 18.11.06 at 18:26
Usporiadat
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
a naučím sa aj robiť s fotoeditorom - to bol pokus zmenšiť obrázok, tá dvojitá projekcia v mojom predchádzajúcom príspevku
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

To je vylepšené PIP-picture in picture
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
a môj krásavec poteší niekoho ?
jerry.jpg  
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ajacik, ta to jaké krásne haviatko
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
ajacik
a môj krásavec poteší niekoho ?
Ajačik, je krásny!! Alebo krásna?! Tiež tak vylihuje ako tí dvaja na obrázku pred ním?!
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Ajačik, to je nádhera. Ako sa volá? /žeby Ajačik?/
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
môj havino sa volá Jerry. a ako každý správny "účtovnícky" psík rád leží na všetkom. aj na daňovom priznaní. je to fakt, že ked niečo nechám na posteli alebo na zemi, tak v tom momente už číta a nakoniec na tom zaspí.

tu máte aj novšiu fotku. on sa strašne nerád fotí, tak sú to také narýchlo fotky.
1.jpg  
2.jpg  
1/1
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
aj ja si určite raz obstarám taký kabelkový model! Raz sme už skoro neodolali, zo skupinky bezdomovcov na Poštovej raz vybehlo čosi také, ako väčší čierny potkaník to vyzeralo, doslova a do písmena do dlane! Aj to bolo na predaj, len to bola fenečka no a to mi zablikala varovná signálka - susedia majú kríženca jazvečíka s rotvajlerom - príroda je mocná čarodejka, ktohovie čo by ten náš Salám s týmto trpaslíkom narobili.... A potom aj ploty a ohrady máme stavané (medzery) na veľkosť psa od 45 kg vyššie Ale sú nádherní títo krpatí ňuninkovia
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
pekne si povedala, že kabelkový model. ale máš pravdu. mám na neho tašku na plece a ked sa mu nechce, alebo ked idem do obchodu, tak šup s ním do taštičky. a ako pyšne sa obzerá.
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Je naozaj veľmi zlatý. U nás je už celý marec po zemi spústa dokladov, tiež by sa mal kde vyspať . A je aj prítulný?
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
je strašne prítulný. on je ako taký malý plyšový macko. len by sa túlil a túlil. a nadránom, ked chce ešte tmu, príde ku mne, buchne do mna, ja mu zdvihnem paplon a šup pod paplonik. ja by som takého psíka dopriala každému. ved ak bude mať niektorý žilinčan záujem, tak ho môže vidieť :-)
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Tak to je super, že je aj taký maznáčik ako vyzerá. Tak nám ostatným nežilinčanom - aspoň to foto občas, dobre? Tak zatiaľ dík za tie pekné fotky. /Ešte by sa mohol aj naučiť účtovať, že, keď už toľko chodí po tých dokladoch./
0 0
smajlinka smajlinka

smajlinka je offline (nepripojený) smajlinka

Ringo - my zasa mame v rodine takehoto psika
176_7625.jpg  
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
a takéto milé zvieratko by ste nechceli ?
Naposledy upravil DanielaSL : 17.11.06 at 13:16
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
ňufino je krásny. ja som si tiež povedala, že ked už nebude môj havino (to bude ešte dlho), tak by som si zaobstarala zajka. zdá sa mi strašne prítulný. taký havo, s ktorým netreba chodiť von. nedokáže asi tak prejaviť lásku a náklonnosť, ale je to strašne milé.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
ajacik
ňufino je krásny. ja som si tiež povedala, že ked už nebude môj havino (to bude ešte dlho), tak by som si zaobstarala zajka. zdá sa mi strašne prítulný. taký havo, s ktorým netreba chodiť von. nedokáže asi tak prejaviť lásku a náklonnosť, ale je to strašne milé.
No je milý, aj keď so psíkom sa to ozaj nedá porovnať - mám skúsenosti.Ale je to tiež múdry , miestami až mazaný tvorček. Náš sa napríklad moc maznať nedá , ale aj pohľad na neho ako si hovie v klietke poteší.
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
no, ešteže si povedal. to už viem, že ho asi nebudem mať. lebo ja by som ho chcela práve na maznanie. to je na tom to najkrajšie.
0 0
luba3 luba3

luba3 je offline (nepripojený) luba3

Mám 3 synov-18,14,13.Starám sa o rodičov.Mám lic.DSS Credit Suisse. ...viac
Nádherný psík ,kedby sme nemali alaergiu celá rodina,tak máme takého istého.
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

A toto je môj drobček :p
spanok.jpg  
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
luebchenko
Ja zas chcem toto!!! No neni tým "chlapom" svetažiť? ale po priznaniach si aj ja tak zdriemnem!
to sú celí chalpi, baby makajú, a oni sú hore...oným šak viete čím, pupkom
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať