Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo IX

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t255293-co-sa-m...silo-viii.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Usporiadat
Téma je uzavretá.
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
Nuž - dnes ráno tu u nás pravé božie dopustenie. Lejak, ako keby niekto sprchu naplno pustil, vetrisko riadne - rýchlosť vetra cca 60-80km/h v nárazoch i viac.
A SHMÚ pre nás hlási že vraj poloblačno!
Oni tak hlásia počasie, jak ked my še opijeme
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

bettylou
misoft
Nuž - dnes ráno tu u nás pravé božie dopustenie. Lejak, ako keby niekto sprchu naplno pustil, vetrisko riadne - rýchlosť vetra cca 60-80km/h v nárazoch i viac.
A SHMÚ pre nás hlási že vraj poloblačno!
Oni tak hlásia počasie, jak ked my še opijeme
a ešte zato berú lóve
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mária27
to je "slušné" na automobilovú veľmoc
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Ja to tomu chlapovi zo srdca prajem, aby sa z toho zapadákova dostal.
Hurááááá všetci do Blavy a jej okolia.
Ani netušíš, akú pravdu si napísal.
V súčasnosti 2/3 bytov kupujú mimomestkí (došelci za prácou) a 1/3 domáci (z toho je, ktovie, pôvodom "domácich"). Takto pekne s vrodeným citom pre svoje mesto si ho rozvíjame a budujeme podľa vlastných potrieb a predstáv.
Nehovoriac o zákone o stavebnej polícii, porevolučnej anarchii v urbanizme, dodržiavaní územných plánov a pod. Jeden veľký hnus.
Nájdi si grafy, ako v tomto roku stúpli v BA ceny bytov a komu sa Bratislavčania môžu za to poďakovať. Veď hypotéky tie ceny unesú. A nezabudni porovnať ceny bytov s inými mestami, aby si konečne pochopil, akú vysokú životnú úroveň si Bratislavčania užívajú. Aj s dopravou, a inými položkami.
V tej 1/3 sú ľudia, ktorí vkladajú peniaze do bezpečia. Niekto do tunajších bytov miesto do banky, iní na prenájom, niekto pre deti.
Tí lepšie informovaní si kupujú byty mimo územia, kde je väčšia istota.
Naposledy upravil korela : 31.05.15 at 23:37
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
trisestri
No a toto nám chce EÚ povinne nasáčkovať sem.
Prdlajs!
I keď R.F. ako politika nem toto - ale v tom, aby sme týchto (viď video) tu nedostali - PODPORUJEM. Nie som rasista, mne by nevadili ako ľudia, ale ako zvery (opäť video) - nech idú do džungle.....
Austrália sa správa svojprávne.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

http://www.youreporter.it/video_Inci...deo_ingrandito
http://www.meteoweb.eu/video-gallery/
Drammatico incidente aereo ad Alba Adriatica durante l'Air Show: un morto 31/05/2015
Naposledy upravil korela : 01.06.15 at 02:34
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

alaya1


Lujza, dala by som to pozriet niekomu, kto sa v tom vyzna, lebo my mame byt 86m2 a zalohy isli 180 eur, preplatok ovela vyssi ako mas tya to

my kurime, aj sa kupeme vo vani denne.

Vo FO mame aj uver z FRB


A takáto tu občas kecá o psychológii



šak keby si toto vytlačila na papier a dala zožrať krave , tak z toho zdochne
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Mária27
ešte jenno €

a máme "diabolský" zárobok = 666
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lacotinka
alaya1

Lujza, dala by som to pozriet niekomu, kto sa v tom vyzna, lebo my mame byt 86m2 a zalohy isli 180 eur, preplatok ovela vyssi ako mas tya to

my kurime, aj sa kupeme vo vani denne.

Vo FO mame aj uver z FRB
A takáto tu občas kecá o psychológii

šak keby si toto vytlačila na papier a dala zožrať krave , tak z toho zdochne
Mňa táto "informácia" už hneď zarazila...ale dal som si Xanax a Diazepan, hneď mi bolo lepšie...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
buchač
korela
Ja to tomu chlapovi zo srdca prajem, aby sa z toho zapadákova dostal.
Hurááááá všetci do Blavy a jej okolia.
Ani netušíš, akú pravdu si napísal.
...
Jeden veľký hnus.
Ja vždy len pravdu....
Je to jeden veľký hnus, čo sa tej Blavy týka...viacmenej alebo hlavne tých skutočností, ktoré mám na mysli ja na rozdiel od Teba.
Urbanizmus Blavy nejak neriešim...bol som tam nie raz...nebolo na čo, niet sa na čo a ani sa nebude v dohľadnej na čo pozerať.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lacotinka
alaya1


Lujza, dala by som to pozriet niekomu, kto sa v tom vyzna, lebo my mame byt 86m2 a zalohy isli 180 eur, preplatok ovela vyssi ako mas tya to

my kurime, aj sa kupeme vo vani denne.

Vo FO mame aj uver z FRB


A takáto tu občas kecá o psychológii



šak keby si toto vytlačila na papier a dala zožrať krave , tak z toho zdochne

Karas fakt si vhodny na liecenie. Ale ako trapne ozivenie tejto pustej temy celkom fajn.
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Potesila kadernicka.....ze ma buduci utorok strcila na 15.45 do diaru....inak az vecer.....a to by som musela patu tahat....z ineho konca dzedziny...skratim pačesy....mozno privolam letó...
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Dnes mám zlý deň, nedá mi, aby som tu nereagovala. Čítam príspevky k externej forme štúdia psychológie. Ani jedna z odpovedí nie je presnou odpoveďou na otázku, ale iba JEDNA odpoveď (korely) dostala neužitočné a ešte aj označenie komentár, nie odpoveď. Pritom označiť komentárom by sa dalo aj viac odpovedí, takže nie je to náhoda. Možno to dal jeden človek, ktorý tu používa viac ako jeden nick (teraz nemyslím Karasa), ale možno sa mýlim. Možno to dal niekto, kto korele zo zásady hádže mínusy. Vychádzam však z predpokladu, čo som si všimla už viackrát na porade, že akési neaktívne nicky dávajú často užitočné body inému nicku. Takže prečo by nehodnotili neužitočnými osobu, ktorá im nejakým spôsobom prekáža? Ak je to tak, potom je to veľmi úbohé.
5 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Kvaka
.....Takže prečo by nehodnotili neužitočnými osobu, ktorá im nejakým spôsobom prekáža? Ak je to tak, potom je to veľmi úbohé.
Aj z tohto vidieť "užitočnosť" hodnotenia príspevkov.
4 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Vieš, Janko, ale Richard sľuboval, že zneužívanie hodnotení preverí. Možno tak urobil, ak áno, tak je to bez efektu. Ja by som za toto vylučovala.
2 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Kvaka
Vieš, Janko, ale Richard sľuboval, že zneužívanie hodnotení preverí. Možno tak urobil, ak áno, tak je to bez efektu. Ja by som za toto vylučovala.
Veď on nestíha vylučovať ani Karasa.
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Alebo tu niekto niekomu zruší tému a dá mu ban, lebo sa im nepáči, ako sa mladučký nick "blbo" pýta a dokonca sa na vylúčení verejne dohodnú. To kde sme?
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Pri starom hodnotení(keď bolo iba kladné) tak sa nestávalo, že by niekto niekoho z pomsty "ohodnotil" ako je to teraz. A preto to malo aj nejakú vypovedaciu hodnotu. Aspoň pre nových členov. Ale teraz sa tu nevedia často zorientovať ani "zabehnutí" poraďáci.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať