Zavrieť

Porady

Po fajronte

ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Včera som veľmi chcela pripomenúť poraďákom zaujímavý program v TV a nemala som kde. Na inych diskusných stránkach obyčajne podobná téma existuje, tak skúšam či sa aj tu u nás ujme.

Nejde mi iba o TV programy, ale aj o filmy, zaujímavé koncerty, prípadne výstavy, výlety a iné akcie.

Prezerala som staršie témy, či nedokážem niečo vybrať, aby sa zbytočne nezakladala nová téma ale nakoniec som sa rozhodla, že založím túto a požiadam vás všetkých o príspevky
Usporiadat
Téma je uzavretá.
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Kedze sme teraz vlastne pri obrusoch v kuchyni ... spomenula som si na jeden textik, ktory si odkladam uz velmi dlho - ved je to z datumu vidiet, pisal to jeden moj kamarat (ktoreho tymto velmi srdecne zdravim)

Nieco o kredencoch 26.10.1997

Kazdy pozna ten pocit, ked sa s nim doma nerozprava ani kredenc. Pokial sa so mnou nebavi taka chladnicka, to ma nerozhadze, chladnicka mi moze byt ukradnuta, ale nie je mi ukradnute, ked som ukradnuty kredencu. Ako sa branit v takejto situacii?

Klucove body problemu: Co pre nas kredenc znamena? Rozdiel medzi tym, ci sa s nami nebavi plny alebo prazdny kredenc. Aj kredenc ma svoju dusu. Ako z kredenca vytiahnut podstatne malickosti, ak sa s vami nebavi? Preco je kredenc solidarny? Preco sa kredenc s nami nebavi ako posledny zo vsetkych clenov rodiny? Nakolko je kredenc clenom nasej rodiny? Co spravit, ak sa kredenc neda zavriet, prip. otvorit? Kto ma patent na kredenc? Ake je navhodnejsie umiestnenie pre kredenc v tzv. tichych chvilach? Rozumiete svojmu kredencu? Rozumiete si so svojim kredencom?
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Kredenc sa s vami nerozpráva?
Ľahká pomoc: pustite si "do uška" niečo od skupiny Creedence Clearwater Revival. Váš pohľad na svet bude okamžite iný
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

endrju
Kredenc sa s vami nerozpráva?
Ľahká pomoc: pustite si "do uška" niečo od skupiny Creedence Clearwater Revival. Váš pohľad na svet bude okamžite iný
a co take napr?... Hey, Tonight? Ale - to sa neda do uska , prisli by sme o pozitok a vobec: to mali tvoji rodicia LP-cko? alebo odkial to vlastne poznas?

hmm... tak tu mas teda trosku "do uska", zasluzis si, ked si si na ich muziku spomenul
ty brdo, to boli casy!!!

p.s.: ja musim vzdy dvakrat kliknut, aby sa mi vybrata skladba prehrala, tak sa nedajte po prvom kliknuti znechutit ... :p
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
ayya
a co take napr?... Hey, Tonight? Ale - to sa neda do uska , prisli by sme o pozitok a vobec: to mali tvoji rodicia LP-cko? alebo odkial to vlastne poznas?

hmm... tak tu mas teda trosku "do uska", zasluzis si, ked si si na ich muziku spomenul
ty brdo, to boli casy!!!

p.s.: ja musim vzdy dvakrat kliknut, aby sa mi vybrata skladba prehrala, tak sa nedajte po prvom kliknuti znechutit ... :p
Ayya ,zastihne Teba niekto nepripravenú? Si pohotová a pohodová
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Melnick
Ayya ,zastihne Teba niekto nepripravenú? Si pohotová a pohodová
to ja nie to moj vek a k tomu google, hehe ak mozes, pusti si tie pesnicky... ak ich nahodou nepoznas podla nazvu .... napr. č. 9, alebo 10, 14 ... uvidis, ako sa vracaju spomienky
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
ayya
to ja nie to moj vek a k tomu google, hehe ak mozes, pusti si tie pesnicky... ak ich nahodou nepoznas podla nazvu .... napr. č. 9, alebo 10, 14 ... uvidis, ako sa vracaju spomienky
A čo myslíš,že som ich len tak prehliadla? Keď spomeniem ako som neustále ladila "Laxik" a stále sa mi hudba strácala išlo ma poraziť. Vtedy som bola zbláznená do Donovana, mal málo piesní,ale jedna mi učarovala.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Melnick
A čo myslíš,že som ich len tak prehliadla? Keď spomeniem ako som neustále ladila "Laxik" a stále sa mi hudba strácala išlo ma poraziť. Vtedy som bola zbláznená do Donovana, mal málo piesní,ale jedna mi učarovala.
NO hej, Laxik !!! ale - ved vravim - niet nic lahsieho s google: paci sa ti nezabudni si najprv pustit repraky

a tu sa daju vypocut kusky z jeho pesniciek, ak mas chut spominat
Naposledy upravil ayya : 10.06.06 at 19:40
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Tu je len pre Teba Majka Donovan
Vidím, že s ayyou sme mysleli na to isté,
Naposledy upravil Marína : 10.06.06 at 19:38
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Marína
Tu je len pre Teba Majka Donovan
Vidím, že s ayyou sme mysleli na to isté,
Dievčatá, ja tu sedím a čo Vy všetko nedokážete. To je super. Stretnúť takýchto skvelých ľudí bolo to najlepšie čo ma postretlo.
Takže všetkým,ktorí si lámu hlavu prečo stále svietim na Porade ,je to aj preto, že som tu našla priateľov a je mi tu naozaj dobre.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Babenky a tohoto stareho pana si este pamatate? ... tu je aj jeho sucasna fotka, ale nezlaknite sa ho, ok? Nedavno som to hladala pre jednu moju kamaratku a prekvapena som bola, stale robi dobru muziku a nedavno bol dokonca v Europe - mal tu pred vianocami par koncertov


doplnujem: treba si dat tu stranku flash, ked skonci intro.... potom vpravo hore ma "music and videos", tam si treba vyselektovat vo videu "My Way" (od Sinatru je to piesen, to viete ) natiahne sa zaznam z nejakeho koncertu, velmi zaujimavo to Paul Anka ma urobene ako duet ... ak dobre pocujem, tak priamo s F. Sinatrom ... ten ide na playback samozrejme
Naposledy upravil ayya : 10.06.06 at 20:04
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
ayya
Babenky a tohoto stareho pana si este pamatate? ... tu je aj jeho sucasna fotka, ale nezlaknite sa ho, ok? Nedavno som to hladala pre jednu moju kamaratku a prekvapena som bola, stale robi dobru muziku a nedavno bol dokonca v Europe - mal tu pred vianocami par koncertov
No nemyslíš ,že v tom r.2000 je rovnako dobrý? Veď ani my nemladneme ,či áno?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Melnick
No nemyslíš ,že v tom r.2000 je rovnako dobrý? Veď ani my nemladneme ,či áno?
No ale rozhodne radšej si ho iba vypočujem.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Čo všetko sa tu nenaučím. Práve som si našla cez Google moju obľúbenú skupinu:
Peter,Paul end Mary.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

prave som sa velmi srdecne nahlas zasmiala... rada sa s vami o to podelim, ale najprv musim povedat jednu vec: nemam nic proti madarom, madarsku a madarcine ... to pre istotu...a teraz mozme: davala som kamaratom hadanku, ze ako sa povie mp3 po madarsky no jasne ze - empéhárom .... malokto vedel
a teraz som pre inu temu hladala cosi o Nevedkovi... viem, ze Nevedko sa po rusky a teda v originale vola Neznajka ... a natrafila som na nete aj na jednu knizku od N. Nosova prelozenu do madarciny...ocarilo ma, ze Nevedko sa po madarsky povie Nemtudomka :p no povedzte, nie je to fakt rozkosne? v anglictine je Nevedko... Dunno ... v nemcine Nimmerklug , v rumunstine Habarnam, v cestine Neználek... a este som nasla takuto stranku o Nevedkovi s originalnymi ilustraciami ... super!
Naposledy upravil ayya : 10.06.06 at 21:16
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Melnick
Čo všetko sa tu nenaučím. Práve som si našla cez Google moju obľúbenú skupinu:
Peter,Paul end Mary.
prima! ... ved preto som aj Google napisala do temy, ktora je tu na porade a tusim sa vola ze "dolezite webstranky"
0 0
Oci Oci

Oci je offline (nepripojený) Oci

Asi druhýkrát som vbehol do témy "Po fajronte". Pozrel som si odzadu asi 3-4 strany. Pri všetkej úcte, ayya, ty si ale číslo! Od Creedence si neviem uši odtrhnúť, Donovana som si tiež obnovil. Ďakujem! Príjemnú noc!
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Oci
Asi druhýkrát som vbehol do témy "Po fajronte". Pozrel som si odzadu asi 3-4 strany. Pri všetkej úcte, ayya, ty si ale číslo! Od Creedence si neviem uši odtrhnúť, Donovana som si tiež obnovil. Ďakujem! Príjemnú noc!
niet za co dakovat - alebo: rado sa stalo
iba druhykrat? .... a co sa obcas teda nestavis? hmm? aj tebe prijemnu ... ale ja tusim idem mrknut, ci sa este dnes neoplati nejaky film v tv pozriet :p
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Ayya, Nevedko bola moja milovaná knižka, boli to dva diely a strašne rada som ich čítala. Tuším sa pôjdem pohrabať do svojho "archívu", či ho tam ešte nenájdem. Ale mnoho detských kníh som dala synovcom, keď boli malí, tak neviem......
Nemala by si to prehodiť do témy Ľudia, pamätáte sa?
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Eulalia
Ayya, Nevedko bola moja milovaná knižka, boli to dva diely a strašne rada som ich čítala. Tuším sa pôjdem pohrabať do svojho "archívu", či ho tam ešte nenájdem. Ale mnoho detských kníh som dala synovcom, keď boli malí, tak neviem......
Nemala by si to prehodiť do témy Ľudia, pamätáte sa?
Tiez ich mam oba - Nevedkove dobrodruzstva a Nevedko v Slnecnom meste... Tiez si si velmi zelala ten jeho carovny prutik? A tiez si sa bala, co povyvadzaju ti kratulkovia, ktorych v zoologickej zahrade vycaroval zo somarikov? :p mne sa strasne pacili ti dvaja monteri, zlepsovatelia ... jeden sa volal Srofik a ten druhy Sraubik? ... tusim si to tiez musim mrknut zase
A kludne to napis do "pamatate sa?"... nech sa potesia aj ti ludia, ktori sem nechodia citat
Asi pred rokom, dvoma (?) bola v jednej TV poobede debata o knizkach a jedna mlada slecna asi 20-rocna, ktorej sa pytali na jej prveho knizneho hrdinu menovala Nevedka, bol tam aj jeden starsi novinar asi 50-rocny, ktory sa tiez priznal k Nevedkovi ... skratka Nevedko je hviezda vo viacerych generaciach ...
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

O zivocisnej risi sa tusim teraz dost pise aj na porade teraz pred chvilkou som toto pisala jednej mojej kamaratke, dufam, ze sa nenahneva, ked sa aj s viacerymi podelim o tu spomienku :p Volakedy som citala jednu temu na ceskom serveri... kde sa ludia "chvalili" tym, ze kto ma najvacsi neporiadok aj fotografie tam boli prikladane a hodne si aj radili, ako urobit na jeden zatah velke upratovanie ... boli to vacsinou mladi ludia a na privatoch byvali hlavne... a jeden sa tam písal, ze "lezou mi po strope naky zizalky, nebo co to je" .... a druha mu odpovedala ze:

"nech je, to jsou malá molátka"

... strasne sa mi pacil ten vyraz kurnik... aj ja som to raz velmi davno mala... az kym som nasla vzadu v kredenci vybrate orechy co som nespotrebovala v takom malom pohariku, bolo mi to luto vyhodit... a zabudla som na to ... ach jo... tri dni som patrala, ze z coho mi to lozi po strope v kuchyni odvtedy si davam pozor na take "setrenie" :p
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať