Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo IX

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t255293-co-sa-m...silo-viii.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Usporiadat
Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
kopretinka
misoft
taiko
toto presne robim aj ja v NL. Raz som kupil zasmradene kurca (mimochodom tiez vakuovo balene ) a odvtedy klucami dieru do sacku robim. Ak je ok beriem, ak nie je OK hned nesiem predavackam.
Aha!
Tak preto každý deň personál v HM preberá v regáloch tovar a kontroluje (najmä to balené.....) - dierky hľadajú.......
to nie je sranda,ale čistá škoda.......tovar ide rovno do odpisu,aj keď mu nič nie je.......
aj mlieko by sa malo pootvárať očuchať aj sterilizované produkty otvoriť čo ak je tam žaba za poškodený tovar v regále fasuje predavačka pri kontrole automaticky pokutu tovar aký je rozdiel medzi myškou hryzkou a špinavovou paprčou klienta tovaru nie je naoko nič ale taká žltačka je pekné svinstvo
Naposledy mi prinieslo Tesco v skle feferónový krém od Dukacsa a pri otváraní mi neluplo viečko. Chvíľu som uvažovala, čo s ním, uzavrela som to tým, že aj keby tam niekto strčil zrovna svoj prst, tak v obsahu nič živé neprežije. Teda dúfam.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
pavol54
kopretinka
misoft
taiko
toto presne robim aj ja v NL. Raz som kupil zasmradene kurca (mimochodom tiez vakuovo balene ) a odvtedy klucami dieru do sacku robim. Ak je ok beriem, ak nie je OK hned nesiem predavackam.
Aha!
Tak preto každý deň personál v HM preberá v regáloch tovar a kontroluje (najmä to balené.....) - dierky hľadajú.......
to nie je sranda,ale čistá škoda.......tovar ide rovno do odpisu,aj keď mu nič nie je.......
aj mlieko by sa malo pootvárať očuchať aj sterilizované produkty otvoriť čo ak je tam žaba za poškodený tovar v regále fasuje predavačka pri kontrole automaticky pokutu tovar aký je rozdiel medzi myškou hryzkou a špinavovou paprčou klienta tovaru nie je naoko nič ale taká žltačka je pekné svinstvo
Naposledy mi prinieslo Tesco v skle feferónový krém od Dukacsa a pri otváraní mi neluplo viečko. Chvíľu som uvažovala, čo s ním, uzavrela som to tým, že aj keby tam niekto strčil zrovna svoj prst, tak v obsahu nič živé neprežije. Teda dúfam.
definuj "živé"
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Musím? Baktérie, zárodky, vajíčka, vírusy, plesne,...doplň info, čo všetko sa nesmie nachádzať v potravinách a nemalo by sa nachádzať ani na klávesnici, napr.
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
taiko
to je take vtipne, tieto lokalpatrioticke zabomysie vojny .

Kosicania mozu za problemy v Bratislave, Bratislavcania za problemy v Kosiciach, vsetci za problemy v Snine, malo je "pravych" Bratislavcanov, este menej "pravych" Kosicanov, pristahovalci zo Zemplina kazia Kosice, pristahovalco z Kosic kazia Bratislavu.

No komedia riadna Este stastie, ze uz nie sme spolu v CSFR,CSSR,C-SFR,Cesko-slovensku, lebo by Prazaci mohli za vsetky nase bole
Taiko, vieš niečo o ťahoch Prahy? Ak nie, neposmeškuj.
Nechce sa mi hľadať pôvodný taikov príspevok ale Vieš o tom že na veľkej časti dlhov firiem a ich krachu a solventnosti slovenských bánk má práve Praha a Mečiar sa pri niektorých len viezol? Napr stavalo sa metro subdodávateľ Vzduchotechnika si zobral úver od šbčs vyrobil a dodal tovar, Náhodou prišiel rok 1989, a prvé čo krachlo bola stavebná firma metra Vzduchotechnika nedostala ani korunu a išla do hája, banka sa rozdelila a vúb zdedila úvery ktoré už boli nesplatiteľné a už bola tak sa rýchlo vymyslela konsolidačná či aká banka dlhy prevzal na seba štát, teda my takže pražáci mají metro a my máme h...o
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Musím? Baktérie, zárodky, vajíčka, vírusy, plesne,...doplň info, čo všetko sa nesmie nachádzať v potravinách a nemalo by sa nachádzať ani na klávesnici, napr.
vieš len preto že 80% menovaných je absolútne imúnných voči pálivým potravinám. ale klávesnicu neoblizujem a pred jedlom si umyjem ruky čo ako som sa predtým hrabal medzi prstami na nohách
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak! A je to tu! Pluto je vyfotené!

http://www.nasa.gov/image-feature/th...tains-of-pluto
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
korela
Musím? Baktérie, zárodky, vajíčka, vírusy, plesne,...doplň info, čo všetko sa nesmie nachádzať v potravinách a nemalo by sa nachádzať ani na klávesnici, napr.
vieš len preto že 80% menovaných je absolútne imúnných voči pálivým potravinám. ale klávesnicu neoblizujem a pred jedlom si umyjem ruky čo ako som sa predtým hrabal medzi prstami na nohách
Je to asi tak, keď vravíš, tak moja logika zlyhala. :-(
Ale i keď ide o koncentrát? To čo je obsahom balenia? Ak áno, tak to dokazuje ich životaschopnosť.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

korela
taiko
to je take vtipne, tieto lokalpatrioticke zabomysie vojny .

Kosicania mozu za problemy v Bratislave, Bratislavcania za problemy v Kosiciach, vsetci za problemy v Snine, malo je "pravych" Bratislavcanov, este menej "pravych" Kosicanov, pristahovalci zo Zemplina kazia Kosice, pristahovalco z Kosic kazia Bratislavu.

No komedia riadna Este stastie, ze uz nie sme spolu v CSFR,CSSR,C-SFR,Cesko-slovensku, lebo by Prazaci mohli za vsetky nase bole
Taiko, vieš niečo o ťahoch Prahy? Ak nie, neposmeškuj.
Mínusy v tomto prípade uznávam iba od tých, ktorí boli v minulom režime priamo v dianí a mali osobnú skúsenosť s rozhodovaním o Slovensku. Inak Prahu ako mesto milujem, vždy ma nabilo, proti českému národu nemám absolútne nič. Krajina krásna, južné Čechy nádherné, iba Děčín ma vydesil. Prestudený pocit som z neho mala.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
korela
taiko
to je take vtipne, tieto lokalpatrioticke zabomysie vojny .

Kosicania mozu za problemy v Bratislave, Bratislavcania za problemy v Kosiciach, vsetci za problemy v Snine, malo je "pravych" Bratislavcanov, este menej "pravych" Kosicanov, pristahovalci zo Zemplina kazia Kosice, pristahovalco z Kosic kazia Bratislavu.

No komedia riadna Este stastie, ze uz nie sme spolu v CSFR,CSSR,C-SFR,Cesko-slovensku, lebo by Prazaci mohli za vsetky nase bole
Taiko, vieš niečo o ťahoch Prahy? Ak nie, neposmeškuj.
Mínusy v tomto prípade uznávam iba od tých, ktorí boli v minulom režime priamo v dianí a mali osobnú skúsenosť s rozhodovaním o Slovensku. Inak Prahu ako mesto milujem, vždy ma nabilo, proti českému národu nemám absolútne nič. Krajina krásna, južné Čechy nádherné, iba Děčín ma vydesil. Prestudený pocit som z neho mala.
Zrejme si tú dobu zažila a republiku poznala z pohľadu z nejakého sekretariátu. Že by "okres na severe?" Ja som tiež poznal a videl tú našu republiku, ale kompletne celú. Každé mesto a každú fabriku, podnik či výrobňu. Poznal som aj ľudí v nich a nikto z nich neuvažoval nad tým, ako zo Slovenskom vybabrať.
Musím však uznať, že skoro všade sa uvažovalo nad tým, prečo je to také zaostalé a zdevastované, ale málo kto si dovolil otvorene priznať a povedať, že to komunisti. Prevážne to všade ospravedlňovali tým, že to preto, lebo sa všetko buduje na Slovensku, lebo sa dáva len do Čiech a na nás sa preto kašle.
Ale takých chladných lokalít, ako Děčín (kablo dečín) Bratislava (kablovka, gumon, CHZJD, slovnaft), Svit, Neratovice, Žilina, Ružomberok, jednoducho každá dolina a skoro každé mesto malo takúto "chladne" pôsobiacu lokalitu. To tu robil ten socializmus, nie Česi a nie Slováci, či Maďari. Socializmus a jeho úbohé snaženie vyrovnať sa západu.
---------------------------------------------
Ale toto do tejto témy akosi nepatrí. Sem patrí dnešok, čo sa mi stalo, čo ma potešilo, fotilo sa Pluto, atd.
Toto patrí skôr k starej blaškovej.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

[QUOTE="korela"][QUOTE="pavol54"]
korela
Je to asi tak, keď vravíš, tak moja logika zlyhala. :-(
Ale i keď ide o koncentrát? To čo je obsahom balenia? Ak áno, tak to dokazuje ich životaschopnosť.
Plesne sa tvoria aj na kua štipľavom - mám otestované nátierka s habanerom - prístup vzduchu a u sa to veselo množí- našťastie bolo len na samom dne pohára. Trvanlivosti pomáha vrchná vrstva oleja - máme odskúšaný ryžový - chilli zmes domácej výroby, veľmi chutná a pre neznalých ponúkaná s dovetkom - POZOR OPATRNE - tí, čo majú radi pikantné uznanlivo ocenili
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
korela
taiko
to je take vtipne, tieto lokalpatrioticke zabomysie vojny .

Kosicania mozu za problemy v Bratislave, Bratislavcania za problemy v Kosiciach, vsetci za problemy v Snine, malo je "pravych" Bratislavcanov, este menej "pravych" Kosicanov, pristahovalci zo Zemplina kazia Kosice, pristahovalco z Kosic kazia Bratislavu.

No komedia riadna Este stastie, ze uz nie sme spolu v CSFR,CSSR,C-SFR,Cesko-slovensku, lebo by Prazaci mohli za vsetky nase bole
Taiko, vieš niečo o ťahoch Prahy? Ak nie, neposmeškuj.
Hmm, neviem o tahoch Prahy a je mi to v zasade jedno, pretoze na tom podla mna nezalezi. Je to, prec. Teraz sme sami sebe panmi. Nuz a ci nam to prospelo, neviem.
Na zaciatku a konci vsetkeho je totiz stale konkretny clovek so svojimi slabostami, pohnutkami a fobiami.
Naposledy upravil taiko : 16.07.15 at 07:22
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
kopretinka
misoft
taiko
toto presne robim aj ja v NL. Raz som kupil zasmradene kurca (mimochodom tiez vakuovo balene ) a odvtedy klucami dieru do sacku robim. Ak je ok beriem, ak nie je OK hned nesiem predavackam.
Aha!
Tak preto každý deň personál v HM preberá v regáloch tovar a kontroluje (najmä to balené.....) - dierky hľadajú.......
to nie je sranda,ale čistá škoda.......tovar ide rovno do odpisu,aj keď mu nič nie je.......
aj mlieko by sa malo pootvárať očuchať aj sterilizované produkty otvoriť čo ak je tam žaba za poškodený tovar v regále fasuje predavačka pri kontrole automaticky pokutu tovar aký je rozdiel medzi myškou hryzkou a špinavovou paprčou klienta tovaru nie je naoko nič ale taká žltačka je pekné svinstvo
Ked kupim dvakrat skazene mlieko, aj to budem otvarat v obchode. Ako som pisal,kvoli mne ziadna predavacka pokutu nedostane, skor naopak. Mozno usetrim HM pokutu ja, ked najdem pokazeny tovar ja a nie inspekcia
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja začnem prepichovať kondómy, či náhodou nie sú skazené :-))))))))))))))))))))))))))
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Ja začnem prepichovať kondómy, či náhodou nie sú skazené :-))))))))))))))))))))))))))
to naozaj nerozumies ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

čoby som nerozumel, ale robiť zo seba s prepáčením idiota tiež nie je bohviečo...
Ja to kurča dokážem rozoznať aj zrakom či je O.K. alebo nie.
A ak by sa mi stalo raz za 20 rokov že kúpim skazené, tak ho hodím do prvého kontajnera a ani to nebudem ďalej riešiť...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nandrolon
Ja začnem prepichovať kondómy, či náhodou nie sú skazené :-))))))))))))))))))))))))))
Toto robil kolega...ked dovliekli prostitjiutky od slovnaftu
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
čoby som nerozumel, ale robiť zo seba s prepáčením idiota tiež nie je bohviečo...
Ja to kurča dokážem rozoznať aj zrakom či je O.K. alebo nie.
A ak by sa mi stalo raz za 20 rokov že kúpim skazené, tak ho hodím do prvého kontajnera a ani to nebudem ďalej riešiť...
nuz veru, nesmies zo seba s prepacenim idiota robit. Ako to potom vyzera ?
Ale nevadi, ja tiez nerozumiem vsetkemu a vsetkym.
Ty vyhodis do kosa a neriesis, ja vratim, daju mi nove, usetrim peniaze. V obchode sa zahanbia, poucia sa, vyvodia zavery a hadam zlepsia svoje procesy a sluzby.
Kazdy mame svoj sposob, akym reagovat na veci s ktorymi sme konfrontovani.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Každý mesiac študujem zápisy, ako veterina dáva v našich predajniach pokuty napr. za "prepichnutý obal".
Stačí, ak sa niekto hrabe ako hraboš v mraziacom boxe a tie ryby, kurčatá majú tenučké obaly, lebo na všetkom sa šetrí, následne príde kontrola, nájdu prepichnutý obal /alebo prepichnú oni/ a dajú pokutu. Síce smiešnu, pár desiatok eur, ale následne to obchod zosobní pracovníčke, ktorá má ten mraziak na starosti.
Je to sranda, ale toto sa nedá NIJAKO ustriehnuť. Proste to nie je technicky možné. Ale pokuty sa vyberajú aj tak...
Ak si niekto myslí že to zaplatí "obchod" je na veľkom omyle.
Presne tak, ako keď má pokladníčka v pokladni na záverečnej prebytok, tak to pekne odovzdá a zúčtuje sa to ako mimoriadny výnos, ale keď jej chýba, tak z kapsy vytiahne euráče a doloží. Ak nemá, na druhý deň ich prinesie z domu.
Je mi z toho takpovediac na grcanie, ale nie je v mojich silách to riešiť.
Niekto by si myslel že ten prebytok sa kompenzuje s tým úbytkom, ale vôbec to nie je tak.
No a robiť v obchode takéto hovadiny môže iba človek, čo nemá páru, ako pracujú naši otroci v predajniach a za aké mzdy.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

PS: a chcel by som vidieť či by mal gule niekto z týchto ľudí sadnúť si do pokladne takého kauflandu.
By bol dosratý až za ušami. A to ešte musím spomenúť, že tieto boxy a regále nemajú na starosti iba pracovníci, ale aj pokladníci, to znamená, maká 4-5 hodín v pokladni, následne ju "uspí" behá po svojich regáloch so zápisníkom dátumov spotrieb, kontroluje všetko čo sa dá, a zase ide do pokladne...., odrobí 11,5 hodín /aby to nebolo viac ako 12/ a ide domov...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
PS: a chcel by som vidieť či by mal gule niekto z týchto ľudí sadnúť si do pokladne takého kauflandu.
By bol dosratý až za ušami. A to ešte musím spomenúť, že tieto boxy a regále nemajú na starosti iba pracovníci, ale aj pokladníci, to znamená, maká 4-5 hodín v pokladni, následne ju "uspí" behá po svojich regáloch so zápisníkom dátumov spotrieb, kontroluje všetko čo sa dá, a zase ide do pokladne...., odrobí 11,5 hodín /aby to nebolo viac ako 12/ a ide domov...
Kaufáč, Tesco, Lidl, Carefure, (bývalá) Hypernova - teraz Terno pod J&T,...atď...
VŠADE v obchode !!!

Ale toto proste nevysvetlíš. To je ako s prestrelenou riťou.
Pokiaľ nezažije - nepochopí.
Zákazníci v obchodoch sú (poniektorí) doslova a dopísmena hovadá.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať