Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo IX

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t255293-co-sa-m...silo-viii.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Potešila ma L.Kollárová.Ja ju teda nemusím,ale tu (odsek Švajčiarsky život) to pekne zhrnula:http://www.cas.sk/clanok/323133/luci...ajciarsku.html
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j
Oliw...moje decko je tiez mrcha sak po materi....kupila za 4e....a.chcela aj mne...NIE ja si vyrobim!
Veď aj ona ich priniesla kamoškám za 4, ale už na letisku ju čakala nejaká baba, že ich od nej kúpi za 6, lebo u nás sa to nedalo kúpiť a BA šaleli...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

http://reality.etrend.sk/realitny-bi...ampaign=top3_1
verím, že väčšina z vás vie, kde je Ružinov a aký je Ružinov. Miesto je blízko pri hlavnej ceste a športovej haly na Pasienkoch. Neďaleko Kaufland, Polus.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

korela
http://reality.etrend.sk/realitny-bi...ampaign=top3_1
verím, že väčšina z vás vie, kde je Ružinov a aký je Ružinov. Miesto je blízko pri hlavnej ceste a športovej haly na Pasienkoch. Neďaleko Kaufland, Polus.
veď aby mali kde nakupovať, aj jesť musia tí utečenci.......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Korela pre boha....kolegyna robila v uteč.tabore v Medvedove....horor.....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Celé Gabčíkovo a aj ľudia z okolitých obcí podpísali svoju petíciu, referendum? Proste nesúhlas. A bugy projekt podporuje, pričom v HU sa idú brániť plotom.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja sa im necudujem.....kto tento stav bagatelizuje....alebo...ze sa to niekto prehaňa......tak aby nebol prekvapeny.....my sme pre nich iny svet a naopak....
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
Ja sa im necudujem.....kto tento stav bagatelizuje....alebo...ze sa to niekto prehaňa......tak aby nebol prekvapeny.....my sme pre nich iny svet a naopak....
Mne to cele pride nejake divne, nacasovanie, ta neuveritelna servilita, ten pseudo-humanizmus ci ako to nazvat, ta neopatrnost, nekoncepcnost. Jeden by az konspiracne teorie vymyslal.
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

taiko
lujza.j
Ja sa im necudujem.....kto tento stav bagatelizuje....alebo...ze sa to niekto prehaňa......tak aby nebol prekvapeny.....my sme pre nich iny svet a naopak....
Mne to cele pride nejake divne, nacasovanie, ta neuveritelna servilita, ten pseudo-humanizmus ci ako to nazvat, ta neopatrnost, nekoncepcnost. Jeden by az konspiracne teorie vymyslal.
Predčasom som niekde čítala /link nemôžem už nájsť/ že Európu má zaplaviť vlna utečencov v celkovom počte 600 tisíc ľudí... niečo ako odkaz od IS... vtedy som nepostrehla, že by niekto tomu bol venoval v médiách nejakú veľkú pozornosť... až neskôr, keď sa táto prognóza začala pomaly, ale isto napĺňať...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Oliwa
taiko
lujza.j
Ja sa im necudujem.....kto tento stav bagatelizuje....alebo...ze sa to niekto prehaňa......tak aby nebol prekvapeny.....my sme pre nich iny svet a naopak....
Mne to cele pride nejake divne, nacasovanie, ta neuveritelna servilita, ten pseudo-humanizmus ci ako to nazvat, ta neopatrnost, nekoncepcnost. Jeden by az konspiracne teorie vymyslal.
Predčasom som niekde čítala /link nemôžem už nájsť/ že Európu má zaplaviť vlna utečencov v celkovom počte 600 tisíc ľudí... niečo ako odkaz od IS... vtedy som nepostrehla, že by niekto tomu bol venoval v médiách nejakú veľkú pozornosť... až neskôr, keď sa táto prognóza začala pomaly, ale isto napĺňať...
http://www.independent.co.uk/news/wo...-10053148.html
http://english.alarabiya.net/en/News...-migrants.html
Napr tu
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

A k tomu neuveriteľná manipulácia cez médiá.Každý kto sa vyjadrí že má obavy musí dostať do hlavy že sa má hanbiť,je xenofob,zaostalý a má mať pocit viny.Naozaj by ma zaujímal ten najvyšší režisér života našich vnúčat.
No ale ako celkom rada opakujem,príroda si s každou škodnou poradí.Len sa bojím,že tá škodná sme my.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
BXLmiami
No ale ako celkom rada opakujem,príroda si s každou škodnou poradí.Len sa bojím,že tá škodná sme my.
To si vystihla.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Okamžite začali po nás pokrikovať a gestikulovať. Jeden z nich na nás dokonca po anglicky zakričal „I dont, like you“ (Nemám vás rád) a ukázal nám gesto, ktoré môj kolega ihneď spoznal. To gesto prsta na spúšti zbrane totiž vo Veľkej Británii, kde žil dlhé roky, v černošských getách znamená ZABIJEM ŤA
Na otázku, ako sa im páči v Rakúsku, ihneď spustili vlnu kritiky, nadávok a sťažností.
Taktiež sa im nepáčia porcie jedla, vraj sú stále hladní.
Mnohí utečenci smerovali z mesta do tábora s plnými taškami z nákupov. Keďže mali typické igelitky, v taškách bolo vidieť najmä Coca Colu, Red Bull, sladkosti, chipsy, toastový chlieb a ovocie. Nevideli sme zúbožených utečencov, ale skôr takú „strednú triedu“. Boli pekne a čisto oblečení, ostrihaní a oholení. Väčšina imigrantov bola vo veku 20 až 30 rokov a vo veľkej väčšine to boli muži. Nevideli sme smutné tváre, ale práve naopak. Videli sme odhodlanosť.
Keď sme sa Sýrčanov pýtali, ako vidia svoju budúcnosť, všetci štyria zhodne odvetili, že chcú do Holandska. Pýtali sme sa teda, čo tam budú robiť. Len pokrčili plecami. Pri otázke na prácu sa jeden z nich zasmial a povedal, že BUDÚ LEN JESŤ A PIŤ. Vraj má v tábore štyroch súrodencov a keď dostane niekde azyl, príde za ním aj zvyšok jeho rodiny zo Sýrie.

http://www.konzervativnyvyber.sk/hor...atislavy/4686/
imigrantov smerujúcich do Európy je 6 miliónov
to nie sú imigranti,to sú kolonisti.......
Naposledy upravil kopretinka : 20.07.15 at 16:15
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ako na toto reagovať?
Nuž.....
Bude ešte veselo, bude....
Kua... a možno i červeno bude.....ale nie od zástav....
Lebo aby robotník s minimálnym platom ešte podporoval Grékov a navyše imigrantov.... to i koňa zloží....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Ako na toto reagovať?
Nuž.....
Bude ešte veselo, bude....
Kua... a možno i červeno bude.....ale nie od zástav....
Lebo aby robotník s minimálnym platom ešte podporoval Grékov a navyše imigrantov.... to i koňa zloží....
však nech sa spýtajú tých čo ich naučili štrngať kľúčikmi ako ďalej. Aby sa ľudia minuli niečo treba spraviť. Ktohovie aká štúdia je vypracovaná, inak na škole sme brali základy "teórie hier" podľa nej sa modelovalo vedenie vojnových operácií.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
však nech sa spýtajú tých čo ich naučili štrngať kľúčikmi ako ďalej. Aby sa ľudia minuli niečo treba spraviť. Ktohovie aká štúdia je vypracovaná, inak na škole sme brali základy "teórie hier" podľa nej sa modelovalo vedenie vojnových operácií.
Nooo.... teórie sa môžu zvrhnúť na reality....
To už bude iné kafe.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
však nech sa spýtajú tých čo ich naučili štrngať kľúčikmi ako ďalej. Aby sa ľudia minuli niečo treba spraviť. Ktohovie aká štúdia je vypracovaná, inak na škole sme brali základy "teórie hier" podľa nej sa modelovalo vedenie vojnových operácií.
Nooo.... teórie sa môžu zvrhnúť na reality....
To už bude iné kafe.....
a myslíš že to nie už realita? lebo ak nie prečo už nestoja všetky "spojenecké armády" na južných hraniciach a do vnútrozemia ani noha. však spoločná obrana, aha len proti Rusom,či?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
a myslíš že to nie už realita? lebo ak nie prečo už nestoja všetky "spojenecké armády" na južných hraniciach a do vnútrozemia ani noha. však spoločná obrana, aha len proti Rusom,či?
Zatiaľ ešte to taká realita nie je... zatiaľ sa k nám len valia húfy imigrantov... ale až začnú presadzovať svoje (najmä islam.....), potom bude červená mela.....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Už ich môžeš fyzicky nahmatať.
Teórie. To je povrch. Iba malá skupina ľudí na Zemi vie, ako funguje náš svet. I keď to znie ako sci-fi, nie je to sci-fi.
Ľudia čakajú, ako zhypnotizovaní. Veď kolektívne to ponesieme. Neuveriteľný postoj obyvateľstva z u.e.
2 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

taiko
lujza.j
Ja sa im necudujem.....kto tento stav bagatelizuje....alebo...ze sa to niekto prehaňa......tak aby nebol prekvapeny.....my sme pre nich iny svet a naopak....
Mne to cele pride nejake divne, nacasovanie, ta neuveritelna servilita, ten pseudo-humanizmus ci ako to nazvat, ta neopatrnost, nekoncepcnost. Jeden by az konspiracne teorie vymyslal.
tai, davno vymyslene a davno sa zacalo realizovat, my sa len dnes zaciname zobudzat a cudovat.
PS.
Dala som uz pred tyzdnom velmi zaujimavy diskusny prispevok tykajuci sa Grecka do Blazkovej, vsimla si ho akurat korela.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať