Zavrieť

Porady

Po fajronte

ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Včera som veľmi chcela pripomenúť poraďákom zaujímavý program v TV a nemala som kde. Na inych diskusných stránkach obyčajne podobná téma existuje, tak skúšam či sa aj tu u nás ujme.

Nejde mi iba o TV programy, ale aj o filmy, zaujímavé koncerty, prípadne výstavy, výlety a iné akcie.

Prezerala som staršie témy, či nedokážem niečo vybrať, aby sa zbytočne nezakladala nová téma ale nakoniec som sa rozhodla, že založím túto a požiadam vás všetkých o príspevky
Usporiadat
Téma je uzavretá.
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

domacnost
..Táto veta svedčí o tom, aká v skutočnosti si.
nemyslim, ze je to celkom tak, ale nevadi ... s mojim manzelom sme spolu 27 rokov a nedavno mi povedal, ze ho vzdy este viem prekvapit
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
ayya
skoda, ze je zakazane sa tu bavit o politike... hmm... mozno za tyzden by sme mohli trosku o vysledkoch podebatit... ale zatial o tom musime drzat pusu a hlavne palce, nech to dobre dopadne


..........imho............... hmmmmm
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
ayya
nemyslim, ze je to celkom tak, ale nevadi ... s mojim manzelom sme spolu 27 rokov a nedavno mi povedal, ze ho vzdy este viem prekvapit
Aj ja ,ale žeby iba novým kostýmom ,o ktorom som mu zabudla povedať?
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Eulalia
To sa ani nedivím. Pamätám sa na to, aj na tie obrázky, ako ich ukazovali po návrate v Televíznych novinách. Ak sa dobre pamätám, niekto tam aj zomrel. Myslím, že ja osobne by som mala obrovské problémy to prežiť. A ak, tak by asi zo mňa ostala len ľudská troska.
hmm... ta angolska anabaza aj mna strasne zobrala...ten co tam zomrel, ... to bolo na nasledky neliecenej cukrovky, vlastne tusim on ani nevedel, ze ju ma ... ale najviac mi bolo smutno z toho, ze nacapali jedneho "tatinka" ... ako isiel tajne bokom sam konzumovat nejaku konzervu, co mal schovanu ... a dokonca ani s vlastnymi detmi sa nechcel podelit ... v takych hranicnych situaciach sa ukaze, kto je co za cloveka ... to su tazke veci ... napr. jedno take RZZP (akokolvek komplikovane) je proti tomu uplna blbovinka
Naposledy upravil ayya : 13.06.06 at 09:38
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
... napr. jedno take RZZP (akokolvek
Dáš pokoj s týmito lahôdkami? Nestraš nás ,že sa s touto skratkou budeme stretávať ešte aj tu.:p :p :p
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Elena Navrátilová
Nedáme nikoho a Teba Barbarka určite, ja si veľmi vážim Tvoju odvahu vyjadriť svoj názor. A o tom to tu je. Každý má právo na svoj názor. Tolerancia je dôležitá v každej stránke života.
vitaj, Elenka ... sa tesim, ze si sa tu objavila ....a cit sa tu ako doma, ok? som rada, ze si mi oplatila navstevu

prezrad, aku muziku rada pocuvas?... mozno nieco vymyslime aj pre teba
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Melnick
...
Dáš pokoj s týmito lahôdkami? Nestraš nás ,že sa s touto skratkou budeme stretávať ešte aj tu.:p :p :p
nie, nie, neboj... to fakt bola tu v "po fajronte" ojedinela vynimka :p
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ďakujem pekne za privítanie. Ja na túto tému tiež veľmi rada chodím. A s tou muzikou si ma odhadla veeeľmi dobre. Si skutočne veľmi šikovná. Klobúk dolu pred Tvojou šikovnosťou. Na porade je všeobecne veľmi veľa šikovných protagonistou, ktorí si zaslúžia vďaku a obdiv menej skúsených. Ale to je ako aj v živote. Každý máme iné svoje a slabé stránky. A keď už sme pri tej muzike: Bee Gees, Smokie, Nazareth, Tom Petty /na toho muziku neviem nikde natrafiť/, Alice Cooper, Abba, ... Toho by sa tu dalo vymenovať.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Elena Navrátilová
Tom Petty /na toho muziku neviem nikde natrafiť ... Toho by sa tu dalo vymenovať.

skus toto: ale bude dobre, ked tam budes mat niekoho, kto vie anglicky... (prepac, ja neviem, tak preto potrebujem casto pomoc od niekoho) a do google napis

rapidshare.de "tom petty"

a daj vyhladat ... to meno radsej v uvodzovkach, mne to momentalne naslo 337 ks ...
aby som vysvetlila: to je stranka, kde sa daju odkladat subory na nejaku dobu. Ked by si napr. chcela niekomu poslat film, alebo album a nie je k dispozicii taka velka postova schranka ... tak mozes ist na tu stranku, tam to ulozit. Potom sa ti vygeneruje link, kde to je ulozene. Staci aby si ten link vedela a mozes ho poslat komukolvek...
ale aj opacne - ak vies co hladas: tak si to odtial mozes stiahnut, aj ked to tam "zavesil" niekto iny ... tusim mesiac to tam zostava a potom sa to maze ... funguje to podobne ako porada - ked ty nieco zavesis, tak si to zas moze stiahnut iny, kto to tam najde
vyskusaj
samozrejme podobne si mozes pohladat aj ostatnu muziku

alebo skus rovno kliknut sem 337 ks linkov v tych sa treba trosku pohrabat... a iste tam najdes nejaku muziku od neho
Naposledy upravil ayya : 13.06.06 at 11:44
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Barbara
.... Vieš moja dcéra chodila do slovenských škôl a niekedy musím sa zasmiať čo vše dokáže po maďarsky skomoliť.
Ked som toto citala tak mi napadli dve prihody, dufam, ze sa ti budu pacit

Volakedy davno som mala jednu kolegynu, ... ona bola taky vyrazny clovek, ze si ju kazdy musel hned na prvy pohlad zapamatat. Nebola prilis vysoka, ale nosila dlhe rozpustene na bledulinko odfarbene vlasy, ktore jej siahali az po pas a v kontraste s tym sa velmi vyrazne malovala - pouzivala cierne tiene okolo oci. To bolo v dobe, ked sa do Madarska chodili kupovat vselijake specialitky, ktore tu neboli k dispozicii... priblizne v roku 1977 ... Bola v Budapesti, nasla nejaky maly asi sukromny obchodik - cez dvere videla vnutri tak 4-5 ludi ... tak sa (podla jej slov) nadychla, vosla dnu a hromovym hlasom vsetkych slusne "pozdravila" : ITVAĎOK!!!


p.s.: foneticky som to musela napisat, inak to neviem hehe, vsetci nebudu rozumiet, ze?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ani ja neviem čo to znamená. A ani v angličtine nie som doma. Priznávam niekedy ma to statočne irituje. Ale sú veci v ktorých som doma. Tak sa to vyrovná, no nie? Ďakujem za link, keď bude trochu voľnejšie poprehadzujem to.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Druha prihoda je z casopisu Zivot... tiez asi z toho isteho obdobia ... Bola tam taka rubrika, do ktorej pisali citatelia svoje pribehy a tento som si zapamatala, lebo sa mi strasne pacil:

Manzelia, ktori nevedeli po madarsky tiez isli nakupovat do Budapesti ... vlastnym autom, zaparkovali mimo centra mesta a nakupovat chceli ist pesi. Manzelka poziadala manzela, aby si na papierik napisal nazov ulice, aby vedeli neskor najst miesto, kde maju zaparkovane auto. Tak on z tabulky, co mal nad hlavou pismenko po pismenku si vsetko presne odpisal. Potom si ponakupovali, co bolo treba a vybrali sa hladat parkovisko. Ukazovali ten papierik ludom ... kazdy len pokrcil ramenami, rozhodil rukami ... nikto im nevedel cestu ukazat.
Neviem, ako to auto nakoniec nasli a ani to, ako sa domov dostali... ale ... az doma sa dozvedeli, ze na tom papieriku mal manzel napisane:

Pozor, pada omietka !

0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Elena Navrátilová
... keď bude trochu voľnejšie poprehadzujem to.
v tych linkoch je ulozena muzika, len treba tam vyhladat presnu adresu ... stiahnut to k sebe do pocitaca, ulozit, rozpakovat, este raz ulozit a mozes pocuvat ... ked nieco taketo komplikovanejsie robim, tak vzdy radsej mam niekoho pri sebe, kto vie po anglicky, aby som nieco nedomotala...
iste v tvojej blizkosti niekoho takeho ochotneho najdes... staci, ked si zapamatas tu adresu: www.rapidshare.de a meno spevaka si doplnis podla nalady
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Elena Navrátilová
Ani ja neviem čo to znamená. ....
jaaaaaaaaaj, ty si pisala, ze nevies, co je to "itvaďok"? ... ahaa... no to je (ak som to nedomotala teraz ja) po madarsky "Tu som!"
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ayya
jaaaaaaaaaj, ty si pisala, ze nevies, co je to "itvaďok"? ... ahaa... no to je (ak som to nedomotala teraz ja) po madarsky "Tu som!"
Je to tak, hoci nie som maďar. Chcem sa opýtať, Ty si od rána už po fajronte?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ďakujem za vysvetlenie. Človek nikdy nevie kedy to bude potrebovať, no nie? Ja vždy vravím, že viem jesť, piť, utekať, spať vo všetkých jazykoch, takže asi tak.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Tweety
... Chcem sa opýtať, Ty si od rána už po fajronte?
tento tyzden mam poobednajsiu, zacinam o 14:00 ... a ty?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ayya
tento tyzden mam poobednajsiu, zacinam o 14:00 ... a ty?
Pýtala som sa len preto, lebo som bola zvedavá,( viem, že je to zlá vlastnosť) že ja ešte nemám fajront a ty už máš. Iba preto. Dík za vysvetlenie.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Tweety
... viem, že je to zlá vlastnosť ...
s tym hlboko nesuhlasim
keby nebolo zvedavosti, tak by ludske pokolenie vela toho nevedelo podla mna vsetky vedecke poznatky su podmienene prave zvedavostou vedcov ...
keby neboli zvedavi, nevedeli by sme, ako funguje svet, nemali by sme mozno ani koleso, ziarovku, ... nevedeli by sme nic o vesmire, nevedeli by sme nic o ludskom tele, ani o DNK ... nevedeli by sme skoro nic ... imho

druha taka dobra vlastnost je lenivost ved iba vyslovene lenivy clovek mohol vymysliet taku vec ako je napr. automaticka pracka, vysavac, alebo umyvacka riadu ...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ayya
s tym hlboko nesuhlasim
keby nebolo zvedavosti, tak by ludske pokolenie vela toho nevedelo podla mna vsetky vedecke poznatky su podmienene prave zvedavostou vedcov ...
keby neboli zvedavi, nevedeli by sme, ako funguje svet, nemali by sme mozno ani koleso, ziarovku, ... nevedeli by sme nic o vesmire, nevedeli by sme nic o ludskom tele, ani o DNK ... nevedeli by sme skoro nic ... imho

druha taka dobra vlastnost je lenivost ved iba vyslovene lenivy clovek mohol vymysliet taku vec ako je napr. automaticka pracka, vysavac, alebo umyvacka riadu ...
Písala som to do zátvorky, pretože som čakala presne takúto reakciu. Nesklamala si .:p
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať