Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo IX

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t255293-co-sa-m...silo-viii.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Téma je uzavretá.
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
buchač
Peggynka
korela
Toto ste videli? Už bola niekedy taká situácia? Iba neviem, čo majú znamenať tie normálne teploty v tých dvoch okresoch.
http://www.shmu.sk/sk/?page=987&id=&d=2&jav=&roll=
Neverím...na inom dávajú,že u nás 30°C a len v piatok a sobotu 31-32°C.Tak či tak,sedím doma
Jak neveríš ? Čo neveríš ? Ty neveríš ? Je toto možné ???
....kua,kua...si si veľa dovolila ...že nesúhlasiť s TOPkou...
Nech sa to už viac neopakuje !
Mám dôveryhodnejšie zdroje Títo robia paniku Dajú výstrahu na 35°C a v grafickom prehľade po dňoch je 28°C.Pravá ruka nevie,čo robí ľavá
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peggynka
buchač
Peggynka
korela
Toto ste videli? Už bola niekedy taká situácia? Iba neviem, čo majú znamenať tie normálne teploty v tých dvoch okresoch.
http://www.shmu.sk/sk/?page=987&id=&d=2&jav=&roll=
Neverím...na inom dávajú,že u nás 30°C a len v piatok a sobotu 31-32°C.Tak či tak,sedím doma
Jak neveríš ? Čo neveríš ? Ty neveríš ? Je toto možné ???
....kua,kua...si si veľa dovolila ...že nesúhlasiť s TOPkou...
Nech sa to už viac neopakuje !
Mám dôveryhodnejšie zdroje Títo robia paniku Dajú výstrahu na 35°C a v grafickom prehľade po dňoch je 28°C.Pravá ruka nevie,čo robí ľavá
Tomu by sa dalo s určitou nadsádzkou povedať aj inak...že konšpirácie...
1 2
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Kukni si yr.no alebo windyty.com
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peggynka
Kukni si yr.no alebo windyty.com
Peggýýýýýý....
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
buchač
Peggynka
Kukni si yr.no alebo windyty.com
Peggýýýýýý....
Čo skučíš?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mailom som dostala link http://meteoinfo.sk/clanok/51530-cak...rovani-r.-1871, je tam aj vysvetlenie tohoto stavu. Neviem, či to vydržím, ale som sa nejako duševne nastavila na dlhodobé horúčavy, s dvojdňovou prestávkou okolo 17.8. Rada by som bola kdesi na Liptove, či pod Tatrami. Tam aj to teplo inak pôsobí. Podľa vás, ktorý zdroj okrem Nórov je dôveryhodný? Alebo inak, ktorý je dôveryhodnejší? SHMÚ zatiaľ u nás približne odhadol, ale Nóri sú presnejší.
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Kvaka
Mailom som dostala link http://meteoinfo.sk/clanok/51530-cak...rovani-r.-1871, je tam aj vysvetlenie tohoto stavu. Neviem, či to vydržím, ale som sa nejako duševne nastavila na dlhodobé horúčavy, s dvojdňovou prestávkou okolo 17.8. Rada by som bola kdesi na Liptove, či pod Tatrami. Tam aj to teplo inak pôsobí. Podľa vás, ktorý zdroj okrem Nórov je dôveryhodný? Alebo inak, ktorý je dôveryhodnejší? SHMÚ zatiaľ u nás približne odhadol, ale Nóri sú presnejší.
Mám skúsenosť,že aj sme/počasie je presnejší
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Kvaka
Mailom som dostala link http://meteoinfo.sk/clanok/51530-cak...rovani-r.-1871, je tam aj vysvetlenie tohoto stavu. Neviem, či to vydržím, ale som sa nejako duševne nastavila na dlhodobé horúčavy, s dvojdňovou prestávkou okolo 17.8. Rada by som bola kdesi na Liptove, či pod Tatrami. Tam aj to teplo inak pôsobí. Podľa vás, ktorý zdroj okrem Nórov je dôveryhodný? Alebo inak, ktorý je dôveryhodnejší? SHMÚ zatiaľ u nás približne odhadol, ale Nóri sú presnejší.
no uz sa maticka zem ide asi s nami vysporiadat
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Áno, aj ja mám na lište hore počasie.sme.sk, mám nastavené tri stanice na moju dedinu, SHMÚ, Nórov a SME, takže porovnávam. SHMÚ ukáže na dnes 33, SME 34 a Nóri 35, čo je trochu menej, ako bolo včera. Ale podľa aktuálnej, 32, viem, že bude viac.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Najpresnejšie počasie v SR, jednoznačne http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_num_mgram#tab
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tiez som sa tak dajako nastavila na tie hice....aj ked....vcera sa mi uz ani hubu nechcelo doma otvarat....som bola taka mlkva....som si dnes do roboty zobrala vejar....ze rucna klima
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

lujza.j
Tiez som sa tak dajako nastavila na tie hice....aj ked....vcera sa mi uz ani hubu nechcelo doma otvarat....som bola taka mlkva....som si dnes do roboty zobrala vejar....ze rucna klima
lui, ty stíhaš aj pracovať, aj písať a ešte aj ovievať sa.....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Vejár je výborný. Okrem toho, že ju ochladí, vysuší pokožku. Používam. Aj v noci na balkóne.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mila123
lujza.j
Tiez som sa tak dajako nastavila na tie hice....aj ked....vcera sa mi uz ani hubu nechcelo doma otvarat....som bola taka mlkva....som si dnes do roboty zobrala vejar....ze rucna klima
lui, ty stíhaš aj pracovať, aj písať a ešte aj ovievať sa.....
Stiham šeckó....teraz klidek....takze ano.....klima pokazena...uz vyse mesiaca.....musim sa dajako schladit...ja nie v kancliku s ventilatorom...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

lujza.j
Mila123
lujza.j
Tiez som sa tak dajako nastavila na tie hice....aj ked....vcera sa mi uz ani hubu nechcelo doma otvarat....som bola taka mlkva....som si dnes do roboty zobrala vejar....ze rucna klima
lui, ty stíhaš aj pracovať, aj písať a ešte aj ovievať sa.....
Stiham šeckó....teraz klidek....takze ano.....klima pokazena...uz vyse mesiaca.....musim sa dajako schladit...ja nie v kancliku s ventilatorom...
náhodou....ráno u nás v kacli, s 2 poovorenými vetračkami bolo 27,6 °C ráno a ani mäsožravá kvetina to nevydržala, zvädla....... teraz je iba o 1 °C viac
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.....ventiloš nehrozi.....nevadi...aj horsie veci su
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Používať vejár som naposledy videla v chorvátskom kostole.
1 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

Kvaka
Mailom som dostala link http://meteoinfo.sk/clanok/51530-cak...rovani-r.-1871, je tam aj vysvetlenie tohoto stavu. Neviem, či to vydržím, ale som sa nejako duševne nastavila na dlhodobé horúčavy, s dvojdňovou prestávkou okolo 17.8. Rada by som bola kdesi na Liptove, či pod Tatrami. Tam aj to teplo inak pôsobí. Podľa vás, ktorý zdroj okrem Nórov je dôveryhodný? Alebo inak, ktorý je dôveryhodnejší? SHMÚ zatiaľ u nás približne odhadol, ale Nóri sú presnejší.
No Anka u nás na Liptove je síce chladnejšie a od lesa fúka svieži vzduch , ale na takéto horúčavy nie sme zvyknutí a tak je nám tiež teplo. V dome síce mám len okolo 22 až 23°C a dcére , ktorá je z Bratislavy naučená na vyššie teploty bolo cez víkend zima a chodila po dome vo svetri a teplých ponožkách
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Tých 22 mávame doma v zime, keď sa kúri, takže sa nečudujem ponožkám a svetru. My máme v izbe teraz 28, z chodby ženie ventilátor chladnejší klimatizovaný vzduch z kuchyne, kde je cca 26, viac nechladíme. Utópia: Mali by nám dať všetkým elektrárne zľavu na spotrebu elektriny, však ventilátory fúkajú asi všade, rovnako aj vodári na vodu, sprchujeme sa niekoľkokrát denne, ale ľudia šetria, keď na takúto vysokú spotrebu nemajú, potom aj kolabujú. Vodu v meste rozdávajú, ulice polievajú, mali by prispieť aj na akýsi štandard, zabezpečujúci prežitie tohoto pekla. Vonku už 36.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ze vraj socialne balicky,no pri tej valorizacii dochodkov o smiesnych 1,5 eur /0,5% priemerneho doch./ a pri pridavkoch,prispevkoch detto a pri jeho destrukcii a tuneovani spolocnosti sebe moze tie balicky strcit-potrebujeme premiera a nie kuriera
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať