Zavrieť

Porady

Po fajronte

ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Včera som veľmi chcela pripomenúť poraďákom zaujímavý program v TV a nemala som kde. Na inych diskusných stránkach obyčajne podobná téma existuje, tak skúšam či sa aj tu u nás ujme.

Nejde mi iba o TV programy, ale aj o filmy, zaujímavé koncerty, prípadne výstavy, výlety a iné akcie.

Prezerala som staršie témy, či nedokážem niečo vybrať, aby sa zbytočne nezakladala nová téma ale nakoniec som sa rozhodla, že založím túto a požiadam vás všetkých o príspevky
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Ešte k tomu zavináču - ja nestláčam žiadny shift, už ani neviem, kto ma takto naučil písať, ale automaticky ľavý ukazovák na Alt, ľavý prstenník na Ctrl a pravým ukazovákom na v @ a je to tam. Ja keď niečo potrebujem vysvetliť na PC, mám v mobile dve dôležité telefónne čísla - svojich synovcov. A mám po probléme. Ale keby ste videli môjho brata, ako sa trápil, kým sa naučil posielať maily, popukali by ste sa od smiechu. A naučili by ste sa viac vulgárnych výrazov ako ten námornícky papagáj.

Ayyka sa chystá na telku, ďalšia z Vás na vedľajšák, a ja asi zaľahnem s knihou do postele, lebo ma tak bolí hlava, že mi ide prasknúť. Ale to vraj len múdre hlavy bolia...... Aspoň aká-taká útecha.
Majte sa pekne a zajtra "Do čítania".
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Dievčatá, nezdá sa Vám, že sa dlho neohlásila Zita5? Ani som ju už zo týždeň nevidela prihlásenú. Vyhlásime ďalšie pátranie?
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Eulalia
Dievčatá, nezdá sa Vám, že sa dlho neohlásila Zita5? Ani som ju už zo týždeň nevidela prihlásenú. Vyhlásime ďalšie pátranie?
Keď si klikneš na ZIta5, zistíš, že naposledy bola prihlásená včera o 3,35.
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

ayya
ake dovolila? hmm?? je to tu pre vsetkych,... jedneho novacika som osobne pozvala... ale ako mozem pozvat vsetkych?... a vlastne - cela tato debata je pre novacikov nielen tu existujucich ale hlavne pre buducich...
Ved o to mi hlavne ide - ja sa tu uz dost vyznam, viem kde a ako si mal co vyhladat, pripadne sa spytat... ale prave s ohladom na novacikov som sa do tejto temy pustila... takze: babo !!! pis ! a povedz vseeetko, co mas na srdiecku, ok?

ja nie som babo ale som da sa povedať ešte len jeden z nováčikov a priznám sa úprimne ani ja som si neprečítala hneď etiketu porady až potom, čo som si prečítala dnes túto tému, ale len náhodou pretože som sa zaujímala o niečo iné to dnes tak frekventované RZ , viete ono je to všetko v človeku já využívam poradu až v tom prípade keď si už ozaj neviem dať rady aj to sa snažím najprv vyhladať príspevky ,ktoré súvisia s mojím problémom ,vždy sa snažím prideliť tému tam kam patrí no niekedy sa mi to nedarí .Bola som s toho čo tu bolo v úvode napísané veľmi smutná,pretože táto porada mi dáva veľmi veľa odpovedí na veci ktoré by som bez nej určite nenašla a verte tešila som sa z toho ,že mi niekto udelil súhlas a zavážil aj ten počet príspevkov.. A opakujúce sa príspevky na danú tému konkrétne RZ,Vy milý poraďaci to zdravé jadro - klobúk dolu pred Vami,máte z toho hrôzu a čo p.Mihál ako sa cíti práve teraz on.
Musí odpovedať určite na kvantum otázok.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

IVETA N
ja nie som babo ale som da sa povedať ešte len jeden z nováčikov a priznám sa úprimne ani ja som si neprečítala hneď etiketu porady až potom, čo som si prečítala dnes túto tému, ale len náhodou pretože som sa zaujímala o niečo iné to dnes tak frekventované RZ , viete ono je to všetko v človeku já využívam poradu až v tom prípade keď si už ozaj neviem dať rady aj to sa snažím najprv vyhladať príspevky ,ktoré súvisia s mojím problémom ,vždy sa snažím prideliť tému tam kam patrí no niekedy sa mi to nedarí .Bola som s toho čo tu bolo v úvode napísané veľmi smutná,pretože táto porada mi dáva veľmi veľa odpovedí na veci ktoré by som bez nej určite nenašla a verte tešila som sa z toho ,že mi niekto udelil súhlas a zavážil aj ten počet príspevkov.. A opakujúce sa príspevky na danú tému konkrétne RZ,Vy milý poraďaci to zdravé jadro - klobúk dolu pred Vami,máte z toho hrôzu a čo p.Mihál ako sa cíti práve teraz on.
Musí odpovedať určite na kvantum otázok.
...pokusim sa ti odpovedat poporiadku
- nevedela som, ze nie si babo, tak prepac
- nevadi, ze si si neprecitala etiketu na zaciatku, ved si to teraz dobehla a to je prima a aj to, ze sa snazis spravne zaradovat otazky
- nerozumiem tomu, z coho si bola na zaciatku smutna
- vsetkym nam porada dava vela
- kazdeho cloveka tesi ocenenie od inych, dokonca je to jedna zakladna a prirodzena potreba kazdeho cloveka
- podla mojho nazoru vyplyvajuceho z pozorovania diania na porade, asi polovica toho, co asi aj ty nazyvas "zdraveho jadro" v poslednej dobe vobec neprispieva do odbornych tem, ale sa (z pre mna zatial nepochopitelneho dovodu) "zasiva" v sekcii hoby a ine porady a na sutaku
- pan Mihal nemusi - tak ako vsetci tu na porade nemusia. Pan Mihal v prvom rade chce - a kedze ma to chcenie (co je velikanske stastie pre nas ostatnych :p ) polozene vysoko vo svojom hodnotovom rebricku - tak az z toho vyplyva ze pan Mihal "musi" ...
- dufam, ze tu zas nebude z toho "harmatanec" co som ti teraz napisala
- pekny den ti prajem
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

ALDA
Keď si klikneš na ZIta5, zistíš, že naposledy bola prihlásená včera o 3,35.
tam mi zostava iba rozmyslat, ci nema na nas cas, alebo sa na nieco nahnevala .... problem je, ze nemam pocit previnenia, (ale mozno mi nieco unika ) takze tomu (jej pripadnemu) vyhybaniu sa tejto teme nerozumiem a aj ma ma to dost mrzi
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
ayya
tam mi zostava iba rozmyslat, ci nema na nas cas, alebo sa na nieco nahnevala .... problem je, ze nemam pocit previnenia, (ale mozno mi nieco unika ) takze tomu (jej pripadnemu) vyhybaniu sa tejto teme nerozumiem a aj ma ma to dost mrzi
Nie je to iná téma!
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
ayya
...pokusim sa ti odpovedat poporiadku
- nevedela som, ze nie si babo, tak prepac
- nevadi, ze si si neprecitala etiketu na zaciatku, ved si to teraz dobehla a to je prima a aj to, ze sa snazis spravne zaradovat otazky
- nerozumiem tomu, z coho si bola na zaciatku smutna
- vsetkym nam porada dava vela
- kazdeho cloveka tesi ocenenie od inych, dokonca je to jedna zakladna a prirodzena potreba kazdeho cloveka
- podla mojho nazoru vyplyvajuceho z pozorovania diania na porade, asi polovica toho, co asi aj ty nazyvas "zdraveho jadro" v poslednej dobe vobec neprispieva do odbornych tem, ale sa (z pre mna zatial nepochopitelneho dovodu) "zasiva" v sekcii hoby a ine porady a na sutaku
- pan Mihal nemusi - tak ako vsetci tu na porade nemusia. Pan Mihal v prvom rade chce - a kedze ma to chcenie (co je velikanske stastie pre nas ostatnych :p ) polozene vysoko vo svojom hodnotovom rebricku - tak az z toho vyplyva ze pan Mihal "musi" ...
- dufam, ze tu zas nebude z toho "harmatanec" co som ti teraz napisala
- pekny den ti prajem
ayya, vôbec som nechcela v tejto téme zahlcovať Poradu, ale nedá mi dodať k Tvojmu postrehu: "zdravé jadro" :sa "zašíva" v sekcii hoby a iné porady a na šuťáku!! To je myslím si, každého osobná vec a mala by si sa zamyslieť aj Ty, čím zahlcuješ Poradu..prepáč už mi to pripadá, že nám určuješ aké témy máme čítať a na aké odpovedať, niekedy mám dojem, že už si adminom Porady. To je môj názor, dúfam, že sa nenahneváš, keď som Ti ho napísala a ak čakáš, že to je "harmatanec" nie , ale iba môj skromný názor.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Melnick
Už vidím ako ayya skúša
hehe... hej, poznas ma vyskusala som asi 10-12 kuskov... a potom som si spomenula - v pocitaci mam v programcek, ktory sa vola "mapa znakov" ... z jej pomocnika som vybrala toto:

Mapa znakov – prehľad

Program mapa znakov môžete používať na zobrazenie znakov dostupných vo vybranom písme. Zobrazuje nasledovné tabuľky znakov: Windows, DOS a Unicode.
Jednotlivé znaky alebo skupiny znakov môžete kopírovať do Schránky a prilepiť ich do ľubovoľného programu, ktorý ich vie zobraziť. V závislosti od použitého programu (napríklad v programe WordPad), môžete znaky kopírovať aj presúvaním z programu Mapa znakov priamo do otvoreného dokumentu.

takze - netreba si nic pamatat, ked si urobite odkaz z toho programu niekde na plochu - v zavislosti na druhu pisma sa ta mapa znakov meni ...
je to aj vo wins xp ale isto to bolo aj v wins 98, lebo tie som mala predtym a aj som tu mapu znakov obcas pouzivala - zvedavcom doporucujem pohrajkat sa ... zaujimave znaky su tam vselijake ako perlicku som pre vas z verdany vybrala toto:

œ ŵ & ψ Ж ạ Я ξ Љ ф ю Ỡ ς ∆ № ⅞ ‰




0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

ALDA
ayya, vôbec som nechcela v tejto téme zahlcovať Poradu, ale nedá mi dodať k Tvojmu postrehu: "zdravé jadro" :sa "zašíva" v sekcii hoby a iné porady a na šuťáku!! To je myslím si, každého osobná vec a mala by si sa zamyslieť aj Ty, čím zahlcuješ Poradu..prepáč už mi to pripadá, že nám určuješ aké témy máme čítať a na aké odpovedať, niekedy mám dojem, že už si adminom Porady. To je môj názor, dúfam, že sa nenahneváš, keď som Ti ho napísala a ak čakáš, že to je "harmatanec" nie , ale iba môj skromný názor.
Aldi, ja som to nemyslela zle... ani to zasivanie, preto som to dala do uvodzoviek... premyslam nad tym, co sa stalo ze polovica tych milych prijemnych a mudrych ludi ktorych som tu poznala pred rokom - uz tolko nechodi radit novacikom, ako to bolo vtedy ... ja mam casovy odstup, preto som si mozno vsimla ten rozdiel...
Mas ty na to nejaku odpoved? Preco to tak je?
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Aldi - a este volaco - admin myslel na vselijake moznosti, v nastaveni si ma daj kludne do ignoru...
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Aldi a este volaco: som rada, ze sa ta to "chytilo" lebo som pisala o polovici zdraveho jadra - a som rada, ze sa za clena toho zdraveho jadra pocitas aj ty, tak isto ako ta tam pocitam aj ja
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

ayya
...pokusim sa ti odpovedat poporiadku
- nevedela som, ze nie si babo, tak prepac
- nevadi, ze si si neprecitala etiketu na zaciatku, ved si to teraz dobehla a to je prima a aj to, ze sa snazis spravne zaradovat otazky
- nerozumiem tomu, z coho si bola na zaciatku smutna
- vsetkym nam porada dava vela
- kazdeho cloveka tesi ocenenie od inych, dokonca je to jedna zakladna a prirodzena potreba kazdeho cloveka
- podla mojho nazoru vyplyvajuceho z pozorovania diania na porade, asi polovica toho, co asi aj ty nazyvas "zdraveho jadro" v poslednej dobe vobec neprispieva do odbornych tem, ale sa (z pre mna zatial nepochopitelneho dovodu) "zasiva" v sekcii hoby a ine porady a na sutaku
- pan Mihal nemusi - tak ako vsetci tu na porade nemusia. Pan Mihal v prvom rade chce - a kedze ma to chcenie (co je velikanske stastie pre nas ostatnych :p ) polozene vysoko vo svojom hodnotovom rebricku - tak az z toho vyplyva ze pan Mihal "musi" ...
- dufam, ze tu zas nebude z toho "harmatanec" co som ti teraz napisala
- pekny den ti prajem

bola som smutna z toho mozno co teraz napísem nebude trosku pochuti
ako ste Vy niektorí poradaci pisali vo svojich príspevkocha to nie len v tejto teme. Ako si más vysvetlit v príspevku slovo kyselina, kontajner /daj si námahu a najdi si tie príspevky a precítaj/,potom o tej PAULE vies aký je
to dobry pocit,ked sa len niekde sotva prihlasis a niekto ta povzbudi alebo ta len privíta.
V tom más pravdu ze p.Mihal nemusi ale takisto ani Vy,ked nechcete tak neodpoviete a vrcholom bol ten arogantny príspevok,ktory bol tu v jednom príspevku prilozeny.Bolo to hrozne. Funguje to tu vsetko na dobrovolnej baze,ale uvedomuje si niekto, ze tu vlastne dostane informacie zadarmo ?
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
ayya
Aldi, ja som to nemyslela zle... ani to zasivanie, preto som to dala do uvodzoviek... premyslam nad tym, co sa stalo ze polovica tych milych prijemnych a mudrych ludi ktorych som tu poznala pred rokom - uz tolko nechodi radit novacikom, ako to bolo vtedy ... ja mam casovy odstup, preto som si mozno vsimla ten rozdiel...
Mas ty na to nejaku odpoved? Preco to tak je?

ayya mám
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
ayya
Aldi - a este volaco - admin myslel na vselijake moznosti, v nastaveni si ma daj kludne do ignoru...
Očuj Ty koťuha, zasa mi nediriguj, čo mám robiť..nemám dôvod Ťa dávať do ignoru!!!.veď píšeme svoje názory

PS: pre nezainteresovaných: tú koťuhu som si dovolila, lebo sa poznáme osobne
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
ayya
Aldi a este volaco: som rada, ze sa ta to "chytilo" lebo som pisala o polovici zdraveho jadra - a som rada, ze sa za clena toho zdraveho jadra pocitas aj ty, tak isto ako ta tam pocitam aj ja
..´dakujem, ale ja sa nepočítam
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Po dvoch týždňoch som v tejto téme , ktorá nemá od začiatku nič spoločného s termínom "po fajronte" - doslova omylom zaparkovala a dovolím si dať svoju súkromnú definíciu "zdravého jadra": Sú to poraďáci, ktorí dlhodobo, neúnavne a trpezlivo radia, resp.pripájajú link na už mnohokrát zodpovedané či podrobne vyriešné konkrétne alebo podobné prípady a v ich príspevkoch nikdy niet jediného slovka urážky, osočovania, ponižovania, vulgarizmu, komandovania ....takto vidím správneho poraďáka, nepotrebuje byť zaradený v kýbliku zdravého jadra,ani dnes , ani zajtra, ani v budúcom tisícročí.... robí to rád.
P.S.:Je smutné, že práve tí najsprávnejší, zodpovedne a ochotne radiaci dostávajú naviac faciek z pléna iba provokujúcich a asi sa tešiacich, že niekoho iba "vytáčajú". Čo už, každý má svoje malé šťastie. Trebárs aj také, že niekoho doženie k infarktu. Slušnému človeku postačí pohár džúsu pre radosť.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

ALDA
ayya mám
co mas? mas ma uz zaradenu v ignore?
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
ayya
co mas? mas ma uz zaradenu v ignore?
To som Ti už vysvetlila..nečítaš? To bola odpoveď na tú otázku!
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Paula
....ktorá nemá od začiatku nič spoločného s termínom "po fajronte"
P.S.:Je smutné, že práve tí najsprávnejší, zodpovedne a ochotne radiaci dostávajú naviac faciek z pléna iba provokujúcich a asi sa tešiacich, že niekoho iba "vytáčajú". Čo už, každý má svoje malé šťastie. Trebárs aj také, že niekoho doženie k infarktu. Slušnému človeku postačí pohár džúsu pre radosť.
aku mas predstavu o cinnosti po fajronte? ... kludne napis - ale prosim, aj s ohladom na moj dalsi prispevok
Mas taky smutny pocit? a preco - spytam sa ta ako Aldy - mas na to odpoved?


p.s.: "nemala" som vcera cas sem prist pisat - nadchol ma vcera Pista Hrib, bola zase moja oblubena relacia "Pod lampou" a bola to relacia s poradovym cislom 100 - takze bola trosku specialna, nevedela som sa od nej odtrhnut az tak, ze som ani nenasla silu prist ho sem ohlasit aspon dodatocne

p.s.2: znova pripominam moznost, s ktorou admin pocital od zaciatku - staci malo: v nastaveni si napisat meno medzi nezelanych a potom uz iba disciplinovanost v prekonani vlastnej zvedavosti ... hotovo
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať