Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo IX

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t255293-co-sa-m...silo-viii.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Kvaka
Vidíš, Juraj, zase si našiel inú palicu. Ja o voze, ty o koze.
Veď je to buchač - odvodené od slova buchnúť.
---------------------------------------
On miluje pästné právo - teda za predpokladu, že sa nepoužíva práve na ňom
---------------------------------------
Viď prípady, keď ho zbúcham a jeho následné bezmocné reakcie.
1 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Buchy, načo ten cirkus, toľko zbytočných slov? Aby sa stratila pravda?
Ty môžeš dať svoj názor na Terkine obrázky, či radu chalanovi a korela nie?
Dala link a dokonca aj meno lekára, nie badateľa, na rozdiel od vašich posmeškov. Nemiešaj hrušky s jablkami.
6 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Buchy, načo ten cirkus, toľko zbytočných slov? Aby sa stratila pravda?
Ty môžeš dať svoj názor na Terkine obrázky, či radu chalanovi a korela nie?
Dala link a dokonca aj meno lekára, nie badateľa, na rozdiel od vašich posmeškov. Nemiešaj hrušky s jablkami.
Tak teraz si to dokonale pomiešala TY. Nebol by problém prebehnúť profil Pani Korelovej a nasekal by som Ti tu odkazov ohľadom tej jej realizácie sa v konšpiračných bludov do aleluja.
------------------------------------------------

Ale máš pravdu... dlabem na to v duchu nasledovného :
1555441_10151858762737335_191646698_n.jpg  
1 4
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/11/1490263/Ze...alene-poprsie-
...zlaté
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

vlado 33
pavol54
vlado 33
Mária27
Ježiší, pre boha, tie deti prečo ešte nie sú v Anglicku?
išli tam ich otcovia
Aha, akože zarobiť? Tento vyzerá nem dobre.
to dieťa je dávno mŕtve........a aj ten fotograf

http://www.sme.sk/c/4397084/ked-foto...azu-zabit.html
3 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

buchač
Tak teraz si to dokonale pomiešala TY. Nebol by problém prebehnúť profil Pani Korelovej a nasekal by som Ti tu odkazov ohľadom tej jej realizácie sa v konšpiračných bludov do aleluja.
Ja? Nebuď smiešny. Reč bola o záhrade, zabudol si?
Naposledy upravil kukučka : 02.08.15 at 21:00
1 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
marjankaj
No darmo budeš skloňovať podľa slovníka,keď nevieš ako ktorý pád použiť.

Ak nevidíš rozdiel medzi
Podať trestne oznámenie na prokuratúru alebo políciu.
a
Podať trestné oznámenie na prokuratúre alebo polícii.

tak je to smutné. Ale u teba je to tolerovateľné, na rozdiel od ľudí, ktorí sa týmto živia.
Myslím, že ak niekto podá trestné oznámenie na neznámeho páchateľa, ťažko môže očakávať, že to ten neznámy páchateľ vyrieši. Ak si to niekto myslí, tak políciu a aj prokuratúru vlastne ani nepotrebujeme a mohli by sme ich aj zrušiť.
1 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

marjankaj
korela
marjankaj
Maďarič podal trestné oznámenie na Generálnu prokuratúru SR

Tak toto som ešte nepočul.
Trestné oznámenie na neznámeho páchateľa už áno. Čo to tá generálna prokuratúra vyparatila?
To kritizuješ TASR či aktualne.sk? Okrem toho nesprávne cituješ. A vytrhávaš z kontextu. Byť vedúcim vydania, tak tam nezmením ani čiarku.
Toto som skopíroval, nič som nemenil.
"Maďarič podal trestné oznámenie na Generálnu prokuratúru SR "

No je rozdiel
Podať trestné oznámenie na generálneho prokurátora
Podať trestné oznámenie generálnemu prokurátorovi.
alebo
Maďarič podal trestné oznámenie na Generálnu prokuratúru
Maďarič podal trestné oznámenie na Generálnej prokuratúre
myzlím, že samnajsamlepšie by bolo keby :

Maďarič podal na Generálnu prokuratúru trestné oznámenie na Generálnu prokuratúru
1 1
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Kvaka
Misoft, ty si skutočne napísal tieto slová "Nič v zlom - korela - ak už dávaš fotečky - pozri sa, odkiaľ ich berieš a čo potom píšeš. Pretože akurát týmto si si (láskavo) na**ala do úst!".

Korela nijaké fotečky nedala, takže tam by si si mal chybu priznať a nie sa oháňať cez tvoj chybný výklad slov takú a takúto. Korela iba poznamenala, že takúto záhradu majú za nimi. Znamená nie tú istú, ale takú istú, čo je rozdiel. Keď som to čítala, vôbec som si to nespojila s tou istou záhradou, ktorú niekto pripol. Nenapísala totiž, že túto záhradu. A ak aj slová takúto, či túto nerozlišuješ, aspoň tie fotečky si si mohol odpustiť. Je to pravda, že zlé sa rýchlo odkuká, rýchlejšie, ako to dobré. Ty ju urazíš a za to si ju ideš dať na ignore??? Neskutočné. Viete čo je pre vás dvoch (bývalých vojakov) charakteristické? Často využívate slovenské porekadlo: Kto chce psa biť, palicu si vždy nájde.


Rozdiel ako medzi originálom a klonom
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Zase bude mať pani ombudsmanová prácu. tí hnusní policajti vyprovokovali v osade v Rudňanoch cca 200 pracujúcich rómov ktorí ich potom zbili tak že nestačili použiť ani slzný plyn
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Zase bude mať pani ombudsmanová prácu. tí hnusní policajti vyprovokovali v osade v Rudňanoch cca 200 pracujúcich rómov ktorí ich potom zbili tak že nestačili použiť ani slzný plyn
By som bol za umiestnenie určitého počtu degešov na západ...čím bližšie ku Blave, tým lepšie.
Samozrejme, že by sa im postavilo bývanie z prostriedkov samosrávneho kraja, okresov, miest a obcí.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchac, ja by som to zahnal az do extremu. Urobit zbierku, kupit nejaky domcek na tom vrsku medzi papalasmi a nehnutelnost darovat romskej rodine aj s prepisom na nich v katastri...
Tato myslienka uz ma drzi viac ako 10 rokov. Mat volne peniaze, ktore nebudem nikdy potrebovat, urobim to kludne aj sam. Vedel by som tym papalasom zakrutit krkom, ze by boli nestastni...
Ps: vytipoval by som si krasnu problemovu rodinu, v style susedov dobrovodskych... Chcel by som zazit, co by sa dialo...
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Buchac, ja by som to zahnal az do extremu. Urobit zbierku, kupit nejaky domcek na tom vrsku medzi papalasmi a nehnutelnost darovat romskej rodine aj s prepisom na nich v katastri...
Tato myslienka uz ma drzi viac ako 10 rokov. Mat volne peniaze, ktore nebudem nikdy potrebovat, urobim to kludne aj sam. Vedel by som tym papalasom zakrutit krkom, ze by boli nestastni...
Ps: vytipoval by som si krasnu problemovu rodinu, v style susedov dobrovodskych... Chcel by som zazit, co by sa dialo...
Naozaj si neviem predstaviť hlavu v ktorej sa taká hlúpa myslienka udrží čo len 10 sekúnd. A ešte k tomu ťa to máta 10 rokov.
------------------------------------
Píšeš, že by si bol zvedavý, čo by s tým dotyční asi tak robili. Po piatich sekundách by ich zrejme napadlo to najjednoduchšie riešenie.
Určite by tým neprispôsobivým stačilo zaplatiť za ten dom 100 - 200 000 € a obratom ho streliť za desaťnásobok. No a keďže by ti tie peniaze nechýbali, vlastne by sa nič veľké nestalo. Len tí bohatí, by zas boli o čosi bohatší.
-------------------------------------
Ja s takými jednoduchými ľuďmi veľmi rád jednám, hlavne ak majú nejaké to zbytočné euro.
1 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
Zase bude mať pani ombudsmanová prácu. tí hnusní policajti vyprovokovali v osade v Rudňanoch cca 200 pracujúcich rómov ktorí ich potom zbili tak že nestačili použiť ani slzný plyn
By som bol za umiestnenie určitého počtu degešov na západ...čím bližšie ku Blave, tým lepšie.
Samozrejme, že by sa im postavilo bývanie z prostriedkov samosrávneho kraja, okresov, miest a obcí.
pozrel som von z okna a žiadne kone nevidím, asi ich previezli do Košíc to stretnutie muselo bolieť či? My sme si svojich väčšinou prevychovali tak sa snažte aj vy v Košicoch Inak podotýkam že si sa odklonil od témy tých zlých policajtov treba riešiť nie nejakých chudákov neozbrojených rómov to by potvrdila aj teta ombudsmanová
1 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Nandrolon
Buchac, ja by som to zahnal az do extremu. Urobit zbierku, kupit nejaky domcek na tom vrsku medzi papalasmi a nehnutelnost darovat romskej rodine aj s prepisom na nich v katastri...
Tato myslienka uz ma drzi viac ako 10 rokov. Mat volne peniaze, ktore nebudem nikdy potrebovat, urobim to kludne aj sam. Vedel by som tym papalasom zakrutit krkom, ze by boli nestastni...
Ps: vytipoval by som si krasnu problemovu rodinu, v style susedov dobrovodskych... Chcel by som zazit, co by sa dialo...
Tak im nič nedaruj, len im to daj do prenájmu zadarmo. Ty by si sa snáď podplatiť nedal.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar si mysli, ze taky primitivny napad typicky pre vekslaka, teda kup a predaj sa neda nijako poistit... Je tristo sposobov ako tomu zabranit...
Marjankaj... Mna by museli jedine zastrelit, ale az potom by prisli na to, ze ani to nestacilo...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ale čo ti bráni v iniciatíve? Myslím si, že Slováci sa už počas svojej existencie skladali na rôzne účely, štedro a s nadšením, boli by práve tu pasívni? Nie jednu, viac nehnuteľností roztrúsiť nielen v jednej lokalite na Hradnom kopci a pod Slavínom. To chce stratégiu, žiadny náhodný výber. Vždy by toto riešenie malo vyústiť do plusu v prospech daňových poplatníkov.
Premýšľam, prečo sa práve Fínom podarilo všetkých zaškoliť a dnes nemajú s touto skupinou problém. Možno preto, že po prvé, Fínsko sa nenachádza v srdci Európy a nie je o neho záujem z geografického hľadiska. Nadnesene, asi ako o Ohňovú zem. Ale verím, že pri súčasných klimatických podmienkach príde raz na rad aj Fínsko.
Po druhé, Fínom do toho nikto nekafral.
Kto má peniaze, má moc. Slovensko sa vyzbiera, a nakoniec si vytvoria pre seba kondomíniá. Nikde v zákone zatiaľ nie je obmedzenie plochy pre ich vytvorenie.
Aby raz kvôli vedomému neriešeniu tohto stavu zo strany vedenia štátu neprišlo na obojky, ako v rovnomennom filme. To nemôže byť náhoda ani neschopnosť, aby sa tomu nevenovala pozornosť a ponechával sa živelný vývoj. Silnejší má pomáhať slabšiemu.
Naposledy upravil korela : 03.08.15 at 18:49
1 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

V iniciative mi brani moj nedostatok casu. Ak sa ale zacne nejaka verejna a transparentna zbierka, ja osobne prispejem medzi prvymi.
V zivote kazdy jeden z nas vyhodil kopec prachov na blbosti, tak preco nepodporit velmi prospesnu vec ?
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

A sme doma. :-)
0 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
V iniciative mi brani moj nedostatok casu. Ak sa ale zacne nejaka verejna a transparentna zbierka, ja osobne prispejem medzi prvymi.
V zivote kazdy jeden z nas vyhodil kopec prachov na blbosti, tak preco nepodporit velmi prospesnu vec ?
po vojne keď sa handrkovalo o názve štátu, kolega povedal že by sme mali žiadať o spätné pripojenia podkarpatskej rusi, potom tam nahnať všetkých rómov a rýchlo vyhlásiť referendum o jej osamostatnení
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať