Zavrieť

Porady

Po fajronte

ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Včera som veľmi chcela pripomenúť poraďákom zaujímavý program v TV a nemala som kde. Na inych diskusných stránkach obyčajne podobná téma existuje, tak skúšam či sa aj tu u nás ujme.

Nejde mi iba o TV programy, ale aj o filmy, zaujímavé koncerty, prípadne výstavy, výlety a iné akcie.

Prezerala som staršie témy, či nedokážem niečo vybrať, aby sa zbytočne nezakladala nová téma ale nakoniec som sa rozhodla, že založím túto a požiadam vás všetkých o príspevky
Usporiadat
Téma je uzavretá.
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

[quote=Melnick]
ayya

ayyka ahoj ,oddychujme a myslime na našich krahuliačikov,či nám na tom školení nezmrznú. Posielam im aspoň takéto slniečka.
Ten Tvoj citát o druhej šanci je bohužiaľ veľmi pravdivý,ale my sme tu po fajronte,tak sa bavme ,klebeťme ,odbiehajme k pripáleným hrncom a hlavne zakopme vojnovú sekeru.
Majka, ty mas nejaku vojnovu sekeru niekde vykopanu?... prezrad kde! Uz aj idem mrknut na to

A s tym pocasim - som pozerala aj ORF1 - asi im pocasie velmi nebude priat...
Ale ja im plne doverujem - oni sa aj tak vynajdu, stav sa !
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

[QUOTE=ayya]
Melnick

Majka, ty mas nejaku vojnovu sekeru niekde vykopanu?... prezrad kde! Uz aj idem mrknut na to

A s tym pocasim - som pozerala aj ORF1 - asi im pocasie velmi nebude priat...
Ale ja im plne doverujem - oni sa aj tak vynajdu, stav sa !
Budú z nich krehuliaci, nie krahuliaci. Ale určite majú nejaké topivo.:p
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

[quote=Tweety]
ayya
Budú z nich krehuliaci, nie krahuliaci. Ale určite majú nejaké topivo.:p
take z vnutra ucinkujuce myslis, ze? ... a nie termofory a elektricke prikryvky si mala na mysli, ze nie ?

btw: hehe... to sa ti podarilo, ze krehuliaci... ale - chudinkovia ... skoda, ze im pocasie nevyslo ako minuly rok ...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
[quote=Tweety]
ayya
Budú z nich krehuliaci, nie krahuliaci. Ale určite majú nejaké topivo.:p
Veď dúfam ,že sa dobre vystrojili.Ale tú sekeru má možno moja polovička nachystanú na mňa,ja som za predminulý týždeň,prilepená na Porade ,zlikvidovala,ale totálne tri hrnce. Teraz neviem či som ja taká zábudlivá ,alebo porada je taká úžasná.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

[QUOTE=Melnick]
Tweety

Veď dúfam ,že sa dobre vystrojili.Ale tú sekeru má možno moja polovička nachystanú na mňa,ja som za predminulý týždeň,prilepená na Porade ,zlikvidovala,ale totálne tri hrnce. Teraz neviem či som ja taká zábudlivá ,alebo porada je taká úžasná.
pOVEDALA BY SOM, žE CHYBA BOLA V TýCH HRNCOCH.:p
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

[quote=Melnick]
Tweety

Veď dúfam ,že sa dobre vystrojili. Ale tú sekeru má možno moja polovička, ja som za predminulý týždeň,prilepená na Porade, zlikvidovala, ale totálne tri hrnce. Teraz neviem či som ja taká zábudlivá, alebo porada je taká úžasná.

Ja som raz hrncek tak zlikvidovala, ked som dudliky vyvarala... Postavila som vyvarat dudle na platnu a isla do izby... just sa mi do ruky dostala nejaka fotografia ... tak som ju chcela dat na miesto - ale to poznas - ked zacne clovek fotky kukat az nakoniec ma z toho prezerania vyrusilo cosi cierne, co mi okolo nosa preletelo ... no veru! - boli to sadze z tych dudlikov - v kuchyni plno cierneho dymu, hrncek bol zeravy, dobre ze som ho taky nehodila hned do kosa, to by si aj hasici boli zarobili

Jasne ze po dudloch ani stopy okrem ciernych skvarkov na spodu hrnceka ... a to som tam just vyvarala aj nove vrchnaky od chicco flias, co som plna strachu den predtym prepasovala z Madarska
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
[quote=Tweety]
Melnick
pOVEDALA BY SOM, žE CHYBA BOLA V TýCH HRNCOCH.:p
Tak to sa mi uľavilo,že v hrncoch a nie u mňa.:p
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Aby som nezabudla - dnes budem zase nahravat ... 25-rocny koprodukcny film... ale imho stoji za to, mat ho doma vo "filmoteke"

STV2 22:00 - Plechový bubienok
Réžia: Volker Schlöndorff Hrajú: Mario Adorf, Angela Winkler, David Bennent, Daniel Olbrychski, Andréa Ferréol, Heinz Bennent, Ilse Pagé, Otto Sander, Charles Aznavour ...
Francúzsko, bývalá Juhoslávia, Poľsko, Spolková republika Nemecko (1979)
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ayya
poznamka:
na druhej strane tolerantne necham kazdeho, nech si nielen urobi ale aj napise svoj vlastny nazor, aj keby bol tiez drzy netolerantny a vtieravy a aj si sama rozhodnem, ci sa k tomu budem alebo nebudem vyjardovat
Prepáč, ale neodpustila som si túto citáciu... Dúfam, že to nebudeš považovať za drzosť od poraďáckeho ucha
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

pre ayya
nemyslím si ,ze by som si protirecila a ani sa nevymedzujem,ja som vdacná
poradakom za kazdu odpoved ci od poradaka , ktory ma príspevkov 100 alebo 500. Mazactvo som fakt po precitani niektorych odpovedi cítila bol to moj osobny pocit .A to ,,plne s Vami súhlasím,, je súhlasenie z toho dôvodu, ze sa zamyslali ako odstrania alebo zamedzia tomu aby sa príspevky o RZ mnohe neopakovali. Ked sa v tom neurobi poriadok hned v zarodku tak by tu vznikol jeden velky chaos , ale dalo sa to aj bez tych ,, veci,,. No ,,vidis,, konecne zase citim ten dobry pocit a som rada ze si si pozrela ten ,,kontajner,, sama si usudila ako to tam bolo a fakt s tým RZ potrebujeme pomoc viacerí.
a tie tvoje ,, novacikovske ,,príspevky si s radostou prezriem.
IVETA N
0 0
pedantmk pedantmk

pedantmk je offline (nepripojený) pedantmk

Ja som tiež za poriadok v témach,ale koľko ľudí toľko chutí.
Rád by som pomohol o problémoch z registračnými pokladnňami.
Pár tém som našiel,ale sú aj také so skratkou RP čo som našiel náhodou a vyhľadať podľa RP sa nedá,lebo je tam málo znakov.
Treba asi hlavne porozmýšľať nad úvodným stromom tém a potom pri zakladaní témy doplniť adminom upozornenie o korektnosti a odporučení trošku pohľadať príbuzné a rovnaké témy.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

willma
Prepáč, ale neodpustila som si túto citáciu... Dúfam, že to nebudeš považovať za drzosť od poraďáckeho ucha
Nemam ti co prepacovat a ani to nepovazujem za drzost, lebo ty si urobila presne to, co ja v tej poznamke pisem a co si ty z mojej poznamky citovala - sama si sa dobrovolne rozhodla, ci sa k nej budes alebo nebudes vyjadrovat
Naozaj si tu budem pisat co budem chciet - ak - ako som hore povedala, ak to nebude proti etikete a proti zakonom ... hotovo
Na porade je skoro 23 400 tem. Komu sa nepaci co pisem, ma moznost tuto jednu-jedinu temu vynechat - nevyhanam ta, to v ziadnom pripade ... iba predkladam na zvazenie aj inym ... btw: ta funkcia "dat do ignoru" funguje spicovo - vyskusala som si to na kamaratke s jej dovolenim

Ak by mne niektora tema zdvihala zlc a dokonca este aj inak ohrozovala zdravie, predsa nemam problem sa tej teme vyhnut ... a mozem si vybrat z dalsich skoro 23 399-tich ... :p
Teda - aspon ja by som to tak urobila, disciplinovane by som si zakazala byt zvedavou a dala by som prednost mojmu zdraviu
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

pedantmk
Ja som tiež za poriadok v témach,ale koľko ľudí toľko chutí.
Rád by som pomohol o problémoch z registračnými pokladnňami.
Pár tém som našiel,ale sú aj také so skratkou RP čo som našiel náhodou a vyhľadať podľa RP sa nedá,lebo je tam málo znakov.
Treba asi hlavne porozmýšľať nad úvodným stromom tém a potom pri zakladaní témy doplniť adminom upozornenie o korektnosti a odporučení trošku pohľadať príbuzné a rovnaké témy.
To je prima, ze si ochotny pomahat - ved na tom systeme funguje cela porada ... o skratkach sme sa uz bavili nedavno v tejto teme a o "strome"... hmm... skus si pozriet archiv, ak si ho este neobjavil (to sice nie je presne ono ale... ) - najdes ho na hlavnej stranke dolu na bledomodrej liste vpravo, obcas ked potrebujem rychlo vyhladat temu a viem aky ma priblizne nazov - tam to niekedy najdem najrychlejsie - hoci aj rozsirene vyhladavanie tu funguje velmi komfortne
Naposledy upravil ayya : 28.05.06 at 09:27 Dôvod: + s
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

IVETA N
.... No ,,vidis,, konecne zase citim ten dobry pocit a som rada ze si si pozrela ten ,,kontajner,, sama si usudila ako to tam bolo a fakt s tým RZ potrebujeme pomoc viacerí.
a tie tvoje ,, novacikovske ,,príspevky si s radostou prezriem.
IVETA N
kludne si pozri - ja som sa osobne celkom pobavila na mojich novackovskych pocitoch... ale prosim, (neviem ci si neprehliadla) pozri si aj tie dva linky, ktore som ti uvadzala v odpovedi vyssie ... mam na mysli tie moje dva navrhy o novom tlacitku a o skolke ... ja naozaj som za laskavost a privetivost k ludom, ktori su tu novoprihlaseni, a este nie celkom zorientovani ... ale na druhej strane si nenecham (ako sa to ludovo vravi ) po hlave skakat - ani od "mazakov"

Tak nech sa ti tu na porade dari
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

hmm... hmm.... prave som si vsimla, ze dvaja poradaci, co maju byt na Krahuliach prihodili nejaky prispevok... tak bud maju este popoludnajsi odpocinok a oni namiesto odpocivania prispievaju na porade... alebo - (ak je to tak - a to ma potom dost mrzi) - nemaju velmi pekne pocasie Tu v BA sa teraz (mozno iba na chvilku) vyjasnilo ... aj slniecko sa ukazalo
Mozno sa aj im zajtra vycasi - drzim palce, aby mali take krasne pocasie, ako bolo minuly rok ...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ayya
Nemam ti co prepacovat a ani to nepovazujem za drzost, lebo ty si urobila presne to, co ja v tej poznamke pisem a co si ty z mojej poznamky citovala - sama si sa dobrovolne rozhodla, ci sa k nej budes alebo nebudes vyjadrovat
Naozaj si tu budem pisat co budem chciet - ak - ako som hore povedala, ak to nebude proti etikete a proti zakonom ... hotovo
Na porade je skoro 23 400 tem. Komu sa nepaci co pisem, ma moznost tuto jednu-jedinu temu vynechat - nevyhanam ta, to v ziadnom pripade ... iba predkladam na zvazenie aj inym ... btw: ta funkcia "dat do ignoru" funguje spicovo - vyskusala som si to na kamaratke s jej dovolenim

Ak by mne niektora tema zdvihala zlc a dokonca este aj inak ohrozovala zdravie, predsa nemam problem sa tej teme vyhnut ... a mozem si vybrat z dalsich skoro 23 399-tich ... :p
Teda - aspon ja by som to tak urobila, disciplinovane by som si zakazala byt zvedavou a dala by som prednost mojmu zdraviu
Asi sme sa nepochopili,ja som mala na mysli len ten vyjardovací preklep a nie vyjadrovanie k téme
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

ayya
poznamka:

tuto temu som zalozila ja, (hoci sa mi uz prihodilo, ze som "akoze" zalozila temu) a nazvala som ju presne tak, ako som to myslela - rozpravanie po fajronte... a teda o hocicom, lebo nie iba televiziou je po fajronte clovek zivy...

tak si drzo a vtieravo a netolerantne budem sama rozhodovat o tom, o com sa tu bude pisat ... pokial to samozrejme nebude kolidovat s etiketou porady, pripadne so zakonmi ....

na druhej strane tolerantne necham kazdeho, nech si nielen urobi ale aj napise svoj vlastny nazor, aj keby bol tiez drzy netolerantny a vtieravy a aj si sama rozhodnem, ci sa k tomu budem alebo nebudem vyjardovat


p.s.: este pridem - aj pracovat musim obcas :p

Ja nechápem . Nebola som tu pár dní na tgaký čas, aby som pozrela aj na hoby, ale som maximálne zmätená a možno trochu znechutená. V každom prípade negatívne pocity a pripájam sa k Zitke, ktorá sa vyjadrila, že bude zvažovať ´dalšie zotrvanie na Porade. A ak áno, možno nejakým obmedzeným spôsobom.
To naozaj má niekto právo povedať - túto tému som založila ja a ja budem rozhodovať, čo sa v nej bude písať?!?!?!
Naozaj môže niekto povedať, že píše drzé, netolerantné, vtieravé názory...?

Ayya, verím, že si bola iba naštvaná a nemyslela si to tak, ako si to napísala. Dúfam, že sa nemýlim
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

willma
Asi sme sa nepochopili,ja som mala na mysli len ten vyjardovací preklep a nie vyjadrovanie k téme
jeeeeeeeejda... tak to som si fakt nevsimla ... mas u mna za to bodik za pozorne citanie a vnimanie
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Marianna01
Ja nechápem . Nebola som tu pár dní na tgaký čas, aby som pozrela aj na hoby, ale som maximálne zmätená a možno trochu znechutená. V každom prípade negatívne pocity a pripájam sa k Zitke, ktorá sa vyjadrila, že bude zvažovať ´dalšie zotrvanie na Porade. A ak áno, možno nejakým obmedzeným spôsobom.
To naozaj má niekto právo povedať - túto tému som založila ja a ja budem rozhodovať, čo sa v nej bude písať?!?!?!
Naozaj môže niekto povedať, že píše drzé, netolerantné, vtieravé názory...?

Ayya, verím, že si bola iba naštvaná a nemyslela si to tak, ako si to napísala. Dúfam, že sa nemýlim
Marianna never ze som bola nastvana, nebola som. A myslela som to presne tak, ako som to napisala ... a ked neveris, ze sa to da, skus si aj ty zalozit nejaku zaujimavu a zivu temu a uvidis, ze si tam mozes sama rozhodovat o com sa tam bude pisat a ja ta kludne pridem podporit :p ak to bude fakt zaujimave
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

willma
Asi sme sa nepochopili,ja som mala na mysli len ten vyjardovací preklep a nie vyjadrovanie k téme
Ktovie na akého "Jardu" práve vtedy Ayya myslela .......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať