Zavrieť

Porady

Po fajronte

ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Včera som veľmi chcela pripomenúť poraďákom zaujímavý program v TV a nemala som kde. Na inych diskusných stránkach obyčajne podobná téma existuje, tak skúšam či sa aj tu u nás ujme.

Nejde mi iba o TV programy, ale aj o filmy, zaujímavé koncerty, prípadne výstavy, výlety a iné akcie.

Prezerala som staršie témy, či nedokážem niečo vybrať, aby sa zbytočne nezakladala nová téma ale nakoniec som sa rozhodla, že založím túto a požiadam vás všetkých o príspevky
Usporiadat
Téma je uzavretá.
kikoza kikoza

kikoza je offline (nepripojený) kikoza

Ivana Š
Prečo ste skôr neavizovali Hríba a Da Vinciho kód? Knihu mi kúpil manžel na Vianoce v r. 2004, pre mňa je kniha najlepší darček, lebo som tak trochu knihomoľ, páčila sa mi, idem pozerať! Na Vianoce 2005 mi kúpil ďalšie dve od Dana Browna Bod Klamu a Anjeli a démoni.
Ja som Da Vinciho kód tiež dostala a zhltla som ju veľmi rýchlo. Dokonca som si odskakovala poobzerať obrazy, či to tak naozaj vyzerá ako sa píše.Tie ďalšie 2 knihy sú dobré?
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Ayyka, ďakujem, už som to vyskúšala, konečne vidím čítať, čo je naˇšuťáku. Keď som to otvorila bez toho kliknutia na poradný stôl, tak som to mala v nejakej pre mňa absolútne nezrozumitelnej reči - samé počítačové znaky.
A keď nás Betka nabudúce bude posielať na šuťák, hurá, už tam môžem ísť. Dúfam, že sa potom k nám pridá! Baby, len sa bojím, že sa veľmi rýchlo zaradím medzi tých 10 najukecanejších. Ale tento víkend to určite nehrozí, pretože sa sťahujem a dnes poobede musím baliť. Takže sa možno uvidíme (pardon, budeme sa čítať) až o pár dní. Neviem, či sa mi podarí večer sa sem dostať, asi si len rýchlo mrknem poštu a pôjdem baliť.
Tak mi držte palce, aby som ten víkend zvládla. A dúfam, že to bezo mňa tých pár dní v zdraví vydržíte.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ivana Š
Prečo ste skôr neavizovali Hríba a Da Vinciho kód? Knihu mi kúpil manžel na Vianoce v r. 2004, pre mňa je kniha najlepší darček, lebo som tak trochu knihomoľ, páčila sa mi, idem pozerať! Na Vianoce 2005 mi kúpil ďalšie dve od Dana Browna Bod Klamu a Anjeli a démoni.
Sú to super knihy. Dúfam, že aj film bude taký super.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

kikoza
Ja som Da Vinciho kód tiež dostala a zhltla som ju veľmi rýchlo. Dokonca som si odskakovala poobzerať obrazy, či to tak naozaj vyzerá ako sa píše.Tie ďalšie 2 knihy sú dobré?
NIe, že dobré, ale ešte lepšie.
0 0
Martin1998 Martin1998

Martin1998 je offline (nepripojený) Martin1998

Ja mám prečítanú od Browna už aj Digitálnu pevnosť.Je tiež dobrá.
0 0
Ingrid G. Ingrid G.

Ingrid G. je offline (nepripojený) Ingrid G.

Túto tému sledujem už niekoľko dní. Teda len čítam, zatiaľ som sa písomne nezapojila. Som veľmi rada, že sa téma trocha odľahčila, každým dňom zisťujem, že som od porady čoraz viac závislá. Ráno keď prídem do práce, prvé čo urobím je, že pustím počítač a pozriem sa čo je nové na porade. Až potom príde na radu káva a samozrejme práca. Mám šťastie, že sa moja šéfka veľmi nerozumie počítačom, lebo by odpadla, keby zistila, koľko času strávim na porade .
Len som chcela napísať, že porada je super stránka so super ľuďmi. Ešte raz napíšem, že som rada, že sa téma odľahčila, viem, že určité veci si je treba povedať (napísať), ale z témy o TV programe sa téma ubrala úplne inam.
Naposledy upravil Ingrid G. : 19.05.06 at 12:57
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Ingrid G.
Mám šťastie, že sa moja šéfka veľmi nerozumie počítačom, lebo by odpadla, keby zistila, koľko času strávim na porade .
Okrem súhlasu s Ingrid G. dovolím si parafrázu citátu jej vety, ktorú som vytrhol z kontextu ...:
Aj keď môj šéf rozumie počítačom, mám šťastie, že zatiaľ nezistil, koľko času strávim na porade...
0 0
Ingrid G. Ingrid G.

Ingrid G. je offline (nepripojený) Ingrid G.

endrju
Okrem súhlasu s Ingrid G. dovolím si parafrázu citátu jej vety, ktorú som vytrhol z kontextu ...:
Aj keď môj šéf rozumie počítačom, mám šťastie, že zatiaľ nezistil, koľko času strávim na porade...
Andrej, musím poznamenať, že si ma veľmi rozveselil. Želám Ti, aby si mal toto šťastie so šéfom aj naďalej.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Ingrid G.
.. Ráno keď prídem do práce, prvé čo urobím je, že pustím počítač a pozriem sa čo je nové na porade. Až potom príde na radu káva a samozrejme práca. Mám šťastie, že sa moja šéfka veľmi nerozumie počítačom, lebo by odpadla, keby zistila, koľko času strávim na porade .
Len som chcela napísať, že porada je super stránka so super ľuďmi. Ešte raz napíšem, že som rada, že sa téma odľahčila, viem, že určité veci si je treba povedať (napísať), ale z témy o TV programe sa téma ubrala úplne inam.
sa tesim, ze sa ti na porade paci - pravdepodobne tak velmi ako aj mne

ale... hmm.. ty brdo! ked tak nad tym premyslam... tak ja mam teraz (aj s tymto) 744 prispevkov, krat priemer cca 5 min na prispevok to je 3720 min... deleno 60 to je 62 hodin deleno 8 to je 7,75 pracovneho dna ... jeden a pol tyzdna dovolenky by mi mohol moj sef kludne strhnut
esteze vsetky nepisem cez pracovnu dobu, ale aj po fajronte :p ... a okrem toho este zase musim pripomenut: toto nie je tema o televiznom programe to bola zhoda okolnosti, ze som v tie dni po fajronte mala v plane bud TV alebo poradu (ako inak?)

p.s.: este som sa trosku hrala tu na porade s cislickami... dam vam vediet
Naposledy upravil ayya : 19.05.06 at 13:41 Dôvod: doplnenie p.s.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Sľúbila som pár čísličiek. Práve som dokončila tabuľku, ktorú tu prikladám. Máme pred sebou víkend, takže môžeme premýšlať, samozrejme - komu sa bude chcieť ... týka sa to tej "ožehavej" témy, ktorá možno niekomu bude pripadať ako povraz v dome ... veď viete ako to pokračuje. Chcela som tým ukázať, aké nedokonalé je bodovanie aj na takejto príjemnej stránke ako je porada a aké je nebezpečné niečo absolútne všeobecné a pravdivé z toho bodovania vyvodzovať.

Ja to celé beriem ako zábavu, ale možno niekto iný to berie inak.
Takže teraz budem čakať na niekoho naozaj odvážneho, kto sa pokúsi tie čísla vážne a adekvátne interpretovať.
hmm... hmm....
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

A pretoze mam rada aj herca menom N. Nolte - tesim sa dnes vecer na film:
Každý vyhráva (Everybody Wins) ktorý dnes bude na čt1 o 23:25
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
A všimla si si, že bodovanie bolo uvádzané do Porady neskôr?
Mne nezáleží na počte príspevkov, kto chce mi dať bod tan mi ho dá.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Ivana Š
Prečo ste skôr neavizovali Hríba a Da Vinciho kód?
hm..... 8:52 som to avizovala ... tak povedz kolko nabuduce dopredu treba?

Mne sa debata pacila, kto vydrzal az do konca tak asi pocul a videl - p. Kusnierik citoval z jedneho rozhovoru s D. Brownom - vyplynul z toho pekne jeho pravdepodobny zamer, ktory napisanim tej knihy sledoval
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

lenkak
A všimla si si, že bodovanie bolo uvádzané do Porady neskôr?
iste Lenka, vsimla som si ... ved o to viac je to bodovanie "nespravodlivejsie" imho alebo "nicnehovoriacejsie"

btw: ved z predchadzajucej debaty si mohla vycitat moj nazor na "relevantnost" bodovania
Naposledy upravil ayya : 19.05.06 at 20:34 Dôvod: dopl: btw
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
už som aj zabudla čo si na začiatku písala.
Ale v pohode, ale čo tým sleduješ?
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Tweety
Sú to super knihy. Dúfam, že aj film bude taký super.
Vraj ten film je velmi v sulade s knihou, v zmysle: ziadne odklony od obsahu ... hmm... po celom svete sa o tom filme rozpravalo este predtym, ako ho uviedli do kin - marketing na jednicku Tak uvidime, ... mozno
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

lenkak
už som aj zabudla čo si na začiatku písala.
Ale v pohode, ale čo tým sleduješ?
Iba to, že niektori ludia beru to bodovanie velmi vazne na moj vkus - a su ochotni sa kvoli tomu aj hnevat jeden na druheho... a to sa mi nepaci - preto som vyzvala niekoho odvazneho, aby z toho vyvodil relevantne zavery...
podla mna sa to voooobec neda a teda je podla mna uplne zbytocne sa tym bodovanim nejak zvlast zaoberat - inak ako zo zabavy...
tak asi....

ale - najdes to rychlo, co som o tom pisala ja - daj si vyhladat v teme vyraz "na haku" !

p.s.: nasa dcera ked to videla tak nad tym mojim vyrazom pokrutila neveriacky hlavou vraj sa ucim od pubertakov ...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Niečo som prepásla, hneď sa idem na to pozrieť.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

lenkak
Niečo som prepásla, hneď sa idem na to pozrieť.
napis co, zvedava som
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Je to v tejto téme?
Na haku - "na" má len dve písmená.
a haku má asi 6 tém.
Začnem od tejto?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať