Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo IX

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t255293-co-sa-m...silo-viii.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Ing. Ľubomír Janoška
... to je zjednodušenie, ktoré nie je na nič dobré.
Brutál zjednodušené...výzkum o dvoch známych veciach.
Aká on line bojová hra? Akí spoluhráči, aká veková kategória, z ktorej krajiny boli bojovníci, aké vzdelanie mali hráči, čo bolo cieľom hry...atď ?


Ale keď sa to niekomu do karát hodí ?
Ovplyvní to daného jednotlivca ?
Silne pochybujem...ale čo už, nezmením.
To o čom píšu je holý fakt. Väčšina mužov, akože chlapov, to má v sebe zakorenené. Mne je doslova trápne to sledovať. Ale čo už narobíš? Je to dané našim spôsobom výchovy, ktorý si rodičia u chlapcov ani len neuvedomujú.
---------------------
Sú to len nevinné poznámky, ako napríklad, chlapci neplačú, chlap to vydrží a to je chlapská robota, nebuď baba a podobne.
Následky sú otrasné: babe by som nedal volant do ruky, no jasné baba za volantom, aha cica a podobne. Panuje tu všeobecne neúcta k ženám a k ich schopnostiam, ale poslať ich zarábať a živiť rodinu, to je už chlapské a normálne.
3 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
jar88
Ing. Ľubomír Janoška
korela
http://aktualne.atlas.sk/muzi-zakryv.../zaujimavosti/
Muži zakrývajú urážkami voči ženám vlastné zlyhanie, tvrdia vedci

Správanie slabších hráčov však potvrdilo tvrdenia, že svojou agresivitou zakrývajú svoje problémy. Ako vysvetlili výskumníci, cieľom nepriateľských komentárov mužov s nízkym postavením je dosiahnutie odchodu žien z ich priestoru a forma zakrytia vlastného slabého výkonu.
Je to jav popísaný už niekoľko desaťročí, volá sa to sociálna homosexualita. Nie je na to potrebný žiaden nový výskum. A nie je potrebné ani zovšeobecňovať systémom "Muži zakrývajú urážkami voči ženám vlastné zlyhanie", to je zjednodušenie, ktoré nie je na nič dobré.
Myslíš toto?
http://feminity.zoznam.sk/c/890271/p...-homosexualita
Sociálny homosexuál sa čo najviac času usiluje tráviť v mužskej spoločnosti. Preto na diagnostikovanie sociálnej homosexuality netreba špeciálny sexuologický prístroj na meranie zmien erekcie.
Možno ju zmerať na obyčajných náramkových hodinkách.
Zdroj: Peter Pišťanek pre Pravdu


Read more: http://feminity.zoznam.sk/c/890271/p...#ixzz3i1VDd7we
Áno aj. PP vždy vedel dobre poradiť.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ak chce mať doma muž skutočnú ženu, sám musí byť rytierom.
.
Najčastejšou otázkou (v rámci normy) sa ešte vždy syna pýtam, či nezabúda na kvety pre partnerku.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Dobrý dokument, ale komentár, sem tam dosť zveličuje danú nebezpečnosť. Ale fajn že sa aj naši vojaci pripojili k aliancii. Dali sme tým najavo, že s takým neľudským hnutím, ako je taliban nesúhlasíme.
Ale bojové jednotky to majú omnoho ťažšie a keby nebolo leteckých zásahov a podpory USA, bolo by to nemožné.

Hlavne ak si uvedomíme, že talibanci sa skrývajú medzi civilným obyvateľstvom.
Dokument je dokument...a zlý komentár je zlý komentár.
Jedno s druhým dá výsledok o nulovej výpovednej hodnote.
Osobne som ani nedopozeral do konca...začul som hlasy "komentátorov" z Tv GRC a všetko bolo okamžite jasné.

Zvyšok o bojových akciách nemá význam rozprávať...pre laikov je to španielska dedina, niečo podobné, ako pre mňa účtovníctvo.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Sú to len nevinné poznámky, ako napríklad, chlapci neplačú, chlap to vydrží a to je chlapská robota, nebuď baba a podobne.
Následky sú otrasné: babe by som nedal volant do ruky, no jasné baba za volantom, aha cica a podobne. Panuje tu všeobecne neúcta k ženám a k ich schopnostiam, ale poslať ich zarábať a živiť rodinu, to je už chlapské a normálne.
Kto ako, kedy ako, komu ako...myslím na tie poznámky.

Ženy a zamestnanie nemá význam rozoberať...teda na Slovensku.
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

korela
Ak chce mať doma muž skutočnú ženu, sám musí byť rytierom.
.
Najčastejšou otázkou (v rámci normy) sa ešte vždy syna pýtam, či nezabúda na kvety pre partnerku.


Takými "korektnosťami" to začína

lebo normálne má syn

kamarátku

priateľku

snúbenku

ženu (akože manželku)



a až neskôr

ohrievačku

sb
stíhačku

a pod
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
jar88
misoft
Toto je správny link ... trochu si to pospájala...
Dobrý dokument, ale komentár, sem tam dosť zveličuje danú nebezpečnosť. Ale fajn že sa aj naši vojaci pripojili k aliancii. Dali sme tým najavo, že s takým neľudským hnutím, ako je taliban nesúhlasíme.
Ale bojové jednotky to majú omnoho ťažšie a keby nebolo leteckých zásahov a podpory USA, bolo by to nemožné.

Hlavne ak si uvedomíme, že talibanci sa skrývajú medzi civilným obyvateľstvom.
nepravda, využitá krajina na bojové hry
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
jar88
buchač
Ing. Ľubomír Janoška
... to je zjednodušenie, ktoré nie je na nič dobré.
Brutál zjednodušené...výzkum o dvoch známych veciach.
Aká on line bojová hra? Akí spoluhráči, aká veková kategória, z ktorej krajiny boli bojovníci, aké vzdelanie mali hráči, čo bolo cieľom hry...atď ?


Ale keď sa to niekomu do karát hodí ?
Ovplyvní to daného jednotlivca ?
Silne pochybujem...ale čo už, nezmením.
To o čom píšu je holý fakt. Väčšina mužov, akože chlapov, to má v sebe zakorenené. Mne je doslova trápne to sledovať. Ale čo už narobíš? Je to dané našim spôsobom výchovy, ktorý si rodičia u chlapcov ani len neuvedomujú.
---------------------
Sú to len nevinné poznámky, ako napríklad, chlapci neplačú, chlap to vydrží a to je chlapská robota, nebuď baba a podobne.
Následky sú otrasné: babe by som nedal volant do ruky, no jasné baba za volantom, aha cica a podobne. Panuje tu všeobecne neúcta k ženám a k ich schopnostiam, ale poslať ich zarábať a živiť rodinu, to je už chlapské a normálne.
stočený svet , aľe sila
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
korela
Ak chce mať doma muž skutočnú ženu, sám musí byť rytierom.
.
Najčastejšou otázkou (v rámci normy) sa ešte vždy syna pýtam, či nezabúda na kvety pre partnerku.
kvety sú najkrajšie na lúke a ne z jordánu
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Hneď by som ti jedno foto poslala, ale niekto začne ešte vyhľadávať jeho zdroj, a nemuselo by to najlepšie dopadnúť. Nič v zlom. Dnes strácame súkromie.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bettylou
jar88
misoft
Toto je správny link ... trochu si to pospájala...
Ale bojové jednotky to majú omnoho ťažšie a keby nebolo leteckých zásahov a podpory USA, bolo by to nemožné.

Hlavne ak si uvedomíme, že talibanci sa skrývajú medzi civilným obyvateľstvom.
nepravda, využitá krajina na bojové hry
A k tomu si ako dospela?
A ópium bude kedy len výmysel a hra na narkomanov? Zrejme raz dospejeme aj k názoru, že heroín im niekto podsrčil, že by amíci?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bettylou. Presne tak, a riadne tu partnerku v tych kvetoch .... akurat je skoda, ze dnes ma uz kazdy mobil s min. 10 mpx fotakom a kamera bez kvalitneho nocneho videnia uz neexistuje... Takze akurat sa nasprejovat repelentom a ist do prirody. Trocju pochodit a potom sa osprchovat a poobzerat po sebe a partnerke po kliestoch.
Ja tu na kysuciach sa s kliestami stretavam neustale... Raz sme isli so zenou este slobodni stanovat a ako sme isli asi 2 km na miesto a niesol som vak, o ktory "bimbala" trava na luke.
Potom som pozrel zospodu na kremovy vak a bolo to ako posypane makom. Stovky kusov malilinkych kliestikov.
Na druhy den som zene z kolena odstranil 4 ks. Ale boli neskodne, lebo to boli uplne mladatka a este nenapite.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
buchač
Ing. Ľubomír Janoška
... to je zjednodušenie, ktoré nie je na nič dobré.
Brutál zjednodušené...výzkum o dvoch známych veciach.
Aká on line bojová hra? Akí spoluhráči, aká veková kategória, z ktorej krajiny boli bojovníci, aké vzdelanie mali hráči, čo bolo cieľom hry...atď ?


Ale keď sa to niekomu do karát hodí ?
Ovplyvní to daného jednotlivca ?
Silne pochybujem...ale čo už, nezmením.
To o čom píšu je holý fakt. Väčšina mužov, akože chlapov, to má v sebe zakorenené. Mne je doslova trápne to sledovať. Ale čo už narobíš? Je to dané našim spôsobom výchovy, ktorý si rodičia u chlapcov ani len neuvedomujú.
---------------------
Sú to len nevinné poznámky, ako napríklad, chlapci neplačú, chlap to vydrží a to je chlapská robota, nebuď baba a podobne.
Následky sú otrasné: babe by som nedal volant do ruky, no jasné baba za volantom, aha cica a podobne. Panuje tu všeobecne neúcta k ženám a k ich schopnostiam, ale poslať ich zarábať a živiť rodinu, to je už chlapské a normálne.
pekná je idylka žena s fúrikom, žena s kosou, alebo žena pri nahadzovaní hnoja
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lacotinka
korela
Ak chce mať doma muž skutočnú ženu, sám musí byť rytierom.
.
Najčastejšou otázkou (v rámci normy) sa ešte vždy syna pýtam, či nezabúda na kvety pre partnerku.


Takými "korektnosťami" to začína

lebo normálne má syn

kamarátku

priateľku

snúbenku

ženu (akože manželku)



a až neskôr

ohrievačku

sb
stíhačku

a pod
Vždy lepšie byť bezdetný so svojou partnerkou, ako mať deti s priateľkou. Hlavne keď deti drží matka za ruky a predstavuje svojho darcu spermií pred deťmi ako priateľa. Nie manžela, t.j. ocka. A ešte sa pritom pýri, zažila som.
Tomu zasa ja vravím poriadny guláš.
Priateľstvo = partnerstvo ??? To snáď nie.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja keď počujem to slovo "priateľ", tak sa mi nožík v kapse otvára.
Však poviem normálne frajer a hotovo.
Teraz je to moderné, lebo žena má aj 3 priateľov.... Ale povedať že troch frajerov to už zaváňa štetkovinou....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Vždy lepšie byť bezdetný so svojou partnerkou, ako mať deti s priateľkou. Hlavne keď deti drží matka za ruky a predstavuje svojho darcu spermií pred deťmi ako priateľa. Nie manžela, t.j. ocka. A ešte sa pritom pýri, zažila som.
Tomu zasa ja vravím poriadny guláš.
Priateľstvo = partnerstvo ??? To snáď nie.
Ono záleží od uvedených výrazov, že ako sú myslené.
Partner, priateľ, manžel....
Ale v podstate nesúhlasím.

Nandrolon
Ja keď počujem to slovo "priateľ", tak sa mi nožík v kapse otvára.
Však poviem normálne frajer a hotovo.
Teraz je to moderné, lebo žena má aj 3 priateľov.... Ale povedať že troch frajerov to už zaváňa štetkovinou....
Hm...priateľ, frajer...ono je to aj rozdiel, ale ide o rôzne súvislosti v spojení so vzťahom.
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

korela
lacotinka
korela
.
Najčastejšou otázkou (v rámci normy) sa ešte vždy syna pýtam, či nezabúda na kvety pre partnerku.
Takými "korektnosťami" to začína

lebo normálne má syn
kamarátku
priateľku
snúbenku

ženu (akože manželku)


(čo s tebou ak si pri synovi nepochopila kvalitatívny rozdiel )

( partner mi pripadá síce korektné, ale také NEOSOBNÉ / priemyselné - - ako keby si ju/ho dovliekol z požičovne na skúšku )


Vždy lepšie byť bezdetný so svojou partnerkou, ako mať deti s priateľkou.


A sofort by bolo po probléme s preľudňovaním Zeme
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchač, práveže ma vytáča keď sa použije slovo "priateľka" na normálnu regulérnu frajerku s ktorou sa trtká, býva, žije a tak ďalej :-)))))
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Buchač, práveže ma vytáča keď sa použije slovo "priateľka" na normálnu regulérnu frajerku s ktorou sa trtká, býva, žije a tak ďalej :-)))))
minule sme presne toto rozoberali na chate. Mne sa priatel, priatelka tiez zda divne. Ja som vtedy hlasoval; za spolubyvajucu a spolusalasnicu . Ale asi najrozumnejsia je partnerka
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Buchač, práveže ma vytáča keď sa použije slovo "priateľka" na normálnu regulérnu frajerku s ktorou sa trtká, býva, žije a tak ďalej :-)))))
Vysvetlím nasledovné ...teda MOJ pohľad.

Nandrolon
Ja keď počujem to slovo "priateľ", tak sa mi nožík v kapse otvára.
Však poviem normálne frajer a hotovo.
Teraz je to moderné, lebo žena má aj 3 priateľov.... Ale povedať že troch frajerov to už zaváňa štetkovinou....
Hm...priateľ, frajer...ono je to aj rozdiel, ale ide o rôzne súvislosti v spojení so vzťahom.

Tie vzťahy sú v zmysle ... " Kamarátov mám veľa, priateľov spočítam na prstoch jednej ruky." ...Frajer je (aj) niečo iné...viď slang.
Ale dá sa to akceptovať...frajer a či priateľ v určitom zmysle slova je jedno a to isté.
Partner to ale istí.

buchač
korela
Vždy lepšie byť bezdetný so svojou partnerkou, ako mať deti s priateľkou. Hlavne keď deti drží matka za ruky a predstavuje svojho darcu spermií pred deťmi ako priateľa. Nie manžela, t.j. ocka. A ešte sa pritom pýri, zažila som.
Tomu zasa ja vravím poriadny guláš.
Priateľstvo = partnerstvo ??? To snáď nie.
Ono záleží od uvedených výrazov, že ako sú myslené.
Partner, priateľ, manžel....
Ale v podstate nesúhlasím.
Vyhranený názor...tie mám síce aj ja, ale nie v takejto súvislosti.
Myslím si, že z dobrého priateľa/ocka sa vždy môže stať dobrý partner/manžel/ocko...na to stačí len ten papier, matrika alebo fara, to je jedno.
Bezdetní partneri = manželia sa tiež môžu realizovať...zmenia ten stav bezdetnosti na stav adoptovací...detí v detských domovoch je habadej. Ale málokto riskuje získanie cudzích (čítaj cigánskych) génov do svojej rodiny.
-------------------------------
Korela, hm...zažila ? Len by som sa aj opýtal, že v akej súvislosti to bolo...v rodine, u nejakých známych a či na ulici ?
Ja som tiež zažil...dokonca v mojej rodine. Dcéra žila v bezdetnom partnerstve/priateľstve roky...potom prišla vnučka. Neskôr svadba.
Pohoda, klídek, tabáček...robia nám radosť.
Adopcia ??? Aj tú som zažil...dokonca v mojej rodine. Mám tzv. adoptovaného syna, ktorého sme vzali s manželkou pod svoje krídla, keď skončil školu. Už je dávno ženatý a jeho deti v menšom veku vraveli mojej 1/2 babka...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať