Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo IX

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t255293-co-sa-m...silo-viii.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

"fázu" som myslela...že ked už je tu taká tá až príliš "hara-vara"...tak prestávam čítať....že nemusím vedieť všetko
korela môj "hendikep" .....vždy si robím zo seba srandu "že ja neviem čítať...iba si pozerám obrázky".....už som velká....ale jednoduché to nebolo....
....kvákať nemám problém....ale....verejne by som ani nemukla....som maxi trémista
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Však na mikrofón jednému človeku, to nie je verejnosť, čo bojíš. Všetko je otázka cviku.
Viem, aké to bolo, priateľkine dieťa tri problémy, peklo počas celej školskej dochádzky, nebyť mňa, nemá mat. vysvedčenie vo vrecku.
2 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja rovnako...muky....ja mám mat.vysvedčenie 3x....
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

vlado 33

Nie, už som raz dostal na frak. Žiadne témy, žiadne odpovede. Iba sem tam poštekliť.

Nemal si sprosto písať



Súhlasím
1 1
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

kopretinka
takže ešte raz ten môj link,kto si chce prečítať o vojnových fotografoch....aby ste sa nemuseli prehrabávať niekoľko strán dozadu.Tým pokrytcom,ktorým to vadilo,nahlásili to a vymazali,to nemôže vadiť,keďže sa tu nezobrazí žiadna fotka.
Keď sa nebudete pozerať na utrpenie,to ešte neznamená,že to neexistuje......aj ja s tým mám problém,ale predsa už tu máme demokraciu a ja nikomu nebránim povedať svoj názor.......a tak isto chcem mať možnosť povedať si svoje.

http://www.sme.sk/c/434/ked-fotografie-dokazu-zabit.html
akože na Porade ?????????????????????



ale noooooooooooooooo
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

taiko
Taiko podla potreby maze len komentare uchylnym egocentrickym sociopatom a aj to len tie, ktore porusuju etiketu porady.

Kua



že si ty nejako blbo pochopil etiketu Porady
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

bettylou
a čo i aj dušu dáš v tom boji divokom, Voľ nebyť ako byť otrokom mor ho
Táto kombinácia sa mi obzvlášť páči
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

lacotinka
bettylou
a čo i aj dušu dáš v tom boji divokom, Voľ nebyť ako byť otrokom mor ho
Táto kombinácia sa mi obzvlášť páči
(veľké "V" po čiarke, to je proti tomu nyšt )
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

lujza.j
dakujem a pozdravujem mínuskovača-nesúhlasníka....za nesúhlas za príspevok z dňa 7.7.2013 v téme "rady do domácnosti"...len tak dalej dobre som sa pobavila
nebudeš ty nejaká spomalená, keď za 7.7. ďakuješ cca 4.8. ????????????


PS
a o tých rokoch ani nevravím (2013/2015 )
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lacotinka

(veľké "V" po čiarke, to je proti tomu nyšt )
Na slovenčinu tu máme trvalého "odborníka", vlastne " odborníčku"....
1 4
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

taiko
vlado 33
Nie, už som raz dostal na frak. Žiadne témy, žiadne odpovede. Iba sem tam poštekliť.
no vsak skus svoje odpovede, otazky a temy formulovat tak, aby si na frak nedostal
Prešla ma chuť
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lacotinka
lujza.j
dakujem a pozdravujem mínuskovača-nesúhlasníka....za nesúhlas za príspevok z dňa 7.7.2013 v téme "rady do domácnosti"...len tak dalej dobre som sa pobavila
nebudeš ty nejaká spomalená, keď za 7.7. ďakuješ cca 4.8. ????????????


PS
a o tých rokoch ani nevravím (2013/2015 )
Si to nepochopil? Niekto až teraz sa dostal k tomu starému príspevku a rúbol mínusku - nuž spomalený je mínuskovač (možno by mu v tom pomohlo nejaké preháňadlo, aby zrýchlil svoje tempo )
1 2
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

misoft
lacotinka
lujza.j
dakujem a pozdravujem mínuskovača-nesúhlasníka....za nesúhlas za príspevok z dňa 7.7.2013 v téme "rady do domácnosti"...len tak dalej dobre som sa pobavila
nebudeš ty nejaká spomalená, keď za 7.7. ďakuješ cca 4.8. ????????????


PS
a o tých rokoch ani nevravím (2013/2015 )
Si to nepochopil? Niekto až teraz sa dostal k tomu starému príspevku a rúbol mínusku - nuž spomalený je mínuskovač (možno by mu v tom pomohlo nejaké preháňadlo, aby zrýchlil svoje tempo )


jááááááááááááááááááj



(a ona je iba fajnovka ! )
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
taiko
lacotinka
kopretinka
Kým a z akého dôvodu bol vymazaný môj komentár???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!
Opýtaj sa Tajka
taiko komentar kopretinke nezmazal, dokonca mu predtym dal aj uzitocne. Neviem, kto zmazal, ale uz som obnovil.
Taiko podla potreby maze len komentare uchylnym egocentrickym sociopatom a aj to len tie, ktore porusuju etiketu porady.
Tai vysvetli po slovensky čo je "egocentrický sociopat". Niekto kto je zameraný na seba ale ďalej sa strácam. Nie sme všetci zbehlí v latine.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
taiko
kopretinka
takže ešte raz ten môj link,kto si chce prečítať o vojnových fotografoch....aby ste sa nemuseli prehrabávať niekoľko strán dozadu.Tým pokrytcom,ktorým to vadilo,nahlásili to a vymazali,to nemôže vadiť,keďže sa tu nezobrazí žiadna fotka.
Keď sa nebudete pozerať na utrpenie,to ešte neznamená,že to neexistuje......aj ja s tým mám problém,ale predsa už tu máme demokraciu a ja nikomu nebránim povedať svoj názor.......a tak isto chcem mať možnosť povedať si svoje.

http://www.sme.sk/c/4397084/ked-foto...azu-zabit.html
este je mozne, ze to niekto zmazal nejak nedopatrenim, alebo ki fras, takze sa mozno netreba certit
ako niekto?? šak také práva nemá každý člen porady
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
taiko
bettylou
fuu, neviem, kto šupol ten link o domácom násilíi, ale až ma zamrazilo. že mu tá krava nevylepila nazad
juj no neviem aku mas fyzicku konstelaciu Ty a ako vyzera Tvoj spolubyvajuci, ale mne by mohla moja carnica vylepovat kolko by chcela
Vo vseobecnosti sa totiz zena ubranii chlapovi len velmi tazko. Nuz a nazvat ju kravou, zato ze sa nedokaze ubranit, hmmmm To si hadam len zartovala.
že sa nedokáže, to je viac menej jasné, ale že sa ani nepokúsi, tak to je krava. existuje x možností. a o mňa sa neboj, odo mňa už iní kocúri fásli, aj ked mám len 60 kilov.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Tých reportérov zomrelo za rok okolo 60.[/QUOTE]
ked sa rúbe les tak lietajú triesky, to je hádam každému normálnemu človeku jasné
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
lujza.j
"fázu" som myslela...že ked už je tu taká tá až príliš "hara-vara"...tak prestávam čítať....že nemusím vedieť všetko
korela môj "hendikep" .....vždy si robím zo seba srandu "že ja neviem čítať...iba si pozerám obrázky".....už som velká....ale jednoduché to nebolo....
....kvákať nemám problém....ale....verejne by som ani nemukla....som maxi trémista
treba prekonať
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
lacotinka
lacotinka
bettylou
a čo i aj dušu dáš v tom boji divokom, Voľ nebyť ako byť otrokom mor ho
Táto kombinácia sa mi obzvlášť páči
(veľké "V" po čiarke, to je proti tomu nyšt )
som sa rozšúpla, aj pochopiť sa to dá
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
vlado 33
lujza.j
dakujem a pozdravujem mínuskovača-nesúhlasníka....za nesúhlas za príspevok z dňa 7.7.2013 v téme "rady do domácnosti"...len tak dalej dobre som sa pobavila
Ty koxo, to sa niekto hrabe v tak starej téme?
vlado 33
lujza.j
dakujem a pozdravujem mínuskovača-nesúhlasníka....za nesúhlas za príspevok z dňa 7.7.2013 v téme "rady do domácnosti"...len tak dalej dobre som sa pobavila
Ty koxo, to sa niekto hrabe v tak starej téme?
no, domácnosť sa tak chytro nemení, furt sa tam dačo nájde, ale tú mínusku nemám na svedomí, pokiaľ to nebola dáka blbosť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať