Zavrieť

Porady

Po fajronte

ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Včera som veľmi chcela pripomenúť poraďákom zaujímavý program v TV a nemala som kde. Na inych diskusných stránkach obyčajne podobná téma existuje, tak skúšam či sa aj tu u nás ujme.

Nejde mi iba o TV programy, ale aj o filmy, zaujímavé koncerty, prípadne výstavy, výlety a iné akcie.

Prezerala som staršie témy, či nedokážem niečo vybrať, aby sa zbytočne nezakladala nová téma ale nakoniec som sa rozhodla, že založím túto a požiadam vás všetkých o príspevky
Usporiadat
Téma je uzavretá.
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Paula
P.S.:Je smutné, že práve tí najsprávnejší, zodpovedne a ochotne radiaci dostávajú naviac faciek z pléna iba provokujúcich a asi sa tešiacich, že niekoho iba "vytáčajú". Čo už, každý má svoje malé šťastie. Trebárs aj také, že niekoho doženie k infarktu. Slušnému človeku postačí pohár džúsu pre radosť.
Pauli, ja by som ešte doplnila za slovkom provokujúcich ešte slová netolerantných, vtieravých až drzých...
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

IVETA N
bola som smutna z toho mozno co teraz napísem nebude trosku pochuti
ako ste Vy niektorí poradaci pisali vo svojich príspevkocha to nie len v tejto teme.....vies aký je to dobry pocit,ked sa len niekde sotva prihlasis a niekto ta povzbudi alebo ta len privíta.
V tom más pravdu ze p.Mihal nemusi ale takisto ani Vy, ked nechcete tak neodpoviete ..... Funguje to tu vsetko na dobrovolnej baze...
Iba casti tvojho prispevku som nechala zatial - lebo odpoved na tvoje pocity je imho dost zlozita ... paradoxne ma to dovedie az do medzivojnoveho Ceskoslovenska - "taticek" Masaryk vtedy doporucoval heslo pre ludi - "nebát se a nekrást" ... imho - zaujimave, ze ma stale svoje odpodstatnenie este o 80 rokov neskor.
To je imho smutne, co s nami porobilo to viac ako stryridsatrocne obdobie ... nielen s tymi, ktori sme ho osobne zazili ale casto este v dalsej generacii - vtlacame ten neprijemny pocit nerovnosti ludi aj nasim detom.
Toto vsetko co pisem nielen tu, ale vsade na porade - nie je o pyche, toto je o pocite vnutornej slobody, ktory by podla mna mal byt sucastou kazdeho z nas. Ked niekde pridem ako nova, tak sa samozrejme chvilku musim popozerat, ake funguju pravidla v spolocnosti, v ktorej sa chcem zdrzat ...Ale po tej chvilke rozkukania (ak sa tie existujuce pravidla snazim dodrzovat) je zbytocny akykolvek pocit menejcennosti - zaciatocnictva alebo neprirodzenej a precenovanej ucte k mazactvu a pod.
Nikde asi nie je rovnejsia spolocnost ako je na internete ... nie tym utopistickym sposobom, ako do nas hucali pred 1989 rokom... ale uplne dobrovolnym a prirodzenym a imho naozaj, kazdy clen diskusie ma rovnake prava a moznosti - a dodam aj je rovnako dolezity ... bez ironie, bez uvodzoviek ...
Znova musim neveriacich odkazat na www.porada.cz ... tam je taky isty admin ako tu, taka ista grafika stranky, take iste funkcie k dispozicii, skratka - tam je na prvy pohlad skoro taka ista porada ako tu ... pisem "skoro taka ista" - lebo predsa je uzasny rozdiel medzi tamtou a touto poradou -
jasne - je to v pocte ludi, ktori sem chodia ... ze preco sem chodi tolko ludia a tam nie ... mozno by to chcelo hlbsiu studiu a mozno ani tak by sme sa nedopatrali skutocneho dovodu :p

p.s.: vsimni si, prosim, co som oznacila v tvojom prispevku hrubym pismom ... moj nazor je, ze sa zbytocne vyclenujes voci starsim poradakom, prosim uvedom si, ze aj ty si taky isty dolezity poradak ako 25 tisic inych ... este raz si dovolim pripomenut Masaryka - nebat se a nekrast , ok?
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

ALDA
..´dakujem, ale ja sa nepočítam
ti, co ta tam pocitaju ta uplne lahucko prehlasuju
a je to
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

ingi
Pauli, ja by som ešte doplnila za slovkom provokujúcich ešte slová netolerantných, vtieravých až drzých...
noooo, ja by som to az take zle nevidela v tom mnozstve ludi, ktori tu su prihlaseni - iste to bude nejaky malicky zlomok promile, ... tych, ktori by sa tak dali oznacit imho... mozno je to naozaj tym, ze sa nam (uz sa musim opakovat) ludia vnutorne slobodni niekedy zdaju drzi, netolerantni a vselijaki ... niekedy sa to imho naozaj tazko rozlisuje aj odbornikom

nuz Ingi - v ignore su chlieviky zatial iba na dvoch nezelanych ludi... nebude asi ziaden problem poziadat Richarda, aby urobil viac chlievikov ... ale aj tak zatial existuje este jedna moznost - jeden cas som to mala pripnute ako podpis - bolo to o tom, ze porada, ako kolegyna ma (mozno iba jednu) vyhodu oproti skutocnym zivym kolegyniam
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

ALDA
To som Ti už vysvetlila..nečítaš? To bola odpoveď na tú otázku!
ale citam - schvalne som "vymenila" odpovede, lebo teraz pred cestou nie je casu to vsetko rozoberat

mimochodom: ak este stiham ....prajem prijemny pobyt vsetkym "krahuliakom" ... nech vam vyjde pocasie, ostatne uz zariadite sami :
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

ayya
p.s.: "nemala" som vcera cas sem prist pisat - nadchol ma vcera Pista Hrib, bola zase moja oblubena relacia "Pod lampou" a bola to relacia s poradovym cislom 100 - takze bola trosku specialna, nevedela som sa od nej odtrhnut az tak, ze som ani nenasla silu prist ho sem ohlasit aspon dodatocne
ayya, prosím ťa ako dlho to trvalo? Ja som pri tom zase zaspala (je to na mňa neskoro) a chcem si to dať nahrať cez víkend.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Nika
ayya, prosím ťa ako dlho to trvalo? Ja som pri tom zase zaspala (je to na mňa neskoro) a chcem si to dať nahrať cez víkend.
dlho, az tusim do pol druhej? alebo mozno este viac... neviem, taka som bola nadsena, ze som si cas ani nevsimala... nakoniec krajali tu tortu - doboska to bola, aj titulky boli zvlastne tento raz - uvedeni boli v abecednom poriadku vsetci zucastneni zo vsetkych 100 relacii a aj nazvy vsetkych casti boli - tie tusim chronologicky - tiez si to chcem nechat nahrat zajtra aj kvoli tym titulkom
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Dám to radšej na 5 hodín. Minule som dala nahrávať 4 hodiny a koniec relácie tam už nebol.
0 0
Martin1998 Martin1998

Martin1998 je offline (nepripojený) Martin1998

Dievčatá,môžete napísať aká téma sa prebarala včera u pána Hríba?
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

IVETA N
.... Funguje to tu vsetko na dobrovolnej baze, ale uvedomuje si niekto, ze tu vlastne dostane informacie zadarmo ?
Paula
.... robí to rád.
.... Slušnému človeku postačí pohár džúsu pre radosť.
Myslim, ze uvedomuje - aspon drviva vacsina si to iste uvedomuje.
Je to tu na porade hodne aj o synergii, o symbioze a o dalsich veciach z toho vyplyvajucich ...dalej o motivaciach, napr. o pocite ocenenia, o pocite poskytnutej pomoci tym, ktori to potrebuju, pocite spolunalezitosti k nejakej dobrej veci
...odcitovala som aj Paulu - poradak to robi rad, lebo ma za to nieco ine ako peniaze ...a niekedy pocity vedia cloveku dat viac zadostucinenia ako kufor penazi ... ludskych motivov je vela, castokrat nie su na prvy pohlad zretelne viditelne - mozno sa ti to bude zdat drze, ale ako priklad tentokrat pouzijem tuto moju temu - boli tam navrhy na tlacove vydanie, zosumarizovanie, ale mne neslo o to ... ako pise Paula - niekedy je pre cloveka pohar dzusu viac ako o jednu polozku tucnejsie konto ... imho
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Martin1998
Dievčatá,môžete napísať aká téma sa prebarala včera u pána Hríba?
ste pokracovanie relacie "pod lampou" - mali tam vcera vela hosti z predchadzajucich debat - spominali - sumarizovali - citali mailiky od tych, ktori sa nemohli zucastnit na zivo ... prima - vela mudrych myslienok sa dalo vcera pocut - velmi privetiva atmosfera tam vcera bola
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

ayya
p.s.: vsimni si, prosim, co som oznacila v tvojom prispevku hrubym pismom ... moj nazor je, ze sa zbytocne vyclenujes voci starsim poradakom, prosim uvedom si, ze aj ty si taky isty dolezity poradak ako 25 tisic inych ... este raz si dovolim pripomenut Masaryka - nebat se a nekrast , ok?
mila ayya vôbec sa nevyčleňujem voči starším poraďakom, necítim sa anii menej cenná ani nič iné............... a nebojím sa,chcela by som vedieť ako si začínala na tejto porade a aké si Ty mala prvotné dojmy z tejto porady,ale po prečítaní niektorých príspevkov doporučujem Ti , aby sisi dala tú námahu a prečítala témy hlavne čo sa týka RZZP / zberný kôs ,opäť RZZP/ a som zvedavá ako sa k tomu vyjadríš.
Mám taký dojem, že táto téma pofajronte sa v pčiatkoch zvrhla iba na tvoj monológ. A to zdravé jadro sa asi triešti na dve polovičky já aspoň
mám z toho taký dojem. Plne súhlasím s PAULOU, že taký poraďaci ,ktorí ochotne odpovedajú na všetky príspevky bez arogancie ,rôznych nárážok sú najviac fackovaní .MAZACTVO - cítila som to z niektorych odpovedí na určite príspevky a nielen ja. Zle zaraďované témy veď aj mne sa to stalo čím dlhšie sem chodím tak tým lepšie sa tu orientujem.
V tom čo sa popísalo o o opakujúcich sa príspevkoch plne s Vami súhlasím
treba s tým niečo robiť,ale bez toho aby sa používalo slovo kontajner alebo kyselina.
Obdivujem tých , ktorí založili túto poradu a nechcela by som aby sa táto stránka zrušila veď pomáha bez nároku na ,,hnorár,, mnoho poraďakov členom zo všetkých kútov Slovenska.

IVETA N
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Každý si určite tvorí názor sám. V tejto téme nájdeme skutočne kde-čo a striedavo je tu dusno a striedavo sa vyjasní. Prečo opakovane nastáva dusno? A že to nie je jediný prípad, vie väčšina tých, čo budú čítať tieto slová.
Toto nie je výzva na diskusiu, len jednoducho zamyslenie, preto prosím, skutočne nie je potrebné odpovedať. Nie na všetko musíme mať slová, nie všetko musí byť bezpodmienečne zodpovedané.
Dievčatá, nezdá sa Vám, že sa dlho neohlásila "nick"? Ani som ju už zo týždeň nevidela prihlásenú. Vyhlásime ďalšie pátranie?
Z môjho pohľadu je to otázka na zamyslenie. Ale, že každý máme svoj uhol pohľadu na vec, to je fakt.
... Bola som s toho čo tu bolo v úvode napísané veľmi smutná, pretože táto porada mi dáva veľmi veľa odpovedí na veci ktoré by som bez nej určite nenašla a verte tešila som sa z toho ,že mi niekto udelil súhlas a zavážil aj ten počet príspevkov..
...pokusim sa ti odpovedat poporiadku...
Neviem ako vy, ja som necítila z príspevku otázku, takže odpoveď nie je odpoveď, ale názorom, možno dokonca nečakaným. Možno, že niekto vôbec nevidí dôvod, zaujímať k názoru stanovisko. Je to vyjadrenie pocitov a názorov, ktoré si nežiadajú komentár, lebo sú subjektívnym prejavom vôle osoby "jedinečnej". Takí sme tu všetci. Na ľuďoch sa mi páči práve to, že nie sú rovnakí a tým sa navzájom dopĺňame. Nemusíme sa však stále nasilu navzájom hodnotiť. Lebo treba mať na zreteli určite aj:
Funguje to tu vsetko na dobrovolnej baze...
A potom toto:
... premyslam nad tym, co sa stalo ze polovica tych milych prijemnych a mudrych ludi ktorych som tu poznala pred rokom - uz tolko nechodi radit novacikom, ako to bolo vtedy ... ja mam casovy odstup, preto som si mozno vsimla ten rozdiel...
Myslím si, že si to všimol každý, kto sa dlhšie pohybuje na Porade.
Mas ty na to nejaku odpoved? Preco to tak je?
Možnože je obsiahnutá aj v nasledujúcom príspevku:
Je smutné, že práve tí najsprávnejší, zodpovedne a ochotne radiaci dostávajú naviac faciek z pléna iba provokujúcich a asi sa tešiacich, že niekoho iba "vytáčajú". Čo už, každý má svoje malé šťastie. Trebárs aj také, že niekoho doženie k infarktu. Slušnému človeku postačí pohár džúsu pre radosť.
... ja by som ešte doplnila za slovkom provokujúcich ešte slová netolerantných, vtieravých až drzých...
A myslíte si, že nižšie uvedené by bolo riešením? Môj názor by ste isto vydedukovali aj bez citácii, či ďalšej zbytočnej meditácie.
- a este volaco - admin myslel na vselijake moznosti, v nastaveni si ma daj kludne do ignoru...
p.s.2: znova pripominam moznost, s ktorou admin pocital od zaciatku - staci malo: v nastaveni si napisat meno medzi nezelanych a potom uz iba disciplinovanost v prekonani vlastnej zvedavosti ... hotovo
A isto by to bolo niečo v zmysle tohto:
Na Poradu som chodil veľmi často (predtým). A veľmi rád. Teraz už tiež "predtým". Pretože forma debaty okolo (???) vôbec nie je to, na čo som bol na Porade zvyknutý. Ja som na Poradu chodil nielen za "vedomosťami", ale aj kvôli tej (už bohužiaľ bývalej) atmosfére. Neviem, prečo sa jednotliví aktéri správali tak, ako sa správali, nemôžem to teda ani posudzovať... Že či to odbornej úrovni tu prezentovaných názorov prospelo, to neviem... Ale že aký dopad to malo na tú ľudskú stránku Poradu, to viem určite. Možno ten odborný prínos väčšine zúčastnených stál zato. Mne nie...
Ospravedlňujem sa všetkým, ktorých citáty som použila v príspevku. S jednými sa plne zhodnem, s niektorými nie. Prečo? Lebo tak ako som už uvádzala. Všetci sme dokonalí vo svojej jedinečnosti.
A nie všetko si pýta komentár za každú cenu.
A ak by tento môj príspevok niekoho provokoval, vopred ho uisťujem, že to nebolo mojím zámerom. Len máme súbežne riešené na Porade témy, kde sa ochota opláca dusnom...
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

poznamka:

tuto temu som zalozila ja, (hoci sa mi uz prihodilo, ze som "akoze" zalozila temu) a nazvala som ju presne tak, ako som to myslela - rozpravanie po fajronte... a teda o hocicom, lebo nie iba televiziou je po fajronte clovek zivy...

tak si drzo a vtieravo a netolerantne budem sama rozhodovat o tom, o com sa tu bude pisat ... pokial to samozrejme nebude kolidovat s etiketou porady, pripadne so zakonmi ....

na druhej strane tolerantne necham kazdeho, nech si nielen urobi ale aj napise svoj vlastny nazor, aj keby bol tiez drzy netolerantny a vtieravy a aj si sama rozhodnem, ci sa k tomu budem alebo nebudem vyjardovat


p.s.: este pridem - aj pracovat musim obcas :p
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Jana Acsová
Každý si určite tvorí názor sám. V tejto téme nájdeme skutočne kde-čo a striedavo je tu dusno a striedavo sa vyjasní. Prečo opakovane nastáva dusno? A že to nie je jediný prípad, vie väčšina tých, čo budú čítať tieto slová.
Toto nie je výzva na diskusiu, len jednoducho zamyslenie, preto prosím, skutočne nie je potrebné odpovedať. Nie na všetko musíme mať slová, nie všetko musí byť bezpodmienečne zodpovedané.
Z môjho pohľadu je to otázka na zamyslenie. Ale, že každý máme svoj uhol pohľadu na vec, to je fakt.

Neviem ako vy, ja som necítila z príspevku otázku, takže odpoveď nie je odpoveď, ale názorom, možno dokonca nečakaným. Možno, že niekto vôbec nevidí dôvod, zaujímať k názoru stanovisko. Je to vyjadrenie pocitov a názorov, ktoré si nežiadajú komentár, lebo sú subjektívnym prejavom vôle osoby "jedinečnej". Takí sme tu všetci. Na ľuďoch sa mi páči práve to, že nie sú rovnakí a tým sa navzájom dopĺňame. Nemusíme sa však stále nasilu navzájom hodnotiť. Lebo treba mať na zreteli určite aj:
A potom toto:
Myslím si, že si to všimol každý, kto sa dlhšie pohybuje na Porade.
Možnože je obsiahnutá aj v nasledujúcom príspevku:


A myslíte si, že nižšie uvedené by bolo riešením? Môj názor by ste isto vydedukovali aj bez citácii, či ďalšej zbytočnej meditácie.


A isto by to bolo niečo v zmysle tohto:

Ospravedlňujem sa všetkým, ktorých citáty som použila v príspevku. S jednými sa plne zhodnem, s niektorými nie. Prečo? Lebo tak ako som už uvádzala. Všetci sme dokonalí vo svojej jedinečnosti.
A nie všetko si pýta komentár za každú cenu.
A ak by tento môj príspevok niekoho provokoval, vopred ho uisťujem, že to nebolo mojím zámerom. Len máme súbežne riešené na Porade témy, kde sa ochota opláca dusnom...
Podla mojho nazoru a aj napriek udelenym suhlasom od inych poradakov - ucelovo pozbierane citacie a navyse aj proti bodu č. 10 v etikete porady. Ak budem mat cas a chut, budem sa mozno k jednotlivym suvislostiam vyjadrovat postupne
Teraz iba jedna vec ma napadla - z toho Adrejovho citatu - ja som si tusim az doteraz myslela, ze sa to tykalo hlavne nicku Danie ... hmm...
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

IVETA N
mila ayya vôbec sa nevyčleňujem voči starším poraďakom, necítim sa anii menej cenná ani nič iné............... a nebojím sa,chcela by som vedieť ako si začínala na tejto porade a aké si Ty mala prvotné dojmy z tejto porady,ale po prečítaní niektorých príspevkov doporučujem Ti , aby sisi dala tú námahu a prečítala témy hlavne čo sa týka RZZP / zberný kôs ,opäť RZZP/ a som zvedavá ako sa k tomu vyjadríš.
Mám taký dojem, že táto téma pofajronte sa v pčiatkoch zvrhla iba na tvoj monológ. A to zdravé jadro sa asi triešti na dve polovičky já aspoň
mám z toho taký dojem. Plne súhlasím s PAULOU, že taký poraďaci ,ktorí ochotne odpovedajú na všetky príspevky bez arogancie ,rôznych nárážok sú najviac fackovaní .MAZACTVO - cítila som to z niektorych odpovedí na určite príspevky a nielen ja. Zle zaraďované témy veď aj mne sa to stalo čím dlhšie sem chodím tak tým lepšie sa tu orientujem.
V tom čo sa popísalo o o opakujúcich sa príspevkoch plne s Vami súhlasím
treba s tým niečo robiť,ale bez toho aby sa používalo slovo kontajner alebo kyselina.
Obdivujem tých , ktorí založili túto poradu a nechcela by som aby sa táto stránka zrušila veď pomáha bez nároku na ,,hnorár,, mnoho poraďakov členom zo všetkých kútov Slovenska.
IVETA N
Mila Ivetka, ... po precitani tvojho prispevku mam pocit, ze si v niektorych veciach trosku asi protirecis. Napr. hovoris, ze sa nevymedzujes voci starsim poradakom a napriek tomu si napisala, ze si citila mazactvo a dokonca si napisala: cit: "plne s Vami suhlasim" ... s kym to suhlasis?, hadam tam malo byt nieco ako "s ostatnymi poradakmi" alebo podobne - to by sa nedalo povazovat za vymedzovanie imho a myslim si aj to, ze sa mozno aj trosku bojis...neviem sice ze coho, mozem sa iba dohadovat: hnevu "mazakov"? alebo niecoho ineho? neviem ...

Ale s niektorymi tvojimi nazormi rada suhlasim, napr. co sa tyka kyseliny a kontajnera ... hmm... snazim sa vzdy slusnych novacikov zastat... mozes si to precitat napr. tu: moj starsi prispevok - vsimni si prosim, aky mal ohlas... imho iba par odvaznejsich poradakov (dakujem im aj dodatocne) ... alebo som navrhovala "beztrestnu skolku" ... tiez som v podstate neuspela... nakoniec som bola oznacena (co mi ale vobec nevadi :p ) za netolerantnú, vtieravú až drzú a nevadi mi to mozno aj preto, lebo sa citim byt slobodnym clovekom s vlastnym nazorom, mozno aj preto, lebo som existencne nezavisla na porade - a dost viem za moj nazor "zabojovat", ked si myslim, ze by v nom mohol byt kus pravdy, alebo mam pocit, ze sa zastavam slabsich, takych ktori potrebuju pomoc, su v niecom novacikovia ... a kludne sa o ten moj nazor "pohadam" (prosim neprehliadni uvodzovky) s "poradakom-mazakom" alebo budem dalej trpezlivo "po kuchynsky" vysvetlovat veci, ktore tu sice uz su rozoberane ale casto prilis odbornym sposobom, v mnohom pripominajucim suche citacie zakonov ...
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

... veci, ktore tu sice uz su rozoberane ale casto prilis odbornym sposobom, v mnohom pripominajucim suche citacie zakonov ...
nemam samozrejme na mysli odpoved na otazku, vysvetlenie problemu a pripojeny odkaz na citaciu v zakone...
to pre istotu pisem
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Mila Ivetka, si sa pytala na moje prve skusenosti na porade... nuz... to sa vobec neda porovnavat s terajsou situaciou - mam prihlasovacie cislo nizsie ako tri tisic ... takze vtedy to tu bolo este o niecom uplne inom ... ale pocit som mala dobry a - aby som pravdu povedala zda sa mi, ze som dost dlho najprv vyhladavala a az podstatne neskor som napisala nejaky prispevok - neviem ho teraz rychlo najst, lebo porada mi poskytuje iba poslednych 500 prispevkov a kedze som ten pocet davno prekrocila - musela by som sa dlhsie tomu vyhladavaniu venovat - ale skusim - a potom ti to sem napisem.

Prezrela som si trosku ten "kontajner"... vacsinou su tam otazky od ludi, ktori maju malicko prispevkov - tak do 50 ... z toho usudzujem, ze su to ludia, ktori sa tu este celkom bezpecne neorientuju... navyse: teraz maju potrebu pomoci, co sa tyka toho "nestastneho" RZZP a vidim aj to, ze chcu svoje RZ vyplnit spravne ... ved asi preto zadavaju otazky imho ...

Co si o porade myslia do kontajnera presunuti ... to neviem, ale prisiel mi na um takyto citat od neznameho autora:
"Nikdy nedostanete druhú šancu urobiť dobrý prvý dojem"

A nemyslim si ani to, ze najochotnejsi poradaci su najviac fackovani ... myslim, ze taka fackovacia situacia je na porade skor vynimocna ako pravidelna... osobne som videla dve-tri "fackovania" ... a nezostali bez odpovede ... takze si myslim, ze z tych odpovedi by sa dalo dedukovat, ze na porade "fackovanie" nie je obdivovania hodne a ze ti, ktorych sa to dotklo z reakcii ostatnych mohli vidiet, ze sa ich mnohi dalsi poradaci zastali ...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
[quote=ayya]

ayyka ahoj ,oddychujme a myslime na našich krahuliačikov,či nám na tom školení nezmrznú. Posielam im aspoň takéto slniečka.
Ten Tvoj citát o druhej šanci je bohužiaľ veľmi pravdivý,ale my sme tu po fajronte,tak sa bavme ,klebeťme ,odbiehajme k pripáleným hrncom a hlavne zakopme vojnovú sekeru.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Mila Ivetka - tak ako som slubila - pohladala som tie moje prve poradacke zaciatky - sama som prekvapena, aky som ja bola "disciplinovany" novacik

Nasla som mojich prvych pat prispevkov: 1 ... 2 ... 3 ... 4 ... 5
ked mas cas a chut tak si ich preklikaj pripadne ... prvy prispevok som si trufla napisat skoro po dvoch mesiacoch po zaregistrovani a prvu temu som si trufla zalozit az skoro po troch mesiacoch ... kto by to na mna povedal, ze?

Ale asi najviac o mojich novacikovskych pocitoch ti povie prave ten posledny - teda piaty dokonca pri citani toho mojho piateho prispevku som zacitila velmi zivo ten povodny pocit, ktory som mala, kde som ho pisala
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať