Zavrieť

Porady

Po fajronte

ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Včera som veľmi chcela pripomenúť poraďákom zaujímavý program v TV a nemala som kde. Na inych diskusných stránkach obyčajne podobná téma existuje, tak skúšam či sa aj tu u nás ujme.

Nejde mi iba o TV programy, ale aj o filmy, zaujímavé koncerty, prípadne výstavy, výlety a iné akcie.

Prezerala som staršie témy, či nedokážem niečo vybrať, aby sa zbytočne nezakladala nová téma ale nakoniec som sa rozhodla, že založím túto a požiadam vás všetkých o príspevky
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
rosemary
Morike Nojsejovej sa dá závidieť leda tak "ten jej vyberaný vkus".
V tom sa jej nevyrovná nik na Slovensku!...alebo v celej Europe?
No a ešte je jedna TV- Narkóza ,ktorá jej umožňuje ten jej vyberaný vkus
aj presadzovať,tým že kritizuje ,hoci lacno oblečené ženy s oveľa lepším vkusom ako tam sama prezentuje. :p
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Melnick
No a ešte je jedna TV- Narkóza ,ktorá jej umožňuje ten jej vyberaný vkus
aj presadzovať,tým že kritizuje ,hoci lacno oblečené ženy s oveľa lepším vkusom ako tam sama prezentuje. :p
Norika naberá druhý dych. Hneď po účtovníctve šoubiznis. Sľubuje vyriešiť aj závislosti. A možno aj do tej politiky, kam sa jej vraj ešte nechce raz povie svoje významné stanoviská, ako nedávno Hricovej ohľadne Vondráčkovej. Keby sme sa učili ako ona........
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick
Evka ,pozor na prsty pri strúhaní, my účtovníci a poraďáci ich totiž veľmi potrebujeme.
Najprv som si ich poriadne opilníkovala a potom som robila bez problému.
Jedno poučenie som si už užila, tak sa snažím chyby neopakovať - teda, aspoň niektoré.:p
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

cely rok tu bolo ticho... ech a prave preto, aby ticho nebolo tak tusim idem trosku po fajronte o muzike
zaujimave, ze ako malo sa tu na porade o nej hovori ... aby som sa priznala, ja si bez nej neviem predstavit zivot... teda: ani bez uctovnictva aby som nikoho neurazila

poculi ste uz posledny dobešov album, ktory sa vola banany? juuuuj, napr. spomienky, brhlik a sojka, alebo bonus: charta? dobry je ten "moj dobesko", nedam na neho dopustit
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

v nasej rodine kazdy z nas pocuva uplne inu muziku, dcery si dokonca museli rozdelit pouzivanie prehravaca (striedanie po tyzdni) takze mame celkom slusnu "diskoteku" ... hmm... kde su tie casy, ked sme ako majitelia 42 LP-ciek (vacsinou od karla gotta ) a asi 60 singlov boli druhi najlepsi v celej triede ... casy sa menia muzika sa meni, technika sa meni, nosice sa menia a aj predstava o tom, co je "slusna diskoteka"

kto z vas pocuva rad "acoustic" muziku? alebo: ake styly pocuvate? kto este okrem mna ma rad oldies z 60-tych rokov? budem rada za kazdy novy tip
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
hehe -ja rada počúvam všetko pekné však vieš a nebyť jednej skvelej poraďáčky,ktorá mi občas pošle niečo nové, tak počúvam dookola stále to isté. Ale to Ty dobre vieš.

Som rada,že "Po fajronte" ožilo. Ani sa mi nechce veriť,že tá pauza bola taká dlhá.
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Aj mne tu celý deň ide hudba. Mám nastavené rádio, nemám rád ticho. Keď ma chytí nostalgia tak počúvam 70-80 roky. Žánrovo je to široké: Deep Purple, Sweet, Boney M, Kraftwerk, Suzy Quatro, Pink Floyd, Katapult, Enya, Bay City Rollers, Rubettes, .........a pod.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

uvidime, Majka, ci ozije, ale rada by som ... este sa tu "otukavam" - ja som tiez mala dlhu pauzu zase

ekopo: to uz podla toho, co pocuvas sa da celkom pekne odhadnut tvoj priblizny rok narodenia a samozrejme aj moj nase baby doma povazuju za oldies roky 70-80 a uz som videla aj ze 90-te boli v sekcii oldies ...

ked tie nase baby spominam, nahovorili ma, aby som sa zaregistrovala na stranke www.last.fm najprv som sice frflala, ze do coho ma to ZASE nutia, ale teraz nelutujem. je to stranka o muzike, registrovani clenovia maju stiahnuty taky maly (neobtazujuci a nenarocny) softik, ktory robi statistiku pocuvanej hudby, celkom zaujimave veci som sa o sebe dozvedela z tej statistiky. Ked nie som pripojena na nete, tak si to pocita same a ked sa pripojim, tak mi tie skladby zaradi ... nasla som tam vela inspiracie na muziku a teraz pocuvam aj take veci, na ktore by som asi nebola vobec narazila, kebyze nie tej stranky - ono ti to tam ponuka podobnych muzikantov ... fakt doporucujem - ved sa pripadne mrkni: http://www.last.fm/user/ayya_ba/
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

a este je zaujimava stranka, ale ta ma zatial v databaze malo (asi 300 tis) skladieb ... a funguje podobne ako winamp, mozes si tam do playlistu nahadzat muziku, ktoru mas rad a pripadne aj opakovat tu istu pesnicku, posuvat si poradie, alebo zmazat ... to sa na inych on-line radiach obycajne neda ...ta je tu: http://www.jiwamusic.com/ tam sa da pocuvat aj ked clovek nie je registrovany ... a to samozrejme nehovorim, ze samotny winamp ponuka rozne radia, ktore su rozdelene podla hudobneho zanru ...

(na winampe kliknut na ML - media library, potom nalavo v online services kliknut na shoutcast radio a potom uz len vybrat zaner - ale to je skor pre ludi, ktori maju nelimitovany a dost rychly internet)

prepac, ze to tak vypisujem, mozno sa to niekomu hodi - sama som pouzivala winamp (free soft) roky iba na prehravanie mojich mp3-ek, az kym mi to niekto neukazal
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

ak budete mat po fajronte a mate radi hracicky rebusy, hadanky finticky figle a kvizy a hlavne ak mate radi Pavla Dobeša, tak skuste vylustit tuto vecicku

ak sa vam to podari, dajte vediet
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

ja to vidiiiim, zatial sa to podarilo trom, spica, chvalim vsetkych ... ale aby ste mali lepsiu predstavu, tak tu si mozete vypocut ukazky pacia sa mi skoro vsetky, ale najviac tusim "brhlik a sojka" ... krasny vecer vam prajem
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Nechcem založiť novú tému, táto sa mi zdala najbližšia.
Rôzne profesie majú medzinárodné dni, svetové dni atď. niektorí ľudia majú aj štátny sviatok (Cyril a Metod)

Ja by som sa uspokojila s obyčajným pamätným dňom, a to keby vyhlásili

Pamätný deň účtovníkov na 26. apríla.

A keď nám ho nevyhlásia, aj tak si ho pamätným spravíme. Súhlasíte?
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Rozalka Pozri príspevok
Nechcem založiť novú tému, táto sa mi zdala najbližšia.
Rôzne profesie majú medzinárodné dni, svetové dni atď. niektorí ľudia majú aj štátny sviatok (Cyril a Metod)

Ja by som sa uspokojila s obyčajným pamätným dňom, a to keby vyhlásili

Pamätný deň účtovníkov na 26. apríla.

A keď nám ho nevyhlásia, aj tak si ho pamätným spravíme. Súhlasíte?
Počuj Rozalka, ty si sa stala VIP kozmickou rýchlosťou, nepochybujem že svojou rýchlosťou a vedomosťami po ďalších voľbách budeš ašpirovať na nejaké ministerské kreslo. My si tu ideme u teba robiť očko, aby si nám ten deň spravila červeným v kalendári.

NO JASNAČKA, ŽE CHCEME MAŤ SVOJ SVIATOK !!!
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
danushka Pozri príspevok
Počuj Rozalka, ty si sa stala VIP kozmickou rýchlosťou, nepochybujem že svojou rýchlosťou a vedomosťami po ďalších voľbách budeš ašpirovať na nejaké ministerské kreslo. My si tu ideme u teba robiť očko, aby si nám ten deň spravila červeným v kalendári.

NO JASNAČKA, ŽE CHCEME MAŤ SVOJ SVIATOK !!!
Ďakujem Danushka, za prejavenú dôveru, poslancom som už bola (v mestskom zastupiteľstve) - po politike netúžim.
Ale treba lobbovať na správnom mieste, možno sa vydarí...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať