Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo IX

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t255293-co-sa-m...silo-viii.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Usporiadat
Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Verím. Hej, ešte stále si myslíme, že za nami je koniec civilizácie. Rumunom znižujú kredit cigáni. Mala som spolužiaka zo základky lodníka, pri plavbe cez RO mali zvýšenú ostražitosť, cigáni im chodili kradnúť na lode. To bolo ešte za socíka.
Inak hľadám. Ale dcéra ma nahovára, nech začnem znovu šiť, mne sa nechce, vyšla som z toho, ale už toľko prosí, že začnem. Má špecifický vkus a hlavne výšku (nemá cez 180, ale takmer, taký prútik je), šaty aj sukne sú prikrátke, iba Next má bežne predĺžené veľkosti a nedostane na seba to, čo by chcela. Možno i ušetríme. Vraví sa, že hmotnosť ovplyvňuje reálny odhad veku, v jej prípade je to pravda, čo je aj veľkou nevýhodou na druhej strane.
Inak je zaujímavé, že i staršie ženy (50) ak sú štíhle, majú problém zohnať v obchodoch sukne po kolená, majúc normálnu výšku.
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

z tábora

9 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
lujza.j
Fashion days na SK končí....od 10.7.....ale predajné kampane mali do posledného dna.....to je ako cestovka,ktorá vie....že skrachuje zajtra,ale dnes bude ešte predávať....info pre tých čo si niečo objednali na stránke....ešte,že vždy platím kurierovi....
No, toto ma mrzí. Ja som mala ciťáka, pretože odevy oproti minulosti ostali dlhšie stáť, iba obuv ako tak-tak ešte išla. Ale nebolo to ono, čo predtým. Vyhovovali mi najviac a hlavne ich systém. Boli rýchli, človeka informovali, a peniaze vracali aj do týždňa. Preto po prvej skúsenosti so Stilagom som Stilago obchádzala. Nemali ani dobré popisy, a peniaze aj za tri týždne, kým na nich asi ešte plus nezarobili. Tým si možno tiež priložili lopatu do hrobu.
Otto a pod. zlé popisy. Vôbec nemajú úctu k zákazníkovi, buď sú ľahostajní alebo sú to amatéri. Strata času.

Slováci by mohli založiť svoj biznis s tovarom od slovenských návrhárov alebo aj východných.To by potešilo min. mňa.
Až teraz som zistila, čo som raz kúpila dva kabátiky pre dcéru a miluje ich tri roky od Etiquette by Dana Savuica, že sú to Rumuni. Materiál vynikajúci aj modely. A ešte jednu rumunskú zn. som objavila, nepamätám si názov, krásne modely. Musím pohľadať.
To by bolo terno pre východné krajiny. Od Poľska to zobrať cez HU až po slovanský juh a východ. A konečne prestať podporovať bohatý západ ešte aj s handrami.
Kto by sa chcel ujať myšlienky a má kapitál, nech zváži.
čína je na východe, len sa to cez západ distribuuje, máš pravdu (cena výrobku + distribučná značka registrovaná ako ochranná známka)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


vs


Čo majú spoločné?

Dane - nezaplatené.... na to toho prvého načapali, toho druhého sa snažia načapať....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Čo majú spoločné?

Dane - nezaplatené.... na to toho prvého načapali, toho druhého sa snažia načapať....
Akurát slovo "dane"...iné nič.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

jakša bar už asi nebude otvorený pche
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

jar88
Ja by som bol skôr zvedavý, prečo musí každý zo svojej mzdy povinne minúť najmenej 48,6% plus ďalších 20%. Spolu je to najmenej 68,6% a ak nemíňa aj na benzín, alkohol a cigarety, zostáva mu na skutočnú útratu len 31,4% peňazí, ktoré stojí jeho práca.
-----------------------------------
Vlastne je to menej, ako jedna tretina.
--------------------------------------------------
Naozaj musí štát toľko míňať?
Naozaj to potrebujeme?
my nie

vláda áno

lebo to je príjemné (rozdávať z cudzieho ) a na voličské stádo fascinujúco účinné !!
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

neskutočné,čoho sú niektorí ľudia schopní.........kúpia si mäso,vozia ho celý deň v aute,vonku je 38 stupńov,koľko je v aute? A prídu si pýtať peniaze,lebo smrdelo.......sme na nich kukali,že či sú kompletní...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lacotinka
jar88
Ja by som bol skôr zvedavý, prečo musí každý zo svojej mzdy povinne minúť najmenej 48,6% plus ďalších 20%. Spolu je to najmenej 68,6% a ak nemíňa aj na benzín, alkohol a cigarety, zostáva mu na skutočnú útratu len 31,4% peňazí, ktoré stojí jeho práca.
-----------------------------------
Vlastne je to menej, ako jedna tretina.
--------------------------------------------------
Naozaj musí štát toľko míňať?
Naozaj to potrebujeme?
my nie

vláda áno

lebo to je príjemné (rozdávať z cudzieho ) a na voličské stádo fascinujúco účinné !!
ale už nám nevládne SDKÚ tí všetko rozdávali z nášho.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
neskutočné,čoho sú niektorí ľudia schopní.........kúpia si mäso,vozia ho celý deň v aute,vonku je 38 stupńov,koľko je v aute? A prídu si pýtať peniaze,lebo smrdelo.......sme na nich kukali,že či sú kompletní...
No mali napísať sťažnosť veterinárom tí by im to patrične vysvetlili
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
neskutočné,čoho sú niektorí ľudia schopní.........kúpia si mäso,vozia ho celý deň v aute,vonku je 38 stupńov,koľko je v aute? A prídu si pýtať peniaze,lebo smrdelo.......sme na nich kukali,že či sú kompletní...
blbí lidi taki lidi...to je ako dáma si nechá otvorenú špirálu...tá vyschne a príde ju reklamovať....
ked idem teraz do at nakúpiť......najvrf idem načapovať do káry....potom nákup....kúpim 4kocky špenátu....do chladiacej tašky....a k tomu nahádžem čo by malo vydržať dom....a upaľujem....
len kto sežere ten špenát
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pche! Pred pár dňami - hypermarket.... Baba kúpila 10 nanukov, drbla na parkovisku do auta a ešte si skočila na kávičku. A vrátila sa, že reklamovať nanuky, lebo sú roztopené. Na infocentre (a vidia do tej kaviarničky) jej povedali, že nemala sedieť na káve ako krava, ale mala domov upaľovať..... a poslali ju ... viete kam....
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dobrééé
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Misoft, to sú kto tí dvaja na foto? Odstrihla som sa od správ .
1 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

nezasierajte to tu politikou,nestačí vám stará blažková???!!!
2 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kopretinka
neskutočné,čoho sú niektorí ľudia schopní.........kúpia si mäso,vozia ho celý deň v aute,vonku je 38 stupńov,koľko je v aute? A prídu si pýtať peniaze,lebo smrdelo.......sme na nich kukali,že či sú kompletní...
ako vieme, ze ho vozili v aute ?
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kopretinka
nezasierajte to tu politikou,nestačí vám stará blažková???!!!
vyriesene
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Misoft, to sú kto tí dvaja na foto? Odstrihla som sa od správ .
Nerieš..... dobre, že si sa"odstrihla".... duševné zdravie je prednejšie....
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
nezasierajte to tu politikou,nestačí vám stará blažková???!!!
E-e-e-e - šak to nem politikus.....to len takí malí grázlici....
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
korela
Misoft, to sú kto tí dvaja na foto? Odstrihla som sa od správ .
Nerieš..... dobre, že si sa"odstrihla".... duševné zdravie je prednejšie....
Hm...ten prvý bol gangster v časoch, keď si bola ešte na hubách...prezývku mal Scarface.
Ten druhý je len amatér voči tomu prvému.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať