Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo IX

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t255293-co-sa-m...silo-viii.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
v ba je viac všetkého ako je potreba......
Hlavne blavákov...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Bratislava je jeden bezkoncepčný zlepenec.
Mesto zvané Škaredkovo...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Už teda nie krásavica na Dunaji?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
buchač
korela
Bratislava je jeden bezkoncepčný zlepenec.
Mesto zvané Škaredkovo...
A preto sa sem všetci serú z celého Slovenska, hlavne z východu. Zo západu sa sem Rakúšanom nechce.
2 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
lujza.j
v ba je viac všetkého ako je potreba......
Hlavne blavákov...
ja som Bratislavčanka....viéš komu sa hovorí blavák...tak áno pre nich...
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
Už teda nie krásavica na Dunaji?
Pche....
Bol som nie raz, nie dva.
Nikdy som nemal ten dojem krásavice. Veď ani historické jadro nemá na rozdiel od iných....napríklad Poprad, Spišská Nová Ves, Kežmarok, Trenčín, Bardejov, ...a prím hrajú Košice.

Dunaj ...to je ale iná káva. Ak by nebola Blava-mesto na Dunaji, tak je to smiešne mesto (čo aj v porovnaní s inými hlavnými mestami aj je).
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Bartoška mladší, aj na ďalšej foto v poradí.
http://beautylounge.elle.cz/fotogale...-9/12#main-col
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Šak ja nevravím, že je. Ale tak sa o nej kedysi vravelo, nie? Tiež som tam zopár ráz bola, tiež som tam žiadnu krásavicu nevidela.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marjankaj
buchač
korela
Bratislava je jeden bezkoncepčný zlepenec.
Mesto zvané Škaredkovo...
A preto sa sem všetci serú z celého Slovenska, hlavne z východu. Zo západu sa sem Rakúšanom nechce.
Šak nech vláda presunie tie automobilky a ostatné stimulované fabriky na východ...

Ver, že vám - blavákom sa bude ľahšie žiť...len kto by potom robil na tie blavácke lenivé rite ?
Ver, že nám - na východe sa bude LEPŠIE žiť....lebo na seba by si ľudia zarobili.
1 2
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.jtre.sk/sk/zuckermandel
na tomto makajú o 106....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Bartoška mladší, aj na ďalšej foto v poradí.
http://beautylounge.elle.cz/fotogale...-9/12#main-col
Čistý metrosexuálny hipster, atď.............................
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Tweety
Už teda nie krásavica na Dunaji?
Pche....
Bol som nie raz, nie dva.
Nikdy som nemal ten dojem krásavice. Veď ani historické jadro nemá na rozdiel od iných....napríklad Poprad, Spišská Nová Ves, Kežmarok, Trenčín, Bardejov, ...a prím hrajú Košice.

Dunaj ...to je ale iná káva. Ak by nebola Blava-mesto na Dunaji, tak je to smiešne mesto (čo aj v porovnaní s inými hlavnými mestami aj je).
Všetky vymenované mestá majú svojho ducha a sú pekné, len keby aj ich obišla panelová výstavba.
Ako v Dunajskej Strede na námestí kostol obkolesený panelákmi. Hrozné.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kamoška pred dvomi rokmi na dov. v Hr....v jednej fáze života tam trávila čas matka si vzala chorvata...čiže krajinu a obyv. pozná inak....povedala,že cestou dom sa musí zastaviť v zagrebe...ukázať ho deťom ešte predtým ako sa ňom vybláznia developéri....
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
marjankaj
buchač
korela
Bratislava je jeden bezkoncepčný zlepenec.
Mesto zvané Škaredkovo...
A preto sa sem všetci serú z celého Slovenska, hlavne z východu. Zo západu sa sem Rakúšanom nechce.
Šak nech vláda presunie tie automobilky a ostatné stimulované fabriky na východ...

Ver, že vám - blavákom sa bude ľahšie žiť...len kto by potom robil na tie blavácke lenivé rite ?
Ver, že nám - na východe sa bude LEPŠIE žiť....lebo na seba by si ľudia zarobili.
Prestaňte piť, budete aj autá montovať. To máš za tie lenivé zadky, akoby tu ľudia nepracovali. To si poriadne prehnal.
3 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Pred časom som tu napísala, že priateľkina priateľka kým vloží balíčkované mäso do koša, tak ho prepichne a ovonia. Zniesli sta sa tu mňa, akoby som tie balíčky dierkovala ja. Zrejme mala zlú skúsenosť, možno ho nechcel obchod prevziať späť, tak sa zariadila po svojom. Ani sa jej nečudujem, ak sa nedá spoľahnúť na obchod. Ešte merať aj cestu do obchodu ešte raz.

Preto rada nakupujem v Bille pri pulte s čerstvým mäsom. Vidím a cítim, čo kupujem. A neleží mäso v tom polystyréne hodiny.
za prvé nemá ihlu alebo čo umyté vo vode minimálne 65oC teplej, uloženú v aseptickom obale to je potom rovnaká hygienická hrozba ako mäsiar ktorý tou istou rukou chytá mäso ktorou chytal peniaze. určite tá dáma bola blondýna.
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Bartoška mladší, aj na ďalšej foto v poradí.
http://beautylounge.elle.cz/fotogale...-9/12#main-col
Čistý metrosexuálny hipster, atď.............................
Ty si sa v mladosti neprispôsoboval dobe?
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Prestaňte piť, budete aj autá montovať. To máš za tie lenivé zadky, akoby tu ľudia nepracovali. To si poriadne prehnal.
Poviem inak, ako vravel môj bývalý šéf :

1. Keď robiť, tak robiť.
2. Keď piť, tak piť.
3. Keď *******, tak poriadne.

Už som viackrát spomenul, že som pochodil republiku (Čecha a Morava vrátane) krížom krážom na tých služobných cestách.
Takže si dovolím porovnávať tie jednotlivé končiny, kraje, oblasti a aj národnosti. Lebo ja zvyknem LEN z vlastných skúseností vravieť.

....mimochodom, v tých automobilkách je aké %%% pracujúcich, ktorí chodia na týždňovky ?
Naposledy upravil taiko : 13.07.15 at 20:42
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
buchač
korela
Bartoška mladší, aj na ďalšej foto v poradí.
http://beautylounge.elle.cz/fotogale...-9/12#main-col
Čistý metrosexuálny hipster, atď.............................
Ty si sa v mladosti neprispôsoboval dobe?
Čoby nie...chodil som na diskotéky... sral na školu...hral vrcholovo hádzanú za VSŽ...behal za dievčatami...aj na pivko do Mestskej pivárne...a podobne.

No určite som/sme nepodriaďovali všetko tomu, ako vyzerám/me dľa štýlu terajších metrosexuálov.

------------------------------------------------------------------

Dve fotky, ktoré vravia za všetko :
1557283_581260045288850_1215445235_o.jpg  
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

taiko
toto presne robim aj ja v NL. Raz som kupil zasmradene kurca (mimochodom tiez vakuovo balene ) a odvtedy klucami dieru do sacku robim. Ak je ok beriem, ak nie je OK hned nesiem predavackam.
Aha!
Tak preto každý deň personál v HM preberá v regáloch tovar a kontroluje (najmä to balené.....) - dierky hľadajú.......
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
taiko
toto presne robim aj ja v NL. Raz som kupil zasmradene kurca (mimochodom tiez vakuovo balene ) a odvtedy klucami dieru do sacku robim. Ak je ok beriem, ak nie je OK hned nesiem predavackam.
Aha!
Tak preto každý deň personál v HM preberá v regáloch tovar a kontroluje (najmä to balené.....) - dierky hľadajú.......
to nie je sranda,ale čistá škoda.......tovar ide rovno do odpisu,aj keď mu nič nie je.......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať