Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo IX

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t255293-co-sa-m...silo-viii.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Téma je uzavretá.
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

lujza.j
Mam 21 rocne funguce partnerstvo....
Lebo je skoro furt preč
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Peggynka
lujza.j
Mam 21 rocne funguce partnerstvo....
Lui a napadlo ťa niekedy,že ak je napr. byt tvoj a niečo sa ti (nedajbože) stane,kde pôjde partner?A ak je byt jeho,čo bude s tebou? Partnerstvo funguje,kým nie je treba riešiť takéto situácie.


Logicky :



k inej partnerke s bytom
(ak teda uvažujem logicky, že nezostane bývať s mladou Luííííííí )
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
korela
Hneď by som ti jedno foto poslala, ale niekto začne ešte vyhľadávať jeho zdroj, a nemuselo by to najlepšie dopadnúť. Nič v zlom. Dnes strácame súkromie.
možeš o to nič
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

jar88
[
Oni si totiž môžu každý svoj záväzok, ktorý so vzťahom prirodzene vzniká predebatovať, dohodnúť sa na ňom a pri plnom vedomí ho dať aj na papier, ako platnú zmluvu. Pritom tých zmlúv môže byť koľko len uznajú za potrebné. Tým ....


... dostanú lesy riadne po hube
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar - samozrejme, že aj manžel musí, s kým by potom tá žena "zila"? sama so sebou, však by ju ruky boleli, a na výlety s deťmi by musela chodiť sama :-))))))))))))))

O zlatokopkách som vôbec neuvažoval, lebo to je každému hneď jasné na prvý pohľad a netreba to nijako analyzovať....
Ak je niekto starý a má pri sebe o 40 rokov mladšiu /jeden nemenovaný riaditeľ jednej nemenovanej veľkej firmy/ tak je jasné že v tomto prípade ide o ťažbu zlata :-))
Ale áno, tí starí plešouni, ktorých sa to týka budú 100 x opakovať lož, že tam ide o skutočnú lásku a dúfať, že sa to stane pravdou, lenže sú akurát tak na smiech... preto zlatokopky som vôbec nepojal do svojho predchádzajúceho príspevku...
lacotinka - ale ani manželia sa po rozchode NEMUSIA súdiť o deti.
rovnako sa môžu o ne súdiť exmanželia ako expriatelia /čudné slovo/.
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
jar88
bettylou
jar88
misoft
Toto je správny link ... trochu si to pospájala...
Ale bojové jednotky to majú omnoho ťažšie a keby nebolo leteckých zásahov a podpory USA, bolo by to nemožné.

Hlavne ak si uvedomíme, že talibanci sa skrývajú medzi civilným obyvateľstvom.
nepravda, využitá krajina na bojové hry
A k tomu si ako dospela?
A ópium bude kedy len výmysel a hra na narkomanov? Zrejme raz dospejeme aj k názoru, že heroín im niekto podsrčil, že by amíci?
mám oči, a ten mak sa mohol jesť
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Nandrolon
V harmonickom a 100% fungujúcom manželstve sa nikdy nerieši samotné manželstvo.
To riešia iba tí, ktorí sú "priatelia" a upokojujú sa, že je to vlastne lepšie :-)))))))))))))))))))
Manželka musí byť dobrá kamarátka, milenka, matka dieťaťa a hlavne priateľka pre spoločné aktivity. Potom je všetko O.K.
ale ako vieme 100% je len konečná hranica, ktorá je vlastne fiktívna. Podstata je sa k tým 100% čo najviac priblížiť.
Vydýšššš

A moja zaboha nechce hrať Travian
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Jar... poctivých manželstiev......
Ak píšeme stále o slovensku, tak môžem s určitosťou povedať, že väčší počet bude fungujúcich manželstiev ako fungujúcich partnerstiev. Ale píšem o roku 2015, v roku 2055 to môže byť obrátene, nakoľko sobáše už budú uzatvárať iba ich skalní fanúšikovia.
Podľa čoho si žena vyberá frajerov, to neviem, lebo nie som žena a ani tú skúsenosť sme ešte v rodine nemali. Musím sa spýtať ženy, ale dúfam, že väčšinu z toho bude mať ja :-))
Ale čisto hypoteticky, panička /má dosť peňazí, takže peniaze nie, je zabezpečená tak majetok nie, má manžela, tak druhého nepotrebuje/...
Vychádza mi jedine podľa veku a veľkosti vtáka. No, tak to môžem byť zatiaľ ešte niekoľko rokov kľudný :-)
- ešte som zabudol výzor, ale to beriem ako samozrejmosť u každého človeka že sa o seba stará...
Zas od veci?
Nepýtal som sa na pomer fungujúcich manželstiev a partnerstiev.
Jasne som sa pýtal na pomer fungujúcich a nefungujúcich manželstiev. To znamená šťastných a nešťastných.
Bolo tu niekde napísané, že 50% manželstiev sa rozvádza, ale to nemusí automaticky znamenať že len 50% manželstiev vydrží. Zrejme ich bude viac, ako tých rozvedených, lebo niekto sa rozvedie aj viac, ako raz.
No a ak nám zostane aj 60% nerozvedených tak určite nebudeš tvrdiť, že tam nie sú manželstvá fungujúce zotrvačnosťou, ekonomickou závislosťou a podobne. V nich žijú ľudia niekedy horšie, ako v base a nevidia žiadnu budúcnosť. No a v tom prostredí žijú aj dospievajúce deti.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
nám a k ich schopnostiam, ale poslať ich zarábať a živiť rodinu, to je už chlapské a normálne.[/QUOTE]
pekná je idylka žena s fúrikom, žena s kosou, alebo žena pri nahadzovaní hnoja[/QUOTE]
a žena v auparku....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
Nandrolon
Taiko, väčšina ľudí sa nerozchádza v dobrom, to sú skôr svetlé výnimky. Vidím to aj vo svojom okolí.
Z dobráka od kosti sa stane šmahom ruky "sviňa" ktorá nenechá naviac ani cent. Ani sa nečudujem, ak mu ženu kefoval niekto druhý, tak nech sa stará on, či???
Ty si fakt jeliman, ako Ty mas hned vo vsetkom jasno
Akoto, ze Ta nenapadlo , ze mimo Tvojho sveta ziju aj ini ludia? Okrem toho hadam vezmeme do uvahy aj ine dovody rozvodov, okrem nevery
Pre neho je sobášny list vlastne len vlastnícky list na ženu, či dekrét a výhradné právo na sexuálne uspokojovanie.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
edzi civilným obyvateľstvom.[/QUOTE]
nepravda, využitá krajina na bojové hry[/QUOTE]
A k tomu si ako dospela?
A ópium bude kedy len výmysel a hra na narkomanov? Zrejme raz dospejeme aj k názoru, že heroín im niekto podsrčil, že by amíci?[/QUOTE
keby že mám poriadnu republiku, ta ma drogy nezaujímajú ked sa pototo... myslím to všeobecne. židácke banky tu ešče sú pre tých ktorí nemajú dosť. a ma teraz omínuskuj. jee.m ti na to
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

jar88
Nandrolon
V harmonickom a 100% fungujúcom manželstve sa nikdy nerieši samotné manželstvo.
To riešia iba tí, ktorí sú "priatelia" a upokojujú sa, že je to vlastne lepšie :-)))))))))))))))))))
Manželka musí byť dobrá kamarátka, milenka, matka dieťaťa a hlavne priateľka pre spoločné aktivity. Potom je všetko O.K.
ale ako vieme 100% je len konečná hranica, ktorá je vlastne fiktívna. Podstata je sa k tým 100% čo najviac priblížiť.
A manžel?
Ten tiež musí? Č nemusí?


Ti šiši ??

Manžel predsa nemôže byť kamarátkou , tobôž matkou !!!!!!!!!
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lacotinka, som sa nasmial, díky :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))
a dal som ti plus
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Nandrolon
expriatelia /čudné slovo/.
Aj polla mňa je o pár % krajšie : Sexpriatelia
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

lacotinka
Nandrolon
Taiko - napíš mi teraz ty výhody vzťahu s dieťaťom, kde rodičia ne sú zosobášení...
Nemusia sa súdiť o styku s dieťaťom
Len v prípade, ak sa dohodnú a dohodu aj dodržiavajú.
Jedná sa o styk dieťaťa s rodičom, nie s ex-manželom (ex-manželkou)
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Nandrolon
lacotinka, som sa nasmial, díky :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))
a dal som ti plus

OK



Prežil som aj horšie
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

lacotinka
jar88
Nandrolon
V harmonickom a 100% fungujúcom manželstve sa nikdy nerieši samotné manželstvo.
To riešia iba tí, ktorí sú "priatelia" a upokojujú sa, že je to vlastne lepšie :-)))))))))))))))))))
Manželka musí byť dobrá kamarátka, milenka, matka dieťaťa a hlavne priateľka pre spoločné aktivity. Potom je všetko O.K.
ale ako vieme 100% je len konečná hranica, ktorá je vlastne fiktívna. Podstata je sa k tým 100% čo najviac priblížiť.
A manžel?
Ten tiež musí? Č nemusí?


Ti šiši ??

Manžel predsa nemôže byť kamarátkou , tobôž matkou !!!!!!!!!
Dokonca ani slúžkou.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
neadoptuje si ma dakto.? čertica ja vyšitá, ale šerco mam
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

jar88
lacotinka
Nandrolon
Taiko - napíš mi teraz ty výhody vzťahu s dieťaťom, kde rodičia ne sú zosobášení...
Nemusia sa súdiť o styku s dieťaťom
Len v prípade, ak sa dohodnú a dohodu aj dodržiavajú.
Jedná sa o styk dieťaťa s rodičom, nie s ex-manželom (ex-manželkou)
to najsamprv mosí byt v ronnom liste
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

bettylou
neadoptuje si ma dakto.? čertica ja vyšitá, ale šerco mam
bez šelestov ?????
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať