Zavrieť

Porady

Po fajronte

ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Včera som veľmi chcela pripomenúť poraďákom zaujímavý program v TV a nemala som kde. Na inych diskusných stránkach obyčajne podobná téma existuje, tak skúšam či sa aj tu u nás ujme.

Nejde mi iba o TV programy, ale aj o filmy, zaujímavé koncerty, prípadne výstavy, výlety a iné akcie.

Prezerala som staršie témy, či nedokážem niečo vybrať, aby sa zbytočne nezakladala nová téma ale nakoniec som sa rozhodla, že založím túto a požiadam vás všetkých o príspevky
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Vždy prekvapíš - a príjemne,pochopiteľne.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

ked uz som zacala o on-line muzike ....
pouzivate na prehravanie muziky v pocitaci winamp? ak nie, tak naozaj doporucujem, je to free program, viac sa o nom mozete dozvediet a aj si ho mozete stiahnut do vasho pocitaca aj na tejto stranke

Ak mate dobre, alebo aspon priemerne pripojenie k internetu a neplatite podla mnozstva stiahnutych dat - tak potom ho mozete pouzivat aj cely den namiesto radia. A mozete cely den pocuvat prave tu muziku, ktoru mate radi.

Po nainstalovani a spusteni programu sa vam na monitore zobrazi "ovladaci panel" v ktorom sa da celkom lahko vyznat ... a okrem inych veci tam je aj tlacitko ML ... to znamena media library ... a to je presne ta vymozenost, ktora vam umozni pocuvat cely den prave taku muziku, aku oblubujete.

postup je takyto (aby ste sa v tom nemuseli dlho preklikavat) ... po kliknuti na tlacitko ML sa vam otvori automaticky dalsie okno clenene na viac casti. V lavej casti (dlha uzka) si treba najst cast "online media a potom v tej skupinke su dve moznosti na pocuvanie radia:
- AOL radio with XM
- shout cast radio

ked si kliknete na hociktoru moznost tak sa vam zase zobrazia dalsie zoznamy ... a tentokrat uz su to zoznamy radii, ktore prave vysielaju ...

podla svojich preferencii si vyhladajte zaner a potom konkretne radio, ktore vam bude vyhravat a poklikajte na jeho link

ak mate pripojenie slabsie, tak si vyberajte z tych radii, ktore uvadzaju bitrate (kbps) 64 ... ak by ste si zvolili 96, alebo 128 ... tak by to zatazovalo vase pripojenie, muzika by poskakovala a mohli by sa vam spomalit ostatne prave spustene programy v pocitaci - aj porada by vam slapala asi pomalsie. ale pri tej 64 to az tak nehrozi

su tam naozaj vsetky zanre ... od klasiky po sucasnu hudbu, oldies, 70, 80, 90-te roky... vsetko, vsetko .....staci si len vybrat to oblubene a pocuvat... samozrejme predpokladam, ze mate zvukovu kartu a repraky pripojene k pocitacu ak mi napisete vase skusenosti - budem velmi rada
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Melnick
Vždy prekvapíš - a príjemne,pochopiteľne.
hej? potesila som? tak to som rada ja teraz konkretne pocuvam toto radio, neviem co je to zac... ale vyhladala som si ho cez ten winamp ... az potom som si klikla na jeho domovsku stranku ...
je tam klasicke "spustatko"... tak ked chcete aby sme chvilku pocuvali rovnake, kludne si tam mozete spustit live vyslielanie je to taka pohodova pop-muzika a povedala by som ze aj "stredny prud"
------------------
doplnujem: zistila som - je to radio z Kolubie z Bogoty... Och!!! pocitace su uplne uzasna vec

mi napadlo, ak by niekto mal zaujem, kto si nechce instalovat ten winamp, nech sem napise zaner ... a ja skusim vyhladat radia, ktore hraju taku muziku... a potom sem mozem poposielat linky priamo na tie radia. Dalo by sa to aj tak pocuvat, lebo asi budu v pohode hrat aj cez ten prehravac, ktory je zabudovany priamo vo windows ...
------------------
tak piste vase oblubene zanre, skusim vam tie linky vyhladat, a sem prilepit
Naposledy upravil ayya : 13.07.06 at 18:32
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

ayyka, už sme naledené na rovnakej frekvencii. Zistila si?
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

spica, teraz nejaky mladik spieva... dost odusevnene o svojom srdci, ... ano? je to znama piesen, ale nepoznam jeho meno
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

áno spieval, už je tam ďalší pán.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ayyka, teraz Nickelback, srdcovka.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Elena Navrátilová
Ayyka, teraz Nickelback, srdcovka.
...
sa tesim do penzie ... polovicu dochodku som ochotna obetovat, len aby som mala pristup k internetu a nudit sa nikdy nebudem :p
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
ayya
...
sa tesim do penzie ... polovicu dochodku som ochotna obetovat, len aby som mala pristup k internetu a nudit sa nikdy nebudem :p
Len keby som nemala toľko roboty..to by bolo super, alebo sa mám tešiť
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ayya, perfektne si to vymyslela. Našla som si, ani neviem ako, moje srdcovky - americkú country. Nádhera!!!
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Tweety
Nie kurník, ale fešáčisko.:p
Tak do tohto chlapa som platonicky zamilovaná už roky rokúce...
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Zita5
Práve som to dočítala v Bleskovkách , no vidíš a ako sa nemocnica vyjadrovala , že u nich sa to stať nemôže .....to je sila Ešte aby aj na pôrodnici mamičky tŕpli , či si prenesú v batôžku domov svoje pravé dieťa . A potom zdravotníci štrajkujú za nízku mzdu ......a začo ...za takúto prácu ?
Ono je to asi - aka placa, taka praca.....
Je to sok. Mne len stacilo, ked mojho maleho prestahovali do inej postielky so vsetkymi vecami aj s menovkou/. Esteze mal podlhovastu a nie okruhlu hlavicku / ako ostatne babatka/ !!!
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

janasv
Ono je to asi - aka placa, taka praca.....
Je to sok ...
aj tak si myslim, ze sestricky a pomocny zdravotny personal bol pouzity castou lekarov ako "baranidlo" ... alebo ziva bariera ...
ale imho - aj tak sa neda dopredu dat vysoky plat s tym, ze cim viac penazi clovek dostane, tym viac a poctivejsie bude robit ... to je komplikovana zalezitost
------------------
btw: ale to sme zas v "politike", takze v kratkom case dostaneme od niekoho "po nose", ked sa budeme o tom dalej rozpravat
hoci ... ja aj tak casto tvrdim, ze cela ekonomika nie je vlastne nic ine, ako politika iba ma stve, ze touto zmenou vlady nas vsetkych zase caka kopa novelizacii mnohych zakonov... cert aby sa v tom potom zase vyznal !!!
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

ALDA
Len keby som nemala toľko roboty..to by bolo super, alebo sa mám tešiť
ano, samozrejme ano ! ... tesit sa treba co najviac, niektori ludia to maju dane od prirody, niektori sa to musia dost pracne naucit, ale da sa to, viem to z vlastnej skusenosti .... kym vladzes pracovat, tak sa treba tesit z toho, ... a ked vladat nebudeme, tak potom sa budeme uz iba bavit na internete ...

ale aj tak je to vsetko uplne super: vcera som sa strasne nahlas smiala na tom online kresleni ... taka blbosticka, ale potesila ma ... potom vecer som premyslala, ze keby mne moja babicka bola povedala niekedy, ze namiesto roboty (inak ako stale nieco robiacu si ju ani nepamatam tusim) .... teda: ze namiesto roboty sa flakala po internete a cmarkala si tam blbovinky s cudzimi ludmi ... tak to by som asi pri takej informacii odpadla alebo - ta tema o mentose ... tak to je tiez uplne super !!! je podla mna velmi dobre (a stale ma to privadza do uzasu v dobrom) , ze sme ... ako sa vravi: "za každú srandu" :p .... skratka: "sedemnástky" - no a co!!!!
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Marína
Ayya, perfektne si to vymyslela. Našla som si, ani neviem ako, moje srdcovky - americkú country. Nádhera!!!


jo, jo ...a country radii je tam viac (clenene aj podla obdobi: 50-60roky, 70 - 90 atd az sucasne ) ... alebo : skus si tam najst "dueta v country" ... odhadujem, ze aj to sa ti bude velmi pacit
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Eulalia
Tak do tohto chlapa som platonicky zamilovaná už roky rokúce...
tak to by sa ti asi velmi pacil film "Velka zem" co isiel pred tyzdnom na CT ... tam bol v uzasnej forme - mladik na zenenie, vysoky krasny a este navyse aj mudry, mily ... skratka idealny este aj bohaty !!
som si to samozrejme nahrala ... a velmi sa mi pacil, hoci je to film z r. 1959 ... (sila, ze?) a uzasne na tom je aj to, ze jeho herecky vykon posobi uplne prirodzene ... aj ked niektori ini herci v tom filme posobia "prkenne" ale Gregory nie - no, co budem hovorit: je skratka uzasny !!!
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Eulalia
Tak do tohto chlapa som platonicky zamilovaná už roky rokúce...
Len škoda ,že my dámy by sme u neho šancu nemali.........
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Melnick
Len škoda ,že my dámy by sme u neho šancu nemali.........
Ja si to nemyslím. Škoda je len to, že nás on nepozná. Že by sme mu dali link na poradu? xixixi
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 14.07.06 at 11:01
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Elena Navrátilová
... Že by sme mu dali link na poradu? ...
neskoro, skoda ... hmm... jedine ak do nebicka, uz je to viac ako tri roky, co tam tiez rozsiruje rady tej "super partie"
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

ayya
neskoro, skoda ... hmm... jedine ak do nebicka, uz je to viac ako tri roky, co tam tiez rozsiruje rady tej "super partie"
Veď práve o tú super partiu ide, nie?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať