Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo IX

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t255293-co-sa-m...silo-viii.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88 - prečo všetko aplikuješ konkrétne na mňa?
Veď vieš, že ja som bojovník proti rakovine spoločnosti /čítaj banky, úvery, pôžičky/, a som veľký zástanca sebestačnosti a šetrenia. Človek by mal vyskakovať iba do výšky svojich prijímov. Máme ale veľa slovenských "akožemilionárov", ktorí majú aj toaletný papier na dlh...
Ty tu stále vykrikuješ, že si proti šetreniu, ale rád by som videl, koľko "uliatých peňazí" máš niekde pekne schovaných v bankách, alebo že by si bol švorc? Alebo si ten milionár, ktorý vlastne nemá nič svoje?
Nikdy nebudem podporovať štýl života na dlh...
... ak na niečo nemám, tak na to dlabem...
- Banky, pôžičkárne a podobné núkajúce sa úverové podniky práve žijú z nedostatočnej finančnej gramotnosti jednotlivcov...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Nikdy nebudem podporovať štýl života na dlh...
... ak na niečo nemám, tak na to dlabem...
Hm...
- Banky, pôžičkárne a podobné núkajúce sa úverové podniky práve žijú AJ z nedostatočnej finančnej gramotnosti jednotlivcov...
...
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
vlado 33
Nie, už som raz dostal na frak. Žiadne témy, žiadne odpovede. Iba sem tam poštekliť.
no vsak skus svoje odpovede, otazky a temy formulovat tak, aby si na frak nedostal
1 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lacotinka
kopretinka
Kým a z akého dôvodu bol vymazaný môj komentár???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!
Opýtaj sa Tajka
taiko komentar kopretinke nezmazal, dokonca mu predtym dal aj uzitocne. Neviem, kto zmazal, ale uz som obnovil.
Taiko podla potreby maze len komentare uchylnym egocentrickym sociopatom a aj to len tie, ktore porusuju etiketu porady.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

takže ešte raz ten môj link,kto si chce prečítať o vojnových fotografoch....aby ste sa nemuseli prehrabávať niekoľko strán dozadu.Tým pokrytcom,ktorým to vadilo,nahlásili to a vymazali,to nemôže vadiť,keďže sa tu nezobrazí žiadna fotka.
Keď sa nebudete pozerať na utrpenie,to ešte neznamená,že to neexistuje......aj ja s tým mám problém,ale predsa už tu máme demokraciu a ja nikomu nebránim povedať svoj názor.......a tak isto chcem mať možnosť povedať si svoje.

http://www.sme.sk/c/4397084/ked-foto...azu-zabit.html
6 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kopretinka
takže ešte raz ten môj link,kto si chce prečítať o vojnových fotografoch....aby ste sa nemuseli prehrabávať niekoľko strán dozadu.Tým pokrytcom,ktorým to vadilo,nahlásili to a vymazali,to nemôže vadiť,keďže sa tu nezobrazí žiadna fotka.
Keď sa nebudete pozerať na utrpenie,to ešte neznamená,že to neexistuje......aj ja s tým mám problém,ale predsa už tu máme demokraciu a ja nikomu nebránim povedať svoj názor.......a tak isto chcem mať možnosť povedať si svoje.

http://www.sme.sk/c/4397084/ked-foto...azu-zabit.html
este je mozne, ze to niekto zmazal nejak nedopatrenim, alebo ki fras, takze sa mozno netreba certit
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
jar88
Nandrolon
Kto pisal o podiele darovania 1/1, dedula???
Rodený klamár a prekrúcač sa v tebe zaprieť nedá.
--------------------------------
Keď raz píšeš o darovaní nehnuteľnosti a nie o darovaní časti nehnuteľnosti, tak sa tým myslí celá nehnuteľnosť. Co je psáno, to je dáno.
ty si na hlavu
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Aj tebe pekný deň.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Aha aki sikovnici. A ze vraj sa neda.....
http://www.sme.sk/c/7947324/ziaci-kt...o.html?ref=trz
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
fuu, neviem, kto šupol ten link o domácom násilíi, ale až ma zamrazilo. že mu tá krava nevylepila nazad
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
a ja nikomu nebránim povedať svoj názor.......a tak isto chcem mať možnosť povedať si svoje....
Vyberám z kontextu a vravím :

Detto
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
a čo i aj dušu dáš v tom boji divokom, Voľ nebyť ako byť otrokom mor ho
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bettylou
fuu, neviem, kto šupol ten link o domácom násilíi, ale až ma zamrazilo. že mu tá krava nevylepila nazad
juj no neviem aku mas fyzicku konstelaciu Ty a ako vyzera Tvoj spolubyvajuci, ale mne by mohla moja carnica vylepovat kolko by chcela
Vo vseobecnosti sa totiz zena ubranii chlapovi len velmi tazko. Nuz a nazvat ju kravou, zato ze sa nedokaze ubranit, hmmmm To si hadam len zartovala.
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

kopretinka
takže ešte raz ten môj link,kto si chce prečítať o vojnových fotografoch....aby ste sa nemuseli prehrabávať niekoľko strán dozadu.Tým pokrytcom,ktorým to vadilo,nahlásili to a vymazali,to nemôže vadiť,keďže sa tu nezobrazí žiadna fotka.
Keď sa nebudete pozerať na utrpenie,to ešte neznamená,že to neexistuje......aj ja s tým mám problém,ale predsa už tu máme demokraciu a ja nikomu nebránim povedať svoj názor.......a tak isto chcem mať možnosť povedať si svoje.

http://www.sme.sk/c/4397084/ked-foto...azu-zabit.html
Tých reportérov zomrelo za rok okolo 60.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dakujem a pozdravujem mínuskovača-nesúhlasníka....za nesúhlas za príspevok z dňa 7.7.2013 v téme "rady do domácnosti"...len tak dalej dobre som sa pobavila
5 2
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j
dakujem a pozdravujem mínuskovača-nesúhlasníka....za nesúhlas za príspevok z dňa 7.7.2013 v téme "rady do domácnosti"...len tak dalej dobre som sa pobavila
Lui, a máš ho tam! Ďalší... bolo Ti to treba?
1 3
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Oliwa
lujza.j
dakujem a pozdravujem mínuskovača-nesúhlasníka....za nesúhlas za príspevok z dňa 7.7.2013 v téme "rady do domácnosti"...len tak dalej dobre som sa pobavila
Lui, a máš ho tam! Ďalší... bolo Ti to treba?
oliw..nech si vykaká oko:.D
2 2
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

lujza.j
dakujem a pozdravujem mínuskovača-nesúhlasníka....za nesúhlas za príspevok z dňa 7.7.2013 v téme "rady do domácnosti"...len tak dalej dobre som sa pobavila
Ty koxo, to sa niekto hrabe v tak starej téme?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

korela
lujza.j
občas tu v určitej "fáze"prestávam čítať...
Lui, tak začni rozprávať.
Lui, keď ťa tu už vidím, zareagujem, kým sa to tu, nedajbože, nevyhrotí. Je fakt, že som ale čakala reakcie.
Vysvetlím. Keďže tu verejne sama vysvetľuješ svoj určitý "hendikep", ktorý dôverne poznám, nikdy nie je nič stratené. Neter ju má. Už niekoľko rokov dělá mluvčí. Nie nejakej extra známej firme, ale robí. Iba toľko na vysvetlenie k tomu k rozprávaniu. Ale veď aj Adela "kváka", a živí sa tým, ako sama vraví o sebe.
Prepáč.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Oliwa
lujza.j
dakujem a pozdravujem mínuskovača-nesúhlasníka....za nesúhlas za príspevok z dňa 7.7.2013 v téme "rady do domácnosti"...len tak dalej dobre som sa pobavila
Lui, a máš ho tam! Ďalší... bolo Ti to treba?
A mne sa ušlo tiež... Ale spomienka na sestričku v podaní Jany Hlaváčovej ten negativizmus s ľahkosťou prekryje...

2 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať