Zavrieť

Porady

Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
milo2
buchač
milo2
Urina:
- pri požití nesie Geneticku informáciu organizmu, teda uzdravovanie začina okamžite bez nejakych vedlajších účinkov. Nepatrné ,nožstvo sposobí aktiváciu organizmu, mobilizuje sa imunitný systém.
Koľko si jej už vypil za svojho života ?
Aj dnes si si dal ?
jasné aj za teba.
milo2
buchač
Koľko si jej už vypil za svojho života ?
Aj dnes si si dal ?
Buchač mal by si viacej čítať.
Môj Ty pekný...prečítal som toho neúrekom, o mňa Ty strach nemaj...dokonca aj ten Tvoj profil a poniektoré príspevky.
Jedno s druhým súvisí.
Takže sa pýtam, ako TEBE pomohla urinoterapia... kedy, kde, za akých okolností ?
Aby bolo jasno, ja sa nepýtam len tak, ako TY skopíruješ internetové zdroje. To nie je problém, to dokáže každý...na "Badatelovi" a iných konšpiračných stránkach je toho plná prdel.
Aby bolo jasno, urinoterapia má svoje dokázateľné účinky, to ja nepopieram...len ako som spomenul, tá TVOJA prax mi tu chýba.
...a láskavo mi tu nedávaj také drísty, že ....Tvojho strýka bratrancova manželka počula, že v okolí Nižného Klatova vyliečili močom pastierskeho psa....
2 1
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

buchač
milo2
buchač
milo2
Urina:
- pri požití nesie Geneticku informáciu organizmu, teda uzdravovanie začina okamžite bez nejakych vedlajších účinkov. Nepatrné ,nožstvo sposobí aktiváciu organizmu, mobilizuje sa imunitný systém.
Koľko si jej už vypil za svojho života ?
Aj dnes si si dal ?
jasné aj za teba.
milo2
buchač
Koľko si jej už vypil za svojho života ?
Aj dnes si si dal ?
Buchač mal by si viacej čítať.
Môj Ty pekný...prečítal som toho neúrekom, o mňa Ty strach nemaj...dokonca aj ten Tvoj profil a poniektoré príspevky.
Jedno s druhým súvisí.
Takže sa pýtam, ako TEBE pomohla urinoterapia... kedy, kde, za akých okolností ?
Aby bolo jasno, ja sa nepýtam len tak, ako TY skopíruješ internetové zdroje. To nie je problém, to dokáže každý...na "Badatelovi" a iných konšpiračných stránkach je toho plná prdel.
Aby bolo jasno, urinoterapia má svoje dokázateľné účinky, to ja nepopieram...len ako som spomenul, tá TVOJA prax mi tu chýba.
...a láskavo mi tu nedávaj také drísty, že ....Tvojho strýka bratrancova manželka počula, že v okolí Nižného Klatova vyliečili močom pastierskeho psa....
Žiadny pes nemože byť taký blbý, aby ešte raz používal to, čo telo sa rozhodlo vyhodiť

to možu iba :
- blbci ( hubou a kožou )
- spletanisti (hlavou )
- antarktici a himalájski horolezci ( na rekuperáciu )
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

milan už sem se lekla,že zase debatuješ sám se sebú
1 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

lujza.j
milan už sem se lekla,že zase debatuješ sám se sebú
sa mi také už stalo

francúzi tomu vravia : déja vu
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Je to možné? Nedočítal som prílohy kvôli napínaniu na ........."všakže" si robíte srandu.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja?!ved ja úplne seriózne....ved nech si ho pije....ja som si mojim chvílku umývala ksicht....inak nič výnimočné...v tej dobe mi moja kozmetička hovorila,že má kopec zákazníčok čo.....
a vôbec...čo je na tom...ked mám pluzgier na pate a nezabudnem tak si ho......viem ako sa stravujem aký mám pitný režim....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Lui,ty by si to nemohla piť,si v ketóze.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
Lui,ty by si to nemohla piť,si v ketóze.
Piť nemusí...aspoň vykloktá...ale ten čpavok by som teda nechcel cítiť...
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

taký sa nesmie používať
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Vyskusane nemam, ale pri ustipnuti meduzou sa "osetrenie" miesta odporuca "liecit" tymto sposobom. Videla som v Turecku, Grecku,. ako to robia domorodci, zaberalo to.
2 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

alaya1
Vyskusane nemam, ale pri ustipnuti meduzou sa "osetrenie" miesta odporuca "liecit" tymto sposobom. Videla som v Turecku, Grecku,. ako to robia domorodci, zaberalo to.
na drobnosti takisto pomáha nasliniť

(len sa z toho nerobí také haló !!!!! ako keď si niekto očúra nohu )
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
Lui,ty by si to nemohla piť,si v ketóze.
Sak pit som v plane memala a vtedy ked si...ksicht som este nebola ketozova
0 0
kolovratsk kolovratsk

kolovratsk je offline (nepripojený) kolovratsk

Odporúčam knihu od pani MUDr. Partykova https://www.google.sk/search?q=party...aXGKcnUapWpgWg
Počas hladovania sa aktivuje imunitný systém, a hlavne šetrí sa a nemusí kontrolovať stravu a kontroluje telo. Taktiež pani doktorka je odborníčka na urinoterapiu. Nedajte sa odradiť niektorými individuami tu prítomnými a prečitajte a urobte si vlastný názor na základe vynikajúceho materialu odborničky, nie kvazi odborníkov tu na fóre.

Taktiež úroveň jednotlivých diskutujúcich hovorí o tom, že keď nie sú argumenty treba útočiť, ale základ sa je vyjadriť na všetko....lebo keď to nerobím ja, tak všetci ostatní sú blbci...
Takže to berte s rezervou a filtrujte.....
0 0
kolovratsk kolovratsk

kolovratsk je offline (nepripojený) kolovratsk

tennenkau aj tebe zopakujem aby som upokojil tvoje ego, ze su hlupsi ako ty a ja mam tu smolu ze som zo vsetkych najhlupsi...nemal som stastie na dar mudrosti ako niektori tu na porade....
1 0
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

Nikoleta555
Ahojte mam otázku. Kvôli zdravotným problémom na kozi by som chcela praktizovať urinoterapiu. No niečo som si už čítala tak sa chceem spytat niekoho skúseného. Beriem aj antiidepresíva a psychiater mi odporučil ich užívať aspoň pol roka. Viem ze sa nemoze užívať moč pri akýchkoľvek liekoch. Chcem sa však spytat ci si môžem urinu aspoň potierat na problematické partie amožno aj kloktat alebo sa ňou masírovať? Ďakujem srdečne za odbornú odpoveď
Netuším ako je to pri potieraní s urinou,

pred pár rokmi nejaké ženy v blave silno protestovali,ked ich niekto potieral CUDZÍM
ONÝM !
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

romana147
Nikoleta555
Ahojte mam otázku. Kvôli zdravotným problémom na kozi by som chcela praktizovať urinoterapiu. No niečo som si už čítala tak sa chceem spytat niekoho skúseného. Beriem aj antiidepresíva a psychiater mi odporučil ich užívať aspoň pol roka. Viem ze sa nemoze užívať moč pri akýchkoľvek liekoch. Chcem sa však spytat ci si môžem urinu aspoň potierat na problematické partie amožno aj kloktat alebo sa ňou masírovať? Ďakujem srdečne za odbornú odpoveď
Netuším ako je to pri potieraní s urinou,

pred pár rokmi nejaké ženy v blave silno protestovali,ked ich niekto potieral CUDZÍM
ONÝM !
peniaze zabezpečili že to nebol ten čo mal byť
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Keď niekto verí na liečivé účinky moču, tak je to jeho vec. Nikde nebolo preukázané, že by to malo nejaký účinok. Je to placebo. Kto tomu chce veriť, ten tomu verí.

Keď si na ekzém budeš aplikovať vlastnú moč, to ti ekzém neodstráni.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Chobot
Keď niekto verí na liečivé účinky moču, tak je to jeho vec. Nikde nebolo preukázané, že by to malo nejaký účinok. Je to placebo. Kto tomu chce veriť, ten tomu verí.

Keď si na ekzém budeš aplikovať vlastnú moč, to ti ekzém neodstráni.
Moč v močovom mechúri neobsahuje chroboplodné zárodky, preto ho starí sedliaci používali ako dezinfekciu rany pri náhlom porezaní pri poľných prácach a podobne, pretože nič sterilné v poli nebolo a naviac oni pojem "sterilný" nepoznali. Zachytené z rozprávania mojich predkov.
1 0
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

pavol54
Chobot
Keď niekto verí na liečivé účinky moču, tak je to jeho vec. Nikde nebolo preukázané, že by to malo nejaký účinok. Je to placebo. Kto tomu chce veriť, ten tomu verí.

Keď si na ekzém budeš aplikovať vlastnú moč, to ti ekzém neodstráni.
Moč v močovom mechúri neobsahuje chroboplodné zárodky, preto ho starí sedliaci používali ako dezinfekciu rany pri náhlom porezaní pri poľných prácach a podobne, pretože nič sterilné v poli nebolo a naviac oni pojem "sterilný" nepoznali. Zachytené z rozprávania mojich predkov.
Ťažšie to bolo riešiť pri "NEnáhlom porezaní"
vtedy si museli do kukurice pustiť wifinu
zobrať nabitý NB do kukurice
OPÝTAť sa KUKURI-čiarky
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať