Zavrieť

Porady

Usporiadat
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Ivana Š Pozri príspevok
Špecialitka

Zaujímavý je postup pre udržanie pevných pŕs: Jedno alebo dve jablká, podľa veľkosti pŕs, jemne nastrúhame, prsia obložíme a necháme 15 až 20 minút pôsobiť, potom jablká zotrieme a na prsia opakovaným miernym poklepaním nanášame zápar z dúšky materinej. Zápar pripravíme tak, že dve polievkové lyžice drogy nasypeme do studenej vody, privedieme k varu a ihneď odstavíme, necháme prikryté 10 minút vyluhovať a precedíme. Nanášame ho vlažný alebo studený a neutierame ho.

Pri pálení chodidiel po dlhom pochode alebo behu kúpeme nohy 10 minút v teplom zápare z dúšky materinej. Hrsť drogy dáme do 1 litru studenej vody, zvaríme a necháme 10 minút vyluhovať a precedíme. Pridávame do kúpeľa.
nozaj to s tymi prsiami funguje????
musim vyskusat,pokym sa este da,pretoze pri mojich prsnych mierach sa casto zamyslam,kolko budu este ako-tak drzat tu vahu.....
nerada by som ich o takych 20 rokov mala kdesi pri clenkoch....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

osky Pozri príspevok
nozaj to s tymi prsiami funguje????
musim vyskusat,pokym sa este da,pretoze pri mojich prsnych mierach sa casto zamyslam,kolko budu este ako-tak drzat tu vahu.....
nerada by som ich o takych 20 rokov mala kdesi pri clenkoch....
....tiež mám nejaké prsné miery ale že by toto fungovalo asi by so bolo moc jednoduché prsia pri členkoch gravitácia je proste sviňa
0 0
kronkodyl kronkodyl

kronkodyl je offline (nepripojený) kronkodyl

Ivana Š Pozri príspevok
U mňa je to sčasti skúsenosti, sčasti z literatúry, ale veľmi ma to zaujíma, odvtedy ako sesternicin manžel ochorel ako 30 ročný na rakovinu hrubého čreva. Sesternica sa nevzdala, skúšali nielen klasickú liečbu, ale aj používanie byliniek, v súčastnosti sa doktori zhodli, že je vyliečený.
Výborná téma, verím, že nie zabudnutá.
Myslíte, že je možné nahradiť bylinkami antibiotickú liečbu - na Legionellu?
Ja som už tých liekov pojedla a obávam sa, že moje obličky a pečeň už veľa neznesú. A oveľa radšej by som prírodnú liečbu
0 0
wesna wesna

wesna je offline (nepripojený) wesna

Ahojte, chcela by som sa opýtať či môžem zbierať a sušiť púpavu a pŕhľavu aj teraz, začiatkom augusta. myslela som na to už aj v jari, ale nejako som sa k tomu nedostala... dakujem za vase odpovede.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

našla som takúto bylinkovú stránku: http://www.predajbylin.sk/sortabc.html

0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať